Wilk 36 - Zuber 85
Arbiter: Jakub Pych ( Czarna)

Wierzgacz- Konefał, Wilk, Kolbusz, Pasternak , Piechiak, Chorab, Bętkowski,Nogaj, Siedlecki, Kamiński
Socha- Barański, Poznański, Pielach, Król, Skałecki, Maksymiuk, Zuber, Kacprzycki, Puton,Stanisławski

Już w niedzielę puławska Wisła rozpocznie ligowe zmagania od wizyty w mieście Ojca Mateusza i meczu z imienniczką z Sandomierza. Początek naszej relacji ze stadionu przy Koseły 3a od 13:45.
 13:34 Piotrek wita z Sandomierza
 Trwa rozgrzewka na fajnym, ale bardzo mało użytkowym stadionie w mieście Ojca Mateusza. Udało się załatwić prąd i stolik
 Mamy składy. Zaraz je podamy. Są niespodzianki
 Na ławce Wisły Puławy zasiedli Krzysztof Kurek, Michał Kobiałka, Ivan Litwniuk, Krystian Żelisko, Dawid Chudyba, Piotr Zmorzyński, Adrian Popiołek
 Na ławce ekipy gospodarzy zasiedli dziś Przemysław Janowski, Szymon Czerwiak, Mateusz Danieluk, Krystian Sornat, Jakub Susk, Kacper Rop
 Wiślacy powitani brawami sporej grupy fanów z Puław.
 W Sandomierzu około 10 stopni ciepła. Słońce za chmurami, ale nie pada.
 Na trybunach nawet sporo ludzi. Nie widzimy Ojca Mateusza :)
 Za chwilę zacznie się prezentacja składów.
 Powitani wiślacy brawami w Sandomierzu.
 Ekipa z Sandomierza już w szatni. Wiślacy jeszcze na rozgrzewce
 Wiślacy też już w szatni. Zawodników witać będzie maskotka klubowa ekipy z Sandomierza
 Oczekiwanie umila rozmowa z kolegą, który prowadzi relację dla bukmacherów.
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła Puławy niebieskie spodenki czaerwone koszulki
 Gospodarze białe koszulki i czerwone spodenki
1'  Zaczynają gospodarze
2' Jakiś uraz gracza gospodarzy. Przerwa w grze
 Dużo nerwów przy Koseły. Widać, że to ważny mecz dla obu ekip
4' Szarża Putona, ale pomocnik Wisły zatrzymany przez obrońcę z Sandomierza
6' Zablokowane uderzenie Zubera
7' Faulowany Pielach ale gdzie kartka?? Sędzia Pych oszczędził gracza gospodarzy
8' Bardzo dobrze z rzutu wolnego uderza Puton, ale Wierzgacz na róg...
9' Fatalnie wiślacy wykonali rzut rożny kontra gospodarzy Pasternak wpada w pole karne Sochy, ale uderza w boczną siatkę
11' Nabity przez obrońce Puton, ale łapie spokojnie piłkę Wierzgacz
12' Faulowany był Barański a sędzia Pych pokazuje rzut rożny dla gospodarzy...
 Piechniak na spalonym
14' Mocna centra Kacprzyckiego i mamy róg...
 Puton centruje i kolejny corner....
15' Głową po centrze Kacprzyckiego uderza Skałecki. Pewnie broni bramkarz
16' Zdaniem arbitra był faul Maksymiuka na Bętkowskim. Od wolnego gospodarze
 Mocna centra Bętkowskiego wybita przez obrońców Wisły. Tym razem corner dla ekipy z Sandomierza
19' Zabawa obrony gospodarzy i bramkarza kończy się rzutem rożnym...
 Nie sięgnął piłki Pielach
22' Rysuje się przewaga Wisły. Niestety póki co nie ma bramki dla Dumy Powiśla
24' Pielach zatrzymuje rywala. Od autu
25' Na spalonym Stanisławski. Boisko nie ułatwia dziś gry
 Do murawy z Gdyni brakuje, ale co chwila zawodnicy mają problem z utrzymaniem się na nogach
28' Wierzgacz poza polem karnym.Piłka opuszcza obiekt lecąc w osiedle
29' Centra Putona z rzutu wolnego Skałecki głową i mamy róg...
30' Wpadł w pole karne gospodarzy Puton ale uderzył nad bramką....
32' Kacprzycki uderza i Wierzgacz broni. Kolejny rzut rożny
 Uderzył Pielach, ale za lekko. Łapie bramkarz gospodarzy.
33' Centra Putona głową Zuber i minimalnie niecelnie. Widziałem tę piłkę w siatce
34' Kontra sandomierzan i Kamiński wywalcza rzut rożny dla swojej ekipy
 I powtórka cornera.
36'  Wilk
 Piłka bywa bardzo niesprawiedliwa. To Wisła miała więcej z gry tworzyła sytuacje pod bramką gospodarzy a przegrywa
 Centra z rzutu rożnego piłkę głową przedłuża Wilk i ta wpada do siatki. Niestety.
38' Zuber centruje i kolejny róg dla Wisły...
 Uderzenie Kacprzyckiego szybuje nad poprzeczką
40' Zablokowany szarżujący w polu karnym gospodarzy Stanisławski
42' Uderzał Siedlecki ale piłka nad bramką Pawła Sochy
43' Uderzenie Skałeckiego ale piłka jak zaczarowana nad bramką Wierzgacza
 Centra Kacprzyckiego nieporozumienie obrońcy i bramkarza i mamy kolejny róg
45' Kacprzycki i kolejny róg...
45' +2
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Do przerwy wygląda to źle. Wiślacy mają przewagę stwarzają sobie sytuacje ale jest problem ze skutecznością. Gospodarze mieli jedną sytuację i ją wykorzystali
 Oby drugie 45 minut było dla wiślaków lepsze.
 Wybiegają wiślacy
 Wiślacy bez zmian. Szybki powrót naszej ekipy z szatni
 Są gracze gospodarzy
 Nie widzimy żadnych zmian
47' I mamy rzut rożny. Michał Zuber nabił rywala
 Zakotłowało się pod bramką gospodarzy ale nie ma strzału
 Wierzgaacz w aut
49' Wpadł w pole karne Zuber ale Wierzgacz zatrzymuje
50'  Król za przerwanie akcji rywali
 Żałujemy tej sytuacji Michała Zubera przed chwilą. Nie mamy dziś zupełnie szczęścia
51' Zuber do Kacprzyckiego ten uderza ale w obrońce...
52'  Puton.... Co się tutaj dzieje. Sędzia po gospodarsku
52' Wpadł w pole karne Puton i co???? Nie ma karnego......
 Leży Puton. Źle to wygląda.......
 Wstał Krystian. Na szczęście
55'  Piechniak
58' Strata Barańskiego
 Sędzia nie panuje nad emocjami w tym meczu.
59' Gospodarze wywalczają róg
60' Zuber prosto w obrońców...
 Śmierdzi golem dla Wisły na 11 metrze Puton i znowu ofiarnie obrona gospodarzy
 I sekundę później okazja dla Wisły. Z dystansu Maksymiuk. Nad bramką
62'  Czerwiak za Konefała
 Ostrzeżony przez arbitra Jacek Magnuszewski
63' Za mocne podanie do Kacprzyckiego
64' Centra z lewej strony obrona gospodarzy na róg...
 Uderza Pielach i kolejny corner. Obrona twierdzy Sandomierz
 Gospodarze oby dalej.
 Wiślacy za szybko. Za nerwowo
 Kradną czas miejscowi
67' Wpadł w pole karne Puton ale szybszy bramkarz, który leży na boisku i kradnie czas
69' Puton w dobrej akcji i co?? I faul naszego gracza
 Gospodarzy atak zupełnie nie interesuje. Oni byle dalej
70'  Rop za Bętkowskiego
71' Uderzał Zuber i znowu piłka obok bramki
72' Wpadł w pole karne Wisły Rop krzyczą miejscowi karny ale tylko róg dla gospodarzy
 Piąstkuje Socha.
 Zuber i mamy aut
75' Piechniak uderza pewnie Socha
 Będzie zmiana w Wiśle. Kierownik Rybicki z kartką u sędziego
 Puton trafiony łokciem przez rywala
77' Wierzgacz znowu ratuje swój zespół. Kapitalne uderzenie Putona a ten to broni!!!!!
78'  Zmorzyński za Kacprzyckiego
79'  Siedlecki
80'  Poński za Piechniaka
 W Wiśle będzie także zmiana.
81'  Kobiałka za Maksymiuka
82' Uderza Zmorzyński i co?? Wierzgacz broni!!!!!
83'  Żelisko za Stanisławskiego
83'  Sornat za Pasternaka
 Zmorzyński wywalcza rzut rożny....
85' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL MICHAŁ ZUBER!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO ZUBI!!!!!!!!!!
 W końcu brawo!!!! Kapitalne uderzenie Zubera zza pola karnego i piła zatrzepotała w siarce. WALCZYMY!!!!!!!
 Co robi sędzia Pych?? Wyrzuca Jacka Magnuszewskiego na trybuny!!!!!
88' Pielach faulem zatrzymuje rywala
 Jednak nasz trener na ławce. Chyba wyrzucony Marcin Popławski
 Gospodarze w mur
89'  Rop za brzydki faul na Skałeckim
90' Od wolnego Wisła
90' +4
90+1' Skałecki faulem zatrzymuje rywala
 Dziwią się miejscowi, że gramy 4 minuty dłużej
90+2' Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy. Bronić i skontrować!!!!!!
90+3' Wrzutka i Socha na róg. Groźnie
 Nic nie ma. Gramy dalej
90+4' Nogaj w pole karne i broni Socha
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać na inaugurację w Sandomierzu. Podopieczni trenera Magnuszewskiego przeważali byli ekipą lepsza, ale zabrakło wykończenia. W końcówce wiślacy za sprawą Michała Zubera wyrównali i do domu wracają z jednym punktem
 Ten wynik może cieszyć gospodarzy nie wiślaków, którzy powinni tutaj wygrać. Niestety do domu wracamy z jednym oczkiem