Ćwiczak, Jakubiec, Jakubowski, Stępie, Łuczakowski, Kwiecień, Hynowski, Lukawski, Madeja, Rożek, Walat. Stachurski, Gawrysiak, Kursa, Bednaruk Misztal, Nowak, Orzędowski, Budzyński, Wójtowicz, Chwiszczuk, Giza

Sobota, 14.08.2010, godzina 17:00. Zapraszamy.
 16.23 Witamy z Tarnobrzega.
 34 stopnie w ciepła parno i duszno nad stadionem. Murawa przygotowana idealnie do gry.
 Wiślacy jeszcze w szatni grzeją się tylko bramkarze Siarki. Dzisiejszą relację przeprowadzamy z budynku hali OSIR-u bowiem na stadionie przy Niepodległości prowadzone są prace przy budowie trybun i zburzono między innymi budkę spikera z której nadawaliśmy rok temu.
 Pół godziny przed meczem na rozgrzewkę wychodzą obie drużyny. Na trybunach tylko kilka osób z Puław.
 Za chwilę postaramy się podać składy obu ekip.
 Obok zawodników obu ekip intensywnie grzeją się także sędziowie. Nie będzie dziś chyba wielu widzów na stadionie Siarki. Chyba kibice wybrali wypoczynek nad pobliskim zalewem.
 Skład Wisły bez niespodzianek. Na rezerwie pozostają. Kamil Beszczyński, Rafał Gizińsk, Kamil Leszczyński, Adam Mróz, Mateusz Kamola, Karol Kiedrzynek i Rafał Dryk
 Na trybunach na razie około 100 widzów.
 Wszystkich kibiców jeszcze raz serdecznie wita Piotrek. Trwa rozgrzewka a my słuchamy ciekawych opowieści o braciach Beszczyńskich, którzy obaj dziś na ławce rezerwowych
 Wiślacy i Siarkowcy powoli schodzą do szatni aby ta przebrać się w meczowe koszulki. Za 10 minut początek spotkania i nowego sezonu. Jaki będzie to sezon dla przebudowanej Wisły?? Miejmy nadzieję, że zdecydowanie lepszy niż poprzedni
 Organizatorzy mają chyba drobny problem z nagłośnieniem. Zamiast składów obu ekip słyszmy piosenkę Siarki miejscowego DJ.
 Obie drużyny pojawią się na środku boiska prowadzone przez trójkę arbitrów z Krosna. Siarka na zielono- żółto Wisła w pasiakach.
 Przed rozpoczęciem meczu organizatorzy wręczają kwiaty jednemu z niepełnosprawnych kibiców Siarki. Niestety nie wiemy za co. Nagłośnienie przy Niepodległości nadal szwankuje
1'  Rozpoczyna Wisła
2' Podanie Budzyńskiego do Gizy ale pewnie łapie je Ćwiczak
3' Faul Budzyńskiego i rzut Wolny z lewej strony bramki Stachurskiego
 Pewnie dośrodkowanie łapie bramkarz Wisły
4' I znowu nerwowo obrona Wisły i kolejny rzut wolny dla Siarki ale dośrodkowanie Madei wybijają obrońcy Wisły
5' Uderzenie zza pola karnego Chwiszczuka, ale piłka spokojnie mija bramkę Ćwiczaka.
6' Uderza z woleja Kwieciński, ale wspaniale w bramce Wisły Stachurski. Uff. Było groźnie.
7' W pole karne centra Gawrsiaka i bramkarz Siarki na rzut rożny
9' Misztal pewnie przerywa akcję Siarki. Piłka poza stadionem.
10' Kontra Wisły Chwiszczuk ale za mocne podanie pomocnika Wisły i piłkę łapie Ćwiczak.
11' Kolejna próba wiślaków. Uderzał zza pola karnego Orzędowski, ale piłka o metr mija bramkę Siarki
12' Kontra wiślaków faulowany Giza a Stępień ukarany za tę interwencję żółtą kartką
14' Akcja Siarki, ale Kursa pewnie wybija piłkę z pod nóg napastnika gospodarzy
16'  Z rzutu rożnego centrował Madeja z piłką mija się Stachurski i piłka bezpośrednio wpada do siatki. Ależ błąd bramkarza Wisły
19' Znowu groźnie pod bramką Wisły. Stachurski zbyt lekko wybija piłkę trafia ona pod nogi napastnika gospodarzy, ale strzał okazuje się niecelny
20' Na trybunach jedna flaga Siarki i delikatny doping dla gospodarzy.
21' Próbóją wiślacy, ale uderzenie Nowaka broni Ćwiczak.
22' Prawą stroną Siarka, ale przerywa akcję Misztal i znowu rzut rożny dla gospodarzy
24'  I znowu gol dla Siarki. Tym razem Rożek po dograniu Madei.
25' Aż żal patrzeć co wyczynia obrona Wisły. Dwa rzuty rożne i dwie bramki.
25' Nic nie grają, ale wygrywają te słowa określają gry gospodarzy. Na boisku próby Wisły lewą stroną i rzut z autu dla Dumy Powiśla.
26' Za bramką Stachurskiego grzeją się Leszczyński i Kiedrzynek.
27' Piękna solowa akcji Gizy i rzut rożny bowiem piłkę zablokował jeden z obrońców Siarki. Jednak rożny bez efektu i od bramk Ćwiczak.
29'  Bednaruk przerywa kontrę Siarki i zostaje ukarany kartonikiem
31' Bardzo słaby mecz rozgrywa dziś Mateusz Gawrysiak. Każda groźna akcje idzie jego stroną.
34' Szrża Gizy i mamy aut na wysokości pola karnego Siarki
33' W pole karne Giza, ale pewnie piłkę łapie Ćwiczak.
35' Akcja Siarki prawą stroną dośrodkowanie w pole karne z 10 metrów uderza Madeja ale pewnie Stachurski.
36' Intensywnie grzeje się także Rafał Dryk. A na placu gry aut dla Siarki na wysokości środka boiska
40' Uderzenie po długim rogu Orzędowskiego, ale piłka jak zaczarowana mija bramkę gospodarzy.
41' Dośrodkowanie w pole Misztala ale pewnie przecina to wszystko Ćwiczak pewnym wyjściem w górę.
43' Faulowany w środku boiska Giza i Wisła od rzutu wolnego.
44' Przy linii pokrzykujący Mariusz Sawa. Mało udany jak na razie debiut na ławce Wisły.
45' To już końcówka pierwszej połowy. Od rzutu wolnego Siarka
 Sytuację wyjaśnia Giza, który wrócił w swoje pole karne.
  Koniec I połowy. Wisła przegrywa po 45 minutach z Siarką 2:0.
 Niestety jak do tej pory wiślacy grają dziś słabo. Gra się nie klei a puławska obrona gra bardzo niepewnie. Szkoda, bo Siarka wcale nie była lepsza, może drugie 45 minut będzie lepsze. Zapraszamy wszystkich na zimne napoje i za 15 minut przed monitory
 Na boisko po przerwie wychodzą już zawodnicy Wisły. Powoli dołączają do nich gracze Siarki.
 W Wiśle będą dwie zmiany. Na plac gry wejdą Dryk z Kiedrzynkiem.
46'  Dryk za Gawrysiaka
Kiedrzynek za Nowaka
  Rozpoczyna Siarka
47' W pole karne Misztal i pewnie Ćwiczak
48' Kontra Siarki i Dryk głową na rzut rożny. Aż się boimy
48' Kolejne dwa uderzenia graczy Siarki blokowane i trzeci rzut rożny dla gospodarzy.
49' Kolejna akcja gospodarzy, ale faul na Bednaruku i Wisła od rzutu wolnego.
49' Uderzenie z lewej strony Kwiecińskiego, ale piłka mija bramkę Stachurskiego.
50' Przepraszamy Kondrad Nowak nadal na boisku. Błąd wynika ze spartańskich warunków prowadzenia relacji
51'  Po meczu 3:0 Centra z lewej strony z 8 metra uderza Walat głową i gol. Chyba po meczu
 52 Gawrysiak także pozostał na placu gry. Nie widzimy w drugiej połowie Misztala i Orzędowskiego. Za błędy przepraszamy
54' Ciężko nam prowadzić tę relację. Serce boli patrząc na grę Wisły. Nie tak to miało wyglądać oj nie.
56' Na trybunach Siara Siara a na placu gry ataki Wisły zatrzymywane przez obronę Siarki.
57' Nożycami z 20 metrów uderza Budzyński, ale piłka mija jak zaczarowana bramkę Siarki.
58' Nowak ale fauluje obrońcę Siarki i od bramki Ćwiczak.
59' Moglibyśmy z czystym sercem skończyć tę relację. Na boisku nudy Wisła bez pomysłu a Siarka zadowolona z prowadzenia 3:0.
60' Będzie trzecia zmiana w Wiśle.
61'  Giza schodzi a na jego miejsce Kamola.
62'  Madeja za faul.
63' Chwiszczuk strzela z 20 metrów,ale piłka o kilka metrów mija bramkę Ćwiczaka
63' [zmiana} Szczepański za Rożka
64' Trener Sawa nadal przy linii bocznej obserwuje to spotkanie. Akcja Kamoli z Nowakiem i ten drugi faulowany przed polem karnym i rzut wolny dla Wisły.
65' Uderzenie z 20 metrów Nowaka z wolnego, ale piłka przechodzi obok słupka bramki Siarki.
66' Na trybunach jeszcze jeden jeszcze jeden. A na placu gry akcja Kamoli dośrodkowanie w pole karne Kamoli wybijają obrońcy Siarki.
70' Kontra Wisły Chwiszczuk do Nowaka ale wszystko wyjaśnia dobre wyjście Ćwiczaka.
71'  Duda za Łukawskiego.
73' Kolejna akcja Siarki i kolejny rzut rożny. Ale wcześniej zmiana Mazurkiewicz za Kwiecińskiego.
74' Radzą sobie z tym rożnym obrońcy Wisły kontra naszej drużyny i rzut wolny dla Dumy Powiśla.
75' Kontra gospodarzy i kolejny korner dla gospodarzy.
75' Ależ sytuacja dla Siarki. Sam na sam ze Stachurskim Mazurkiewicz i broni bramkarz Wisły a dobitka napastnika Siarki trafia w boczną siatkę.
76'  Tym razem Gawrysiak opuszcza boisko a za Mateusza Kamil Leszczyński
77' Kamola prawą stroną dogrywa przed pole karne do Kiedrzynka a ten bez zastanowienia uderza i Ćwiczak na rzut rożny.
79' Kolejny rzut rożny dla Wisły.
80'  Po dograniu Chwiszczuka Dryk głową pokonuje Ćwiczaka
81'  Krzemiński za Madeje
83'  Walat 4:1, Kontra Siarki Walat popisuje się pięknym strzałem w okienko bramki Stachurskiego
85' Dryk w pole karne, ale podanie za mocne i od bramki Ćwiczak
86' Kamola w pole karne i obrońcy Siarki na rzut rożny
87' Po uderzeniu Kamoli ręką zagrywa jeden z obrońców Siarki sędzia puszcza grę kontra gospoarzy i Stachurski interweniuje poza polem karnym
  Dryk i Krzemiński za gadanie.
  +4
90+1' Jeszcze rzut wolny dla Wisły ale pewnie łapie piłkę Ćwiczak
90+2' Coraz mniej czasu do zakończenia spotkania. Nic już raczej się nie zmieni. Obie ekipy czekają na końcowy gwizdek
90+4'  Koniec meczu Siarka wygrywa 4:1.
 Wiślacy smutni ze spuszczonymi głowami schodzą do szatni. Nie tak miał wyglądać debiut Mariusza Sawy na stanowisku trenera Wisły. Smutno to wszystko wygląda. Siarka obnażyła wszystkie błędy Wisły.
 Ze smutnego Tarnobrzega żegna wszystkich Piotrek.