0:1

- Radulij 84
Arbiter: Mirosław Górceki ( Katowice)

Leszczyński, Edwards, Pielach, Budzyński, Fedoriv, Filipov, Martuś, Lisiecki, Niezogoda, Wiącek, Nowak Daniel, Załucki, Duda, Głaz, Radulij, Jankowski, Bożek, Kościelny, Cholewiak,Żubrowski, Getinger

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem w Puławach a jej rywalem na stadionie MOSIR-u będzie Stal Mielec. Początek naszej relacji od 15:45.
 Od samego rana w Puławach deszczowa pogoda. Lekko siąpi mżawka, mimo tego jest ciepło.
 Ciemno nad Puławami. Nadal mżawka. Na pewno warunki gry nie będą zbyt łatwe.
 15:45 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Około 12 stopni ciepła, pada czyli dosyć ciepło jak na Listopad
 Na ławce Wisły zasiedli dziś.
Nazar Penkowec, Jason Gorskie, Raphael Carioca, Tomasz Sedlewski, Konrad Szczotka, Karol Kalita, Piotr Charzewski
 Na ławce Stali Tomasz Libera, Adrij Nikanowicz, Maciej Domański, Damian Skiba, Mateusz Podstolak, Wojciech Mącior, Grzegorz Płatek
 Obie ekipy w szatniach, jupitery zapalone ale chyba nie na maxa
 Rozpalają się jupitery w całości. To znak, że za chwilę zaczynamy
 Kilka zmian w składzie Wisły. Brak Norberta Jędrzejczyka, Macieja Machalskiego, Arkadiusza Maksmymiuka, Dawida Pożaka
 Wychodzą. Wiślacy na biało- niebiesko, Stal na granatowo-biało
 Sędziowie na żółto.
 Z pod stadionu słychać Stal Mielec Stal Mielec. To znak, że kibice Stali już są
 Kółeczko i pytanie kto wygra mecz. Głośne Wisła po stadionie
2' Szarża Nowak i róg dla Wisły
 Dobra centra wiślaków piłka na 12 metr do Lisieckiego i kolejny róg
3' Tym razem kontra gości, uderza Bożek i róg
4' Bardzo dobra centra z rzutu rożnego mielczanie głową i Leszczyński na kolejny róg
7' Stal Mielec tylko zwycięstwo z klatki.
 Fanatyków niestety nie słyszymy
10' Na razie wyrównane spotkanie w Puławach. Obie ekipy wyraźnie boją się odkryć i zaryzykować
16' Faulowany w środku pola Martuś
17' Tym razem fauluje Załucki. Od wolnego Wisła
17' Filipov z rożnego głową Pielach i róg dla Wisły
 Powtórka rożnego nieudana, bowiem piłka w powietrzu opuściła pole gry
18' Piękna akcja Wisły. Lewą stroną Martuś centruje w pole karne piłka trafia do Lisieckiego niepewna interwencja Daniela ale w końcu piłka w rękach bramkarza Stali
20' Jankowski wysoko nad bramką Wisły
22'  Żubrowski
25' Pada nad Puławami.
26' Ależ akcja Wisły. Uderza Filipov piłka minimalnie nad bramką Daniela
27' Kibice z Mielca pozdrawiają swoją zgodę z Kielc
28'  Głaz
29' Dużo nerwów w grze. Widać, że zarówno jedni jak i drudzy nie chcą dziś przegrać
30' Centra z lewej strony łapie Leszczyński ale z kłopotami, bo śliska od deszczu ta piłka
33' Kibice Stali nieustanie z dopingiem dla swojej ekipy
34' Nowak walczy i powinien być róg, jednak asystent sędziego Góreckiego pokazuje od bramki
36' Z dystansu Jankowski w stylu rugby
40' Uderza Cholewiak Leszczyński z kłopotami ale broni. Znowu w znak dała się ta śliska piłka
42' Szybki Cholewiak zatrzymany w polu karnym przez Pielacha i Fedroriva. Goście domagali się karnego ale nic z tych rzeczy.
44' Gramy u siebie śpiewają fani Stali. Smutne to jest
45'  +1
45+1'  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Widać, że obie ekipy czekają na kontry i żadna z drużyn nie chce tutaj przegrać
 Póki co mamy 0:0 i zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wiślacy już na boisku
46'  Płatek za Bożka
46'  Zaczyna Stal
48' Niezgoda zatrzymany przez obronę Stali
50' Mielczanie w ataku ale Getinger nie sięga za mocno zagranej piłki
53' Lisiecki wywalcza róg dla Wisły
 Dobra centra Filipova zakotłowało się pod bramką Daniela, uderzał Nowak naszym zdaniem piłkę ręka zatrzymał jeden z obrońców Stali ale jednak gwizdek sędziego milczy
54' Kolejna akcja Wiślaków. Po centrze Lisieckiego uderza Niezgoda nad bramką.
55' Wiślacy w natarciu. Róg dla puławian. Są brawa
57'  Podstolak za Żubrowskiego
58' Uderza Radulij, pewnie łapie to uderzenie Leszczyński
59' Po kolejnej centrze z rzutu rożnego Wiącek głową piłka odbija się od słupka i wychodzi w pole
60' Wiślacy w natarciu.
61' Spiker prosi o kulturalny doping kibiców Stali. Zajmijcie się kibicowaniem a nie bluzgami!!!!
64' Z dystansu Getingier Leszczyński z kłopotami ale broni
66'  Rapahel za Martusia
67'  Domański za Jankowskiego
70' Domański zatrzymany w kontrze co nie podobało się ławce gości
 Szykowana jest zmiana. Do gry gotowy Tomasz Sedlewski
72'  Sedlewski za Lisieckiego
75'  Pielach za faul na Radulijim
 Rzut wolny dla mielczan
 Uderza Radulij i pewnie Leszczyński.
79'  Gorskie za Filipova
92' Wrzutka Sedlewskiego prosto w ręce Daniela
83'  Szczotka za Niezgodę
84'  Radulij
 Przypadkowa i fartowna bramka gości. Uderzył Radulij z dystansu piłka od słupka wpada do siatki. Jak pech to pech
85' Stal już na czas. Mają niestety wynik
86' Raphael uprzedzony przez Daniela
 Daniel znowu na czas.
89'  +4
90' Zaktlowało się pod bramką Stali obrońcy byle dalej
90+1' Z dystansu Raphael ale pewnie broni Daniel
90+2' Nowak z dystansu. Róg
 Grają na czas mielczanie
 Centra Szczotki pusty przelot Daniela bez konsewkencji
90+3' Ależ zaktłowało się pod bramką Stali
  Mącior za Załuckiego
 Nie mają szczęścia wiślacy
90+4' Jeszcze róg dla Wisły
 Ojeju co tam się działo??? Zakotłowało się pod bramką Stali ale nie ma bramki
90+5'  Koniec spotkania
 Bardzo pechowa porażka Wisły w dzisiejszym spotkaniu. Wiślacy nie byli gorsi, ale pop przypadkowej bramce mielczanie wygrali