1:5

Nowak 81 - Forsell 11, 37 56(k), Witan (s) 20, Bartczak 29
Arbiter: Konrad Kiełczewski( Białystok)

Witan- Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Głaz, Maksymiuk, Glaz, Smektała, Patejuk, Nowak Kapsa- Bartczak, De Amo, Midzierski, Trofinov, Daniel, Batin, Forsell, Garguła, Bartkowiak, Rybicki

Już w sobotę 8 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Puław przyjeżdża Miedź Legnica. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:30 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Trwa rozgrzewka.
 Pogoda w Puławach typowo jesienna. Około 7 stopni ciepła, nie pada już. Odczuwalny jednak chłód
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Piotr Darmochwał, Mateusz Olszak, Łukasz Płonowski, Dawid Pożak, Patryk Słotwiński, Tomasz Sedlewski
 Na ławce Miedzi zasiedli dziś Łukasz Sapela, Adrian Cierpka, Adrian Łuszkiewicz,Karol Gardzielewicz, Filip Karbowy, Hunter Gorskie, Michał Stasiak
 Dzisiejszy mecz Wisły ogląda z trybun Jarosław Niezgoda. Witamy
 Schodzą do szatni dobie ekipy. Zaraz zaczynamy prezentację składów.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Każde nazwisko wiślaka poprzedzone brawami kibiców. Brawo
 Dziś przed meczem przekazanie nowej umowy sponsoringowej z głównym sponsorem klubu Grupą Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.
 Dziękujemy Grupie Azoty Zakładom Azotowym że kolejny raz zaufali ekipie Wisły. Dziękujemy
 Wychodzą!!!!
 Miedź na czerwono, Wisła w pasiakach.
 Zarząd Grupy Azoty przekazuje nową umowę sponsoringową. Na boisku prezes Zbigniew Gagat, Prezes Krzysztof Homenda i Andrzej Skwarek.Dziękujemy
 Za chwilę gramy!!!!
 Jeszcze kółeczko wiślaków. I zaraz głośne WISŁA!!!!!
2' Hiszpański zatrzymuje Rybickiego.
3' Fanatycy rozpoczęli doping dla Wisły. Klatka pusta
4' Z dystansu uderza Keon Daniel. Obok bramki Wisły.
6' Na spalonym jeden z graczy Miedzi. Na trybunach Zawsze i wszędzie policja....
6' Zablokowane uderzenie Forsella. Kontra Wisły
 Kontra Wisły, Nowak wywalcza róg. Po tym stałym fragmencie gry zgranie Pielacha do Patejuka ten uderza pewnie w bramce Kapsa
7' Kolejny raz bardzo groźnie pod bramką Wisły. Z dystansu uderza Peterii Forsell piłka minimalnie obok słupka
10' Faulowany Batin.
11'  Forsell
 Bardzo mocne uderzenie Fina z rzutu wolnego, piłka po rękach Witana wpada do siatki
13' Brzeski wywalcza róg
 Cały stadion odpowiada i słyszmy, że wygra dziś Wisła. My w to wierzymy!!!!
15' Ręką zagrał Hiszpański. Od wolnego Miedź
17' Brzeski lewą stroną i kolejny corner
20'  Witan
 Ależ dramat w Puławach. Akcja Rybickiego broni Witan, wiślacy zamiast wybić piłkę nabijają Witana a piłka odbita od bramkarza Wisły wpada do siatki. Wszyscy nie wiedzą co się dzieje. Nawet dziennikarze z Legnicy
24' Smektała centruje pewnie w bramce Miedzi Kapsa
25' Póki co smutny i chłodny wieczór w Puławach
26' Bartkowiak centruje i Pielach na róg
29'  Bartczak
 Garguła centruje z rzutu rożnego a Bartczak głową strzela bramkę dla Miedzi. Piłka po strzale Bartczaka odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole, ale sędzia zadecydował, że futbolówka przekroczyła linię bramkową
32' Hiszpański nie opanował piłki. Od bramki Kapsa
34' Uderza Forsell Witan na raty ale broni
34' Wścieka się Konrad Nowak bo uważa że piłka powinna być dla Wisły. Sędzia Kiełczewski uważa inaczej.
37'  Forsell
 Solowa akcja Fina uderzenie sprzed pola karnego i piłka wpada do siatki....
39' Padł w polu karnym Garguła. Nie ma rzutu karnego
40' Z dystansu Litwniuk pewnie Kapsa
42'  Maksymiuk
  Smektała
42'  Olszak. Kartkę otrzymał zawodnik na ławce. Ale kartkuje sędzia Kiełczewski
44' Z rzutu wolnego Forsell i róg dla Miedzi piłka po drodze obtarła się o jednego wiślaka
45'  Koniec pierwszej połowy
 Co my możemy napisać o tej połowie? Lepiej nic.
 Zapraszamy na przerwę.
46'  Darmochwał za Głaza
46'  Zaczyna Miedź
47' Bartkowiak uderza ale pewnie w bramce Witan
48' Bartczak centruje i róg dla gości
49'  Nowak
50' Brzydki faul Hiszpańskiego na Gargule. Dobrze,że bez kartki bo to oznaczałoby czerwoną kartkę
 Goście z rzutu wolnego ale nikt nie przecina tej centry
52' Darmochwał zatrzymany. Aut dla Wisły
53' Smektała do Nowaka ten uderza bez przyjęcia nad bramką Kapsy.
54' Rzut karny dla Miedzi po faulu Witana na Rybickim
 Protesty Witana ale sędzia nie zmienia swojej decyzji
56'  Forsell
 Pewny strzał w lewy róg bramki Witana
57' Uderza Rybicki broni Witan
60' Do gry gotowy Łukasz Płonowski
61'  Płonowski za Brzeskiego
63' Zimno w Puławach. Smutno
64' Do gry gotowy Mateusz Olszak
65'  Olszak za Patejuka
66'  Budzyński
 Sędzia Kiełczewski nie wie co się dzieje na boisku. Rozdaje kartki jak baloniki na odpuście
68' Nowak w pole karne i róg
 Uderzył Smektała odbił piłkę Kapsa
72' Z dystansu Maksymiuk. Nad bramką
 Hej Wisła gol na trybunach. Prawdziwi Fani nadal dopingują
73' Olszak nacisnął Kapsę i ten na aut
75' Z dystansu Nowak. Nad bramką
78' Centrostrzał Bartowiaka i Witan na róg
 Do gry gotowy Cierpka. Z boiska zejdzie Batin
79' Solowa akcja Smektały i faul. Od wolnego Wisła
80' Nowak z wolnego Kapsa na róg
81' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL KONRAD NOWAK !!!!
 Dobra centra z rzutu rożnego piłka trafia do Konrada Nowaka ten strzela honorową bramkę
83' Tifonov
83'  Cierpka za Batina
85' Olszak pada w polu karnym ale nie ma karnego
88' Kilka minut temu Fanatycy Wisły bez koszulek...
89' Do gry gotowy Karol Gardzielewicz
90'  Gardzielewicz za Gargułę
90' +2
90+1' Do gry gotowy Filip Karbowy
90+2'  Karbowy za Bartkowiaka
90+3' Olszak niecelnie
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety puławska Wisła zanotowała dziś bolesną porażkę 1:5. Za uwagę dziękuje smutny Piotrek