Błękitni Stargard Szczeciński : Wisła Puławy -

4:0

Fijałkowski 7 Liśkiewicz 20, Gajda 63, Kosakiewicz 82 -
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Ufnal, Flis, Pustelnik, Wojtasiak, Wawszczyk, Fadecki, Fijałkowski, Więcek, Filipowicz, Magnuski Leszczyński, Edwards, Pielach, Jędrzejczyk, Barański, Wiącek, Machalski, Sedlewski, Lisiecki, Nowak, Niezgoda

Już w sobotę 9 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ponad 600 kilometrów od domu w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy na relację na naszym portalu. Od 14:45 zaprasza Piotrek.
 14:26 Piotrek wita ze Stargardu Szczecińskiego
 Piękna upalna letnia pogoda. Około 28 stopni, trwa rozgrzewka.
 W rozmowie przed meczem piłkarze Wisły śmiali się, że do Stargardu dotarłem samolotem. Nie nie panowie pociągiem :).
 Na razie zrezygnowaliśmy z pięknego miejsca dla prasy i siedzimy na trybunie trzymając laptopa na kolanach. Niestety w tym pomieszczeniu bardzo bardzo duszno
 Są składy musiałem biec szybko do klubu po nie
 Skład wiślaków bez zmian. Zaraz podamy skład gospodarzy
 Na wiślackiej ławce Jakub Zolech, Jason Gorskie, Cvetan Filipov, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Dawid Pożak i Szymon Martuś
 Na ławce gospodarzy Andrzej Budnik, Robert Gajda, Bartłomiej Zdunek, Ernest Graś, Sebastian Murawski, Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Poczobut
 Na trybunach dwójka kibiców z Puław to Państwo Jola i Wojtek, którzy za Wisłą jeżdżą wszędzie
 Wiecie co pięknie jest pojechać na wyjazd, porozmawiać z piłkarzami i dla Was przeprowadzić relację z tego spotkania
 Zespoły już w szatniach. Za chwilę zaczynamy.
 Rozpoczyna się prezentacja składu i osiągnięć Wisły.
 Może około 400-500 kibiców na trybunach. Póki co klatka dla kibiców gości pusta.
 Wychodzą!!!!. Zaraz pierwszy gwizdek w tym spotkaniu
 Błękitni dziś faktycznie na błękitno, koszulki takiego koloru i czarne spodenki. Wisła gra na czerwono
 Pojawili się w klatce kibice Wisełki. Pięknie!!!!!!!!!. Jesteśmy zawsze tam
 Jesteśmy zawsze tam niesie się po stadionie!!!!
1'  Zaczynają Błętkini
 Co ciekawe Błękitni mogą organizować imprezy masowe, ich stadion jest bardzo bezpieczny chociaż nie ma 86 kamer. Ciekawie
2' Szarża Magnuskiego, który uderza pewnie w bramce Wisły Michał Leszczyński
 Wisełko wygrajcie dla Nas niesie się z klatki. 16 kibiców Dumy Powiśla na tym wyjeździe
4' Za mocne podanie do Konrada Nowaka. Od bramki gospodarze
5' Tym razem uderza Fadecki ale bardzo lekko piłka w rękach Leszczyńskiego.
 Jak informują miejscowi piwo po 6 zł. Kiełbaski nie wiem może dowiem się w przerwie.
7'  Fijałkowski
 Dobra centra w pole karne Wisły, piłka trafia do Fijałkowskiego, który głową obok ręki Leszczyńskiego
8' Tym razem potężnie z dystansu uderza Flis. Nad bramką Wisły
9' Ostrzeliwanie bramki Wisły. Fadecki, ale pewnie bramkarz Wisły. Zachmurzyło się
10' Ależ akcja Wisły!!!!!.
Nowak mija bramkarza podaje do Lisieckiego, przed którym pusta bramka, ale uderzenie pomocnika Wisły zablokowane przez rozpaczliwie interweniującego obrońcę
 To powinna być bramka wyrównująca.
11' Piłka w bramce gospodarzy po strzale Niezgody, ale sędzia boczny pokazuje spalonego. Ale piękna centra Ediego do Jarka
12' Rzut rożny dla Wisły
 Centra Machalewskiego Pielach głową ale bardzo lekki uderzenie obrońcy Wisły
13' Sedlewski i kolejny róg dla Wisly
 Centra w pole karnego gospodarzy pewnie wyłapana przez bramkarza Ufnala
16' Leszczyński broni w sytuacji sam na sam z Ufnalem
17' W odpowiedzi Lisiecki uderza broni Ufnal., Niezły mecz w Stargardzie szkoda, ze wynik nie jest korzystny.
20'  Liśkiwiecz
 Wrzutka z rzutu rożnego i Liśkiewicz głową kieruje piłkę do siatki.
21' Wysłani rezerwowi Wisły na rozgrzewkę.
22' Przerwa na uzupełnienie płynów.
23' Zaczyna padać. A na trybunach jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra
25' Jakiś lekki doping dla gospodarzy
 Leje w Stargardzie. Może zwiastuje to inną grę Wisły? Oby bo wynik jest mimo niezłego meczu fatalny
27' Nowak z Niezgodą wywalczają aut dla Wisły
28' Walczyk w wykonaniu kibiców Wisły
30' Druga strona ma odpowiadać tj. zakazowicze, którzy są pod stadionem. Oczywiście głośne WISŁA
32' Za mocne podanie do Nowaka. Już nie pada w Stargardzie
33' Lisiecki w pole karne ale do kogo? Żaden z wiślaków nie sięga piłki
35'  Fijałkowski za faul
 Pomocnik Błękitnych przerwał groźną kontrę Wisły. Szarżował Jarek Niezgoda
 Wrzutka w pole karne Machalskiego ląduje w rękach Ufnala.
35' Z dystansu Lisiecki Ufnal z problemami ale broni
37' Tym razem faul na Nowaku. Kolejny wolny dla Wisły
 Centruje Machalski piąstkuje Ufnal
39'  Sedlewski
43' Sedlewski, ale nie było faulu i gramy dalej. Dziwne
45' +2
45+1' Nieporozumienie obrońcy Błękitnych z bramkarzem ale Niezgoda zbyt wolny
45+2' Sedlewski na spalonym.
45+3'  Koniec I połowy
 Bardzo nieszczęśliwe spotkanie wiślaków. Puławianie mieli swoje sytuacje bramkowe, jednak ekipa gospodarzy bardzo szczęśliwie się broni i przeprowadza zabójcze kontry
 Oby po przerwie wynik był korzystniejszy dla Wisły.
Wracamy za kilka minut
 A panowie policjanci mają problem z kibicami Wisły. Bo pociąg którym wiślacy chcą wracać jest dopiero 23:59. I mają problem :)
 Wiślacy już na placu gry
 Kiełbaska 6 złotych
 Oby ta połowa była lepsza od pierwszej a przynajmniej skuteczniejsza dla Wisły
47' Za mocne podanie do Nowaka, piłka w rękach Ufnala
48' Lisiecki wywalcza rzut rożny
 Uderza Wiącek i co? I zacznie Ufnal od bramki
50' Rzut karny dla gospodarzy.
 Dziwna decyzja Pana Lizaka
 Pięknie broni Leszczyński!!!!!!!. Super
 Wykonawcą karnego był Magnuski. Interwencja Leszczyńskiego nagrodzona oklaskami z klatki.
53' Tym razem lewą stroną gospodarze i róg dla nich
 Gramy do końca niesie się z sektora kibiców Wisły
54'  Jędrzejczyk
57'  Edwards za ostry faul.
Rzucili się miejscowi chcąc bić Ediego
59' Ch..... z wynikami Wisełki jesteśmy z Wami niesie się po stadionie
60'  Gajda za Magnuskiego
61' Drugi karny dla gospodarzy
 Nie było teraz faulu śmieli się kibice miejscowych, określając to jako typowy pad i nurek w polu karnym
63'  Gajda
 [zmaiana] Gorskie za Barańskiego
 Katastrofa w Stargardzie. Niestety dziś nic się nie udaje. Pokaż ambicję Wisełko pokaż ambicję niesie się po stadionie
 Powiedzmy szczerze dziś punktów nie zdobędziemy. Niestety.
66' Uderza Lisiecki na bramką
67'  Filipov za Machalskiego
68' Przerwa na uzupełnienie płynów
69' Gramy dalej.
71' Nowak na spalonym.
73'  Zdunek za Fadeckiego
74' Sedlewski wywalcza róg
 Uderza Gorskie ale obok bramki.
78' Uderza Nowak i róg dla Wisły
79'  Pożak za Lisieckiego
80'  Kosakiewicza za Więcka.
Chociaż według protokołu Więcek ma inny nr niż faktycznie miał :)
82'  Kosakiewicz
 Wprowadzony chwilę wcześniej Kosakiewicz dobija rozbitych wiślaków w sytuacji sam na sam pokonując Leszczyńskiego. Jesteśmy na kolanach
85'  Murawski za Fijałkowskiego
86' Próbował Sedlewski obok bramki Ufnala
86' Na zupełnym luzie Błękitni. Głową uderza Kosakiewicz. Znowu leje
88' Smutno się to ogląda. Nie tak to miało wyglądać.
89' Już nie pada
  +4
90+1' W sumie to nie ma o czym pisać. Wiślacy chcą już końca tego spotkania a Błętkitni raczej też.
90+2' Flis z dystansu. Wysoko i niecelnie
90+3' Stargardzka policja liczy czy Błękitni będą liderami
90+4'  Koniec spotkania
 Na pewno nie tak miał wyglądać ten mecz w wykonaniu puławskiej Wisły. Wiślacy w drugiej połowie zostali rozbici