2:0

Wiącek 61, Szczotka 90 -
Arbiter: Paweł Kukla ( Kraków)

Penkowec, Komar, Pielach, Gawrysiak, Jakubiec, Charzewski, Wiącek, Jabkowski, Filipov, Paluch, Martuś Wietecha,Czarny, Reiman, Sikorski, Łanucha, Bartkiewicz, Sacha, Tur, Argasiński, Mikołajczak, Bogacz

Już w sobotę 15 marca puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie. Tym razem na własnym stadionie Duma Powiśla zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola. Początek naszej relacji o 15:45.
 Mocno padało nad Puławami i okolicą. Teraz niebo się przeciera, ale nie zapowiada się na piękną słoneczną pogodę podczas spotkania.
 Przypominamy, że do godziny 13:00 trwa sprzedaż biletów na dzisiejsze spotkanie ze Stalą Stalowa Wola. Odbywa się od w sekretariacie klubu w pokoju 107. Po 13:00 otwarte zostaną kasy biletowe, gdzie także będzie można zakupić bilety.
Zapraszamy do wcześniejszego zakupu.

CENY BILETÓW:

Bilet normalny: 10 zł
Bilet ulgowy: 5 zł
(emeryci, renciści,młodzież szkolna, studenci - za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki).
Kobiety: 1 zł

Karnet na rundę wiosenną 2013/2014 obejmujący osiem spotkań: 60 zł (za uprzednim wyrobieniem karty kibica - koszt jednorazowy 10 zł).
 15:48 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed chwilą nad Puławami padał grad. Teraz mamy słoneczko.
 Na ławce Wisły znajdują się Piotr Lipka, Michał Budzyński, Christopher Edawrds, Jarosław Niezgoda, Konrad Nowak, Dawid Pożak i Konrad Szczotka
 Na ławce Stali Dawid Wołoszyn, Michał Mistrzyk, Przemysław Żmuda, Michał Kachniarz, Damian Jud, Wojciech Fabianowski i Tomasz Płonka
 Płoną jupitery nad stadionem MOSIR-u. Około 3 stopni na plusie.
 W klatce około 100 kibiców Stalówki.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Wychodzą obie ekipy.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz ZKS gra niesie się po obiekcie. Niestety kibiców Wisły na sektorze brak
 Stal w zielonych koszulkach czarnych spodenkach, wiślacy białe koszulki niebieskie spodenki
1'  Zaczyna Stal
2' Bardzo spokojna gra w Puławach.
4' Piękna klepka Filipova z Wiąckiem, ten drugi zabiera się z piłką uderza Wietecha z trudem na róg
 Bardzo dobra akcja wiślaków, nagrodzona brawami. Rzut rożny dla Dumy Powiśla
5' Kolejna akcja Wisły. Jabkowski lewą stroną i kolejny róg dla Wisły
6' Chmurzy się nad Puławami. Oj boimy się, że zaraz znowu zacznie lać.
10'  Filipov za faul na Mikołajczaku
12' Zachmurzyło się nad stadionem.
13' Jabkowski zablokowany przez Sikorskiego i róg dla Dumy Powiśla
 Centruje Charzewski piąstkuje Wietecha
17' Uderzał Paweł Jabkowski. Niestety daleko od bramki Wietechy
20' Na spalonym Mikołajczak.
24' Jabkowski centruje Sikorski głową poza polem karne
 Głową po centrze Charzewskiego uderza Wojciech Jakubiec
27'  Bogacz za faul na Wiącku.
 Charzewski uderza z wolnego Wietecha na aut
 W Nowym Dworze szykuje się niespodzianka. Świt prowadzi z Pogonią Siedlce 2:1
29' W Lublinie Motor wygrał 3:1 z Garbarnią Kraków.
30' Centra Charzewskiego w pole karne nie sięga piłki Martuś a Jabkowski zablokowany i kolejny róg dla Wisły
33' Za mocne podanie Reimana do Mikołajczaka. Od bramki Penkowec
35'  Sikorski za symulowanie faulu
36' Martuś uderza po ładnym rozegraniu piłki z Paluchem. Nad bramką Tomasza Wietechy
37' Uprzedzony w ostatniej chwili Paluch przez Wietechę.
39' Faul Jakubca. Stal od wolnego
  Jakubiec
41' Bardzo ostre wejście Sikorskiego w nogi Charzewskiego. A gdzie kartka??
 Brawo Panie sędzio.
Sikorski
  Była to druga żółta kartka Sikorskiego. Stal od 42 minuty w 10
43' Uderza Reiman. Penkowec broni. Róg dla Stali
45'  +2
45+1' Jeszcze faul na Martusiu. Od wolnego wiślacy
45+2' Dziwna decyzja arbitra. Wykonał rzut wolny Piotr Charzewski piłka leci w pole karne Stali a sędzia kończy połowę...
45+2'  Koniec I połowy
 Niezłe spotkanie w Puławach. Puławianie mają przewagę, jednak w bramce Stali dobrze spisuje się Tomasz Wietecha.
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 W zakończonych spotkaniach Stal Rzeszów przegrała z Concordią Elbląg 1:0, Radomiak przegrał z Siarką Tarnobrzeg 4:0, Olimpia Elbląg zremisowała 1:1 z Legionovią a w Nowym Dworze Świt wygrał z Pogonią 2:1
 Wychodzą obie ekipy na plac gry
46'  Budzyński za Komara
46'  Zaczyna Wisła
46'  Płonka za Sachę
47' Dobra akcja Stali uderza Argasiński obok bramki Penkowca
46'  Mistzyk za Tura
49' Zerwał się wiatr nad stadionem.
50' Pojawiła się tęcza nad obiektem.
50' Z dystansu uderza Reiman Penkowec na róg
51'  Pożak za Charzewskiego
53' Na spalonym Martuś.
56' Jabkowski centruje w ręce Wietechy.
57'  Budzyński ale za co?? To wie arbiter
58'  Nowak za Martusia
59' Bogacz fauluje Nowaka. Na 20 metrze rzut wolny dla Wisły
 Uderza Nowak ale nad bramką Stali
60' Jabkowski strzela Wietecha wypluwa przed siebie i kolejny róg dla Wisły
61'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL RAFAŁ WIĄCEK 1:0 !!!!!
 Dobra centra z rzutu rożnego, Wiącek idealnie głową i wiślacy prowadzą
63'  Mikołajczak za faul na Pożaku
64' Na spalonym Nowak
66' Dobra centra Stali z rożnego i róg.
68' Uderza Reiman daleko i wysoko nad bramka.
Ożywili się kibice ze Stalowej Woli, którzy dopingują swój zespół
 Nieporozumienie graczy Stali. Od bramki Penkowec
71' Faulowany w polu karnym Paluch i co? I gramy dalej
72' Centruje Bartkiewicz. Róg dla Stali
 Ogromne zamieszanie pod bramką Wisły. Jednak przerywa arbiter i od bramki Penkowec
74' Nerwowo pod bramką Wisły. Pielach na róg
 Głową jeden z graczy Stali. Wysoko nad bramką.
77' Leży kontuzjowany Jabkowski. Przerwa w grze
78' Kontra Stali. W dobrej sytuacji Płonka obok bramki Penkowca
80'  Nowak
80'  Szczotka za Palucha
82' Bartkowiak z dystansu. Wysoko nad bramką
83' Wracamy za dalekiej podróży. Centry w pole karne nie przecina żaden z graczy Stali
84'  Fabianowski za Łanuche
85' Szykuje się nerwowa końcówka. Kolejna już w meczu Wisły
86' Faul na Nowaku. Od wolnego Wisła
88'  Bogacz za faul na Filipovie
  Bogacz to druga żółta kartka dla tego gracza. Stal w 9
 Zagotowało się na boisku. Sędzia musi rozdzielać graczy obu ekip
90'  +5
  GOOOOOOOOOOOOLLLL KONRAD SZCZOTKA 2:0
 Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego Filipova piłka uderza w poprzeczkę a Szczotka dobija do pustej bramki. Brawo Wisła
90+2' Pięknie Wisła tego nie można przegrać!!!!!!!!!!!!!
90+3' Uderza Nowak broni Wietecha,
 Kibice Stalówki narzekają na sędziego
90+5'  Koniec spotkania!!!!!!
 Bardzo ważna wygrana Wisły. Dobre spotkanie. Czego chcieć więcej??
 Zawodnicy Wisły bawią się w kółeczku i dziękują kibicom. Pięknie!!!!!!!!