Wisła Puławy : Podlasie Biała Podlaska -

2:0

Kiczuk 54, K.Puton 67 -
Arbiter: Piotr Burak( Zamość)

Socha- Barański, Pielach, Kiczuk, Wolanin, Konbiałka, Zmorzyński, Żelisko, K.Puton, Wojczuk, Stanisławski Wrzosek- Marczuk, Konaszewski, Andrzejuk, Martynek, Dmowski, Jastrzębski, Kaznokha, Zabielski, Kosieradzki, Buzun

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zmierzy się z Podlasiem Biała Podlaska. Początek naszej relacji 13:45.
 13:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami trudne i bardzo ważne spotkanie z Podlasiem Biała Podlaska. Pogoda całkiem dobra jak na listopad. Około 13 stopni ciepła. Słońce lekko za chmurami
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Piotr Rogala, Michał Zuber, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Damian Bernat, Marcin Pigiel
 Na ławce Podlasia usiedli Maciej Zagórski, Michał Wszołek, Michał Pyrka, Krystian Kuron, Paweł Komar, Przemysław Skrodziuk, Tomasz Nieścieruk
 Od kilku minut obie ekipy już na rozgrzewce.
 W spotkaniach rozgrywanych od 13 niespodzianki. W Kielcach Korona prowadzi 2:1 z Podhalem Nowy Targ a Hutnik Kraków przegrywa z Avią Świdnik 2:0
 Goście przyjechali dziś bez masażysty. Oby nie było kontuzji w zespole Podlasia.
 No kolejna bramka dla rezerw Korony. Spora niespodzianka, bo Podhale wygrało 9 spotkań z rzędu. Nieprzewidywalna jest ta III liga
 Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka. Oby ten mecz był przełomem dla puławskiej Wisły
 Schodzą obie ekipy do szatni.
 Garstka kibiców na trybunach.
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i ostatnie takty muzyki. Za kilka minut gramy
 Wychodzą!!!!!!
 Podlasie białe koszulki czarne spodenki, Wisła na czerwono
1'  Zaczyna Podlasie
2' I już mogło być 1:0 dla Wisły Żelisko do wychodzącego sam na sam z Wrzoskiem Wojczuka, ale ten nie zdołał oddać strzału i skończyło się na strachu dla gości
3' Starcie Wojczuka z Konaszewskim. Faulował napastnik Wisły
4' Uderzenie Krystiana Putona ale pewnie w bramce Podlasie Wrzosek
7' Troszkę zamieszania wprowadził sędzia Burak na boisku.
8' Faulował w ataku Zmorzyński
10' Kibice zbierają się za płotem.
11' Wpadł w pole karne Wisły Zabielski, ale nie zdołał oddać strzału bo został zablokowany przez Kiczuka
13' Szarżował Maartynek ale pewnie w bramce Wisły Paweł Socha
15' Konaszewski ucierpiał w starciu ze Stanisławskim. Przerwa w grze.
17' Zza pola karnego uderzał Wojczuk pewnie Wrzosek
 Za chwilę dobra akacja Żeliski, który odebrał piłkę rywalowi, ale niestety odskoczyła mu piłka nie zdołał strzelić w stronę bramki Podlasia
21' Uderzenie Żeliski po plecach rywali i róg dla Wisły...
22' Ciekawe rozegranie cornera. Krystian Puton do Krystiana Żeliski ten uderza ale nad bramką Wrzoska
23' Zmorzyński uderza i Wrzosek na róg...
24' Ależ okazja dla Wisły. Centra K.Putona zgranie Kiczuka głową do Pielacha a ten fatalnie przenosi piłkę z 2 metrów!!! To powinno być 1:0
 Z lasu słychać doping dla Wisły
25' Kolejna próba Żeliski ale tym razem pewnie Wrzosek. Aktywny dziś Żelek
 W Kielcach już tylko 4:3 dla rezerw Korony. W Krakowie 1:3 dla Avii.
 W Dębicy Wisłoka prowadzi z Orlętami Radzyń Podlaski 1:0 a w Tarnobrzegu sensacja Wólczanka prowadzi z Siarką Tarnobrzeg 1:0
 W klatce grupka kibiców z Białej Podlaskiej
31' Uderzał Kaznkoha, ale pewnie Socha w bramce Wisły
33' Wojczuk wywalcza kolejny corner dla Wisły
34' Kontra gości w pole karne wpada Marczuk, ale pewnie po jego strzale Paweł Socha
 Jesteśmy z Wami Wisełko jesteśmy z Wami śpiewają Fani Wisły
36' Buzun wywalcza rzut rożny dla Podlasia
 Dobrze obrona Wisły a przy okazji fauluje Dmowski K.Putona
 Policja wyprowadza kibiców Wisły z lasu. Dziwne zachowanie stróżów prawa
42'  Kiczuk, który miał uwagi do pracy sędziego. Dziwne zachowanie arbitra
43' Socha broni uderzenie Zabielskiego po dobrym podaniu Marczuka
 W odpowiedzi akcja Wisły faulem zatrzymany Wojczuk sędzia Burak puszcza grę!!!!!!
44'  Wolanin
 Piłka nożna dla kibiców z klatki
45' Centro strzał Buzuna ale pewnie Socha
45+1' +1
 Opuszczają klatkę kibice z Białej Podlaskiej
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Wyrównane spotkanie w Puławach. Obie ekipy miały swoje okazje bramkowe niestety wiślakom kolejny raz brakuje wykończenia i szczęścia. Mamy nadzieję, że po przerwie ekipa Dumy Powiśla zagra skuteczniej i będziemy mogli cieszyć się z 3 oczek
 Na stadion MOSIR-u wracamy za kilka minut
 Wychodzą wiślacy
46'  Zuber za Stanisławskigo
47' Dobra akcja Wisły Zmorzyński do Krystiana Putona, ale ten nie trafił w piłkę
 Tym razem organizatorzy nie zdecydowali się na włączenie świateł
48' Kolejna dobra akcja Żeliski, który podaje do K.Putona ale ten zatrzymany przez obrońców Podlasia
50' Marczuk wycofuje piłę do Kaznokhii ten uderza z 20 metra minimalnie niecelnie
51' Za mocne podanie Zmorzyńskiego do Wojczuka. Od bramki Wrzosek
53' Żelisko nabija rywala i mamy rzut rożny
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL RAFAŁ KICZUK!!!!!! BRAWO KICZU!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!
 Bardzo dobra centra Michała Kobiałki z rzutu rożnego piłka trafia do Rafała Kiczuka a ten głową pakuje ją do siatki!!!!. Brawo WISŁA!!! Brawo Kiczu!!!!!
56'  Bernat za Żeliskę
58' Faulowany Wojczuk. Od wolnego Wisła
59' Wrzosek uprzedza Wojczuka poza polem karnym
 I kolejny corner dla Wisły. Wywalczył go Zmorzyński
61'  Kaznhokha
 A chwilę wcześniej powinno być 2:0. Idealnie Piotr Zmorzyński podał do Damiana Bernata, który z kilku metrów fatalnie przestrzelił
63' Dobra akcja Wojczuka, który podał piłkę do Zmorzyńskiego, ale jego uderzenie niestety mija bramkę Wrzoska
66' Faulowany K.Puton. Od wolnego Wisła
67' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO PUTI!!!!!!
 Ależ akcja Wisły. Idealnie lewą stroną uciekł Marczukowi Zmorzyński zacentrował w pole karne a tam piłkę do siatki wepchnął Krystian Puton!!! Brawo Wisła!!!!!
70' Kolejna akcja Zmorzyńskiego piłkę głową uderza Wojczuk, ale sędzia boczny pokazuje że był spalony
71'  Komar za Buzuna
 Do gry gotowy Konrad Szczotka
73'  Szczotka za Kobiałkę
 Pożegnany brawami Michał Kobiałka. Rzadko to się zdarza w Puławach
75' Krzyczy głośno Andrzejuk i sędzia Burak pokazuje rzut wolny dla Podlasia
76' Faulowany był Zuber ale sędzia pokazuje że faulowany był rywal
 Z rzutu wolnego mocno uderza Komar, ale pewnie Paweł Socha w bramce
77' I kolejny raz rzut wolny dla gości. Groźna sytuacja dla Wisły
 Uderzał Kosieradzki, ale pewnie w bramce Paweł Socha
 Do gry gotowy Marcin Pigiel
79'  Andrzejuk
79'  Pigiel za Barańskiego, żegnanego także brawami przez kibiców
82' Do gry przygotowany Tomasz Nieścieruk
 Zmorzyński wywalcza rzut rożny
83' Dobrze głową Pielach, ale prosto w obrońcę, który stał na linii bramkowej
84'  Nieścieruk za Zabielskiego
85' Do gry gotowy Dawid Chudyba
86'  Chudyba za Zmorzyńskiego, który także żegnany jest brawami
87' Rzut rożny po akcji Chudyby
88' Wojczuk i kolejny rzut rożny
89' Ależ parada Wrzoska ratuje Podlasie. Zgrywał piłkę Pielach a tam uderzał Kiczuk.
90' +3
90+1' Nieścieruk faulem zatrzymuje Bernata
90+2' Z dystansu uderza Zuber ale piłka leci obok bramki Wrzoska
90+3' Jeszcze chwila i będziemy mogli cieszyć się z wygranej!!!!! Cennej i zasłużonej
90+4' Andrzejuk wywalcza ród dla Podlasia
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!!! W końcu mamy to!!!! Cenne wygrana Wisły w meczu z Podlasiem po golach Rafała Kiczuka i Krystiana Putona!!!! Wiślacy zagrali dziś zdecydowanie lepiej niż w poprzednich spotkaniach i możemy cieszyć się w końcu z trzech punktów
 Idą zawodnicy podziękować kibicom i dialog kto wygrał mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA brawo Panowie