2:1

Graczyk 40 (k), Leśniewski 61 - Nowosielski 26
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Imianowski, Lewandowski, Kopycki, Skierkowski, Graczyk, Leśniewski, Ressel, Pietrewicz, Piotrowski, Molga,Czerniewski Penkowec, Edwards, Gorskie, Jakubiec, Kwiatkowski, Charzewski, Maksymiuk,Jabkowski, Litwniuk, Nowosielski, Martuś

Już w sobotę 9 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Olimpii Elbląg.
Początek naszej relacji ze stadionu przy Agrykola 8 od 12:45.
 Piotrek wita z trasy. 8 stopnie mgliście i pochmurno. Do celu 170 km
 11:02 Piotrek wita z mokrego i chlodnego Elbląga
 11:46 Piotrek raz jeszcze wita ze stadionu w Elblągu. Wiślacy są już na obiekcie, zapoznali się z murawą. Jest mokro i grząsko
 W autokarze zabrało Michała Budzyńskiego i Rafała Wiącka, którzy nie zagrają dziś z powodu kontuzji. W kadrze meczowej Przemysław Kwiatkowski, Christopher Edwards, Kamil Kłusek, Paweł Zabielski i Bartłomiej Siwak
 Jest dosyć chłodno. No nic jakoś musimy dać radę wytrzymać. Około 8 stopni Celsjusza. Lekko mży nad Elblągiem.
 My na chwilę zamilkniemy idąc po ciepłą herbatkę i składy.
 Na rozgrzewce dwaj bramkarze Wisły Nazar Penkowec i Piotr Lipka. Wraz z nimi trener Wojciech Pięta i trener Marek Nowak
 Do tej pory na stadionie praktycznie nie widać kibiców. Są sędziowie piłkarze służby porządkowe a kibiców brak
 Wychodzą na plac gry wiślacy. Co wiemy?? Że zagrają na czerwono
 Są składy
 Na trybunach 8 kibiców
 Na ławce Wisły zasiadają Piotr Lipka, Kamil Kłusek,Dawid Pożak, Bartłomiej Siwak, Konrad Szczotka, Szymon Wiejak, i Paweł Zabielski
 Na ławce Olimpii Kamil Hryniowiecki, Paweł Rogoz, Anton Kolosov, Tomasz Kowalczyk, Dawid Zieliński, Rafał Lisiecki, i Jakub Wojtkiewicz
 Narzekają wszyscy piłkarze Wisły na murawę. Będzie ciężko grać
 Dla ciekawskich kapitanem Wisły dziś Iwan Litwniuk.
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Obie ekipy już w szatniach
 Za chwilę obie ekipy na boisku.
 Około 100 kibiców na trybunach
 Są i piłkarze prowadzeni przez sędziów. Wiślacy na czerwono, Olimpia na biało
 Kółeczko wiślaków i kto wygra mecz???? Niesie się gromkie WISŁA
2' Charzewski prawą stroną podaje do Martusia, którego uprzedza Imianowski. Dobra akcja wiślaków
3' Gorski pewnie uprzedza Kopyckiego.
5' Faulowany Nowosielski i wiślacy od rzutu wolnego.
7' Centrował Edi piłkę trafia do Martusia, którego zatrzymują obrońcy Olimpii
8' Kontra gospodarzy Gorski kolejny raz uprzedza Kopyckiego
9' Przerwa w grze. Leży kontuzjowany Paweł Jabkowski
10' Jabkowski poza boiskiem. Wiślacy w 10
11' Będzie konieczna zmiana.
 Przywołany już Kamil Kłusek.
12' Leśniewski na spalonym
 Kamil jeszcze się rozgrzewa. Wisła nadal w 10
15' Gotowy do wejścia Kamil Kłusek.
16'  Kłusek za Jabkowskiego
18' Mecz toczony w zupełnej ciszy. Słychać to co piłkarze mówią. Oj więdną trochę od tego uszy :)
19' Na spalonym Piotrowski nie podoba się to fanom z Elbląga
20'  Czerniewski
  Nowosielski za spięcie między tymi dwoma graczami.
23' Uderza z dystansu Pietrewicz od bramki zacznie Penkowec
24' Centrował Edwards Nowosielskiego uprzedza obrona Olimpii
25'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL 0:1PIOTREK NOWOSIELSKI
 Dobra akcja wiślaków, szarżował Litwniuk uderzył na bramkę piłka odbiła się od Szymona Martusia i trafiła do Piotra Nowosielskiego, który skierował ją do bramki gospodarzy.
 Kibice z Elbląga dziwią się skąd w Puławach dwóch Amerykanów.
30' Centruje Kopycki z prawej strony Penkowec piąstkuje przed siebie.
32' Kłusek podaje do Charzewsiego ale podanie zbyt mocne i łapie je bramkarz Olimpii
35' Uderza Leśniewski piłka wysoko nad bramką Penkowca
37' Czas podajemy na oko bo na stadionie brak zegara i tablicy wyników. Wisła czeka na kontry.
38' Faulowany Martuś. Od wolnego Wisła
39' Kwiatkowski w polu karnym fauluje Graczyka. Karny
 Przy piłce Graczyk
40'  Graczyk z karnego
45'  +1
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Olimpii.
 Uderzał Piotrowski w mur
45+1'  Koniec I połowy
 Zacięte wyrównane spotkanie w Elblągu. Wiślacy objęli prowadzenie po bramce Piotra Nowosielskiego gospodarze wyrównali po rzucie karnym.
 Moim zdaniem faul nie był w polu karnym ale cóż. Niestety sędzia zdecydował inaczej
 Zapraszamy na chwilę przerwy.
 Mały meldunek ze Stężycy. Rezerwy przegrywają z Mazowszem 2:1. Tam też przerwa
 W drugiej lidze do przerwy Garbarnia Kraków prowadzi ze Stalą Rzeszów 2:0, Siarka Tarnobrzeg remisuje z Pogonią Siedlce 1:1, Olimpia Zambrów prowadzi z Radomiakiem 1:0, a Stal Stalowa remisuje ze Świtem 0:0
 Wychodzą piłkarze obu ekip
 Jeszcze jedno kółeczko Wiślaków. Kto wygra?? WISŁA niesie się pod stadionie
46'  Zaczyna Olimpia
48' Centruje Kwiatkowski. Od bramki Imianowski
49' Litwniuk wywalcza aut. Wiślacy w drugiej połowie zdecydowanie częściej goszczą na połowie rywala.
51' Centra Charzewskiego zablokowana. Aut dla Wisły
52' Wiślacy zmuszeni do gry atakiem pozycyjnym
52' Szarża Charzewskiego. Pomocnik Wisły sfaulowany rzut wolny dla Dumy Powiśla. A Charzewski nie podnosi się z murawy.
 Biegnie już masażysta Dumy Powiśla. Charzewski schodzi razem z nim z boiska
 Litwniuk z wolnego w mur
54' Kolejne uderzenie Litwniuka. Łapie je Imianowski. Charzewski wraca na plac gry
59' Centra Charzewskiego z rzutu rożnego. Głową Jakubiec metr od bramki. Gdyby był dziś Michał Budzyński. Ech
61'  Leśniewski
 Kontra Olimpii piłka trafia do Piotrowskiego a ten oddaje piłkę Leśniewskiemu i były gracz Zawiszy Bydgoszcz
  Jakubiec za faul
63' Nerwowo na boisku. Sporo walki z obu stron
  Leśniewski za brzydki faul na Charzewskim
 Gracze Olimpii nie przebierają dziś w środkach. Ostra kosa na wiślaku to ich pomysł na grę
65' Uderzał z wolnego Graczyk. Piłka uderza w słupek. Uff
68' Szarża Charzewskiego ale jego strzał blokują obrońcy Olimpii
70'  Pożak za Charzewskiego
 Wcześniej akcja wiślaków, ale Nowosielski zablokowany a uderzenie Maksymiuka obok bramki.
69' Będą zmiany
  Zieliński za Skierkowskiego
71'  Szczotka za Edwardsa
72' Uderzał Leśniewski. Niecelnie
79' Jak ten czas szybko biegnie.
 Mobilizuje trener Jacek Magnuszewski swoich piłkarzy.
81'  Zabielski za Kłuska
82'  Czerniewski
  To druga żółta kartka. Olimpia kończy mecz w 10
84' Kolejny faul na wiślaku. Ostatnie minuty spotkania
 Nowosielski z wolnego i róg dla Wisły
85' Gorskie już w ataku Wisły.
86' Leża gracze Olimpii. My się nie dziwimy
88' Z dystansu Makysmiuk. Łapie bramkarz
90'  +5
90+1' Ależ emocje!!!!!. Wisłą jeszcze w ataku. Uderza Zabielski czemu to nie wpada???
90+2' Lisiecki za Graczyka
90+3' Jeszcze gramy krzyczy ławka Wisły
90+4' Jeszcze wolny dla Wisły!!!!!!!! W polu karnym Penkowec
90+5' Zła centra Nowosielskiego. Wybija obrona Olimpii
90+5' Centruje Szczotka łapie bramkarz
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się przełamać wiślakom w dzisiejszym spotkaniu podopieczni Jacka Magnuszewskiego przegrali 2:1. Nie byli ekipą gorszą ale....