K.Puton 11(k), 79,Kiczuk 66 - Piróg 51, Przybysławski 82
Arbiter: Grzegorz Jabłoński ( Kraków)

Kołotyło- Cheba, Pielach, Kiczuk, Pigiel, Skałecki, K. Puton, Brągiel, Kacprzycki, Drozdowicz, Paluchowski
Osobiński- Ksmicki, Seweryś, Bujak, Górski, P.Lisowski, Piróg, Jopkiewicz, Prętniak, D.Lisowski, Sewerzyński

Już w środę ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na stadionie przy ulicy Hauke-Bosaka podejmie rezerwy Korony Kielce. Początek relacji od 17:45.
 17:30 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami trudne, ale i ważne spotkanie z rezerwami Korony Kielce. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Lukas Kuban, Włodzimierz Putom, Błażej Cyfert, Jakub Konc, Tomasz Zając, Borys Piotrowski
 Na ławce Korony zasiedli dziś Mikołaj Drej, Karol Malec, Jakub Przybysławski, Radosław Turek, Jakub Rybus, Dawid Słabosz, Jakub Konsantyn
 Trwa rozgrzewka. Około 27 stopni na niebie żadnej chmury
 Prezentacja wiślaków ze zdjęciem.
 Ostatnie takty muzyki przy Hauke-Boska. Potem już 90 minut twardej męskiej walki.
 Obie ekipy już w szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Wychodzą goście według regulacjami PZPN-u
 Korona swoje tradycyjne stroje żółte koszulki czerwone spodenki
 Wiślacy także tradycyjne pasiaki
 Wychodzą wiślacy.
 Za kilka sekund gramy.
1'  Zaczynają rezerwy Korony
2' Centra Kacprzyckiego, ale niestety od bramki zacznie Jakub Osobiński
 Około 10 osoba grupka kibiców z dopingiem dla Wisły
3' Faulowany na 20 metrze od bramki Kołotyły Piróg. Od rzutu wolnego ekipa z Kielc
 Uderzenie Górskiego, ale Kołotyło przed siebie.
4' Kolejny raz rzut wolny dla gości. Znowu około 20 metrów od bramki Wisły
 W mur kielczanie
6' Zderzenie Kiczuka i jednego z graczy z Kielc. Przerwa w grze. Obu zawodnikom udzielana jest pomoc medyczna
 Opuszczają dwaj zawodnicy plac gry. Gramy chwilo po 10 graczy
8' Wrócił Kiczuk. Goście jeszcze w osłabieniu
 Wrócił także Jopkiewicz, który ucierpiał
10' Rzut karny dla Wisły. Powalony w polu karnym Krystian Puton!!!!!
 Piłkę na jedenastym metrze ustawia faulowany Krystian Puton!!!!!!!
11' GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!!!! 1:0 BRAWO WISŁA BRAWO KRYSTIAN!!!!!!
 W prawą stronę uderzył Krystian Puton w tą samą stronę rzucił się Osobiński, ale nie zdołał obronić tego uderzenia. Brawo WISŁA
14' Za mocna centra Pigiela.
17' Goście wywalczają rzut rożny.
 Piąstkowanie Kołotyły piłka trafia do Górskiego ten uderza ale obok bramki Wisły
18' Minimalnie za mocne podanie Krystiana Putona do Paluchowskiego. Szybszy bramkarz z Kielc
21' Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy
 WISŁĄ WISŁA WISŁA krzycy prosta. Jeszczr głośniej krzyczą kibice.
23' Solowy rajd Górskiego, ale piłka po jego strzale mija bramkę Kołotyły
25' Dużo walki w Puławach
26' To powinno być 2:0. Dobrze wzdłuż linii podał Kiczuk, ale Drozdowicz na 5 metrze nie zdołał przeciąć tej piłki.
28' Na trybunach zabawa. Nie poddawaj się ukochana Ma śpiewane przez Fanatyków
29' Faulował w ataku Prętniak, który wysłuchał reprymendy od sędziego Jabłońskiego
30' Pijemy mówi sędzia Jabłoński i mamy przerwę.
31' Na minimalnym spalonym Paluchowski
33' Ręką w ataku zagrał Dawid Lisowski
34' Faulował Brągiela Prętniak. Od wolnego Wisła
35' K.Puton do Paluchowskiego uprzedza go w ostatniej chwili Osobiński
37' W środku pola faulowany Paluchowski.
Decyzja arbitra nie podobała się trenerowi Grzesikowi i musiał upominać szkoleniowca z Kielc sędzia Jabłoński.
 Pozdrowienia dla Pogon Siedlce, Legii Warszawa i Hutnika Warszawa.
40' Grać na całego i walczyć do upadłego śpiewają Fanatycy
 Wpadł w pole karne Górski i wywalczył rzut rożny dla ekipy gości
41' Zatrzepotała piłka w siatce Wisły, ale sędzia Jabłoński pokazuje, że gola nie ma. Przewinił w ataku Jopkiewicz. Nie podoba się to ławce gości, z której krzyczą jak mamy wygrać mecz??
43' Końcówka to przewaga ekipy z Kielc. Kolejny corner....
 Cheba głową na kolejny róg.
45' Atak Wisły ale zdaniem K.Putona faulował on Jopkiewicza. Dziwna decyzja arbitra
45' +2
45+1' Na spalonym Brągiel
 Nie zobaczymy dziś Jopkiewicza. Jakiś uraz kapitana ekipy z Kielc
45+2'  Słabosz za Jopkiewicza
45+3' Jeszcze potężna bomba Dawida Lisowskiego z rzutu wolnego Kołotyło przed siebie.
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo trudne i wyrównane spotkanie w Puławach. Młody zespół rezerw Korony prezentuje się tutaj z bardzo dobrej strony. Wiślacy muszą uważać do końca, aby nie stracić tutaj bramki.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Do Puław wracamy za parę minut.
 Wracają kielczanie na plac gry
 Jest także ekipa rezerw Korony
46'  Turek za Prętniaka
47' Faulowany Kacprzycki. Gramy o awans krzyczą Fanatycy
 Wrzutka Kacprzyckiego pewnie Osobiński w bramce gości
48' Wrzutka Kacprzyckiego Brągiel próbował strzelać głową, ale nie zdołał dobrze sięgnąć piłki i pada ona łupem Osobińskiego
49' Ładna dwójkowa akcja między Krystianem Putonem a Kacprzyckim ten niestety uderza obok bramki gości
50' Wpadł w pole karne Dawid Lisowski i wywalczył kolejny rzut rożny
51' Piróg
 Niestety dobra centra w pole karne Słabosza Piróg uprzedził wiślaków i głową skierował piłkę do siatki. Walczyć Wisła WISŁA
53'  Radosław Turek za brutalny faul na Skałeckim.
  Maciej Śmiech asystent trenera Grzesika za protesty.
54' To powinna być bramka dla Wisły!!! Kacprzycki do Drozdowicza ale po jego uderzeniu piłka trafia w słupek.....
 Chwilę później uderzenie z dystansu jednego z wiślaków i Osobiński na róg....
55'  Rybus za Piróga
57' Kośmicki na róg... W ataku Wisła
 Do gry gotowy Włodzimierz Puton
58'  Włodzimierz Puton za Pigiela
59' Drozdowicz centruje głową uderza Włodek Puton ale pewnie Osobiński
 Przerwa w grze. Uraz młodego gracza z Kielc
61' Uderzenie Cheby mija bramkę Korony
 W Stężycy swój mecz rozgrywały rezerwy Wisły. Młodzi puławianie pokonali miejscowe Mazowsze 3:1
62' Centra Kacprzyckiego piłka po górnej siatce
63'  P.Lisowski za faul na Brągielu
64' Nie mają szczęścia wiślacy.... teraz w poprzeczkę uderza Paluchowski....
65' Włodek Puton wywalcza rzut rożny...
66' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL RAŁAŁ KICZUK!!!!!! BRAWO WISŁA!!!@ BRAWO KICZU!!!!!!!!
 Brawo Kiczu!!!!. Dobra centra z rzutu rożnego piłka trafia na głowę Rafała Kiczuka a ten strzałem obok słupka pokonuje Osobińskiego. Brawo WISŁA!!!! WALCZYĆ WISŁA!!!!
69'  Przybysławski za Górskiego
Konstantyn za P.Lisowskiego
70'  W. Puton
72' Bardzo dużo uwag trenera Pawalaka do swoich graczy.
73' Centra Kacprzyckiego ale Drozdowicz uprzedzony przez Osobińskiego
74' Bardzo dobra akcja Wisły Krystian Puton wpada w pole karne wycofuje piłę do brata Włodzimierza a jego uderzenie broni Osobiński.
 Do gry gotowy Tomasz Zając
 Piłka w siatce ucieszyli się gracze Wisły, ale chorągiewka w górze po dobitce strzału Krystiana Putona przez Adriana Paluchowskiego
76'  Zając za Kacprzyckiego
77' Drozdowicz głową po centrze z rzutu rożnego K.Putona ale obok bramki ekipy gości
78' Brzydkie zachowanie Konsantyna
 Centra Zająca z prawej strony ale odskoczyła piłka Paluchowskiemu, który przenosi piłkę nad bramką Osobińskiego
79' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!!!! BRAWO KRYSTIAN!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!!. Kapitalne podanie Cheby na metr od bramki Osobińskiego a Krystian Puton dopełnia formalności. Brawo WISŁA!!!
82'  Przybysławski
 Zaskoczyli kielczanie wiślaków niezła centra w pole karne Wisły i Przybysławski pakuje piłkę do siatki. Będziemy mieli tutaj emocje
83' Uderzenie D.Lisowskiego i Kołotyło na róg...
 Przycisnęli goście puławian i kolejny corner....
 Zakotłowało się pod bramką Kołotyły, ale to ekipa Dumy Powiśla rozpocznie grę
86' Błażej Cyfery i Lukas Kuban gotowi do gry
86'  Kuban za Brągiela
Cyfert za Paluchowskiego
 Kradną czas wiślacy
88' Bujak faulem zatrzymuje Zająca.
89' Gramy do końca krzyczą kibice w Puławach. Faulowany był wcześniej W. Puton. Od wolnego Wisła
90' Rzut karny dla Wisły!!!!!! Faulowany Włodek Puton!!!!!!
90' +4
 Do piłki podszedł Krystian Puton.....
 Broni Osobiński uderzenie Krystiana Putona!!!!!!!
90+2' D. Lisowski fauluje Pielacha
90+3' Faulowany Drozdowicz. Kłócą się szkoleniowcy z Kielc....
90+4' Rzut wolny dla Wisły. Jesteśmy z Wami krzyczą Fanatycy
90+5' Drozdowicz w boczną siatkę... po nogach obrońców...
 To już koniec powinien być.....
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!
 Dłużyła się końcówka wiślakom, ale na szczęście nic złego już nie stało się zespołowi Dumy Powiśla i kolejne 3 oczka zostają w Puławach.
 Bardzo trudne spotkanie dla wiślaków, ale cenna wygrana. Wiślacy cieszą się w kółeczku....
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA !!!!!!!