1:0

Stanisławski 88 -
Arbiter: Artur Szelc ( Krościenko Wyżne)

Socha- Barański, Poznański, Litwniuk, Sulkowski, Kobiałka, Supryn, Zmorzyński, Żelisko, Puton, Mażysz Pietras- M.Zawadzki, Skrzypek, Cedro, Jeziorski, Ł.Zawadzki, Paprocki, Wołowiec, Boksiński, Krzeszowski, Brożyn

Już w sobotę 10 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zagra na stadionie MOSIR-u ze Spartakusem Daleszyce. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:14 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Piękna pogoda w Puławach. 14 stopni ciepła. Ciepło słoneczko w pełnej krasie. Jupitery na razie zgaszone. Ale dziś gramy przy światłach.
 Na stadionie niewiele osób. Mamy nadzieję, że zmieni się to zaraz. Nie mamy jeszcze składów.
 Skoczna muzyka w głośnikach. Idealne warunki do rozegrania spotkania. Aż szkoda, że runda jesienna się już powoli kończy. Oby wiosną organizatorzy czyli Małopolski Związek Piłki Nożnej nie mieli problemów z grą
 Rozpalają się jupitery nad stadionem
 Mamy już składy. Są niespodzianki.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Szymon Stanisławski, Michał Król, Łukasz Kacprzycki, Łukasz Dębowski, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 Wybiegli powitani brawami wiślacy.
 Na ławce Spartakusa zasiedli dziś Alessandro Magini, Mariusz Maciejski, Wiktor Rosół, Antoni Zdeb, Kacper Kobryń, Daniel Wołowiec, Robert Sitarz
 Czas na popołudniową kawę. Piotrek oddaje głos do studia. Zaraz wracamy
 Piotrek już delektuje się popołudniową kawą dostępną dla prasy a w głośnikach Dragostea din teï
 Jupitery już rozpalone. W klatce kilku fanów z Daleszyc
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Około 1o fanów Spartakusa w klatce.
 Schodzą wiślacy do szatni.
 Jak informuje kibiców Paweł Nowosadzki mecz rozpoczniemy od odśpiewania hymnu naszego kraju. To wszystko spowodowane jest jutrzejszą 100- rocznicą odzyskania niepodległości
 Obie ekipy w szatniach słuchają ostatnich uwag trenerów. Ale zaraz wielkie emocje w Puławach.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Spartakus żółte koszulki niebieskie spodenki
 Zaczynamy od hymnu.
 Po hymnie i zaraz gramy. Co niektórzy czuli się jak na meczu kadry.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Spartakus gra z klatki. Na prostej bęben i nieśmiałe Wisła
2' Faulowany Kobiałka. Wisła od wolnego.
 Na spalonym Żelisko.
4' Bardzo dużo gry w środku pola. Widać, że Spartakus skupiony na grze w obronie
6' Trafiony w twarz piłką Mażysz. To było groźne bo Jakub nadal gra w masce po złamaniu nosa
8' Na razie w Puławach dużo gry w środku pola.
9' To powinno być 1:0 dla Wisły. Wrzutka z lewej strony bardzo niepewnie piąstkuje piłkę Pietras ta trafia do Żeliski, który jednak zwlekał zbyt długo z oddaniem strzału i został zablokowany.
11' Wołowiec podaje do nikogo i łapie piłkę Paweł Socha
12' Zablokowane podanie Zmorzyńskiego.
13' Rzut wolny dla Wisły. Może teraz??
 To powinna być bramka dla Wisły. Z rzutu wolnego bardzo dobrze dograł piłkę Bartosz Sulkowski uderzał głową Jakub Poznański, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Dobitka Poznańskiego leci już nad bramką
 Zerwał się doping WISŁA WISŁA.
15' Z dystansu uderza Michał Kobiałka. Nad bramką Spartakusa
16' Przewinił w ataku Supryn. Od bramki Pietras
18' Wrzutka do Mateusza Zawadzkiego ale pewnie Paweł Socha
 Goście mają prosty plan. Uważnie w obronie i długie wrzutki w pole karne Wisły. Ciężko się gra wiślakom.
19' Z dystansu teraz Krzeszowski, ale pewnie łapie Paweł Socha.
22' Boksiński ale do nikogo. Od bramki Paweł Socha
24' Po solowej akcji z dystansu uderza Krystian Puton, ale piłka niestety leci nad bramką gości
26' Wrzutka Zmorzyńskiego wyłapana pewnie przez Pietrasa
27' Krystian Puton nabija rywala i wywalcza rzut rożny.... Może teraz??
 Piłka mija rywali centruje Barański, ale Pietras ofiarnie uprzedza Mażysza.
 I kolejny corner dla Wisły...
 Złe rozegranie wiślaków, ale jeszcze aut dla Dumy Powiśla
30' Wiślacy coraz częściej na połowie rywali, ale co z tego jak biją głową w mur...
33' Pogubił się w polu karnym Wisły Łukasz Zawadzki bo mogło być groźnie
33' Jeziorski uniknął spalonego wpadł w pole karne, ale uderzył w boczną siatkę. To ostrzeżenie dla wiślaków.
36' Za mocne podanie Putona do Żeliski
36' Wrzutka Barańskiego prosto w ręce Pietrasa
41' Wpadł w pole karne gości Żelisko był faulowany ale nasz zawodnik utrzymał się na nogach chciał grać i sędzia nie podyktował rzutu karnego.
43' Trudny mecz Spartakus mądrze się broni. Dla nich remis w Puławach to bardzo dobry wynik
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Nie zobaczyliśmy w pierwszej połowie bramek przy Hauke-Bosaka. Wiślacy mieli dwie bardzo dobre okazje bramkowe, ale niestety ich nie wykorzystała. Goście skupieni na grze w obronie i kontrach tylko raz zagrozili bramce Pawła Sochy
 Oby druga połowa spotkania była dla wiślaków lepsza. Wracamy za kilka minut.
 Bardzo szybko na placu gry pojawili się gracze z Daleszyc. Nie miał uwag do ich trener gości
 Są i wiślacy powitani brawami.
 Tutaj uwagi na pewno były.
 Bez zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Spartakus
47' Padolino jednego z graczy Spartakusa w polu karnym Wisły bez kartki. Dziwne
49' Krzeszowski z dystansu ale niecelnie.
50' Za mocne podanie Barańskiego do Żeliski. Od bramki Pietras, któremu się nie śpieszy
52' Dużo walki w środku pola.
 Z dystansu Barański ale daleko od bramki Pietrasa
54' Będzie zmiana w Wiśle
 Do gry gotowy Michał Król.
55'  Król za Żeliskę
57' Strata wiślaków w ataku
58' Uderzenie Króla ale obok bramki. Michał dzisiaj na prawej pomocy
 Do gry przygotowany Szymon Stanisławski
60'  Stanisławski za Mażysza
61' Paprocki nabił Barańskiego i goście mają rzut rożny
 Piąstkowanie Sochy
62' Ej krzyknął Łukasz Zawadzki i sędzia Szelc dyktuje rzut wolny dla gości
 Poznański głową na rzut rożny. Źle to wygląda.
63'  Kacprzycki za Barańskiego
64' Uderzenie Kobiałki zbyt lekkie.
66'  Popiołek za Kobiałkę
67'  Skrzypek za faul na Stanisławskim
 Sulkowski wrzuca i obrońcy z Daleszyc na róg...
 Wrzutka Sulkowskiego głową Poznański i pewnie broni Pietras
68' Wpadł w pole karne Zmorzyński podał do Popiołka ten uderzył ale broni to Pietras. N=
69' Wrzutka Sulkowskiego piłka trafia pod nogi Adriana Popiołka ale ten uderza źle i piłka leci obok bramki...
71' Wrzutka z lewej strony i kolejny raz pewnie Pietras
72'  Sitarz za Paprockiego
73' Głową w mur wiślacy. Coraz częściej Wisła w polu karnym rywali i nie ma efektu bramkowego
 Do gry gotowy Daniel Wołowiec
73' Wiślacy w ataku ale kapitalnie bronią się przyjezdni
75'  Wołowiec za Brożyna
 Nie śpiesz się Brożynowi
77' Jeziorski fauluje Króla w ataku
79'  Sitarz za brutalny faul na Królu
80' Faulowany w polu karnym Stanisławski i nie ma karnego!!!!!!!!!!!
81'  Zmorzyński za protesty
 Faul był ewidentny. O czym myślał arbiter to nie wiemy.
82'  Maciejski za Boksińskiego
83' WISŁA WISŁA WISLA na trybunach
 Kładą się gracze gości....
 Parodia na boisku w wykonaniu gości.
85' Fatalna postawa arbitra niestety.
 Jeszcze corner dla gości
 Poznański i kolejny róg
88' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!! BRAWO STASIEK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Ależ szczęście wiślaków!!!!! Fatalny błąd Pietrasa, który wybił piłkę prosto pod nogi Stanisławskiego, a ten z około 30 metrów przelobował bramkarza Spartakusa!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
90' +3
90+1' Leży Sulkowski bardzo brutalnie potraktowany przez rywala....
90+2' Co ciekawe Spartakus teraz atakuje.
90+3' Panie sędzio!!!!!!!!
90+4' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
 Po arcytrudnym spotkaniu Wisła pokonuje dziś zespół Spartakusa Daleszyce 1:0. Złotą bramkę w 88 minucie zdobył Szymon Stanisławski