3:2

Niezgoda 4, 57, Pielach 81 - Wójcik 68, Pląskowski 86
Arbiter: Karol Rudziński ( Olsztyn)

Penkovets, Budzyński, Pielach, Kanarek, Turzyniecki, Olszak, Wiejak, Niezgoda, Maksymiuk, Charzewski, Nowak Kasprzik, Bedronka, Jarosz, Wójcik, Pietraszko, Kaszok, Bendkowski, Piwowarczyk, Musiolik, Matysek, Kowalczyk

Już w sobotę 10 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Nadwiślana Góra. Początek naszej relacji od 15:45
 15:36 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Zimno dziś w Puławach. Około 8 stopni ciepła, na niebie słoneczko żadnej chmurki
 Za chwilę podamy składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Rafał Lisiecki, Tomasz Sedlewski, Patryk Słotwiński, Konrad Szczotka i Bartosz Tetych
 Na ławce Nadwiślana zasiedli dziś Tomasz Loska, Mateusz Holik, Adrian Pluta, Damian Trond, Patryk Widuch, Dawid Grodzki i Artur Pląskowski
 Nie ma zbyt wielu kibiców na trybunach. Czyżby fanów wystraszyła pogoda??
 W trwających od 15:00 spotkaniach w Zambrowie Olimpia remisuje z Okocimskim Brzesko 2:2, Stal Stalowa Wola remisuje z Rakowem Częstochowa 1:1 a Puszcza Niepołomice remisuje 0:0 z Gryfem Wejherowo
 Obie ekipy w szatniach,
 Wychodzą !!!!!!
 Wisła dziś białe koszulki czerwone spodenki, Nadwiślan jednolite niebieskie stroje
 Zaraz kółeczko Wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!!!!
 WISŁA WISŁA głośny okrzyk wiślaków. Mamy nadzieję, że ten mecz wygramy!!!!!!. Musimy!!!!
1'  Zaczyna Nadwiślan
2' Starcie Nowaka i Bedronki. Faul wiślaka i od wolnego zacznie od rzutu wolnego
3' Olszak wywalcza róg dla Wisły
4' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA!!!!!
 Bardzo dobra centra Piotra Charzewskiego z rzutu rożnego, piłka trafia do Jarosława Niezgody a ten głową pokonuje Kasprzika!!. Brawo Wisła, brawo Jarek!!!!
9' Charzewski zacznie od autu
10' Z dystansu uderza Niezgoda. Minimalnie niecelnie.
13' Wpadł Turzyniecki w obrońcę gości. Od rzutu wolnego goście
 Salwy śmiechu wywołał krzyk jednego z graczy z Góry, kiedy ten krzyknął ręka a piłka odbiła się od piersi obrońcy Wisły
14' Charzewski zablokowany i róg dla Wisły.
 Są brawa
 Zakotłowało się na piątym metrze przed bramką Nadwiślana, ale obrońcy z Góry wyjaśniają sytuację.
17' Kasprzik uprzedza Niezgodę poza polem karnym
18' Tym razem szarża Turzynieckiego i kolejny corner
21' Uderza Bendkowski minimalnie niecelnie
24' Lekki uraz Kowalczyka, ale już wszystko OK z graczem z Góry i gramy dalej
26' Centra Charzewskiego trafia w nogi obrońców Nadwiślana
27' Uderza Olszak pewnie w bramce gości Kasprzik
 Mamy niedobre informacje z Wilkołazu, gdzie rezerwy Wisły przegrały z Unią 4:1. Gola dla puławian zdobył Arkadiusz Drapsa
30' Wisła Wisła krzyczą fani na prostej
31'  Wójcik za brzydki faul na Charzewskim. Brutalne wejście gracza Nadwiślana
32' Budzyński do Charzewskiego a ten drugi na spalonym. Szkoda
34'  Kanarek
36' Za bramką Kasprzika rozgrzewkę prowadzi trzech graczy gośći
36' Ale wracamy na boisko a tam rzut wolny z około 20 metrów od bramki Penkovetsa
37' Uderza Kaszok, ale wysoko nad bramką Penkovetsa
39' Uderza Wójcik Penkovets niezbyt pewnie dobitka ląduje na plecach Mateusza Pielacha
39' W odpowiedzi Wisła i Mateusz Olszak, ale uderzenie nieudane. Od bramki Kasprzik
42' Niezgoda do Olszaka ten uderza ale Kasprzik broni.
44' Faulowany Bedronka.Ależ pretensje Bedronki, że nie było kartki dla Wiejaka, Mało nie pobił arbitra
45'  Koniec pierwszej połowy
 Dobre spotkanie w Puławach. Wiślacy lepsi o jedną bramkę, ale w tym spotkaniu może zdarzyć się wiele.
 My zapraszamy na kilka minut przerwy i ciepłą herbatkę na rozgrzanie
 Są wiślacy i gracze Nadwiślana.
 Zaraz gramy !!!!
46'  Trond za Matyska
46'  Szczotka za Wiejaka
46'  Zaczyna Wisła
47' Kasprzik daleko od swojej bramki uprzedza Niezgodę.
 Organizatorzy nie zdecydowali się włączyć oświetlenia, tak więc końcówkę będziemy grali przy zmierzchu
50' Po rzucie rożnym główkował nad bramką Wisły Kowalczyk. Było groźnie
52' Turzyniecki i wiślacy zaczną od autu
53' Fantastyczna centra Szczotki Nowak głową Kasprzik na róg
54'  Charzewski za przeszkadzanie rywalowi we wznowieniu gry
55' Uderza Niezgoda zbyt lekko i broni Kasprzik
57'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA 2:0!!!!!
 Fantastyczne podanie Konrada Szczotki, ze środka boiska, Jarosław Niezgoda wychodzi sam na sam z Kasprzikiem i pokonuje go. Brawo Jarek brawo Wisła!!!!
58'  Szczotka za co?? Nie wiemy
59'  Lisiecki za Charzewskiego
60'  Ogrodzki za Musiolika
61'  Pląskowski za Bednkowskiego
 Szkoleniowiec Nadwiślana stawia wszystko na jedną kartę. Dwóch najskuteczniejszych strzelców na boisku
63' Huknął w poprzeczkę Olszak. Ależ była by piękna bramka dla Wisły
64' Szarża Maksymiuka zatrzymana przez obrońcę Nadwiślana
66' Ogrodzki uderza ale Penkovets na róg
67' Olszak do Niezgody ten uprzedzony i tylko róg
68'  Wójcik
 Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Kontra gości i Kaszok pokonuje Penkovetsa.
72' Ostrzał bramki Kasprzika. Mocno z dystansu Niezgoda niecelnie!!!
74'  Słotwiński za Nowaka
75' I mamy róg....
78'  Ogrodzki za krytykowanie orzeczeń sędziowskich
79' Ręką jeden z graczy z Góry i co??? I gramy dalej....
80' Szczotka wywalcza róg...
81'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL MATEUSZ PIELACH!!!! 3:1
81'  Widuch za Piwowarczyka
 Winni jesteśmy podać jak padła bramka dla Wisły. Z rzutu rożnego centrował Rafał Lisiecki głową na 5 metr zgrał ją Jarosław Niezgoda a Mateusz Pielach z kilku metrów pokonał Kasprzika!!! Brawo Beny!!!! Brawo WISŁA!!!!!
84' WISŁA WISŁA WISŁA śpiewa cały stadion!!!!!
 Będzie zmiana w Wiśle. Gotowy do gry Bartosz Tetych
86'  Pląskowski
87'  Tetych za Niezgodę
 Zakotłowało się pod bramką Wisły najpierw Penkovets odbił piłkę ta trafiła pod nogi Pląskowskiego, który strzelił do siatki
88' Faulowany Tetych czego nie ma kartki????
89' Budzyński wślizgiem zatrzymuje rywala!!!!
90' +3
 Brońmy to wszyscy!!!!!
90+1' Ależ pretensje do arbitra ma ławka Nadwiślana. O co?? Nie wiemy....Gracz z Góry kopnął Budzyńskiego bez piłki...
90+2'  Trond
90+3'  Pietraszko za faul na Budzyńskim
90+4'  KONIEC!!!!!!!!
 Ależ spotkanie w Puławach!!!!. Emocje do samego końca ale zasłużona wygrana wiślaków!!!!!!
 Na środeczku kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!