Kacprzycki 24 -
Arbiter: Konrad Kolak ( Stary Sącz)

Socha- Król, Pielach, Poznański, Litwniuk, Maksymiuk, Szymankiewicz, Zmorzyński, Kacprzycki, Puton, Stanisławski

Wierzgacz- Konefał, Kolbusz, Poński, Mokrzycki, Chorab, Nogaj, Bażant, Putin,Łata, Kamiński

Już w sobotę 11 sierpnia puławska Wisła zmierzy się w wiślanych derbach z imienniczką z Sandomierza. Początek naszej relacji ze stadionu przy Hauke-Bosaka od 16:45.
 16:31 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami początek sezonu III-ligowego. Niestety III-ligowego dla puławskiej Wisły, ale cóż trzeba przyzwyczaić się do tego i zacząć na nowo odbudowywać markę puławskiej Wisły
 Na boisku trwa rozgrzewka. Mamy składy zaraz je podamy
 W Puławach cały dzień niebo zachmurzone. Około 21 stopni ciepła. Póki co nie pada
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Karol Barański, Michał Kobiałka, Konrad Szczotka, Adrian Popiołek, Dawid Brzeski i Krystian Żelisko
 Na ławce ekipy z Sandomierza zasiedli dziś Przemysław Janowski, Marcin Sudy, Kacper Piechniak, Krystian Sornat, Jakub Trojanowski, Dawid Korona, Piotr Ferens
 Do spotkania 20 minut a ja udam się na na popołudniową kawę. Zaraz do Was wracam
 Przed meczem tradycyjna kawa. Tak było w 1 , 2 lidze i jest teraz.
 Mamy nadzieję, że dzisiejszy mecz to kolejna okazja do budowy nowej Wisły, która sprawi wiele radości.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Wiślacy już w szatni. Ekipa gości jeszcze na boisku
 Zeszli do szatni sandomierzanie.
 Jupitery zgaszone. Na trybunach około 200 widzów.
 Niech ten 11 sierpnia będzie początkiem nowej lepszej Wisły i powoli wychodzenia z tego marazmu. Wierzymy, że tak będzie.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Wisła na czerwono, ekipa z Sandomierza białe koszulki niebieskie spodenki
 Kapitanem Wisły Mateusz Pielach.
1'  Zaczyna Wisła Sandomierz
2' Litwniuk faulem zatrzymuje rywala. Ekipa gości od wolnego
 Wrzutka w pole karne Wisły, Nogaj głową, ale obok bramki Pawła Sochy
3' Tym razem Poński zatrzymany przez Pielacha. Widać dużo nerwowości w wykonaniu Dumy Powiśla
5' Dużo walki w Puławach, ale mieliśmy jedną kontrowersję. Bramkarz gości wyszedł za pole karne nogą podczas łapania piłki, bez reakcji sędziego Kolaka.
7' Co ciekawe ekipa z Sandomierza na mecz przyjechała bez masażysty. Pomocy graczowi gości udzielał przed chwilą Bartłomiej Kursa
7' Litwniuk zatrzymuje Łatę. Róg dla przyjezdnych
10' Początek bardzo nerwowy z lekką przewagą gości z Sandomierza.
 Na trybunach Wisła z Puław.
11' Solowa akcja Piotra Zmorzyńskiego zakończona strzałem, ale pewnie w bramce gości Stanisław Wierzgacz
13' Kacprzycki lewą stroną centra, ale obrońcy gości na róg...
 Krótkie rozegranie rzutu rożnego piłka trafia do Krystiana Putona,ten z 20 metrów, ale piłka nad bramką Wierzgacza. Dobra akcja wiślaków.
15' Zmorzyński wywalcza aut.
 W klatce około 20 fanów Wisły z Sandomierza
16' To powinna być bramka dla Wisły. Pomknął lewą stroną Litwniuk, uderzył Wierzgacz wypluł piłkę, ale nikt jej nie zdołał skierować do bramki gości
 Ależ parada Pawła Sochy!!!! Kapitalnie bramkarz Wisły broni strzał Kamińskiego głową. Róg dla gości
19' Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz SKS gra w klatki. A na trybunie gospodarzy wsparcie dla Wisły Puławy
 Puton do Kacprzyckiego ten upada ale nie ma faulu. No cóż trzeba się do tego przyzwyczaić.
22' Wpadł w pole karne gości Piotr Zmorzyński uderzył, ale zbyt lekko i pewnie bramkarz z Sandomierza
24' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL ŁUKASZ KACPRYCKI!!!!!!! BRAWO KACEREK!!!!!BRAWO WISŁA!!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!!. W końcu wpadła ta piłka do siatki rywali. Prawą stroną kapitalnie pomknął Szymon Stanisławski, który dograł piłkę na 6 metr do Łukasza Kacprzyckiego, a ten pięknym strzałem bez przyjęcia wpakował piłkę do siatki!!!!
28' Brzydki faul Choraba. Wisła od rzutu wolnego.
 Dobra centra Krystiana Putona głową Poznański piłka trafia w rękę obrońcy gości, a sędzia pokazuje, że był spalony. Ciekawe
31' Wrzutka w pole karne gości Kacprzyckiego, ale pewnie obrona z Sandomierza
 W ciszy ten mecz oglądają fani przyjezdnych. Na trybunach doping dla Wisły Puławy
33'  Kacprzycki
 Kropi nad Puławami.
34' Faulowany Pielach. Od rzutu wolnego Wisła
 W pole karne Wisły wpadł Putin, ale uderzył nad bramka Sochy. Wcześniej jednak brzydki faul na Kacprzyckim, którego nie widział sędzia Kolak
36' Od wolnego Mokrzycki.
38' To powinno być 2:0 dla Wisły. Kapitalnie wpadł w pole karne gości Stanisławski dograł futbolówkę do Kacprzyckiego, ale ten drugi źle trafił w piłkę i ta poszybowała obok słupka bramki Wierzgacza
39' I kolejny raz groźnie pod bramką gości. Centra Zmorzyńskiego uderzenie Putona, ale nad bramką.
41' Puton zatrzymany od autu wiślacy
42' Powalczył Zmorzyński i ekipa gospodarzy od rzutu rożnego
43' Kombinacyjne rozegranie cornera. Piłkę centruje Puton piłkę uderza głową Pielach, ale obok bramki gośći
 Nie ma sędziego technicznego mamy nadzieję, ze dowiemy się ile dłużej gramy.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Nie było problemu z pokazaniem ile dłużej zagramy, bo ani sekundy nie doliczył sędzia Konrad Kolak
 Po 45 minutach wiślacy zasłużenie prowadzą z imienniczką z Sandomierza. Ekipa Dumy Powiśla mogła prowadzić wyżej, ale zabrakło wykończenia i skuteczności. Sandomierzanie mimo, że przegrywają, na pewno będą groźni do końca.
 Zapraszamy na kilku minut przerwy. Do Puław wracamy za kilka chwil
 Powoli wracamy do Puław. Jeszcze muzyka jeszcze rozgrzewka, ale za chwil parę ciężka walka o wygraną i 3 punkty.
 Są wiślacy. Powitani brawami puławskiej publiczności
 Są też gracze z Sadomierza
 Nie widzimy żadnych zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Wisła Puławy
47' W ataku wiślacy centra Króla nieudana. Od bramki Wierzgacz
48' Wierzgacz kapitalnie nogami poza polem karnym uprzedza Kacyprzyckiego, który wyszedłby sam na sam
49'  Pielach za ostre wejście w rywala. Niepotrzebny faul wiślaka
49' Kapitalnie w bramce Wisły Paweł Socha, który broni uderzenie z rzutu wolnego.
 Uderzał Putin
51' Zderzenie Wierzgacza z obrońcą Wisły Sandomierz.
 To powinna być 2:0. Dobra centra z rzutu rożnego Putona piłka trafiła do Pielacha, który jednak nie trafił w bramkę.
55' Centra Maksymiuka, ale nikt jej nie sięgnął.
57' Uspokoiła się gra w Puławach. Na razie żadnej zmiany. Kibice gości pozdrawiają swoje zgody Siarkę Tarnobrzeg i GKS Bełchatów
 Bażant podaje do nikogo. Od bramki Socha
60' Będą dwie zmiany w zespole gości
 Wpadł w pole karne Wisły Poński, ale na szczęście Poznański go zatrzymał i piłkę pewnie złapał Socha
61' Za mocno wypuścił sobie piłkę Nogaj i kolejny raz Socha
 Do gry gotowi Kacper Piechniak i Krystian Sornat
63' Z dystansu Maksymiuk niecelnie
64'  Piechniak za Nogaja
Sornat za Łatę
65'  Szczotka za Kacprzyckiego
65' Leży jeden z wiślaków. Przerwa w grze
 Wraca do Szymankiewicz i gramy dalej
 Wyszło słońce
67' Za mocne podanie do Piechniaka. Od autu Wisła
 Dobra akcja Litwniuka piłka trafia do Szczotki, ale ten źle trafia w piłkę.
70' Mokrzycki solowa akcja i uderzenie ale obok bramki Wisły
71' Zmorzyński wywalcza aut
72' Stanisławski do Szczotki, ale zdaniem sędziego Kolaka pomocnik Wisły faulował rywala.
73'  Piechniak za brzydki faul na Maksymiuku. Nie będziemy cytować jak skomentował decyzję arbitra Piechniak
74' Szczotka uderza po centrze z prawej strony boiska ale broni Nogą Wierzgacz.
 Będzie kolejna zmiana u rywali
75' Zmorzyński idealnie dogrywa z prawej strony na 10 metr do Putona, ten prosto w bramkarza gości!!!!
 Do gry gotowy Piotr Ferens
 Znowu z prawej strony Zmorzyński ale tym razem Szczotka uprzedzony przez obrońcę gości
77'  Ferens za Bażanta
78'  Mokrzycki za faul na Szczotce
79'  Korona za Choraba
81' Trener Jacek Magnuszewski na razie nie szykuje kolejnych zmian.
82'  Popiołek za Maksymiuka
 Chwilę wcześniej wyskoczyła ławka gości domagając się rzutu karnego po faulu Pawła Sochy. Sędzia Kolak każe grać dalej. Upominany szkoleniowiec gości
84'  Sudy za Putina
85' Z dystansu Mokrzycki wysoko nad bramką Sochy
86' WISŁA WISŁA WISŁA cała prosta wpiera wiślaków.
87' Będzie kolejna zmiana w Wiśle Puławy
88' Do gry gotowy Dawid Brzeski
89'  Brzeski za Sztmankiewicza
90' +4
90+1' Z dystansu Puton ale pewnie bramkarz gości
90+2' Do gry gotowy Krystian Żelisko
90+2'  Żelisko za Stanisławskiego żegnanego brawami
90+3' W ataku Wisła. Utrzymać to!!!!!!
90+4' Czas panie sędzio!!!!!!
 Panie Kolak!!!!! To za długo!!!!!!!!!!!!!
90+5' Poznański w aut!!! Ile jeszcze????
 Panie sędzio Kolak!!!!!!!!!!
90+6' Z dystansu Brzeski nicelnie!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!
 W końcu zakończył to spotkanie sędzia Kolak!!!.
 To było trudne spotkanie dla ekipy Wisly, ale najważniejsze, że puławianie sezon rozpoczęli do arcyważnej wygranej!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!! Pięknie!!!!!!
 Idą wiślacy podziękować kibicom za doping.
 I dialog wiślaków z kibicami kto wygrał mecz!!!! KTO WYGRAŁ mecz??? WISLA WISŁA krzyczą to raz jedni to raz drugi!!!!!!!
 Trudne spotkanie, ale zasłużona wygrana wiślaków. Brawo Panowie!!!!