Włodyka 38 - Paluchowski 77
Arbiter: Filip Kaliszewski ( Gdańsk)

Kikolski- Lewandowski, Piotrowski, Włodyka, Nowak, Miś, Misiak, Wichtowski, Rutkowski, Dzięcioł, Demianiuk

Posiadała- Wiech, Gvozdenović, Cheba, Przywara, Kona, Skałecki, Banach, Puton, Klichowicz, Paluchowski

Już w sobotę 1 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Siedlcach z Pogonią. Początek naszej relacji od 14:45
 14:32 Piotrek wita ze stadionu w Siedlach
 Trwa rozgrzewka przed meczem Pogoń Siedlce : Wisła Puławy. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Zieliński, Radosław Turek, Łukasz Mościcki, Josino, Agwan Papikyan, Ednilson Furtado, Damian Kołtański, Piotr Azikiewicz, Dawid Błasik
 Na ławce Pogoni zasiedli dziś Jakub Kowynia, Damian Szuprytowski, Jakub Sinior, Cezary Bujalski, Nikodem Fiedosiewicz, Marco Oliveira Da Silva, Maciej Kołoczek, Bartosz Wicenciak
 Około 11 stopni ciepła w Siedlcach. Niebo zachmurzone.
 Jestem po rozmowie z Mateuszem Ciulakiem miejscowym dziennikarzem i spikerem. Miejscowi wierzą w niespodziankę.
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Słabo siedzę :)
 Do szatni udali się także gracze Pogoni
 Dosyć chłodno dziś w Siedlcach
 Ostatnie uwagi szkoleniowców w szatniach. Emocje rosną.
 Brazylijskie dźwięki w głośnikach stadionu w Siedlcach. To chyba na rozgrzanie :)
 Wychodzą!!!!!
 Wisła szary wyjazdowy komplet strojów, Pogoń na niebiesko
 W głośnikach hymn Pogoni
 Będzie minuta ciszy
 Chwila ciszy ku czci byłego piłkarza Pogoni
2' Rzut rożny dla Wisły centruje Puton reklamują rękę wiślacy, ale sędzia pokazuje kolejny corner
 Kolejna centra Krystiana w pole karne, ale pewnie obrońcy gospodarzy.
3' Przerwa w grze. Leży jeden z graczy Pogoni,któremu udzielana jest pomoc
 Wstał Włodyka i chyba będzie zdolny do gry
5' Gracz Pogoni wrócił w opatrunku na głowie.
6' To powinno być 0:1 lewą stroną Klichowicz dogrywa do Banacha, który uderza nad bramką Kikolskiego!!!
7' Uderza Klichowicz ale zbyt lekko i pewnie wypożyczony z Legii Warszawa Kikolski
 Na płocie pojawiła się flaga Duma Powiśla
 WISŁA PUŁAWY na stadionie w Siedlcach
 Siedlce i Puławy, Puławy i Siedlce na trybunach
11' Faulowany Demianiuk przez Gvozdenovia i od rzutu wolnego Pogoń
 Spokojnie wiślacy po wrzutce Włodyki.
13' Wiech zatrzymuje rywala i ekipa Pogoni rozpocznie od rzutu rożnego
 Kapitalna kontra Wisły Klichowicz do Putona ale ten w ostatniej chwili uprzedzony i tylko rzut rożny...
 Źle wiślacy wykonali ten corner i piłka ostatecznie trafia w ręce Kikolskiego
15' Tym razem Wiech zatrzymuje Demianiuka. Od kolejnego rzutu rożnego siedlczanie
 Dobrze Puton głową na aut
17' Z dystansu uderza Cheba, ale piłka szybuje nad poprzeczką bramki Pogoni
20' Trzeba przyznać, że trener Guzek to gorący człowiek tylko lekka bluza, trener Pawlak w ciepłej kurtce ogląda to spotkanie
21' Cheba do Paluchowskiego ten uprzedzony i tylko rzut rożny...
 Radzą sobie gospodarze i tylko aut dla Wisły
24' Ukarany ktoś ze sztabu Pogoni Siedlce żółtą kartką.
25' Niepotrzebna zabawa wiślaków kończy się wybiciem piłki przez Skałeckiego na kolejny rzut rożny
 Faulował Paluchowskiego w ataku jeden z rywali i od bramki wiślacy
27' Tym razem w ataku wiślacy i Paluchowski wywalcza corner
 Radzą sobie siedlczanie uprzedzając Skałeckiego
28' Centruje Demianiuk i Wiech na rzut rożny.
Na trybunach doping dla obu ekip
 Efektownie ale nielecenie uderza Wichtowski. Od bramki Posiadła
30' Centruje Cheba, ale pewnie piąstkuje Kikolski
31' No to powinna być bramka dla Wisły wpadł w pole karne Paluchowski, ale uderzył zbyt lekko i zatrzymał toczącą się do bramki piłkę Kikolski!!!
34' Ucierpiał po starciu ze Skałeckim Nowak. Od rzutu wolnego gospodarze
35' Ależ bramkarza ma Pogoń!!! Klichowicz do Paluchowskiego ten uderza ale Kikolski nogami na róg!!! Ależ okazja !!!!
 Póki co wiślacy grają mecz przeciwko Kikolskiemu. Kapitalna postawa bramkarza wypożyczonego z Legii
38'  Włodyka
 Centra Misia w pole karne tam najlepiej odnalazł się Włodyka i głową pokonał Posiadałę. Pierwszy strzał i od razu bramka
 Niestety miało tutaj sprawdziło się piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Wiślacy byli lepsi, mieli więcej okazji, których niewykorzystali
39' Kolejna próba Włodyka, ale obok bramki
41' Faulowany Skałecki. Od rzutu wolnego wiślacy
45' +1
45+1' Ręką jeden z graczy Pogoni i co?? i tylko rzut rożny!!!!!
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut. Niestety nie mamy dobrych informacji i humorów. Wiślacy mimo, że są lepszą ekipą przegrywają z Pogonią 1:0. Puławianie mieli kilka dobrych okazji do strzelenia bramki, ale gospodarze wykorzystali jedną i prowadzą
 Mamy nadzieję, że druga połowa będzie dla Wisły lepsza. Do Siedlec wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy!!! Walczyć WISŁA walczyć!!!!
 Żadnych zmian w składach obu ekip.
46'  Zaczyna Pogoń
47' Gvozdenović uprzedza Nowaka i róg dla Pogoni
49' Słaba dzisiaj postawa arbitra z Gdańska.
50' Zła centra Paluchowskiego i od bramki grę wznowi Maciej Kikolski
51' Centruje Misiak, który trafia w Przywarę i kolejny corner dla Pogoni
 Kolejny corner po wybiciu piłki przez Klichowicza.
53' Oby dalej siedlczanie
55' Mądrze się bronią gospodarze. Oni nie chcą i nie myślą tu atakować
56'  Przywara
57' Faulowany Klichowicz, ale nie pokazał tego sędzia główny tylko asystent. Słana postawa arbitra z Gdańska
 Wrzutka Klichowicza ale głową jeden z wiślaków obok bramki
 Do gry przygotowuje się Agwan Papikyan
59'  Papikyan za Przywarę
60' Piłka w siatce Wisły a strzelcem gola Nowak, ale tym razem spalony
62' Demianiuk do Nowaka ale ten strzela obok bramki Posiadały
63' Tym razem Demianiuk wpada w pole karne ale jego strzał broni Posiadała
 Pozdrowienia dla policji i lubelskiego Motoru
65' Paluchowski ale znowu lepszy Kikolski!!!!
66' Nie zabrakło wspólnych pozdrowień dla Polonii Warszawa i Orląt Radzyń Podlaski
 Na spalonym Banach. Czas leci a my przegrywamy....
68' Nowak uderza po centrze Włodyki, ale niecelnie
 Kradną czas jak mogą gospodarze
 Do ławki przywołany Josino
73' Skurcze graczy z Siedlec. Włożyli kawał serca w ten mecz
74'  Misiak
75' Jednak zmiana decyzji. Na boisko wejdzie Damian Kołtański
 Wrzutka Putona i pewnie łapie piłkę Kikolski. Bohater Kikolski
76'  Kołtański za Gvozdenovicia
77' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!! BRAWO PALUSZEK!!! BRAWO WISŁA!!!
 Mamy remis!!!. Zamieszanie w polu karnym Pogoni po centrze Cheby piłka trafia do Paluchowskiego a ten wolejem pokonuje Kikolskiego!!!! WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ!!!
79' Należała się ta bramka Wiśle. Ale jeszcze jedna
80' Faulowany Cheba przez Włodykę. Jeszcze rzut wolny!!!!
 Puton nad bramką gospodarzy
83'  Szuprytowski za Piotrowskiego
Bujalski za Misiaka
Sinior za Dzięcioła
Kołoczek za Demianiuka
86' Na spalonym Klichowicz ... ale piłka w siatce!!!!
87' Od bramki Kikolski po rajdzie Kołtańskiego
88' Głową Szuprytowski ale nad bramką Posiadały
89' Od rzutu wolnego gospodarze
90' Nowak nad bramką!!!
90' +2
90+1' Nad bramką Sinior to mogło być 2:1 dla Pogoni
90+2' Kołoczek do nikogo. Od bramki wiślacy
90+3'  Koniec spotkania
 No cóż Siedlce pozostają nadal niezdobyte. 31 lat czekania i nadal nie możemy wygrać z Pogonią na jej terenie. Dziś byliśmy lepsi, ale cóż dobrze w siedleckiej bramce spisywał się Maciej Kikolski
 Remis cieszy bardziej gospodarzy, a my punktów musimy szukać w innych sptokaniach