3:0

K.Puton 36 (k), Kobiałka 57, Żelisko 79 -
Arbiter: Sebastian Godek ( Górno)

Socha- Pigiel, Kiczuk, Skałecki, Wolanin, Zmorzyński, Kobiałka W.Puton, Zuber, K.Puton, Wojczuk Gugała, Michalec, Bizoń, Arian, Jeziorski, Kawa, Zawadzki, Balawender, Mihcniak, Romuzga, Litewka

Już w sobotę 10 sierpnia ekipa Wisły zagra pierwsze spotkanie w tym sezonie z Jutrzenką Giebułtów. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:20 Piotrek pierwszy raz wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Za 40 minut inauguracja sezonu 2019/2020. W Puławach około 25 stopni ciepła. Duszno i parno. Około 70% wilgotności potwietrza
 Mamy już składy. Są pewne zaskoczenia.
 Mamy już składy. Są pewne zaskoczenia
 Pierwszy raz powitani brawami wiślacy, którzy wybiegli na rozgrzewkę.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Karol Barański, Piotr Rogala, Konrad Szczotka, Łukasz Kacprzycki, Dawid Chudyba, Krystian Żelisko
 Na ławce Jutrzenki zasiedli Michał Iliński, Mateusz Zając, Maciej Zieliński, Mateusz Majcherczyk, Antoni Suwała, Karol Pietrzyk, Jakub Wojtaszek
 Pusto na trybunach, chyba kibice oglądają w TV występy polskich siatkarzy, którzy grają z Francją. Nie pada ale nie ma słońca w Puławach
 Na trybunach legenda puławskiej Wisły Wojciech Pięta. Witamy Wojtek
 Witamy raz jeszcze wszystkich fanów. Obie drużyny na rozgrzewce. Bardzo energicznie trener gości, którzy nie daje swoich zawodnikom spokoju. Dla Jutrzenki to mecz historia.
 Jeszcze w 2006 roku nasi rywale rywalizowali w C-klasie. Po 13 latach osiągnęli historyczny sukces awansowali do III ligi.
 A tak zmieniając nastroje brawo dla reprezentacji Polski w siatkówce, której do awansu został tylko jeden krok po wygranej 3:0 z Francją.
 Paweł Nowosadzki już rozpoczyna swoje show za mikrofonem.
 Goście już w szatni.
 Musimy się pochwalić pierwszy raz zostaliśmy wymienieni w gronie patronów medialnych:). Dziękujemy
 Wiślacy już w szatni.
 Każde nazwisko wiślaka nagrodzone brawami.
 Chwila oczekiwania obie ekipy jeszcze w szatni słuchają ostatnich uwag swoich trenerów.
 Czuć nutkę nerwowości w powietrzu. To ważny mecz.
 WYCHODZĄ!!!!!!
 Wiślacy wychodzą na boisko w koszulkach Beny i Szycha jesteśmy z Wami to pozdrowienia dla kontuzjowanych Mateusza Pielacha i Mateusza Szyszkowskiego
 Przed meczem pożegnanie Ivana Litwniuka
 Dzięki Ivan za grę i powodzenia w nowym klubie
 Tablica pamiątkowa dla Ivana wręczona przez prezesa Piotra Owczarzaka.
 Wiślacy zagrają dziś w pasiakach, Jutrzenka na czarno
1' Zaczyna Jutrzenka
2' Faulowany jeden z wiślaków. Gospodarze od rzutu wolnego
2' Przewinił Litewka. Od wolnego Wisła. Sporo walki w środku
3' Skałecki uprzedza Michniaka i od autu goście
5' Ależ przeżywa ten mecz trener Piotr Powroźnik.
6' To mogło być 1:0. Zuber prawą stroną mógł uderzać, ale podał do Krystiana Putona, który niestety nie trafił w piłkę.
7' Wrzutka w pole karne Wojczuka, ale Zmorzyński nie opanował piłki.
8'  Wojczuk
 Dziwna decyzja arbitra. Wydawało się, ze to właśnie Wojczuk był faulowany ale decyzja sędziego Godka jest inna
9' Wrzutka Zubera ale zablokowana i tylko aut
11' Odważna próba Kawy ale bardzo niecelna
13' Rzut wolny z 5 metra dla Wisły. Niebezpieczne zagranie nakładką
 Uderzenie Wojczuka w mur...
 Kolejna centra i tym razem rzut rożny dla Wisły
 Spora przewaga Wisły, ale bez efektów bramkowych
15' Zakotłowało się pod bramką Jutrzenki, ale ostatecznie rzut wolny dla gości. Pojawił się doping
 Głośne Wisełka z sektora Fanatyków
18' Wisła Puławy na trybunach a ja oglądam mecz w towarzystwie trenera Ryszarda Kłuska
 Pozdrowienia dla zaprzyjaźnionych Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
20' Uderzenie Krystiana Putona z dystansu ale niestety nad bramką.
22' Wychodzi słońce nad Puławami.
22' Głową Zuber, ale nad bramką.
23' Skałecki w aut.
24' Wolanin przewinił. Na boisku Litewka
 I mamy pierwszą bramkę w sezonie w III lidze. Padła ona w Krakowie gdzie Wólczanka Wólka Pełkińska prowadzi z Hutnikiem 1:0
25' Wpadł w pole karne Zmorzyński ale uderzenie pomocnika Wisły pewnie broni Gugała
27' Zmorzyński centruje piłka trafia do Krystiana Putona ale ten na spalonym
31' Kibice nie tracą nadziei na dobry wynik. Hej Wisła gol na trybunach. Na boisku aut dla Wisły
31' Uderzenie Kobiałki mija bramkę Gugały
32' Faulowany Krystian Puton. Od wolnego Wisła
 Wrzutka Krystiana Rafał Kiczuk uprzedzony i tylko róg...
34' Rzut karny dla Wisły1!!! Faulowany Michał Zuber!!!!!
 Naszemu zawodnikami udzielana jest teraz pomoc medyczna. Paskudny faul rywala
 Piłkę na 11 metrze ustawił Krystian Puton......
36' GOOOOOOOOOOOOOLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!! BRAWO PUTI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Pewny strzał Krystiana w prawy róg bramkarz w lewym. Brawo Wisła!!!!!
40' W środku pola faulowany Maciej Wojczuk
41' Całe miasto wie Wisła wygra mecz z trybun. A trener Powroźnik coraz głośniej krzyczy. W takim tempie nie starczy mu głosu
43' Kawa zablokowany i róg dla gości. Krzyczy trener gości próbuj na karnego
44' Wrzutka Zmorzyńskiego i rzut rożny
45' +1
45+1' Zakotłowało się pod bramką Gugały uderzył Kiczuk ale nad bramką
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Zasłużone prowadzenie Wisły. Zespół Dumy Powiśla gra lepiej, mądrzej ale nieskutecznie. Na szczęście puławianom udało się strzelić bramkę z rzutu karnego, która na pewno wprowadzi więcej spokoju w grze w drugiej połowie
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Wracamy do Was za momencik
 Po 45 minutach spotkań w III lidze notujemy następujące wyniki. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski prowadzi z Avią Świdnik 1:0, Hutnik Kraków przegrywa z Wólczanką Wólka Pełkińska 2:0 a Wisłoka Dębica remisuje bezbramkowo z Podhalem Nowy Targ
 Pojawiają się wiślacy na boisku
 Są też gracze Jutrzenki. Zmian nie widzimy
46'  Zaczyna Wisła
47' Wpadł w pole karne Wolanin oddał strzał ale jego uderzenie zablokowane i tylko rzut rożny
48' Rzut wolny dla Wisły.
 Krystiana Puton w mur...
49' Centra Pigiela Zuber głową nad bramką
50' Michniak wywalcza rzut wolny dla gości. Faulował Rafał Kiczuk
 Ciekawe rozegranie rzutu wolnego do nadbiegającego Bizonia, który jednak uderzył fatalnie.
52' Faulowany w środku pola Wojczuk. Od wolnego Wisła
53'  Majcherczyk za Michniaka
 A chwilę wcześniej kapitalna okazja na 2:0. Ale Piotr Zmorzyński z kilku metrów nad bramką po centrze Michała Zubera
56' Centra Pigiela zablokowana. Od autu Wisła
57' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MICHAŁ KOBIAŁKA!!!!!! BRAWO KOBZA!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!1
 Ależ uderzenie Michała Kobiałki. Pomocnik Wisły dostał piłkę na 16 metrze uderzył po długim roku i piłka zatrzepotała w siatce po drodze odbijając się od słupka!! Brawo Wisła
60'  Wojtaszek za Jeziorskiego
 Nie poddawaj się ukochana ma nie poddawaj się WISŁO puławska na trybunach. Fajna atmosfera. Brawo Wisła brawo kibice
62' Uprzedzony Michał Zuber i tylko róg..
 Do gry gotowy Łukasz Kacprzycki
 Uderzenie Zubera mija bramkę rywali
65'  Kacprzycki za Zubera
66'  Zawadzki za faul na Włodzimierzu Putonie
 Do gry przygotowuje się Dawid Chudyba
68'  Chudyba za Zmorzyńskiego
69'  Suwała za Zawadzkiego
70' Sam na sam z bramkarzem rywali wychodzi Wojczuk ale lepszy w tej rywalizacji Gugała, który noga broni strzał Wojczuka
70' Suwała z dystansu, ale bardzo dobra interwencja Pawła Sochy
  Piotr Powroźnik trener rywali
71'  Żelisko za Wojczuka
 Tak nie mylę się od tego sezonu trenerzy mogą otrzymywać żółte kartki za złe zachowanie na ławce. Takowe było w przypadku opiekuna Jutrzenki
 Uderzał Kacprzycki ale zbyt lekki i pewnie Gugała
74'  Żelisko
76' Kawa falował w ataku Wolanina
78' Zza pola karnego Żelisko ale zbyt lekko i pewnie broni Gugała
79'  Zając za Kawę
79' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KRYSTIAN ŻELISKO!!!!!!! BRAWO ŻELU!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Z dystansu uderzał bardzo dobrze Dawid Chudyba przed siebie piłkę wypluł Gugała a tam dobił nożycami piłkę Krystian Żelisko. Brawo młodzieżowcy Wisły
81'  Szczotka za Kobiałkę
83' Mamy nadzieję, że już nic złego Wiśle tutaj się nie stanie. Ale musimy walczyć do końca
 Romuzga ale wysoko nad bramką
 Brawa dla kibiców na trybunach głośny doping
84' Brzydki faul Majcherczyka na Chudybie
86'  Pietrzyk za Litewkę
87' Faulowany Kiczuk. Od wolnego Wisła
88' Goście już pogodzenie z wynikiem. Zasłużone prowadzenie Wisły
89' Nie opanował piłki Chudyba
90' +3
90+1' Uspokoił się trener gości, który stoi przy ławce.
 Z dystansu Wojtaszek ale nad bramką Pawła Sochy
90+2' Szczotka faulowany w środku pola
90+3' Na spalonym Wojtaszek
90+4'  Koniec spotkania
 Bardzo udane rozpoczęcie sezonu przez puławską Wisłę. Po niezłym spotkaniu ekipa Dumy Powiśla pokonała ligowego nowicjusza Jutrzenkę Giebułtów 3:0. Wygrana ekipy Wisły mogła i powinna być wyższa ale cieszą trzy bramki i trzy punkty
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygrał mecz!!!!!
 A teraz zawodnicy idą podziękować kibicom za doping i znowu pytanie kto wygrał mecz!!!! WISŁĄ WISŁA WISŁA
 W odpowiedzi to samo pytanie od zawodników do kibiców WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą nasi zawodnicy. Brawo Panowie