Niezgoda 3, Pielach 54 - Lachowski 34
Arbiter: Marcin Zawralski ( Gdańsk)

Penkowec, Lisiecki, Gusocenko, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Sedlewski, Głaz, Szczotka, Nowak, Niezgoda
Gargasz, Trznadel, Broniewicz, Malec, Grube, Zalewski, Michalik, Lachowski, Krystian, Michalak, Cempa

Już w sobotę Wisła zagra pierwsze spotkanie w lidze przed własną publicznością. Jej rywalem będzie Polonia Bytom. Początek relacji od 19:15.
 19:21 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Obie ekipy już w szatni.
 Duszno w Puławach. Ponad 30 stopni ciepła
 Jupitery już płoną
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Michał Budzyński, Przemysław Kanarek, Patryk Słotwiński, Łukasz Turzyniecki i Szymon Wiejak
 Na ławce Polonii zasiedli dziś Andrzej Wiśniewski, Michał Zieliński, Kamil Mańkowski, Dawid Krzemień, Patryk Stefański, Sebastian Pączko i Daniel Kutarba
 Zaraz ekipy wyjdą na plac gry. Jeszcze są w szatni słuchają ostatnich uwag szkoleniowców
 Wychodzą witani brawami kibiców z Puław i śpiewami kibiców z Bytomia
 Klatka nabita do pełna
 Wisła zagra na biało-niebieskoi, Polonia w swoich tradycyjnych pasiakach.
 Minuta ciszy przed meczem.
 Minuta ciszy ku czci kibica Fryderyka Kosmali i Waldemara Stefańskiego
1' Zaczyna Wisła
 W trakcie minuty ciszy głupie zachowanie kibiców Polonii, którzy krzyczeli Arka Gdynia.... Żenada
2' Uderza Sedlewski zbyt lekko łapie Gargasz
 Kibice Wisły pod kasami. Spore dziś kolejki przy wejściu na stadion
3'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA
 Długa piłka do wychodzącego na czystą pozycję Niezgody a ten pakuje piłkę do siatki Gargasza. Po tym strzale piłka od słupka wpada do siatki. Brawo Jarek
5' Dobrze z rzutu rożnego głową Broniewicz ale piłka obok bramki Penkowca
7' Tym razem uderzał po krótki rozegraniu rzutu rożnego Grube. Obok bramki
9' Upada Cempa i faul. Bardzo drobiazgowy sędzia z Gdańska
18' Centruje Grube prosto w ręce Penkowca.
12' Ostre wejście Głaza i kolejny wolny dla bytomian.
Z klatki nieprzerwany doping dla gości
13' Gola gola strzelcie k.... gola. Oj nie ładnie panowie
14' Fanatycy Wisły nadal nie są w komplecie na stadionie. Tak więc na razie doping tylko dla Polonii
16' Lisiecki ale za mocno wypuszcza sobie piłkę i aut dla gości
19' Lisiecki nabija rywala i kolejny aut
20' Uderza Nowak ale zbyt lekko pewnie w bramce Gargasz
22' Kibice Polonii wyskoczyli z klatki
 Trwa bójka kibiców Polonii z kibicami Wisły
 Przerwa w grze
 Naprawdę żenujące zachowanie!!!!
 Piłkarze Polonii idą pod klatkę
 Przerwa w grze. Zaraz na obiekt wejdzie poiicja
27' Mecz wznowiony
28' Pod obiektem armatka wodna. Czas ochłodzić rozgrzane głowy...
28' Nie boję się tego użyć bo to nie są kibice.
Uderza Szczotka nad bramką
30' Jakiś poszkodowany pod kasami. Już udają się do niego służby medyczne
32' Siadło tempo meczu. W klatce doping dla Polonii, ale czy tak zasłużony klub zasługuje na takich fanów??
34'  Lachowski
 Uderzenie sprzed pola karnego uderza Lachowski a piłka wpada do siatki
35' Sedlewski na spalonym
 Jeszcze teraz ciężko skupić się na meczu bo zachowanie bytomian było karygodne. Mówimy stanowcze nie dla takich zachowań na piłkarskich obiektach
36' Kolejny raz Lachowski tym razem głową, ale obok bramki Penkowca
40' Gola gola gola strzelcie k.... gola. Znowu z klatki
 Prosta rozpoczyna doping. Wisła Wisła dosyć nieśmiało ale jednak
42' Oklaskami kibice Wisły próbują pobudzić wiślaków.
43' Wisła Wisła Wisła krzyczy cały stadion!!!!!!!!
45' +5
45+1' Nie opanowuje piłki Michalak. Od autu Wisła
45+2' Cisza na stadionie.
45+3' Złe podanie do Nowaka.
45+4' Nowak do Sedlewskiego ten uderza ostrego kąta minimalnie niecelnie. Szkoda
45+5'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Rozpoczęło się bardzo dobrze dla wiślaków od bramki Jarosława Niezgody a zakończyło gorzej
 Cień na na mecz kładzie na pewno zachowanie fanów z Bytomia, którzy wywołali zadymę. Nie obędzie się bez kary dla fanów z Bytomia. Pewnie kilka spotkań fani ze Śląska spędzą w domu
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Są piłkarze Wisły witani na boisku
 Są i gracze Polonii
46'  Zaczyna Polonia
 Bez zmian obie ekipy.
47' Sedlewski zatrzymany na prawej stronie
49' Wyrównane spotkanie w Puławach.
50' Nowak uderza ale blokowany przez obrońcę robi to niecelnie
51' Rzut rożny dla gości. Może być groźnie
 Głową Broniewicz ale niecelnie
54' Róg dla Wisły
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MATEUSZ PIELACH!!!!!!!
 Piękna centra Lisieckiego z rzutu rożnego a Mateusz Pielach głową pakuje piłkę do siatki!!!!
55'  Turzyniecki za Sedlewskiego
56'  Pączko za Michalika żegnanego gwizdami kibiców Wisły!!!
57' Cempa za 12 metrów nad bramką. Ufff!!!
 Nowak nie opanowuje piłki w polu karnym
60'  Zieliński za Cempę
 Aktywnie trener Trzeciak bo zaraz będzie trzecia zmiana w Polonii
62' Stefański wejdzie za Krsytiana. Ale to za chwilę
64' Szczotka do Maksymiuka ten uderza piłka ociera się o nogi obrońców Polonii i łapie ją Gargasz
 Teraz zatrzymany w polu karnym Nowak. Róg
65'  Stefański za Krysiana
66' Ucichł doping w klatce.
67' Ale brzydki faul Broniewicza na Nowaku, który minął go ruletą
 Jeszcze brzydkie zachowanie Broniewicza, który odepchnął sędziego.
 Centra Lisieckiego z rzutu wolnego wybita
69' Przerwa na uzupełnienie płynów
70'  Olszak za żegnanego oklaskami Nowaka. Kapitanem Wisły Mateusz Pielach
73' Spokojnie wiślacy. Oby to utrzymać!!!!!
74' Turzyniecki w aut.
75' Grube wysoko wysoko nad bramką Penkowca
77' Pączko uderza łapie Penkowec.
78' W słupek uderza Stefański. A z klatki znowu strzelcie k... gola swkitowane gwizdami
79' Do gry gotowy Patryk Słotwiński
79'  Słotwiński za zegnanego brawami Głaza
81' Szarża Turzynickiego ale piłkę przejmuje Grgasz
 Będzie 4 zmiana w Wiśle
82' Do gry gotowy Szymon Wiejak
 Zejdzie Jarosław Niezgoda
83'  Wiejak za żegnanego brawami Niezgodę
84' Chyba jakieś spięcie ochrony z fanami gości
 Je....ć Wisłę krzyczy klatka....
86' WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy cały stadion!!!!!!
 Pomagajmy wiślakom!!!!!
87' Bytomianie mieli rzut rożny mały kocioł w polu karnym Wisły, ale na szczęście bramki dla gości nie ma
89' Pielach w aut
90' +5
 Odleciał sędzia główny. Aż 5 minut dłużej gramy!!!!
90'  Mańkowski za Malca
90+1' Wisła się broni!!!!!!!!
WISŁA WISŁA WISŁA WISŁA cały stadion krzyczy!!!!!!!!
90+2' Pomaga cały stadion wiślakom!!!!!!!
90+3' Wiejak do Olszaka ten uderza obok bramki!!!!!
90+4' Turzyniecki uprzedzony przez bramkarza!!!
90+5' Ile jeszcze???
 Ależ okazja dla wiślaków. Z kilku metrów uderza Słotwiński obok bramki!!!!
90+6'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!