1:0

K.Nowak (k)70 -
Arbiter: Marcin Bielawski ( Katowice)

Przybylski,Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Misztal, Pożak, Maksymiuk, M.Nowak, Wiącek, Martuś, K.Nowak K.Beszczyński,Bażant, D.Beszczyński, Łuczakowski, Stępień, Kuranty, Madeja, Janiec, Piątkowski, Cichos

Już 15 września o 16:00, puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Siarka Tarnobrzeg.
Zapraszamy na relację live z tego spotkania w sobotę 15 września od 15:45.
 15.38 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u. Za 22 minuty początek tego spotkania.
 Za chwilę składy meczowe
 Na ławce Wisły zasiadają dziś Chojak, Kozieł, Budzyński, Charzewski, Honcharuk, Nowosielski i Orzędowski
 Nie pada w Puławach, około 16 stopni. Stadion powoli zapełnia się kibicami.
 Trwa rozgrzewka. W barwach Siarki witamy byłego wiślaka Kamila Beszczyńskiego. No cóż takie są piłkarskie losy, że czasem gra się przeciwko kolegom.
 W klatce póki co 1 osoba z Tarnobrzega.
 Przejaśnia się troszkę nad stadionem.
 Mamy informację z Lublina, gdzie ekipa juniorów starszych pokonała Motor Lublin 4:3.
 Juniorzy młodsi zremisowali z Motorem 2:2.
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip
 Obie drużyny prowadzone przez trójkę sędziowską wychodzą na plac gry. Towarzyszy im muzyka ta co zawsze :)
 Wisła w niebieskich spodenkach białych koszulkach, Siarka na czarno.
1'  Zaczyna Siarka
2' Szarża Nowaka zatrzymana przez obronę Siarki.
3' Uderza z daleka Madeja, pewnie w bramce Konrad Przybylski
4' Centra Pożaka uderza głową M. Nowak, Beszczyński na róg
5' Po rzucie rożnym z 15 metra uderza R.Kursa ale uderzenie obrońcy Wisły zablokowane.
7' Centra z prawej strony Piątkowskiego łapie Przybylski. Spokojny mecz.
8' Ależ okazja Siarki. Janiec wykorzystuje zagapienie Gawrysiaka strzela ale metr od bramki Wisły. Uff
9' Uderza z dystansu Martuś. Pewnie w bramce Siarki K. Beszczyński.
12' Póki co brak dopingu dla obu ekip. Na trybunach i boisku cisza i spokój.
13' Za mocne podanie do Gawrysiaka do K.Nowaka
14' Akcja gości uderza po błędzie puławskiej obrony nr Piątkowski, ale pewnie Przybylski.
15' Kontra wiślaków, uderza M.Nowak niestety obok słupka bramki K. Beszczyńskiego. Szkoda
16' Z wolnego uderza Pożak, K.Beszczyński przerzuca piłkę nad poprzeczkę. Mamy rzut rożny.
17' Centra Pożaka Beszczyński znowu na róg. Przewaga Wisły.
18' Zza pola karnego uderza Maksymiuk piłka na górnej siatce. Jednak oblężenie bramki Siarki. Oby coś w końcu wpadło.
18' Znowu kolejna akcja Wisły. K.Nowak pudłuje z około 5 metrów. Ehh. Szkoda
20' K.Nowak mija Bażanta jest polu karnym ale podaje tak, że nikt nie przeciwna piłki i kończy się na strachu dla gości.
24' Centruje w pole karne M.Nowak, jednak Martuś uprzedzony przez obronę Siarki i kolejny róg dla Wisły.
24' M.Nowak na spalonym.
26' Uderza z woleja Cichos ale nad bramką Wisły
29' Pożak uprzedzony przez Jakubca. Aut dla Wisły
30'  Piątkowski za brzydki faul na M.Nowaku.
32' Uderza głową po wrzutce M. Nowaka Pożak ale niestety niecelnie. Szkoda.
33' Na spalonym Cichos.
34' Centruje Pożak z wolnego prosto w ręce K. Beszczyńskiego.
37' Dziwna decyzja arbitra, który odgwizduje faul Kursy na Cichosie.
40' Nic specjalnego na boisku. Słońce opada na ekran komputera utrudniając śledzenie to co na monitorze.
41' Uderza głową K.Nowak ale niestety obok bramki Siarki.
44' Madeja fauluje Pożaka
45' Na spalonym Cichos
45'  Koniec I połowy
 Powiemy to tak. Początek meczu należał do Wisły, jednak niestety póki co z przewagi nie wynikała ani jedna bramka dla Wisły.
 Zapraszamy na 15 minut przerwy. My wracamy zaraz
 Do przerwy W Lublinie Motor przegrywa ze Stalą Stalowa Wola 2:0, Stal Rzeszów remisuje Wisłą Płock 1:1, Olimpia Elbląg remisuje ze Świtem Nowy Dwór 0:0.
 Wynik Motoru przyjęty oklaskami kibiców na stadionie w Puławach.
 Wiślacy już na placu gry.
 Jest i ekipa Siarki.
 Bez zmian w obu ekipach. Nie ma także dopingu
49' Na razie spokojna gra, bez żadnych ciekawych akcji
50' Faulowany Maksymiuk sędzia pokazuje faul dla Siarki. Parnoja.
51' Faulowany Pożak. Tym razem dobra decyzja sędziego.
52'  Wiącek za faul
53' Szarżował Piątkowski Skórnicki na róg,
53' Kapitalna interwencja Przybylskiego po uderzeniu Piątkowskiego z 20 metrów.
55' Misztal tym razem uprzedza jednego z graczy Siarki. Rzut rożny dla gości
56' K.Nowak ale niecelnie, słychać głośne echh. Szkoda
57' Uderza Janiec pewnie w bramce Przybylski
59' Uderzenie K.Nowaka nożycami broni obrońca Siarki.
60'  Nowosielski za Martusia
63'  Maksymiuk za ostre wejście w nogi Daniela Beszczyńskiego
63' Faulowany przez Bażanta Nowosielski.
64' Wrzutka z prawej strony Pożaka i róg dla Wisły
65' Faulowany M.Nowak przez Łuczakowskiego
 Centra Nosielewskiego piąstkuje Beszczyński.
68'  Gębalski za Cichosa
69' Marek Nowak faulowany przez Piątkowskiego w polu karny. Rzut karny dla WISŁY!!!!!!
 Do piłki podchodzi K.Nowak.............
  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL 1:0. K.NOWAK!!!!!!!!!!!!!!
71'  Charzewski za Pożaka
  Bażant
72'  Wolan za Madeje
76' Na ten moment mamy lidera!!!!!
77' Misztal uprzedza Piątkowskiego.
79'  Honcharuk za Wiącka.
81' Solowa akcja Charzewskiego broni niestety w sytuacji sam K. Beszczyński
 Paranoja na boisku!!!!!!
  Skórnicki
  Gębalski
 Pogubił się sędzia z Katowic. Najpierw pokazał czerwoną kartkę Skórnickiemu, później zmiana decyzji. Paranoja sędziowska trwa
85'  Jakubiec za protesty.
86' Uderza z wolnego Honcharuk ale obok bramki Siarki
87'  Zalewski za Stępnia
88' Kontra Wisły Charzewski do M. Nowaka piłkę blokuje obrońca Siarki
89'  Duda za Jańca
90'  Za M.Nowaka Kozieł
  +4
90+1' Na meczu 861 osób.
90+2' Jeszcze róg dla Siarki.
 Honcharuk pewnie głową jak najdalej!!!!
90+3' Panie sędzio koniec !!!!!!!!!!!
90+4'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Na teraz lider w Puławach. Cieszą się zawodnicy WISŁY!!!!!!
 W kółeczko tańczą wiślacy tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!!!!