1:1

Carlos Daniel 45+3 - Gabrych 9
Arbiter: Sebastian Tarnowski ( Wrocław)

Owczarzak- Cheba, Pielach, Wiech, Wawszczyk, Kondracki, Ednilson Furtado, Carlos Daniel Kacprzycki, Puton, Drozdowicz Misztal- Bochenek, Lewczuk, Pomoroski, Gabrych, Machalski, Kosakiewicz, Baran, Górski, Nagamatsu, Barnowski

Już w sobotę 9 października ekipa puławskiej Wisły zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Początek naszej relacji od 14:30.
 13:56 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami arcyważne ale i bardzo trudne spotkanie ze Zniczem Pruszków.
 Idealna pogoda w Puławach. Około 15 stopni ciepła. Słońce nic tylko grać i delektować się piłką w eWinner 2 lidze
 Mamy już składy obu ekip. Zaraz je podamy. W Wiśle kilka zmian i niespodzianek
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Kacper Kołotyło, Lukas Kuban, Piotr Lisowski, Dylan Ruiz- Diaz, Bartłomiej Bartosiak, Borys Piotrowski, Dominik Banach, Jakub Konc
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę powitani moimi brawami. Pusto na stadionie
 Na ławce Znicza zasiedli Jan Jurczak, Artur Stawikowski, Artur Tabara, Bartłomiej Kręcichwost,, Peter Drobnak, Szymon Kaliniec, Jakub Ostrowski, Tymon Proczek, Mateusz Moźdżeń
 Trwa rozgrzewka. Nie widzimy za dużo fanów. Oby to zmieniło się za kilka chwil.
 W Wiśle nie zobaczymy dziś niestety Adriana Paluchowskiego. Po urazach do gry wracają Mateusz Pielach oraz Bartłomiej Bartosiak, który spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.
 W oddali jakieś odgłosy dopingu dla Wisły. Idą Fanatycy Wisły na to spotkanie. Wiadomo doping przyda się w tym trudnym spotkaniu
 Delegatem meczowym jest Pan Robert Kozieł z Kielc, obserwatorem były arbiter Zbigniew Zych z Lublina.
 Arbitrem technicznym jest natomiast Paweł Sitkowski z Kąkolewnicy.
 Mecz z trybun ogląda Marszałek Wójewództwa Lubelskiego Pan Jarosław Stawiarski.
 Pan Marszałek zawitał do Puław z okazji otwarcia nowej hali, ale miło, że znalazł czas na odwiedziny na stadionie. Dzień dobry Panie Marszałku
 Gracze Znicza zakończyli już rozgrzewkę i udają się do szatni.
 Udali się wiślacy do szatni
 I startujemy z prezentacją wyjściowych składów obu ekip.
 5 minut tyle dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego w tym spotkaniu. Nie ważne gdzie jesteście dopingujcie Wisłę i wspierajcie ją głośnym dopingiem
 Na stadionie skromna grupka Fanatyków z flagą Fanatycy
 Wychodzą obie ekipy
 Znicz żółte koszulki, czerwone spodenki, Wisła w pasiakach
1'  Zaczyna Znicz
2' Przewinił w ataku Kondracki
4' Na spalonym Gabrych.
5' Dwie wrzutki Ednilsona, ale dwukrotnie pewnie obrona z Pruszkowa.
8' Ależ okazja dla Wisły po uderzeniu Carlosa Daniela, ale piłka uderza w słupek bramki Misztala
9' Wrzutka i głową Pielach ale pewnie Misztal
9'  Gabrych
 Kontra gości wpadł w pole karne Wisły Gabrych pierwsze uderzenie napastnika Znicza zablokowane przez Wawszczyka, ale poprawka ląduje w okienku bramki Owczarzaka. Niestety bramka stadiony świata.
12' Ednilson zatrzymany przez Pomorskiego tylko aut
14' Faulowany Kacprzycki. Od rzutu wolnego Wisła. Może teraz??
 Bardzo ładne uderzenie Putona, ale Misztal na róg!!!!
 Wrzutka Carslona Daniela głową Pielach, ale piłka obok bramki pruszkowian.
16' Nie opanował za mocnej piłki Kondracki. Od bramki grę wznowi Misztal
19' Gabrych potknął się i co?? i rzut wolny dla Znicza
 Uderzenie Machalskiego, ale pewnie Piotr Owczarzak.
20' To powinno być 1:1, dobre dogranie Kacprzyckiego, ale piłka po strzale Ednilsona wysoko nad bramką Misztala
22' Ależ kocioł w polu karnym Znicza, ale zablokowany Drozdowicz!!!.
24' Kacprzycki zablokowany i Wisła wznowie grę od autu
 Niestety każda wrzutka w pole karne pada łupem Piotra Misztala.
 Przerwa w grze uraz jednego z wiślaków,,,, potrzebne nosze pokazuje sędzia i sztab medyczny Wisły...
27' Opuszcza plac gry Łukasz Kacprzycki
27'  Banach za Kacprzyckiego
 Chyba skręcił kostkę pomocnik Wisły. Pechowo zaczyna się to spotkanie dla Wisły
29' Czemu to nie wpadło??? Sam na sam wychodzi Drozdowicz, ale broni to Misztal a piłkę z pustej bramki wybija Pomorski!!!!!
30' Nagamatsu zablokowany i róg dla Znicza
32' Wpadł w pole karne Znicza Banach próbował podawać, ale we wszystko wmieszał się Misztal, który złapał pewnie piłkę
32' Z dystansy Machalski, ale piłka mija bramkę Owczarzaka.
34' Górski zatrzymał piłkę ręką i od rzutu wolnego Wisła
 Wrzutka Kondrackiego Wiech głową, ale pewnie Misztal
36' Brzydki faul Barana na Drozdowiczu i kolejny rzut wolny dla Wisły
 Puton w mur... i tylko róg...
37' Nieudana centra Kondrackiego i od bramki grę wznowi Misztal
39' W polu karnym faulowany był Krystian Puton!!! i co?? i gramy dalej!!!!!
42' Każda wrzutka wiślaków czyszczona przez Misztala
44' Faulował Drozdowicz od bramki Misztal
45' +3
45+1' Faulowany Cheba. Od rzutu wolnego Wisła
45+2'  Lewczuk za faul na Ednilsonie
 Piłka ustawiona na 18 metrze od bramki Piotra Misztala
45+3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!! BRAWO CARLOS!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 W końcu można powiedzieć bo wiślacy zasłużyli tutaj na gola. Trzeba przyznac, że to szczęśliwa bramka bowiem piłka po strzale Carlosa Daniela uderzył w mur i kompletnie zmyliła Piotra Misztala, który poszedł w drugą stronę!!!!
 Ale to mało ważne, bo wiślacy zasłużenie tutaj wyrównali stan meczu
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Po tej bramce sędzia Sebastian Tarnowski nie wznowił nawet gry.
 Wiślacy źle zaczęli ten mecz, ale im dłużej trwała ta połowa tym bardziej to ekipa Dumy Powiśla osiągała tutaj przewagę. Póki co mamy remis 1:1 co zwiastuje wiele emocji w drugiej części
 Oby ta część była jeszcze lepsza dla puławian. Do Puław wracamy za kilka minut teraz polecamy jakiś ciepły obiad.
 Pojawiają się wiślacy na placu gry
 Są też gracze zespołu gości
 W Wiśle będzie zmiana. Do gry gotowy Bartłomiej Barosiak
46'  Bartosiak za Kondrackiego
47' Łokciem trafiony przez Nagamatsu Wawszczyk.
 Na stadionie pojawił się Tomasz Jasina z zespołem TVP Lublin
49' Niebezpiecznie po centrze Nagamatsu pod bramką Owczarzaka, ale ostatecznie oby dalej obrońcy Wisły
50' Zablokowane uderzenie Bartosiaka.
52' Ednilson nabija rywala i rzut rożny dla Wisły
 Ręką zagrał jeden z graczy Znicza po centrze Bartosiaka ale sędzia Tarnowski każe grać dalej!!!!
55' Barnowski do Machalskiego, ale ten przenosi piłkę nad poprzeczką bramki Piotra Owczarzaka
55' Zbyt lekko uderza Bartosiak i pewnie broni Misztal
 Nie śpieszy się zupełnie ekipie gości
57' Dobra akcja, ale słaba centra Bartosiaka. Od bramki Misztal
61' Z dystansu próbował Puton, ale piłka po górnej siatce wychodzi poza pole gry
63' Kolejna dziś próba Machalskiego, ale nad bramką Wisły
65' Centra Bochenka wiślacy głową na róg...
65' Pewnie Owczarzak, który szybko wznawia grę podaje piłkę do Bartosiaka ten oddaje Banachowi, a jego uderzenie broni Misztal
66' Faulowany Banach. Od rzutu wolnego Wisła
 Wrzutka Pielacha wyłapana przez Misztala
69'  Dylan Ruiz-Diaz za Drozdowicza
69'  Tabara za Barnowskiego
71' Wpadł w pole karne gości Bartosiak ale uderzył w obrońców...
74' Kosakiewicz, ale broni Owczarzak!!!
 W odpowiedzi wiślacy, ale źle uderzył piłkę Ruiz-Diaz i kończy się na strachu dla gości
77'  Kaliniec za Machalskiego
Możdżeń za Kosakiewicza
77' Widać, że ekipa Znicza zadowolona z remisu będzie się tutaj bronić
Ni' Nie poddawaj się na trybunach!!!!
80' Faulowany Puton. Nie przebierają w środkach goście
82' Od autu wiślacy
 Tabara uprzedza Wawszczyka i rzut rożny...
 Uderza Pielach głową, ale zbyt lekko i pewnie Misztal
84'  Kręcichwost za Gabrycha
86' Ależ symulka Bochenka, który próbował wymusić rzut karny!!!!
 Uśmiechnął się aż sędzia Tarnowski
 Starcie Misztala i Ednilsona i co?? I faul dla Znicza!!!!
88' Nie poddawaj się ukochana Ma na trybunach!!!!
89' Wiech za mocno di Ruiza Diaza
90' +3
90+1' Uderzenie Banacha nad bramką Misztala!!!
90+2' Tym razem próbował Carlos Daniel ale łapie to Misztal
90+3'  Kuban za Putona
90+4'  Koniec spotkania
 Szkoda szkoda szkoda tak można podsumować to spotkanie. Wiślacy tylko zremisowali ze Zniczem z którym powinni wygrać. Cóż tym razem się nie udało bowiem dobrze w pruszkowskiej bramce spisywał się weteran Piotr Misztal
 Na pewno nie możemy być zadowoleni, ale cóż niestety są czasem takie spotkania których nie da się wygrać
 Idą wiślacy podziękować za doping kibicom. Dzięki za walkę niesie się po stadionie