Wisła Grupa Azoty Puławy : Kotwica Kołobrzeg-

Skałecki 26, Retlewski 90+2 - Łysiak 43
Arbiter: Rafał Rokosz ( Siemianowice Śląskie)

1. Sapielak- 27. Cheba, 3. Majewski, 5. Błyszko, 77. Bernard 74. Skałecki, 91. Klichowicz,7. Puton, 80. Banach, 10. Janicki,87.Paluchowski (kpt)

30. Garstkiewicz-4. Kostkowski, 7. Kosakiewicz, 8. Cywiński, 9. Frątczak (kpt), 10. Łysiak, 11. Sierpina, 18. Nojszewski, 32. Obst, 66. Witasik, 97. Kaczmarek

Już w niedziele 12 marca Wisła Grupa Azoty Puławy zmierzy się z liderem tabeli Kotwicą Kołobrzeg. Początek naszej relacji od 14:45
 14.10 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 4 stopni ciepła, słońce boisko gotowe do gry. Brakuje tylko kibiców. Czekamy na Was
 Bramkarze obu ekip na rozgrzewce.
 Mamy składy na mecz.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
12. Piotr Zieliński, 14. Jakub Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 26. Damian Kołtański, 28. Kamil Kargulewicz, 30. Mateusz Kaczmarek, 31. Bojan Gvozdenović, 42. Maciej Kona, 97. Dawir Retlewski
 Na ławce Kotwicy Kołobrzeg zasiedli dziś
31. Bartosz Neugebauer, 14. Jakub Szarpak, 17. Grzegorz Goncerz, 19. Sebastian Murawski, 20. Kamil Kort, 21. Michał Kozajda, 25. Jakub Bojas,94. Łukasz Wolsztyński, 99. Adrian Bielka
 Oba zespoły zeszły już do szatni
 Ostatnie chwile i gramy.
 Wieje, ale nad Puławami piękne słońce. Oby to słońce dla Wisły Grupa Azoty. Wiemy,że czeka nas trudny mecz
 Wychodzą!!!!!
 Goście białe koszulki, błękitne spodenki, Wisła Grupa Azoty na szaro
1'  Zaczyna Kotwica
2' Nie opanował zbyt mocnej piłki Sierpina. Od bramki grę wznowi Sapielak
 Kibice Wisły od początku wspierają Dumę Powiśla. Klatka pusta
3'  7. Kosakiewicz za brutalne wejście w nogi Banacha
5' Kaczmarek nabija Chebę i goście wznowią grę od rzutu z autu
 Pojawiło się 5 fanów Kotwicy w klatce
 Dobrze radzą sobie wiślacy po centrze z cornera i gramy dalej
8' Dobre zza pola karnego uderza Klichowicz, ale Garstkiewicz wybija piłę na róg!!!
 Centra Putona przedłużenie Błyszki, ale nikt dalej nie sięga futbolówki i od bramki grę wznowią goście
14'  87. Paluchowski za trafienie łokciem rywala
15' Faulowany Banach przez Witasika. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
 Centra Putona w pole karne tam zderzenie Błyszki z rywalem i gwizdek sędziego Rokosza z Siemianowic Sląskich
18' Przewinienie Łysiaka. Ucierpiał w środku pola Janicki
19' Witasik blokuje centrę Klichowicza i od rzutu rożnego wiślacy
 Zbyt krótka centra Putona i pewnie obrona Kotwicy
22' Centra Banacha trafia w głowę rywala i kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty
 Uprzedzony Skałecki przez Łysiaka i kończy się na strachu dla gości
25' Z dystansy uderza Banach, piłka ociera się o rywala i kolejny rzut rożny dla gospodarzy
26' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!! BRAWO WISŁA !!!! BRAWO SKAŁA!!!!
 W końcu możemy cieszyć się z wiosennej bramki dla Wisły Grupa Azoty. Centra Putona z rzutu rożnego Przemysław Skałecki uprzedza rywali i głową pakuje piłkę do siatki!!! Brawo SKAŁA
30' Klichowicz wykłada piłkę na 10 metr Janickiemu ten uder111za ale zbyt lekko i pewnie Garstkiewicz
 WISŁĄ PUŁAWY śpiewa cały stadion!!!!!!!!
33' Bardzo niecelne uderzenie Kostkowskiego zza pola karnego. Od bramki grę wznowi Sapielak
35' Nieporozumienie Blyszki i Sapielaka kończy się rzutem rożnym dla Kotwicy
 Na szczęście głową wybija piłkę Paluchowski
38' 9. Frątczak za faul na Błyszce
39' Nieudana próba strzału Majewskiego. Piłka wysoko nad bramką gości
40' Bernard uprzedza Frątczaka i rzut rożny dla Kotwicy
 Żaden z graczy z Kołobrzegu nie sięgnął piłki po centrze z cornera i od bramki grę wznowi Sapielak
43'  Łysiak
 Niestety mamy wyrównanie. W pole karne Wisły wpadł Łysiak, który wydawało się faulował Bernard innego zdania był sędzia Rokosz, który puścił grę a Łysiak lekkim strzałem pokonał Sapielaka. Trzeba przyznać, że piłka po drodze otsrła się o Wojciecha Błyszkę co zmyliło bramkarza Wisły Grupa Azoty
45'  +1
45+1'  66. Witasik za faul na Putonie
45+2' Wybita centra Putona przez Garstkiewicza
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa spotkania z liderem. Bardzo trudne i wyrównane spotkanie. Wiślacy wyszli na prowadzenie po bramce Przemysława Skałeckiego goście wyrównali w końcówce za sprawą Pawła Łysiaka.
 Do Puław wracamy za kilka minut.
 Warto dodać, że dzisiejszy mecz z trybun ogląda Marcin Burkhardt. Witamy Burego w Puławach
 Pojawiali się gracze obu ekip.
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Nikt nie przecina centry Klichowicza na piątym metrze
 Nieudana próba Janickiego po której piłka mija bramkę Garstkiewicza
49' Klichiowicz nabija Obsta i ekipa Dumy Powiśla ma rzut rożny
50' Ależ było blisko!!! Głową Skałecki ale piłka mija bramkę gości o centymetry!!!!
51' Faulowany Banach. Kolejny raz piłka dla gospodarzy
53' Zderzenie Kosakiewicza i Majewskiego kończy się faulem wiślaka.
55' Mocna centra Sierpiny ale w ataku przewinił Obst
55'  32. Obst za faul
57' Uderzenie Klichowicza, ale niestety piłka mija bramkę Kotwicy
58' Aktywny Klichowicz, ale tym razem jego centry nie sięga żaden z kolegów i goście wznowią grę od autu
62'  Cheba za starcie z rywalem
64' Faulował w ataku Frątczak!!! Bez kartki bo już ten gracz ma upomnienie
65' Będą zmiany w Kotwicy. Do gry gotowi Wolsztyński oaz Goncerz
66'  74 Skałecki
66'  17. Goncerz za 10. Łysiaka
94. Wolsztyński za 97. Kaczmarka
66'  28. Kargulewicz za Banacha
97. Retlewski za Paluchowskiego
17. Ryszka za 10. Janickiego
70'  94. Wolsztyński
73' Rzut z autu dla Wisły
74' Dużo walki dziś. Na dużo pozwala arbiter
 Kapitalna kontra Wisły Karuglewicz sam na sam ale niestety spalony!!!!
75'  42. Kona za 74. Skałeckiego
75'  20. Kort za 18. Nojszwwskiego
 Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty....
 Uderzenie Klichowicza penie łapie Garstkioewicz!!!
78' Coraz więcej nerwów z obu stron
79' Uderzenie Putona, ale zbyt lekkie i pewnie łapie piłkę Garstkiewicz!!!
 Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy!!! KTO WYGRA MECZ?? WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!
82' Puton do Karuglewicza ten zablokowany przez Kosakiewicza i tylko róg...
84' Gubi się sędzia Roksoz!!!
85' Kolejny corner dla Wisły!!!!
 Niestety zła centra Putona i kontra gości...
 Zatrzymuje ją Cheba i znowu akcja w drugą stronę!!!
88' Będzie zmiana w Wiśle Grupy Azoty
88'  30. Kaczmarek za 91. Klichowicza
89'  21. Kozajda za Kosakiewicza
90' +3
90+1' Szaleje ławka Kotwicy!!!
90+2' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!! 2:1 BRAWO RETEL
90+3'  Mariusz Pawlak!!!!
90+4' KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
 Winni jesteśmy podać jak padła bramka dla Wisły. Centrował piłkę Kargulewicz za Retlewski efektownie posłał ją do siatki!!!!!!!