Wisła Grupa Azoty Puławy : Polonia Bytom-

-
Arbiter: Radosław Trochimiuk ( Przasnysz)

13. Mielcarz - 66. Kaczorowski, 18. Wiech, 3. Seweryś,17. Pavlas, 74. Skałecki, 26. Kołtański, 16. Nojszewski, 10. Janicki, 7. Puton (kpt) 34. Bortniczuk
39. Mirus- 6. Ścislak, 11. Andrzejczak, 13. Piontek, 16. Stefański (kpt), 19. Wolny, 20. Zejdler, 22. Bedronka, 24. Budzik, 25. Konieczny, 29. Piekarski

Już w poniedziałek ekipa Wisły Grupa Azoty rozegra kolejne spotkanie. Tym razem z Polonią Bytom. Początek naszej relacji od 20:15
 19:40 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami ważne, ale trudne spotkanie ligowe z Polonią Bytom.
 Cały dzień w Puławach dziś ciepło około 29 stopni ciepła. Teraz co zrozumiałe słońca już nie ma, ale ciepło jak na 11 września. Jupitery rozpalone na pełną moc
 Mamy już składy obu ekip
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 12. Paweł Łakota, 8. Kamil Kumoch, 19. Mateusz Kaczmarek, 21. Jakub Wlaźlik, 31. Kamil Kargulewicz, 37. Oskar Przywara, 91. Mateusz Klichowicz, 94. Kacper Szymanek, 99. Maksymilian Tkocz
 Mamy oficjalny debiut w zespole Wisły Grupa Azoty Maksymiliana Tkocza, który zasiada dziś na ławce. To obrońca pozyskany z Odry Opole. Wystąpił już w meczu Jubileuszowym z Legią Warszawa
 Na ławce Polonii Bytom zasiedli dziś
33. Kamil Hajduk, 2. Michał Szmigiel, 9. Krzysztof Ropski, 10. Filip Żagiel, 14. Łukasz Norkowski, 15. Dawid Krzemień, 26. Igor Ławrynowicz, 28. Grzegorz Ochwat, 30. Norbert Radkiewicz
 Na rozgrzewce bramkarze Wisły Grupa Azoty.
 Na rozgrzewce wybiegła ekipa Wisły Grupa Azoty.
 Sędzią technicznym jest Norbert Chrząstek z Radomia, Delegatem meczowym Waldemar Gorlo z Białegostoku a Mariusz Szumigaj z Lublina
 Oby tym razem Pan Mariusz nie miał tyle pracy co ostatnio przy okazji obserwacji sędziego Gawęckiego z Kielc
 Niewielu kibiców na trybunach. Wiemy, że jest poniedziałek 20:30, ale czy M jak Miłość jest ciekawsze niż mecz Wisły?
 Schodzą zawodnicy Wisły Grupa Azoty do szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Pan Mariusz Szumigaj ma także nadzieję, że będzie miał mniej pracy co przyznał w krótkiej rozmowie.
 Obie ekipy już w szatni. Czekamy na początek spotkania.
 Pod stadion podjechali kibice Polonii Bytom
 Póki co widzimy jeden autokar es przez radiowóz. Nie zabrakło także prewencji z tarczami i pałkami. Policja przygotowana jak na przyjazd Widzewa Łódź
 Wychodzą!!!. Goście niebieskie koszulki, Wisła Grupa Azoty na biało
 Kółeczko wiślaków i zaraz zaczynamy też ważny mecz
1'  Zaczyna Polonia
2' Wchodzą powoli do klatki kibice gości, a Fanatycy Dumy Powiśla rozpoczynają doping. Są pozdrowienia dla Pogoni Siedlce, Czarnych Dęblin i Legii Warszawa. Ta ostatnia drużyna zaakcentowana najgłośniej
3' Dużo walki w Puławach. Widać, że goście będą walczyli mocno o wygraną
 Na meczu gości prezes firmy Termochem Pan Czesław Byczek.
4' W środku pola faulowany Bedronka. Od wolnego goście
 Centra Pavlasa, ale w bramce goście pewnie zachowuje się Mirus, który łapie tę centrę
7' Skałecki głową przerywa kontrę rywali. Od autu ekipa trenera Burka
8' Wrzutka z rzutu wolnego Wolny nad bramką Mielcarza
9' Stefański uderza piłka ociera się o Pavlasa i corner dla Polonii
 Zamieszanie pod bramką Wisły Grupa Azoty, ale ostatecznie akcję gości przerywa gwizdek sędziego
11' Nie opanował piłki zagranej z głębi pola Bortniczuk. Od bramki grę wznowi Mirus
 Na klatce goście wywiesili transparent Dość tego Polonia bez Kamińskiego
12' Zablokowany przez Bedronkę Puton i piłka tak nieszczęśliwie odbiła się że od bramki goście
 Z klatki jak zawsze doping obrażający Legię Warszawa
14' Z dystansy uderza Bortniczuk, ale w środek i pewnie łapie piłkę Mirus
 Spiker meczu apeluje do kibiców gości o doping dla swojej ekipy bo póki co słyszymy doping o warszawskiej Legii
16' Z dystansu na bramkę Mirusa uderz Nojszewski, ale zbyt mocno i piłka leci nad bramkę gości
18' Faulował w ataku Andrzejczak. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
 Kibice Polonii mają chyba zamiar przetestować wytrzymałość klatki. Co chwila słyszmy jak goście ruszają i próbują chyba wyjść ze swojego sektora
20' Solowa akcja Nojszewskiego, ale tylko rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Krótko wiślacy, ale pewnie obrona Polonii.
23' Wrzutka Stefańskiego ale pewnie obrona Wisły. Tylko aut dla gości
25'  26. Kołtański za faul na Zejdlerze
27' Faulowany Puton, ale bez reakcji sędziego
 WISŁA WISŁA WISŁA odpowiada cały stadion na pytanie Fanatyków kto wygra mecz!!!!
30' Faulowany Skałecki. Od rzutu wolnego, ale bez kartki dla rywala
 Wrzutka Putona wybita przez obrońców, ale piłka od autu dla Wisły Grupa Azoty
33' Z dystansu na bramkę Mielcarza uderza Wolny, ale piłka leci nad bramką gospodarzy!!!
34' Bortniczuk wpadł w pole karne Polonii i wywalczył rzut rożny..
35' Ależ brutalny atak Wolnego na Putona!!!!!!
  Wolny za ten brutalny faul na Putonie!!!!
 Opatrywany wiślak, ale wyglądało to okropnie.
 Mamy nadzieję, że z Krystianem wszystko OK, ale póki co jest on opatrywany za linią bramkową
 Witany brawami Puton będzie zdolny do gry.
 Leży Andrzejczak. Kradną czas goście.
 Mało ciekawy fragment spotkania. Dużo walki i fauli na boisku
41' Do gry przygotowany Filip Żagiel
42'  10. Żagiel za 11. Andrzejczaka
43' Rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Centra Putona, piąstkowanie Mirusa piłka trafia do Janickiego, który uderza zza pola karnego, ale piła leci wysoko nad bramką gości!!!
44' Co zrozumiałe ekipie gości nie śpieszy się tutaj. Kradną czas jak mogą.
45' +5
45+1' Od autu wiślacy
45+2' Goście aby dalej.
45+3' Niecelne podanie do Kaczorowskiego. Od autu goście
45+4' Bedronka uprzedza Nojszewskiego. Aut dla Wisły Grupa Azoty
45+5' Z dystansu uderza Żagiel, piłkę dotyka Mielcarz i jeszcze rzut rożny dla Polonii!!
45+6'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Pierwsza połowa za nami. Było to prawie 50 minut walki. Widać, że ekipa Polonii przyjechała tu po remis. Jeszcze bardziej widać to po czerwonej kartce dla Wolnego, który opuścił plac gry po brutalnym ataku na Putona
 Więcej z gry mają puławianie, ale póki co mamy remis 0:0. Do Puław wracamy za kilka chwil
46'  2. Szmigiel za 13. Piontka
 Szybko z szatni wyszli gracze gości. Oni są zadowoleni. Mają remis 0:0, który ich zadowala
 Wybiegli na plac gry zawodnicy Wisły Grupa Azoty
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Cofnięty na swoją połowę zespół gości. Oni mają jeden cel. Nie przegrać tutaj
47' To powinno być otwarcie wyniku Skałeckiego z głębi pola do wchodzącego w pole karne Bortniczuka ten uderza, ale zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Mirus
50' Stefański z lewej strony ale uderzył w nogi Wiecha i pewnie łapie piłkę Mielcarz
 W odpowiedzi Nojszewski, ale prosto w obrońcę gości.
52' Zajdler fauluje Kaczorowskiego. Piłka dla Wisły Grupa Azoty
54' Faulował w ataku tym razem Kaczorowski. Piłka dla gości
55' Nie może nabrać rozpędu ten mecz. Ekipa trenera Pirosa ma problemy ze sforsowaniem obrony Polonii.
57' Efektownie przewrotką uderza Kołtański, ale zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Mirus.
58' Centra Pavlasa, ale szybszy od Kołtańskiego obrońca i tylko rzut rożny dla Wisły
 Zbyt mocna centra Putona z rzutu rożnego i piłka wychodzi na aut bramkowy. Od bramki Mirus
 Będą dwie zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty
60' Z dystansu kolejny raz uderza Żagiel. Nad bramką Mielcarza
 Do gry przygotowani Kamil Kumoch i Kamil Kargulewicz
64'  31. Kargulewicz za 26. Kołtańskiego
8. Kumoch za 7. Putona
66'  74. Skałecki za faul na Żaglu
67' Ależ szczęście dla Wisły. Z rzutu wolnego uderza Ściślak piłka odbija się od muru i po słupku wychodzi za boisko!!!!
68' To powinna być bramka dla Wisły Grupa Azoty. Nojszewski idealnie wykłada piłkę Janickiemu ten uderza nad bramką Mirusa!!!!
 Upomniany za grę na czas Mirus. Musi uważać bramkarz z Bytomia kolejne upomnienie będzie wiązać się z kartką
71'  28. Ochwat za 16. Stefańskiego
72' Zatrzymany w polu karnym Bortniczuk. Dobrze spisuje się ekipa Polonii w obronie
73' Bardzo nieudana centra Pavlasa. Od bramki grę wznowi Mirus
73'  Mirus za grę na czas
75' Na placu gry zobaczymy Mateusza Kaczmarka.
76'  19. Kaczmarek za 16. Nojszewskiego
77' Ostre starcie Serwrysia z Ochwatem i mocno krzyczy zawodnik Polonii i rzut wolny dla gości
 Z rzutu wolnego uderza Konieczny ale w mur i tylko róg dla gości...
 Głową obok bramki uderza Bedronka
79' Jak to nie wpadło??? Kapitalna centra Kargulewicza i Bortniczuk nie trafia w piłkę!!!!
80' Uderza Ściślak ale broni to Mielcarz
81' Faulowany Janicki w polu karnym ale sędzia nakazuje grać dalej!!! Pisze obserwator tę sytuację!!!!
83'  91. Klichowicz za 10. Janickiego
84' Niebezpieczne uderzenie Ochwata, ale pewnie łapie piłkę Mielcarz
85' Bardzo niecelny strzał Piekarskiego. Od bramki Wisła Grupa Azoty
86' Gramy do końca śpiewają Fanatycy
87'  15. Krzemień za 6. Ścislaka
 Kradną czas jak mogą goście. A to wolna zmiana a to skurcz i leżenie na boisku
89' Kaczmarek wykłada piłkę do Kumocha ten uderza ale tylko w boczną siatkę!! Część kibiców zdążyła się już ucieszyć, ale to tylko boczna siatka!!!
90' +5
90+1' Piłka chodzi po obwodzie jak w piłce ręcznej ale póki co nie ma okazji do zdobycia bramki przez Wisłę Grupa Azoty
 Skurcze piłkarzy gości. Kolejna przerwa.
90+2' Za mocne podanie do Bortniczuka. Aut dla gości
90+3' Jeszcze w ataku wiślacy!!!!
90+4' Oby dalej goście!!! Ich nie interesuje atak.
90+5'  Zejdler za faul na Klichowiczu
90+6' Centra Kumocha głową Serwryś obok bramki!!!!
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się ekipie Wisły Grupa Azoty wygrać kolejnego spotkania. Dziś mimo gry w przewadze puławianie tylko zremisowali z Polonią Bytom 0:0.
 Goście do Puław przyjechali po jeden punkt i realizowali cierpliwie swój plan.
 Idą piłkarze obu ekip podziękować za doping. Remis cieszy gości a dla Nas to strata 2 oczek. Cóż taka jest piłka