KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski : Wisła Puławy -

Jedlikowski 61, Grunt 87 - Kacprzycki 25, Poznański 55
Arbiter: Jan Pawlikowski ( Poronin)

Zacharski- D.Cheba, Smuczyński, W.Puton, Kardas, Łokieć, P.Cheba, Bełczowski,Dybiec, Madej

Socha- Barański, Pielach, Poznański, Król, Szymankiewicz, Maksymiuk, Zmorzyński, Kacprzycki, K.Puton, Stanisławski

Już w sobotę 8 września puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie, tym razem w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO 1929. Początek naszej relacji od 15:45
 15:33 Piotrek wita z Ostrowca Swietokrzyskiego
 Trwa rozgrzewka. Około 20 stopni ciepła. Już nie pada ale kilka chwil temu lało nad Ostrowcem
 Sporo osób z Puław na meczu.
 Zaraz wpiszemy składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Bartosz Sulkowski, Krystian Kusal, Ivan Litwniuk, Konrad Szczotka,Adrian Popiołek, Jakub Mażysz
 Znowu pada nad Ostrowcem. Na szczęście jest trybuna kryta
 Na ławce KSZO zasiedli dziś Damian Pietrasik, Damian Mężyk, Mateusz Mąka, Michał Grunt, Piotr Jedlikowski, Kacper Ziółkowski i Jakub Kapsa
 Miejscowy spiker przedstawia sylwetkę Wisły. Jest kilka błędów niestety
 Obie ekipy już w szatniach. Jupitery zgaszone
 Za kilka minut gramy. Ciekawe zwyczaje mają tutaj miejscowi siadając na miejscach dla prasy.
 Nie pada już. Ale pogoda mało stabilna dziś.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!
 W głośnikach hymn KSZO śpiewany przez Piaska
 Wisła zagra w pasiakach KSZO pomarańczowe koszulki czarne spodenki
 Ostatnie szlify i zaraz zaczynamy!!!!!!
1'  Zaczyna KSZO
2' Dużo nerwów z obu stron. To będzie trudny mecz na pewno.
4' Stanisławski na spalonym
 Klną na swojego wychowanka kibice KSZO. Ciekawe
 Przedstawiciele Angielskiego Związku Piłki Nożnej obserwują ten mecz. To wszystko efekt turnieju Syrenka CUP,który rozgrywany jest w województwie świętokrzyskim
5' Zmorzyński zablokowany. Od autu Wisła
7' Madej z dystansu, ale na szczęście niecelnie. Wcześniej faulowany był Stanisławski, ale sędzia nie przerwał gry
8' Wyszło nawet słońce nad Ostrowcem. Oby to słońce dla Wisły.
8' Barański centruje ale Stanisławski krzyżakiem zbyt lekko i kończy się na strachu dla gospodarzy
 Zdenerwowany trener Jacek Magnuszewski.
 Hej KSZO na trybunach.
10' Jakieś problemy miejscowego zegara. Co chwila zatrzymuje się. Ale wiemy,że około 10 minuta meczu w Ostrowcu
12' Za mocna piłka do Szymankiewicza. Od bramki zacznie Zacharski
13' Zablokowany Zmorzyński i Wisła zacznie od rzutu rożnego
 Źle to rozegrali wiślacy i musieli się nasi zawodnicy ratować przerwaniem akcji
14' Z łokcia dostał Stanisławski.
 Ależ ostro grają gracze KSZO. Stasiek kolejny raz poniewierany przez obrońców KSZO
 Wisła póki co w 10 bo Stanisławskiemu przy linii udzielana jest pomoc medyczna
15' Wraca Stasiek
16' Faulowany Kacprzycki. Od wolnego Wisła. Obaj szkoleniowcy na stojąco oglądają ten mecz
25' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL ŁUIKASZ KACPRZYCKI!!!!!!!!!!! BRAWO KACPEREK!!!!! BRAWO WISŁA 0:1
 Brawo WISŁA!!!!! Strata w środku pola gospodarzy wpadł w pole karne Łukasz Kacprzycki i lekkim technicznym strzałem pokonał bramkarza KSZO
27' Szybko minęła nam ta połowa. Po korekcie spikera mamy 27 minutę gry.
28' Od autu zacznie Wisła
29' Faulowany Szymankiewicz. Od wolnego Wisła. Nie podoba się to miejscowym kibicom. No typowa III liga
 Wrzutka Kacprzyckiego w pole karne, ale pewnie głową obrońcy KSZO
30' Czujemy się jak na IV lidze. Te komentarze z trybun. Na boisku Dybiec ale wysoko nad poprzeczką bramki Pawła Sochy
31' Ależ słaba postawa arbitra Pawlikowskiego. Faulowany Stanisławski ten pokazuje rzut wolny dla gospodarzy.
 Na trybunach unosi się zapach jakiejś wiśniówki lub innego wyrobu takiego
33' Uderza Madej, piłka po nogach obrońców Wisły wychodzi na róg
 Radzą sobie obrońcy Wisły z centrą z cornera
35' W Nowy Targu Podhale prowadzi już z Sołą 3:0.
37' Wpadł w pole karne Burzyński, który szukał faulu w polu karnym. Sędzia Pawlikowski nie dał się nabrać i każe grać dalej
 On jest skacowany. Takie to epitety do sędziego z trybun. No ale to III-liga
39' Ręką zatrzymał piłkę gracz KSZO i bez reakcji sędziego. Faktycznie fatalna postawa arbitra z Poronina
40' Z tego co mówił spiker mamy już 40 minutę gry. Zegar nie działa
41' Barański ostro zatrzymuje rywala.
 Już myślałem, że będzie bójka bo cała ławka KSZO wyskoczyła
43' Wpadł w pole karne KSZO Zmorzyński zacentrował, ale nie sięgnął piłki Stanisławski. To powinno być 0:2
45'  Koniec pierwszej połowy
 Pierwsza minuta minęła nad bardzo szybko. Wiślacy. Zasłużenie prowadzą z KSZO. Ekipa Dumy Powiśla pokazuje więcej umiejętności i ogrania w wyższych ligach.
 Po bramce Łukasza Kacprzyckiego prowadzimy 1:0. Oby w drugiej połowie udało się podwyższyć prowadzenie i wrócić do domu z 3 oczkami. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Do przerwy Avia Świdnik prowadzi w Wólce Pełkińskiej już 2:0. W Rzeszowie Stal do przerwy prowadzi z Podlasiem Biała Podlaska 1:0
 Wyszło słońce i decyzją organizatorów druga połowę zagramy przy wyłączonych jupiterach
 Nie ma jeszcze wiślaków. Są zawodnicy KSZO
 Niewiele uwag miał widać trener miejscowych
 Są wiślacy.
 W KSZO jedna zmiana. Michał Grunt wejdzie na plac gry
46'  Grunt za Bełczowskiego
47' Wiślacy od rzutu wolnego. Faulowany był Łukasz Kacprzycki
 Faulowany Michał Król i co??? I sędzia każe grać dalej....
49' Wiślacy od autu.
 Wrzutka Putona zablokowana i mamy róg... Może teraz??
 Uderzał głową Pielach, ale obok bramki Zacharskiego. Od bramki gospodarze
50' Leży nadepnięty Krystian Puton. Źle to wygląda
 Na boisku Bartek Kursa, który udziela mu pomocy.
52' Naprawdę czujemy się jak na lidze podwórkowej.
 Ładna kontra Wisły wrzutka Krystiana Puton mija się bramkarz i obrońca KSZO na róg
 Uprzedzony Pielach i obrońcy KSZO głową na aut
54' Przewinił w ataku Stanisławski.
55' Szymankiewicz do Krystiana Putona ten wpada w pole karne uderza ale po nogach obrońcy i tylko róg...
55' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL JAKUB POZNAŃSKI!!!!! BRAWO POZNAŃ!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!! 0:2!!!!!
 Brawo Wisła. Zakotłowało się pod bramką KSZO piłka trafiła do Jakuba Poznańskiego, a nasz stoper przypomniał sobie jak strzelał bramki w Kotwicy Kołobrzeg i wpakował piłkę z bliska do siatki!!! Brawo WISŁA!!!!!!
57' Uderza Grunt i piłka wychodzi na róg.
58'  Jedlikowski za Smuczyńskiego
 Pewnie Poznański tym razem w ataku kontra Wisły uderza Kacprzycki, ale jego uderzenie zablokowane i pewnie łapie piłkę Zacharski
59'  Pielach za faul.
60' Burzyński uderza z wolnego i Socha na róg
61'  Jedlikwoski
 Szybka kontra gospodarzy i Jedlikowski w sytuacji sam na sam pokonuje Pawła Sochę
 Uwierzyli gracze KSZO. Znowu będą nerwy
63' Znowu groźnie Jedlikowski. To podobno obrońca, ale cały czas jest w ataku
 Będzie zmiana w Wiśle. Adrian Popiołek biegnie do ławki
65' Zablokowany Grunt. KSZO mocno naciera
 Wejdzie także Ivan Litwniuk.
66' Burzyński od rzutu wolnego. Musimy uważać. Bronimy!!!!!
 W KSZO także będzie zmiana
 Burzyński na szczęście źle chociaż inne zdanie ma szkoleniowiec miejscowych
 Leży jeden z wiślaków. Nie widzimy kto to. To chyba Szymon Stanisławski
 Biegnie do ławki także Jakub Mażysz
 Pojawiają się nosze.....
68'  Mąka za Burzyńskiego
69'  Mażysz za kontuzjowanego Stanisławskiego
70'  Popiołek za Krystiana Putona
 Stasiek na noszach opuścił plac gry.
 Do gry gotowy Ivan Litwniuk.
71' Rzut rożny dla Wisły
 Zakotłowało się pod bramka Zacharskiego, ale strzał Poznańskiego zablokowany
71'  Litwniuk za Kacprzyckiego
74' Mocny fizycznie Grunt przepchnął Króla dośrodkował ale Maksymiuk wybija na róg
 Piąstkowanie Sochy i zagrożenie oddalone
75'  Maksymiuk za zwrócenie uwagi sędziemu. Słaba postawa arbitra
76' Z dystansu Grunt pewnie Socha
 Będzie zmiana w KSZO.
 Do gry gotowy Jakub Kapsa
 W Wiśle także będzie zmiana. Konrad Szczotka zmierza do linii
79'  Kapsa zmienia Włodzimierza Putona
 Szymankiewicz z rzutu wolnego Mażysz nie sięga piłki. Od bramki Zacharski
80'  Szczotka za Zmorzyńskiego
82' Wpadł w pole karne gospodarzy Mażysz, ale minimalnie niecelnie uderzył. Od bramki Zacharski
 Do gry gotowy nr 4 ale kto to jest???
 Nie ma takiego zawodnika w protokole
84'  Mężyk za D.Chebę
85' Ileż to jeszcze nerwów nas czeka??
86' Faulowany Arkadiusz Maksymiuk. Wisła od wolnego.
 Trzeba kraść te sekundy. Te minuty płyną tak długo
87'  Grunt
 Niestety mamy wyrównanie. Wrzutka z prawej strony Grunt głową i niestety gol
 Gramy do końca!!!!!!!
88' Faulował Szczotka w ataku. Cały stadion krzyczy jeszcze jeden.
89' Jeszcze wierzymy!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
89' Z dystansu Dybiec. Nad bramką Wisły
90' +5
90+1' Jedlikowski zablokowany
 Ale KSZO ma róg....
 I kolejny corner. Trudne chwile przy Świętokrzyskiej
90+2' Wiele nerwów nas jeszcze czeka. Bronić teraz !!!!!
 Głową Męzyk ale Socha pewnie
90+3' Kontra Wisły i aut dla Nas
 Jeszcze trafić!!!!!!
90+4' Jeszcze w ataku Wisła
 Szczotka zablokowany. Aut
90+4'  Maksymiuk
  Maksymiuk za drugą żółtą
 Musiał faulować Maks rywala. Kończymy w 10
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety tylko remisujemy z KSZO 2:2. Pechowo bo wiślacy byli tutaj lepszą ekipą, ale cóż gospodarze walczyli do końca i zremisowali
 Jakieś uwagi do sędziego obu zawodników. Słusznie bo bardzo słaba postawa arbitra
 Remis cieszyć może tylko miejscowych my niestety straciliśmy dwa oczka. Cóż tak byawa
 Cieszą się miejscowi zawodnicy i kibice my niestety nie możemy. Do domu wracamy jednym oczkiem. No cóż