0:3

- Reihard 7, Nowacki 54, Swędrowski 86
Arbiter: Robert Marciniak ( Kraków)

Leszczyński, Edwards, Jędrzejczyk, Budzyński, Pielach, Maksymiuk, Pożak, Machalski, Sedlewski, Szczotka, Nowak Wnuk, Gierak, Arian, Niziołek, Reihard, Uszalewski, Orłowicz, Nowacki, Hober, Ganowicz,Kojder

Już w sobotę 11 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa MKS-u Kluczbork. Początek relacji od 15:45.
 Nad Puławami piękne słońce. Idealna pogoda do gry
 15:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Pogoda do gry idealna, słonecznie i około 20 stopni ciepła.
Zaraz składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Jason Gorskie, Szymon Martuś, Karol Barański, Tsvetan Filipov, Jarosław Niezgoda i Piotr Charzewski
 Na ławce MKS-u zasiedli Szymon Grzebiniak, Marcin Tomaszewski, Tomasz Swędrowski, Jakub Grzegorzewski, Radosław Mikulski, Krzysztof Wolkiewicz, i Piotr Burski
 W Wiśle za Tsvetana Filipova dziś bohater spotkania ze Zniczem Tomasz Sedlewski
 Trwa rozgrzewka
 Kibice powoli gromadzą się na stadionie. Póki co może około 200 fanów, ale liczymy że będzie więcej
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Wychodzą!!!!!
 Wisła na czerwono, MKS niebieskie koszulki białe spodenki a sędziowie białe koszulki i czarne spodenki
 Mobilizacyjne kółeczko i głośny okrzyk WISŁA
1'  Zaczynają goście
 Od samego początku głośny doping w Puławach jest tylko WISŁA i tylko zwycięstwo z ust Fanatyków.
 Klatka dla gości oczywiście pusta.
3' Z dystansu uderza Rehard. Obok bramki Leszczyńskiego
4' Pierwsze minuty spotkania bardzo nerwowe w wykapaniu wiślaków.
 Pożak w ostatniej chwili zatrzymany przez stoperów MKS-u
7'  Reihard
 Bardzo dobra akcja kluczborczan prawą stroną centra w pole karne do Reiharda a ten główką z 6 metrów pokonuje Leszczyńskiego
8' Chcieli odpowiedzieć szybko wiślacy, ale Edi faulowany, jednak sędzia Marciniak każe grać dalej
10' Centruje Budzyński prosto w ręce Wnuka
14' Centruje Pożak ale nikt nie sięga piłki
15' Szarża Budzyńskiego zatrzymana faulem Ganowicza
  Ganowicz
 Łapie pewnie centrę Machalskiego Wnuk.
18'  Maksymiuk
Niestety Maksymiuka nie zobaczymy w kolejnym spotkaniu Wisły w Sosnowcu
19' Z dystansu uderza Nowacki. Broni Leszczyński.
20' Póki co w ataku MKS, wiślacy jakby przestaszeni
23' W środku pola faulowany Machalski. Dużo fauli dużo walki
25' Rzut wolny dla MKS-u. Faulowany Hober.
26' Konrad Szczotka o mało nie strzela gola samobójczego. Broni ten strzał Leszczyński i róg dla gości
28' Niestety wiślacy dziś zdecydowanie słabsi niż w poprzednich spotkaniach. Na pewno wpływ ma na to klasa rywala
 Liczymy jednak, że wiślacy obudzą się i zaczną grać jak wymaga od nich trener Bławacki
29' Przerwa w grze.
Jakiś uraz bramkarza z Kluczborka
 Wnuk gotowy do gry. Gramy dalej.
31' Pożak centruje w pole karne prosto w nogi obrońców gości
32' Sedlewski wywalcza róg dla Wisły
 Piąstkuje Wnuk piłkę po centrze Machalskiego
33' Maksymiuk prostopadle w kole karne do Szczotki ale za mocno i piłkę łapie Wnuk
34' Co gwiżdże sędzia Marciniak?? Sam nie wie teraz spalony przeciwko Wiśle. W Mielcu ten pan nie wiedział co to pozycja spalona dziś też niestety nie
35' Edi pomaga sobie ręką przy przyjęciu piłki
37' Szczotka wywalcza kolejny róg
 Kolejny raz Wnuk piąstkuje piłkę
 Kolejna akcja Szczotki i kolejny róg
38' Z dystansu uderza Edwards. Broni Wnuk ale Wisła chyba zaczyna się budzić z letargu.
39' Kontuzja Machalskiego. Budzyński w aut
 Machalski poza placem gry rozgrzewa się Filipov a MKS nie oddaje piłki po aucie
41' Machalski wraca do gry. Rzut wolny dla Wisły po faulu na Nowaku
 Jakieś przepychanki w polu karnym i będzie powtórka rzutu wolnego
43' Ręka zagrywa Reihard było to metr od pola karnego a sędziowie każą grać dalej. Oj słaba postawa arbitrów z Krakowa
45'  +2
45+1' Na prawej stronie zatrzymany szarżujący Hober
45+2'  Edwards
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Na pewno nie takiego obrotu sprawy oczekiwali kibice w Puławach. MKS od początku zaskoczył wiślaków agresywną grą szybko zdobył gola a teraz może pozwolić sobie na grę z kontry.
 Liczymy, ze puławianie jednak w drugiej odsłonie zagrają znacznie lepiej.
Wracamy za kilka minut
 Puławianie już na boisku
46'  Filipov za Machalskiego
46'  Zaczyna Wisła
47' Ręka zagrywa obrońca z Kluczborka. Od wolnego Wisła
 Chcieli zagrać wiślacy szybko ale na gwizdek pokazuje sędzia Marciniak
 Uderza Nowak obok bramki Wnuka
50' Zakotłowało się pod bramką gości ale Filipov nie zdołał uderzyć
53' Centruje Edi prosto w ręce Wnuka
54'  Nowacki
 Kontra gości Niziołek do Nowackiego a ten w okienko bramki Wisły
56' Budzyński uderza obok bramki po centrze z rzutu wolnego
60' Filipov prosto w ręce Wnuka
61'  Martuś za Pożaka
  Pielach
61' Dwie okazje bramkowe dla Wisły i niestety nadal 0:2. Uderzali Martuś i Sedlewski niestety nadal 0:2
65' Ależ sytuacja Wisły. Martuś w polu karnym uderza ale zbyt lekko i broni Wnuk.
70'  Budzyński
71'  Niezgoda za Szczotkę
75'  Grzegorzewski za Kojdera
77'  Swędrowski za Nowackiego
79' Grzegorzewski zatrzymany w sytuacji sam na sam
 Mało ciekawe ostatnie minuty meczu toczonego w ciemnościach bowiem jupitery zgaszone
83' Grzegorzewski technicznie okiwał obrońcę i bramkarza i na pustą bramkę w słupek
84'  Wokiewicz za Hobera
86'  Swędrowski
 Niezła akcja gości i mocne uderzenie Swędrowskiego po długim rogu.
88'  Tomaszewski za Reiharda
88'  Barański za Pielacha
89' Po centrze Filipova głową niecelnie Budzyński
90' +3
90+1' Centruje Nowak ale do kogo??
 Czy wygrywasz czy nie z trybun
90+2' Tomaszewski sam na sam z Leszczyńskim obok słupka
90+3'  Koniec spotkania