4:2

Niezgoda 15, Lisiecki 26, Nowak 43, Szczotka 48 - Muszalik 84, 90+3
Arbiter: Konrad Kiełczewski ( Białystok)

Penkowec, Lisiecki, Fedoriv, Budzyński, Edwards, Charzewski, Maksymiuk, Szczotka, Niezgoda, Machalski,K.Nowak Rybicki, Bedronka, G.Nowak, Krotofil, Muszalik, Siwek, Musiolik, Jary, Wolniewicz, Gojny, Dudziński

Już w sobotę 11 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Energetyka ROW-u Rybnik. Początek naszej relacji od 14:45.
 Od rana nad Puławami świeci piękne słońce, jest ciepło i wiosennie.
 14:39 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Około 20 stopni ciepła słonecznie. Trwa rozgrzewka. Zaraz składy
 Zaskoczył dziś trener Bławacki. W pierwszym składzie Piotr Charzewski, na ławce Tomasz Sedlewski. Poza składem pauzujący za kartki Mateusz Pielach
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Michał Leszczyński, Tomasz Sedlewski, Łukasz Furga, Patryk Dobrowolski, Ivan Litwniuk, Szymon Martuś i Dawid Pożak
 Na ławce Energetyka ROW-u zasiedli Dawid Kajzer, Mateusz Bodzioch, Paweł Mandrysz, Szymon Popiela, Kamil Spratek, Konrad Glikiewicz i Jan Janik
 Rozpoczyna się prezentacja składów
 Powoli schodzą piłkarze obu ekip do szatni.
 A ja miałem miłą rozmowę z panem, który od wielu wielu lat czyta naszą stronę i relacje. Na co dzień mieszka w Wielkopolsce, dziś jest na meczu.
 Nadal są dostępne koszulki i szaliki. Zapraszamy do zakupów!!
 Wisła zagra dziś na czerwono, Energetyk ROW na zielono-czarno
 Wychodzą!!!!!
 Przywitanie z publicznością i zaraz gramy!!!
 Oczywiście tradycyjne kółeczko. Wiślacy zebrani w kółeczku chwila mobilizacji i kto wygra mecz i głośne WISŁA nagrodzone brawami przez kibiców
2' Wrzutka z rzutu wolnego pewnie wyłapana przez Penkowca
3' Bedronka zagrywa ręką bez reakcji sędziego
3' Machalski z rzutu wolnego obok bramki Oskara Rybickiego. Widać, że rybniczanie bardzo ostro dziś
4' Rozpoczyna się doping dla Wisły, Wisełka, Wisełka, WISEŁKA!!!!!! nie się z sektora Fanatyków
6' Szarżuje K.Nowak, podcinany od tyłu i co?? i tylko róg dla Wisły
 Słaba jak do tej pory postawa Konrada Kiełczewskiego. Czyżby tak działało na pana sędziego wiosenne słońce?
8' Penkowec nogą, ale do bramkarza rywali
9' Pojawiają się klatce kibice ROW-u
11' Na trybunach doping dla obu ekip.Około 50 fanów ROW-u. Kibice Wisły pozdrawiają Pogoń Siedlce a także Zwoleniankę Zwoleń
12' Edwards wywalcza róg.
 Dobra centra Charzewskiego Budzyński głową minimalnie niecelnie
14' Tym razem pozdrowienia kibiców gości w stronę Górnika Zabrze i Wisłoki Dębica
15'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA 1:0
 Szczęśliwa bramka Wisły. Błąd Rybickiego, który wypuszcza lekko zagraną piłkę dopadł do niej Niezgoda, pierwszy strzał wylądował na poprzeczce, ale piłka spadła Jarkowi na głowę i dobitka ląduje w siatce
17' Na spalonym Konrad Nowak
19' Budzyński uprzedza Musiolika róg dla gości
21' Lisiecki w pole karne, ale tym razem pewnie chwyta piłkę Rybicki
23'  Jary za faul
24' Dobra podcinka w pole karne Maksymiuka, ale jednak piłkę łapie Rybicki
25' Ambitnie Konrad Nowak i rzut rożny dla Wisły
 Po centrze Lisieckiego głową pewnie obrońcy gości
26'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL RAFAŁ LISIECKI 2:0
 Bardzo dobre uderzenie Lisieckiego sprzed pola karnego, piłka od słupka wpada do siatki. Wydaje się, że to kolejny błąd bramkarza przyjezdnych.
29' Nikt nie sięga centry Wolniewicza. Od bramki Penkowec.
32' Uderza Szczotka niecelnie. Od bramki Rybicki
33' Szarża Siwka i dobra interwencja Fedoriva, który wybija piłkę z linii bramkowej.
36' Siwek z dystansu, ale obok bramki Penkowca.
36' ROW Rybnik co wy robita pytają fani przyjezdnych.
39' Charzewski z bardzo ostrego kąta i gości ratuje słupek!!
41' Ambitnie Konrad Nowak, ale zbyt mocne podanie od Michała Budzyńskiego
42' Lisiecki centruje z lewej strony uderza Konrad Nowak nad bramką Energetyka
43'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL KONRAD NOWAK 3:0
 Ależ kontra Wisły. Dobre podanie z głębi pola do Konrada Nowaka, który pokonał w sytuacji sam na sam Rybickiego
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Ależ mecz w Puławach. Po 45 minutach wiślacy prowadzą z faworyzowanym Energetykiem ROW-em 3:0. Bardzo dobra postawa wiślaków.
 Wiślacy pożegnani brawami.
 My zapraszamy na chwilę przerwy.
 Wychodzą witani brawami wiślacy
 Są gracze Energetyka ROW-u i sędziowie. Zaraz gramy
46'  Mandrysz za Dudzińskiego
46'  Zaczynają goście
48'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL KONRAD SZCZOTKA 4:0
 Solowa akcja Konrada Szczotki i wychowanek Dumy Powiśla w sytuacji sam na sam pokonuje Rybickiego
49' Doping kibiców Wisły nie ustaje. Całe miasto Wisła wygra mecz, słychać głośny śpiew, my bawimy się niesie się z sektora Fanatyków
51' Pada w polu karnym Niezgoda, ale o karnym nie ma mowy.
52' Charzewski podaje wprost w nogi obrońców. Mogło być 5:0
53' Znowu naszym zdaniem nieprzepisowo zatrzymany Niezgoda i znowu gwizdek arbitra milczy
55' Nowak podaje do Charzewskiego, ale ten nie opanowuje piłki w polu karnym
56' Rybicki poza polem karnym uprzedza Niezgodę
57' Uderza z dystansu Gabriel Nowak. Nad bramką Penkowca
58' Za mocne podanie do Konrada Nowaka. Pewnie łapie Rybicki
60' Uderza Charzewski nad bramką.
61' Będzie zmiana w Wiśle
62'  Sedlewski za Charzewskiego
63' Fanatycy pytają się kto wygra mecz!!!!!
64' Cały prosta odpowiada WISŁA!!!!!
 A teraz wszyscy wstają i śpiewają!!!!!!!
65' Cała prosta razem z Fanatykami śpiewa Wisła Puławy. Na stojąco. Pięknie
67' Spadło tempo tego spotkania. Gra toczy się głównie w środku pola. Dużo fauli graczy z Rybnika
69' W Niepołomicach Puszcza do przerwy remisuje 0:0 z Rakowem Częstochowa. Remis ale 1:1 w Wałbrzychu gdzie Górnik gra ze Stalą Stalowa Wola
70'  Glikiewicz za G.Nowaka
71'  Litwniuk za Machalskiego
72' Na spalonym Sedlewski
 Rzucie zeta na oprawy krzyczą Fanatycy. Na trybunach zbiórka pieniążków.
73' Grać dla całego i walczyć do upadłego krzyczą Fanatycy Wisły. Tak ma być te 3 punkty muszą zostać w Puławach!!!
73' Rzut rożny dla Wisły
 Pewnie jednak radzą sobie obrońcy z Rybnika
76'  Glikiewicz
76' Uderza Nowak, ale nad bramką. Szkoda
76' Będzie kolejna zmiana w Wiśle
78'  Martuś za żegnanego brawami Konrada Nowaka
79' Ależ owacja dla Konrada. Bardzo dobry mecz zawodnika Wisły
80' Martuś za mocno do Niezgody, ale piłka dalej w posiadaniu Wisły
81' Kibice z Rybnika od dłuższego czasu w ciszy oglądają to spotkanie
82'  Muszalik
82'  Dobrowolski za Szczotkę
84'  Muszalik
 Bardzo dobre uderzenie Muszalika i piłka ląduje w okienku bramki Penkowca
84'  Spratek za Musiolika
86' Litwniuk traci piłkę. To końcowe ale bardzo ważne minuty.
87' Hej siabada Wisełka 3 punkty ma śpiewają Fanatycy.
 Jesteśmy tego bliscy, ale do końcowego gwizdka trzeba być skoncentrowanym
88' Uderza Glikiewicz pewnie Penkowec
 Wiślaków łapią już skurcze, ważne żeby to utrzzymać
90' +3
90+1' Dobrowolski uprzedzony przez Rybickiego
90+2' Jeszcze corner dla gości.
 Penkowec piąstkuje i kolejny róg
90+3' Tym razem Edwards i kolejny róg
90+2'  Muszalik
 Bezpośrednio z rzutu rożnego Muszalik i 4:2
90+4'  Koniec spotkania
 Bardzo dobre spotkanie puławskiej Wisły i zasłużone 3 punkty. Szkoda tylko tych dwóch straconych w końcówce bramek.