Cyfert 90+3 - Szur 68
Arbiter: Radosław Trochimiuk ( Przasnysz)

Gradecki- Bracik, Cyfert, Cheba, Flak, Kona, Ryszka, Carlos Daniel, Bartosiak,Puton, Paluchowski
Tułowiecki- Kuźniarski, Szur, Kosznik, Stępień, Retlewski, Witek,Orłowski, Nowicki, Letniowski, Łuczak

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły zagra w kolejnym ligowym meczu. Tym razem przy Hauke-Bosaka naszym rywalem będzie zespół Raduni Stężyca.
Początek naszej relacji od 14:45
 14:08 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne spotkanie z Radunią Stężyca. Pogoda w Puławach sprzyja. Około 9 stopni ciepła, nie pada
 Wychodzą na rozgrzewkę bramkarze Wisły. Na zielonej murawie od kilku minut zawodnicy ze Stężycy
 Mamy składy obu zespołów.
 Obie ekipy już na rozgrzewce
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Lukas Kuban, Pedro Gaio, Piotr Lisowski, Kacper Kondracki, Stefan Ilić, Emil Drozdowicz, Dominik Banach, Ariel Wawszczyk
 Na ławce Raduni zasiedli Kacper Czajkowski, Dmytro Bashlai, Damian Szuprytowski,Sebastian Deja, Kuba Lizakowski, Paweł Flis, Jan Kopania, Sebastian Murawski, Janusz Surdykowski
 Trwa rozgrzewka. 20 minut do pierwszego gwizdka sędziego Trochimiuka z Przasnysza.
 W meczowej kadrze brakuje Ednilsona Furtado oraz Łukasza Wiecha. Witamy Marcina Ryszkę
 Niewielka liczka widzów na trybunach. Niestety kolejny raz ubolewamy nad tym. No cóż są nieliczni ale wierzymy, że oddani i będą z Wisłą na dobre i na złe
 12 minut do pierwszego gwizdka. Trwa rozgrzewka. Nic tylko czekać i wierzyć, że Wisła okaże się dziś lepsza od rywala z Kaszub.
 Wiślacy schodzą już do szatni.
 Delegatem meczowym jest dziś Robert Gromysz a obserwatorem Cezary Wójcik.Obaj Panowie z Lublina
 Do szatni zeszli już także gracze gości.
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i za chwilę gramy. To ważne spotkanie dla obu ekip, które po jesieni marzyły o udziale w barażach. Jest to nadal możliwe, ale na pewno nie łatwe
 Wychodzą!!!!!!!
 Goście na żółto, Wisła w pasiakach
2' Bardzo złe podanie Stępnia. Od autu zaczną wiślacy
4' Centruje Retlewski Bracik wybija piłkę na rzut rożny
 Krótko rozegrali to goście, ale strzał Letniowskiego zablokowany
6' Próba Stępnia, ale pewnie w bramce Wisły Gradecki
7' Zderzenie Letniowskiego z Bartosiakiem. Przerwa w grze po głośno krzyczał gracz Raduni
8' Zablokowana centra Cheby Tylko aut dla Wisły
 Nie zdołał oddać strzału Cyfert
11' Tym razem Cheba blokuje Nowickiego. Od rzutu rożnego goście
12' Głową uderza Kosznik, ale prosto w obrońców Wisły
13' Nowicki do wbiegającego Stępnia, ale ten uderzył źle i od bramki grę wznowi Gradecki.
14' Kolejny raz pojedynek Cheby z Nowickim i kolejny raz lepszy obrońca Wisły, który wybił piłkę na rzut rożny
 Zamieszanie w polu karnym Wisły upadł Jakub Witek, ale zrobił to zbyt teatralnie i sędzia każe grać dalej
16' Ależ błąd sędziego Trochimiuka,który pokazał najpierw faul Bracika na wracającym se spalonego Retlewskiego. Po chwili sędzia jednak naprawił swój błąd.
 Póki co słaba postawa arbitra z Przasnysza. Widać, te 10 lat przerwy od sędziowania zrobiło swoje.
 Znudzony mecz ogląda obserwator Cezary Wójcik.
21' Pchnięty wyraźnie w polu karnym Krystian Puton... i bez reakcji sędziego Trochimiuka.
25' Nowicki blokuje Putona. Tylko aut dla Wisły
 I nadal piłka dla Wisły
25' Flak w pole karne, ale od Bartosiaka szybszy Tułowiecki, który pewnie łapie piłkę
26' Witek faulem zatrzymuje Carlosa Daniela
28' Kona do Bartosiaka ten odwraca się, ale piłka po jego strzale szybuje nad bramką Tułowieckiego
29' Bardzo nieudana próba strzału w wykonaniu Łuczaka. Piłka daleko od bramki Gradeckiego
30'  Szur za faul na Putonie
 Było groźnie po wrzutce Putona z rzutu wolnego głową uderzał Bracik, ale piłka po jego strzale trafia w boczną siatkę
32' Z dystansu Nowicki ale wysoko nad bramką Wisły
 Tym razem kontrę Wisły przerwał Kosznik, ale bez kartki
35' Orlowski założył stołeczek Bartosiakowi. Zaostrzyła się gra w Puławach
38' Od rzutu wolnego Wisła. Dużo fauli
39' Łuczak ostro w nogi Putona. Od rzutu wolnego wiślacy.
40' Ależ parada Tułowieckiego ratuje gości!! Kapitalnie bramkarz Raduni wybił zmierzającą w okienko bramki piłkę po strzale Bartosiaka!!!!
41'  Stępień za taktyczny faul na Bartosiaku
41' Kolejna próba Bartosiaka z rzutu wolnego i ponownie dobrze Tułowiecki!!! Dobra postawa byłego bramkarza Olimpii Elbląg w Puławach
44'  Trener Sebastian Letniowski za protesty na ławce rezerwowych
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Jakie to było 45 minut? Grane zrywami. Początek to przewaga Raduni, która jednak nie potrafiła oddać celnego strzału na bramkę Bartłomieja Gradeckiego. Druga część tej odsłony to zdecydowanie lepsza gra wiślaków, którzy mogli i powinni prowadzić po dwóch uderzaniach z rzutów wolnych Bartłomieja Bartosiaka
 Niestety póki co bramek nie zobaczyliśmy. Oby wiślacy w drugiej połowie zagrali skuteczniej. Do Puław wracamy za kilka minut
 Pojawiają się gracze Raduni
 Wybiegają też wiślacy.
46'  Zaczyna Radunia
47' Głową uderza Retlewski, ale piłka po górnej siatce wychodzi poza pole gry
48' Centra Kuźniarskiego piłka trafia do Retlewskiego, który uderza ale pewnie w bramce Gradecki. To pierwsze uderzenie w bramkę gości
50' Letniowski nabił Flaka i efektem jest rzut rożny dla gości
 Ryszka blokuje centrę Stępnia i kolejny corner dla Raduni
53'  Cyfert za przerwanie kontry rywali
54' Puton do Paluchowskiego ten zablokowany i rzut rożny dla Wisły
 Głową przedłuża centrę Putona Flak, ale pewnie piąstkuje piłkę Tułowiecki
57' Zaskakujące uderzenie Letniowskiego z rzutu wolnego, ale wybija piłkę Gradecki. To mogło skończyć się golem dla gości
60' Flak uderza piłka trafia do Paluchowskiego ale ten na spalonym....
62'  Witek za uderzenie w twarz Bracika
64' Ależ błąd wiślaków. Witek szybszy od Gradekiego wyłożył piłkę Retlewskiemu ale we wszystko wmieszał się Kona i wybił piłkę na rzut rożny!!!
 Kolejny corner dla gości.
65'  Szuprytowski za Stępnia
 Chwilę wcześniej głową Szur ale niecelnie
66' Z dystansu Letniowski ale piłka po górnej siatce opuszcza plac gry
67' Szuprytowski wpada w pole karne Wisły i wywalcza kolejny rzut rożny
68'  Szur
 Bardzo szczęśliwa bramka dla gości wrzutka w pole karne Szur odnalazł się tam najlepiej i od słupka wpakował piłkę do siatki
70'  Drozdowicz za Paluchowskiego
Banach za Putona
72' Rzut rożny dla Wisły.. Może teraz???
 Bardzo źle wiślacy.. Od bramki Tułowiecki
 Kradną czas goście...
75' Wiślacy głową w mur, a sędzia co chwila gubi się tutaj!!!
77' Kocioł w polu karnym najpierw uderza Ryszka potem przewrotką Drozdowicz ale niecelnie!!!
 Do gry przygotowany Kacper Kondracki
79'  Kondracki za Ryszkę
Ilić za Bartosiaka
79'  Bashlai za Łuczaka
81' Centra Drozdowicza głową Banach obok bramki gości!!!
83' Uderzenie Cheby broni Tułowiecki!!!
84' Tym razem próbował Flak, ale pewnie Tułowiecki!! Kradną czas teraz gracze gości
85'  Letniowski za brutalny faul na wiślaku
87'  Surdykowski za Retlewskiego
Murawski za Nowickiego
Kopania za Witka
88' Szuprytowski sam na sam z Gradeckim i nie trafia w bramkę!!!!
90' +4
90+1'  Szuprytowski
90+2' Ależ zamieszanie w polu karnym gości!!! Rzut rożny dla Wisły
90+3' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL BŁAŻEJ CYFERT !!! BRAWO WISŁA!!!
90+4'  Bahslai za faul na Iliciu
  Sebastian Letniowski
 Z rzutu wolnego Kondracki ale pewnie Tułowiecki!!!
90+5'  Koniec spotkania!!!!
 Ależ emocje w Puławach. Przez połowę spotkania nic nie zapowiadało tutaj takich emocji. Wiślacy walczyli jednak do końca i w doliczonym czasie wyrównali. Spotkanie bardzo wyrównane i raczej nie krzywdzi żadnej z ekip