1:2

Niezgoda 66 - Tlaga 1, Czapa 54
Arbiter: Michał Zając ( Sosnowiec)

Penkowec, Litwiniuk Pielach, Jędrzejczyk, Lisiecki, Maksymiuk, Filipov, Szczotka, Charzewski, Pożak, Niezgoda Smyłek, Wieczorek, Menzel, Grudniewski Goliński, Krajlnovic, Milewski, Tlaga, Wolski, Czapa, Lewicki

Już w niedzielę puławska Wisła meczem z Legionovią zakończy sezon 2014/2015. Zapraszamy na relację live z tego spotkania od 15:45.
 15:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Upalnie około 32 stopni ciepła na stadionie MOSIR-u. Kibice powoli gromadzą się na trybunach. Na pewno nie będzie tłumów, długi weekend niedziela
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Karol Kalita, Maciej Machalski, Konrad Nowak, Szymon Martuś i Raphel Carioca
 Na ławce Legionovii Jakub Rączka, Kamil Dankowski, Marcin Figiel, Karol Ziąbski, Radosław Śledziewski, Bartosz Kowalski, Jovan Kostratovic
 Obie ekipy już w szatniach
 Wychodzą!!!!
 Brawa nielicznej publiczności. Wisła białe koszulki, niebieskie spodenki, Legionovia żółte koszulki, czerwone spodenki
 Kto wygra mecz??? Wisła krzyczą wiślacy w kółeczku.
 Na trybunach spekulacje i pytanie kto zostanie a kto przyjdzie do Wisły
1'  Tlaga
 Ależ koszmarny początek wiślaków. Pierwszy strzał na bramkę Penkowca, uderza Tlaga i piłka wpada do siatki
3' Wiślacy rozkojarzeni, uderza Lewicki broni Penkowec.
5' Centruje Litwniuk Niezgoda uprzedzony i róg dla Wisły
6' Szczotka z woleja ale wysoko nad bramką
7' Centruje Charzewski z rzutu rożnego piąstkuje Smyłek
8'  Maksymiuk
12' Kraljanovic zaskakująco uderza, ale piłka na szczęscie mija bramkę Penkowca
13' Złapał się za głowę Norbert Jędrzejczyk po swoim uderzeniu właśnie głową po centrze z rzutu rożnego. Mocno, ale i niecelnie stoper Wisły
16' Charzewski centruje Smyłek bardzo nie pewnie i róg dla Wisły
 Szczotka z dystansu Smyłek na róg.
18' Charzewski centruje prosto na głowę Golińskiego i kolejny róg
19' Pojawił się doping dla Wiślaków, a na boisku kolejny corner dla gospodarzy.
 Tym razem źle Charzewski i grę rozpoczynają gracze z Legionowa
20' Filipov do Szczotki, ten w trudnej sytuacji próbował lobować Smyłka. Nad bramką
21' Solowa akcja Charzewskiego uderzenie zablokowane i kolejny róg
22' Krzyknęliśmy jest, ale piłka jak zaczarowana nie wpada do siatki.... Piłka po drodze zatrzymała się chyba na jednym z obrońców gości.
23' Przerwa w grze. Uzupełniamy płyny
25' Centruje Tlaga Lewicki nie sięga piłki na piątym metrze.
27' Ciepło i słonecznie w Puławach. Wisła to Pany trójkolorowe szatany śpiewają Fanatycy. Na boisku bardzo spokojna gra
30' Niezgoda głową po kolejnej centrze Chatzewskiego z rożnego. Znowu nad bramką
31' Wiślacy od kilku minut lepsi, ale grają bardzo nerwowo
33' Kolejna centra Charzewskiego i kolejny róg. Który dziś? Chyba z 10
34' Trochę zapasów na boisku, w końcu sędzia Zając przyznaje faul na Pożaku
34' Ojej i znowu brakuje szczęścia wiślakom. Centruje z wolnego Charzewski, ale trzech wiślaków mija się z piłką
37' Litwniuk centruje i kolejny raz obrońcy Legionovii
36' Ostrzał bramki gości trwa w najlepsze. Najpierw uderza Charzewski, niepewnie Smyłek, potem z dystansu obok bramki Szczotka. Piłka jak zaczarowana
41' Pielach w ataku wykłada piłkę na 12 metr Szczotce, ten uprzedzony przez graczy gości
44' Są akcje są sytuacje ale nie ma bramek. Charzewski do Filipova ten z pierwszej piłki i co?? I piłka znowu jak zaczarowana mija bramkę Smyłka.
45' +1
 Co zrobił dziś ze swoją bramką Mikołaj Smyłek?? Rzucił chyba klątwę
 Kolejna okazja dla wiślaków, uderza Filipov ale tylko w boczną siatkę
45+2'  Koniec I połowy
 Bardzo ciekawe wyniki spotkań. Już je podajemy
 Chociaż może na razie podsumujemy pierwszą część spotkania. Wiślacy mieli przynajmniej 4-5 sytuacji, ale żadna piłka nie chciała wpaść do siatki.
Nadwiślan Góra : Rozwój Katowice 0:0
 Ojej ale mam dziś powodzenie, jedni chcą znać aktualne wyniki spotkań, drudzy kto przychodzi do Wisły na nowy sezon.
 Na razie przed nami ostatnie 45 minut sezonu 2014/2015. Dograjmy to i spokojnie przygotowujmy się do nowego sezonu.
 Wiślacy wychodzą już na plac gry. Są gracze gości, zaraz zaczynamy drugą odsłonę spotkania.
46'  Zaczyna Legionovia
47' Charzewski wywalcza róg
47' Aż złapaliśmy się za głowy!!!!!! 200% sytuacja Niezgody uderza a piłka trafia w słupek i wychodzi w pole.... Zaczarował swoją bramkę Smyłek
48' Charzewski centruje w pole karne, nikt nie przecina tej ostro dogranej piłki.... Nie wiemy co napisać. Mikołaj Smyłek i cała Legionovia ma furę szczęścia.
50' Smyłek uprzedza Niezgodę poza polem karnym...
51' Charzewski uderza ale za mocno i piłka nad bramką Smyłka...
52'  Ziąbski za Milewskiego
53' Będą aż trzy zmiany w Wiśle
54'  Czapa
54'  Martuś za Pożaka,
Nowak za Filipova
 Wisła gra i strzela, Legionovia zdobywa bramki. Czapa uderza z 16 metrów i piłka ląduje w bramce Penkowca
55'  Figiel za Wolskiego
 Niewykorzystane sytuacje się mszczą niestety sprawdza się to dziś .... Smutno bo Wisła nie zasłużyła dziś na porażkę....
59' Charzewski z prawej strony uderza Niezgoda niecelnie....
59'  Wieczorek
60' Nowak ale zbyt lekko aby zaskoczyć Smyłka
61' Niezgoda podaje do Nowaka ten nie sięga piłki na 5 metrze.
63'  Tlaga za brzydki faul na Pielachu
65' Charzewski i kolejny róg
66'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA
 W końcu!!!!. Dobra centra Charzewskiego z rzutu rożnego, Niezgoda głową pakuje piłkę do siatki. 1:2. Gramy dalej!!!!
 Przerwa na uzupełnienie płynów
68' Gramy dalej Niezgoda uprzedzony przez Smyłka poza polem karnym
69' Nowak fatalnie pudłuje z 11 metrów..
72' Nowak pięknie do Szczotki, ale za mocno łapie Smyłek
 Centruje Martuś, obrońcy Legionovii na róg
73'  Kostratoviv za Lewickiego
 Tym razem zła centra wiślaków z rogu
74'  Machalski za Charzewskiego
75' Hej Wisła gol na trybunach.
78' Litwniuk zza pola karnego. Niecelnie
81' Za mocne podanie do Niezgody. Pewnie Smyłek
82' Jędrzejczyk w polu karnym gości uderza prosto w nogi obrońców Legionovii. Róg dla wiślaków
84' Coraz mniej czasu na wyrównanie.
87' Upada przed polem karnym Litwniuk nie było faulu
87'  Ziąbski
89' Szczotka centruje łapie Smyłek
90'  Śledziewski za Tlagę
90+1'  Koniec spotkania
 Nie udało się wiślakom wygrać spotkania na zakończenie sezonu. Dziś ekipa Dumy Powiśla przegrała z Legionovią 2:1.