Witecha, Duda, Hus, Zaborowski, Czarny, Krauze, Margol, Słomian, Florian, Maca, Prokić Beszczyński, Gawrysiak, Skórnicki, Bednaruk, Budzyński, Olszak, Mokiejewski, Wiącek, Giziński, Orzędowski, Nowak

Od 16:45 zapraszamy na relację ze spotkania Wisły ze Stalą Rzeszów.
 16.20 Witamy z Rzeszowa. Za 40 minut początek spotkania pomiędzy Stalą a Wisłą
 Pogoda do gry w Rzeszowie bardzo dobra, słoneczko ciepło około 23-24 stopni.
 Obie ekipy na rozgrzewce na razie pustki na przebudowywanym obiekcie Stali.
 Schodzą się kibice,widoczne są twarze z Puław.
 Warunki w Rzeszowie bardzo fajne stanowiska wyposażone w internet prąd, nic aby prowadzić relację dla Was.
 Tylko zwycięstwo tylko zwycięstwo Stal tylko zwycięstwo niesie się obok obiektu przy Hetmańskiej.
 Zupełnie inaczej niż w Olsztynie kibice Wisły na normalnym sektorze. A jest ich na razie około 10.
 Niedługo postaramy się o składy obu ekip.
 W składzie Wisły kilka niespodzianek, Łukasz Giza na ławce, w wyjściowej 11 Rafał Wiącek, Konrad Nowak i Rafał Giziński
 Tak więc widzimy,że trener Sawa zaskoczył wszystkich składem. Oby skutecznie :)
 I turn to you z głośników, a na boisku rozgrzewka obu ekip. Na trybunach niewielu widzów.
 Na wiślackiej ławce, Chojak, Śliwiński, Kozieł, Kursa, Misztal, Giza, Wójtowicz. Obok nich zasiadają Wojciech Pięta trener bramkarzy, masażysta Marcin Sikora,i lekarz Dariusz Krawczyk
 W jedynym meczu II ligi Świt do przerwy remisuje 0:0 z Puszczą Niepołomice.
 Rozpoczyna się prezentacja drużyn
 Witamy wszystkich, którzy zdecydowali się śledzić naszą relację na żywo.
 Obie drużyny już w szatni za 5 minut pierwszy gwiazdek sędziego Płoskonki
 Wiślacy na czerwono, Stal na niebiesko
 Przed początkiem meczu, redakcja lokalnej gazety odznacza Wojciecha Krauzego za tytuł najlepszego piłkarza w ubiegłym sezonie
2' Jak na razie cisza na stadionie, a na boisku gospodarze tracą piłkę
3' Faulowany w środku pola Olszak i od rzutu wolnego Wisła.
4' ZKS ZKS ale nieśmiały doping dla Stali.
5' Kolejny faul tym razem na Nowaku.
5' Tym razem faulowany jeden z graczy Stali, ale piłka po centrze z wolnego wpada w ręce Beszczyńskiego
6' Na spalonym Prokić. Na trybunach tylko zwycięstwo ZKS. Oby kibice w Rzeszowie mylili się w tej kwestii
7' Kolejny faul w środku pola i kolejny wolny dla Wisły
 Po centrze z wolnego Nowak głową i mamy rzut rożny dla Wisły
8' Po centrze z rogu zamieszanie pod bramką Stali a chwilę później Nowak na spalonym
9' Jak na razie to Wisła sprawia korzystniejsze wrażenie przy Hetmańskiej. Oby tak do końca i z jakaś bramką.
10' Za mocne podanie do Prokicia i od bramki zaczyna Beszczyński
11' Tym razem za mocna piłka do Margola i kończy się na strachu.
12' Nowak, ale nasz napastnik wypchnięty z pola karnego i tylko aut dla Wisły.
13' Tym razem faul na wiślaku wrzutka w pole karne i kolejny wrzut z autu.
14' Budzyński do Olszaka, który uderza głową, ale zbyt lekko Wietecha łapie bez problemów piłkę.
14'  Krauze. Piękne uderzenie Krauzego zza pola karnego i piłka ląduje w okienku bramki Kamila Beszczyńskiego
15'  Słomian
Szarża Olszaka faul na około 20 metrze i rzut wolny dla Wisły
 Nowak jednak w mur. Szkoda
17' Za mocne podanie od Olszaka do Wiacka i od autu gospodarze.
18' Kolejna próba wiślaków, ale Budzyński podaje do nikogo i Witecha od bramki
19' Kontra Stali i gospodarze wywalczyli rzut rożny
20' Z rożnym radzą sobie gracze Wisły i Stal kolejny raz w ataku pozycyjnym
21' Nowak do Olszaka, ale ten drugi na wyraźnym spalonym
21' Ostre wejście Wiącka, ale bez kartki.
22' Akcję Stali przerwał Bednaruk, na szczęscie bez kartki.
23' Rzeszowianie poza sytuacją bramkową bez zagrożenia bramki Wisły, w pierwszych 20 minutach Wisła sprawia lepsze wrażenie
24' Walczy Orzędowski i od rzutu rożnego Wisła
25' Z 25 metrów uderza Giziński obok bramki
 Chwilę później kolejna akcja Wisły i kolejny rzut rożny, jednak piłka wychodzi poza plac gry i od bramki Stal
27' Budzyński głową do Beszczyńskiego.
28' Pelikan prowadzi z Resovia 1:0 co ucieszyło miejscowych,Motor remisuje 1:1 z KSZO
29' Bardzo dobra akcja Nowaka, który uderza z 15 metrów minimalnie obok słupka bramki Stali
29' Tym razem prawą stroną Wiącek i rzut wolny dla Wisły.
30' Głową uderza Skórnicki, ale nad bramką Wietechy.
32' Z dystansu uderza Mokiejewski obcierka i rzut rożny dla Wisły
33' Po rzucie rożnym kolejne zamieszaie pod bramką Stali, ale uderzenie jednego z wiślaków niecelne.
34' Prokic lewą stroną, ale do kogo?? Nie wiemy ale to nie nasz problem
35' Tym razem Wisła i Witecha poza polem karnym
 Chwilę później Beszczyński poza polem karnym uprzedza Macę
37' Teraz gra głównie w środku pola bez żadnej ciekawej akcji.
38' Zamieszanie pod bramką Stali i Słomian na aut.
39'  Orzędowski za co to nie wiemy
40' Kolejny okres spokoju na boisku.
41' Faul na Wiącku i rzut wolny dla Wisły z boku boiska. Moze teraz??
42' Giziński, ale zła centra i od bramki Wietecha
43' Pierwszy raz od wielu minut akcja Stali, ale za mocne podanie i od autu Wisła
44' Szarża Krauzego, ale uderzenie zablokowane i w ataku Wisła
 Szybka strata wiślaków, i faul Budzyńskiego i na dodatek żółta kartka dla niego
45' Rzut wolny dla Stali. Zaborowski, ale w mur wiślaków.
  +3
  Olszak za gadanie. Oj dużo tych kartek
  Mieliśmy grać 3 minuty, ale sędzia Płoskonka zakończył już pierwszą połowę.
 Wiślacy przez całą połowę sprawiali lepsze wrażenie, ale to Stal strzeliła bramkę i prowadzi. Miejmy nadzieję, że wiślacy strzelą bramkę w drugiej odsłonie. Kibiców za monitorami zapraszamy na kolację i herbatkę. My wracamy za kilka minut
 Wiślacy już na placu gry. Czekamy na gospodarzy oraz sędziów.
 W Wiśle zmian nie widzimy. Widocznie trener Sawa czeka z roszadami na rozwój sytuacji.
 Pojawiają się powoli gracze Stali.
 Są i sędziowie w Stali także bez zmian
46'  Zaczyna Stal
47' Piłka do Olszaka, ale za mocna i od bramki Wietecha.
 Mariusz Sawa na stojąco ogląda ten mecz.
48' Walczy Olszak walczy i mamy rzut wolny z lewej strony bramki Stali
49' Zła centra z wolnego i Stal spokojnie od bramki
50' Akcja Prokicia, ale zatrzymany zawodnik Stali i piłka w rękach Beszczyńskiego
51' Kolejna akcja gospodarzy Skórnicki na aut.
 Chmurzy się nad stadionem w Rzeszowie czyżby miało padać?? Nie wykluczone bo ciemne chmury nad Rzeszowem
52'  Za Macę Łukasz Krzysztoń
52'  Druga zmiana za Floriana Michał Górecki
53' Za mocne podanie do Olszaka i znowu bramkarz Stali uprzedza wszystkich
54' Na razie ataki Wisły bez powodzenia, Stal mądrze się broni i czyha na kontry
56' Zaborowski uprzedza Gizińskiego i Wisła od autu
57' Akcja Stali ale Prokic na spalonym
58' Krauze w pole karne, i rzut rożny dla Stali
59'  Kozieł za Olszaka i Giza za Orzędowskiego
61'  Wiącek za faul
62' Chwila spokoju na boisku
63' Akcja Stali uderza jeden z pomicników gospodarzy i jęk zawodu.
64' Tym razem Wisła spokojne od swojego pola karnego. Może sie uda??
65' Złe podanie do Nowaka i od bramki bramkarz gospodarzy
66' Faulowany Nowak. Rzut wolny dla Wisły
67' Giziński w pole karne i Wietecha na rzut rożny
68' Po centrze z rogu Kozieł fauluje i od swojej bramki Wietecha
69' Górecki na spalonym
69' Gawrysiak poza polem gry chyba zejdzie z boiska
 Biegnie do niego masażysta Wisły, przez chwilę Wisła w 10
70' Gawryś jednak na placu gry.
70'  Wójtowicz za Budzyńskiego
71' Piłka do Gizym ale zbyt mocna i Stal od autu
72' Pzeerwaca się w polu karnym Wisły Górecki, ale mowy o rzucie karnym nie ma
 Gramy gramy motywuje wiślaków trener Sawa
74' Prokić zapasniczym chwytem powalił na ziemię Gawrysiaka i żółtko dla niego
74' Faulowany w polu karnym Giza i rzut karny
 Do piłki podchodzi Giza i ...........
76' GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL GIZA Z karnego 1:1
77' Kolejna akcja Wisły Witecha poza polem karnym nogami
77' Jeszcze jeden jeszcze jeden chciałoby się krzyczeć. Do końca 13 minut może się uda.
78' Faulowany jeden z wiślaków i rzut wolny z 25 metrów od bramki Wietechy.
 Gawrysiak ale w mur. Szkoda
79' Skórnicki pozwala wyjść piłce na aut i od bramki Beszczyński
80'  Krzysztoń za brzydki faul
81'  Jakub Górecki za Margola
 Czy to utrzymamy??? Oby panowie należy wam się ten punkt
82' Akcja Wisły i rzut rożny dla Dumy Powiśla
 Wiącek fauluje Wietechę
83' Oj ileż to nerwów stracimy ale my to kochamy
84' Faulowany Wójtowicz i rzut wolny dla Wisły
85' Beszczyński ratuje Wisłę Górecki sam na sam Beszczo to broni. Brawo Beszczu!!!!
86' Szala za Husa
 Leży jeden z wiślaków, który na noszach opuszcza boisko
87' Damy radę Panowie damy. Utrzymać to
88' Prokić za 5 metrów obok bramki. UFFF
 Leży Bednaruk. Oj znowu ile to nerwów. Zle to wygląda. Potrzebne są nosze
 Bulweersuje się publika Wisła gra na czas. A nawet jeśli???
89' Wisła znów w 10
 Faulowany jeden z graczy gospodarzy.
 Bednaruk dziś nie zagra Wisła nie może dokonać zmiany kończymy w 10
 +4
90+1' Akcja Gizy broni Wietecha szkoda.
 Kończa Pan ten mecz a tu jeszcze 3 minuty. Jezus Maria jak długo
90+2' Górecki uderza Beszczyński pewnie w bramce
 Ile jeszcze panie sędzio.Panie Turek kończ Pan mecz
90+3'  Kursa za Gizińskiego
 Wybić to Panowie wybić to. Utrzymać
 aut dla Wisły. Ile jeszcze Panie Płoskonka ile jeszcze??
90+4'  KONIEC KONIEC KONIEC. Remis 1:1
 Ależ nerwy i emocje w Rzeszowie. Brawo Wisła mimo, ze graliśmy w 10 utrzymaliśmy wynik i wywoziomy z Rzeszowa remis . Brawo Panowie