Stal Stalowa Wola : Wisła Puławy -

1:3

Pielach 87 (s) - Hirsz 37, Zulciak 57, 60
Arbiter: Albert Różycki ( Łódź)

Frątczak- Łętocha, Trąbka, Hirsky, Stefański, Mistrzyk, Sobotka, Bukowiec, Jarosz, Dziubiński Madejski- Sedlewski, Żemło, Poznański, Pielach, Sulkowski, Litwniuk, Patejuk, Popiołek, Zulciak, Hirsz

Już w sobotę 14 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na IZO-Arenie w Boguchwale zmierzymy się ze Stalą Stalowa Wola. Początek naszej relacji od 14;45.
 14"41 Piotrek wita z IZO-Areny w Boguchwale
 Na początek meldunek pogodowy. Słonecznie około 23 stopni ciepła.
 Trwa rozgrzewka. Zaraz podamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Alen Ploj, Jakub Smektała, Krystian Kusal, Piotr Zmorzyński, Michał Kobiałka, Dawid Chudyba
 Na ławce Stali zasiedli dziś Łukasz Konefał, Adrian Gębalski, Przemysław Stelmach, Tomasz Żyliński, Andrzej Trubeha
 Spiker rozpoczyna prezentację składów. Obie ekipy już w szatni.
 Oczywiście laptop na kolanach, ale IZO-Arena nie ma pulpitów. Udało się załatwić prąd.
 Pusto dziś na IZO-Arenie.
 Za chwilę zaczynamy. O wygraną. Niech ten koszmar bez wygranej się skończy
 Wisła zagra w swoich pasiakach. Stal nie wiemy bo nie widzimy zespołu nominalnych gospodarzy
 Czekamy na Stal. Wisła gotowa do walki o wygraną.
 Dobrze przygotowana murawa IZO-Areny
2' Trąbka do Łętochy ten na spalonym. Od bramki Madejski
3' Brzydki faul na Litwniuku. Od wolnego Wisła
4' Wrzutka w pole karne Stali centrował z rzutu wolnego Sulkowski głową Pielach, nad bramką
5' Łętocha nakładką w Popiołka. Ostro dziś Stal
6' Zulciak do Hirsza ale tylko aut
7' Walczą wiślacy, walczą gracze Stali. Dużo męskiej gry. Hirsz do Sedlewskiego za mocno. Od bramki Frątczak
11' Sporo walki w środku pola.
12'  Stefański za faul na Litwniuku
13' Nie dotarła piłka do Hirsza. Szkoda
14' Wrzutka w pole karne Wisły uderza Łętocha, piłka po nogach obrońców i róg dla Stali
 Złe wykonanie rzutu rożnego. Od autu Wisła
15' Ależ okzja dla Wisły. Hirsz i tylko róg....
 Źle wiślacy z tego rogu
17' Sedlewski do Hirsza, ale ten na spalonym.
18' Jesteśmy zawsze gdzie nasz ZKS gra z trybun IZO-Areny
19' Nakładką jeden z wiślaków. Od bramki Frątczak.
20' Łętocha fauluje Pielacha w ataku. Od wolnego Madejski
21' Sedlewski faulowany. Od wolnego Wisła
23'  Mistrzyk za faul na Sedlewskim.
24' Wrzutka Patejuka i rzut rożny dla Wisły
 Uderza Poznański z woleja i kolejny róg dla Dumy Powiśla
25' Krótko ale źle wiślacy z tego rogu
26' Patejuk i kolejny róg...
27' Niezła centra Sulkowskiego piąstkowanie Frątczaka
 I znowu Sulkowski i kolejny róg
 Dobrze sobie obrona Stali radzi z cornerami Wisły
29' Od wolnego Stal
 Sedlewski trafiony w rękę. Od wolnego gospodarze
 Pewnie głową Poznański
30' ZKS ZKS krzyknęli fani Stali.
 Poznański nadepnięty przez rywala, ale nie ma faulu krzyczy sędzia Różycki
33' Sedlewski centruje, ale niestety do nikogo
 Uderzał Sobotka pewnie Madejski
35' Pogubił się Albert Różycki. Dziwne decyzje sędziego z Łodzi.
36' Dziubiński trafia w Poznańskiego i róg...
37' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ROBERT HIRSZ!!!!!!! BRAWO HIRU!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!! Kapitalna kontra Wisły Patejuk do wychodzącego na czystą pozycję Hirsza a ten obok bezradnego Frątczaka!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Wpadł w pole karne Zulciak i róg....
40' Wiślacy w ataku. My wierzymy!!!!
41' Od wolnego Wisła. Może teraz???
42' Zulciak i mamy aut
 Hirsz głową, ale nad bramką. Brawo Wisła. Walczymy!!!!!
44' Jak to nie wpadło??? Błąd Frątczaka, któy nabija Hirsza, ale bramkarz Stali łapie tę piłkę.
44'  Litwniuk
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobre informacje z IZO-Areny. Po pierwszej połowie puławska Wisła zasłużenie prowadzi prowadzi ze Stalą 1:0.
 Wiślacy grają dziś niezłe spotkanie. Co ważne w końcu ekipie Dumy Powiśla dopisało szczęście i piłka po uderzeniu Roberta Hirsza wpadła do siatki Stali
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Gracze Stali powoli wychodzą na plac gry. Wiślacy jeszcze w szatni
 Są i wiślacy, którzy wychodzą na IZO-Arenę. Trzeba to utrzymać i wrócić do domy z 3 punktami!!!. Kibicujcie Wiśle
46' Będzie zmiana w Stali
46'  Trubeha za Łętochę
46'  Zaczyna Stal
47' I już pokazał się Trubeha brzydko faulując Poznańskiego
  Trubeha
48' Czemu to nie wpadło??? Hirsz zabiera piłkę wykłada Sedlewskiemu a ten w poprzeczkę bramki Frątczaka!!!!
 To tylko Wisła Puławy nie Real mówią na trybunach.
49' Wiślacy od autu
 Źle Sulkowski. Od autu Stal
50' Od wolnego Wisła. Spokojnie gramy!!!!!
 Wrzutka Sulkowskiego pewnie Frątczak
53' Żemło na róg.
54' Leży jeden z wiślaków. Sędzia Różycki nie dostrzegł faulu. Ale przerwa w grze
55' Strata Bukowca. Wisła od autu
 Wiślacy i mamy aut
57' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO ZULI!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!! BRAWO ZULI!!!!! Piłkę wywalczył Patejuk wystawił piłkę na 12 metr do Niklasa Zulciaka a ten wpakował piłkę do siatki!!! BRAWO!!!!
59' Stelmach za Hirskyia
60' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!! BRAWO ZULI!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!! Kapitalnie na prawej stronie Sedlewski uderzył jego uderzenie odbił Frątczak piłka trafiła do Niklasa Zuklciaka, który wpakował piłkę do siatki!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
63' Bukowiec ale obok bramki Madejskiego
64'  Smektała za Patejuka
65' Sedlewski do Smetkały ten w boczną siatkę.
 Zulciak na spalonym
66' Sedlewski centruje do nikogo. Od bramki Stal
68' Zulciak kapitalnie do Smektały, ale ten na spalonym
 Wygrajcie to!!!!! Dla mnie!!! Za te kilometry za Wami!!!!
69' Strata Bukowca. Madejski ma tę piłkę. Trzymaj ją Sebastian!!!!!
 Źle przyjął piłkę Sedlewski. Piłka w rękach Frątczaka.
71' Uderzał Trąbka, ale piłka w rękach Madejskiego!!!!
72' Żemło na róg.
 Za mocna centra z rzutu rożnego. Wisła zaczyna od bramki.
 Będzie kolejna zmiana w Stali.
74'  Gębalski za Dziubińskiego
75'  Zmorzyński za Sedlewskiego
76' Za mocne podanie do Popiołka
78' Faulowany Smektała. Od wolnego Wisła.
 Jeszcze gramy!!!!
 Sulkowski centruje ale prosto w ręce Frątczaka
79'  Kobiałka za Litwniuka
80' Uderza Kobiałka, ale piłka wysoko nad bramką Stali
82'  Bukowiec za brzydki faul na Sulkowskim
 Do końca zero krzyczy Mateusz Pielach.
83'  Żyliński za ?
84' Leży któryś z wiślaków.
85' Jeszcze chwilę musimy wytrzymać. Tym razem faul na Kobiałce
 Będzie jeszcze zmiana w Wiśle.
86'  Chudyba za Zulciaka
 To debiut Dawida w II lidze.
87'  Pielach
 Pechowo Pielach po centrze z rzutu wolnego i piłka wpada do siatki.
 Rzucili się do ataków zawodnicy Stali. Po co te nerwy!!!! Musimy to wygrać!!!!!!!
88' Jeszcze rzut wolny dla Wisły. Musimy to obronić i wygrać.!!! Niech te punkty pojadą do Puław!!!!!
88' Jak to nie wpadło??? Hirsz z bliska po rzucie wolnym i Frątczak na róg..
89' Gębalski nad bramką
90' +3
 Musimy to obronić!!!! WISŁA WISŁA WISŁA!!!! WSZYSCY!!!!!!!!!!!
90+1' Jeszcze gramy!!!!!
90+2' Ile jeszcze?? Panie Różycki!!!!
 Ręką gracz Stali!!!!!
90+3' Panie sędzio!!!
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!! Bardzo ważną wygraną zanotowali dziś wiślacy na IZO-Arenie. Po bramce Roberta Hirsza i dwóch golach Niklasa Zulciaka wygrywamy ze Stalą 3:1