-
Arbiter: Mateusz Warzocha(Rzeszów)

Kurek-Barański, Skałecki, Poznański, Litwniuk, Kobiałka, Kacprzycki, Chudyba, Zmorzyński, Zuber, Stanisławski
Nowacki- Szymala, Kursa, Lipiński, Gałązka, Kot, Wojczuk, Ilczuk, Jaworski, Rycaj, Kiczuk

Już w niedzielę 12 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w gościnnych Kozienicach zmierzymy się z Orlętami Radzyń Podlaski. Początek relacji ze stadionu im. Marka Łuczyńskiego od 16:45
 16:15 Piotrek wita ze stadionu w Kozienicach
 Przed nami spotkanie 30 kolejki w której Wisła zmierzy się z Orlętami Radzyń Podlaski
 Mamy już składy. Zaraz je podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Krystian Kusal, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Mateusz Supryn,Adrian Popiołek,Krystian Żelisko
 Na ławce Orląt zasiedli dziś Krzysztof Stęzała, Bartosz Idzikowski, Karol Kalita,Tomasz Zaręba, Oskar Siwek,Michał Panunfnik,Dominik Bsrciak
 Wisła w pasiakach, Orlęta na czerwono
1' Problemy z siatką na jeden z bramek
 Chwile to potrwa. Zanim służby techniczne to naprawią
 To bramka na której stoi Paweł Socha
 To byli jednak kibice Orląt słyszymy ich spod stadionu
 Kibice Orląt nie zgłosili swojego udziału w meczu więc chyba mecz oglądać będą spod bramy
2' Uprzedzony Zuber. Od autu Wisła
3' Na spalonym Ilczuk. Spod stadionu piłka nożna dla kibiców
4' Nie opanował piłki Zmorzyński. Strata wiślaków
5' Kacprzycki nabija rywala i Wisła od rzutu rożnego
 Głową Poznański, niecelnie
8' Źle przyjął piłkę Zmorzyński. Od bramki zacznie Nowacki
 Pod stadionem jest też wesołe miasteczko Co chwila słychać głośno grająca muzykę
11' Nie opanował za mocno zagranej piłki Stanisławski.
12' Kacprzycki i mamy kolejny corner
 Tym razem za mocne podanie do Wojczuka
14' Zmorzyński wywalcza rzut rożny
 Pewnie obrona Orląt
16' Wrzutka Gałązki wybita kontra Wisły i Kacprzycki wywalcza aut
17' Kolejna próba Kacprzyckiego i teraz Wisła zacznie od cornera
 Pomysłowo wiślacy, ale ostatecznie wszystko kończy się na obrońcach Orląt
18' Z dystansu uderzał aktywny dziś Piotr Zmorzyński. Soczyste uderzenie mija bramkę Roberta Nowackiego
20' Szybko mija czas przy Sportowej. Próba radzynian i ekipa trenera Borysiuka zacznie od rzutu rożnego
 Centra Gałązki wypiąstkowana przez Kurka.
Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie spod stadionu.
22' Kolejna wrzutka w pole karne Wisły pewnie Kurek łapie tę piłkę
 Śmieszna sytuacja. Sędzia boczny pokazał aut dla gości sędzia główny dla Wisły. Po chwili arbiter boczny pokazuje jednak, że piłka należy się Wiśle
25' Upadł Rycaj ale sędzia Warzocha każe grać calej
 W Kozienicach zachmurzyło się. Około 20 stopni ciepła. Słychać dzwony przed mszą w pobliskim kościele
27' Za mocno wypuścił sobie piłkę Ilczuk. Od bramki Krzysztof Kurek
30' Centra wiślaków i kolejny aut
32' Bardzo ładna akcja wiślaków. Dobra centra Kacprzyckiego uderzał Kobiałka ale pewnie broni to Nowacki. Pierwsze mocne brawa przy Sportowej
34' Kolejna okazja dla Wisły. Znowu dwójkowa akcja Kacprzycki- Kobiałka ten uderza ale kolejny raz Nowacki broni.
35' Rzut wolny dla Orląt
 Gałązka w mur
36' Przewinił Kursa. Tym razem od rzutu wolnego Wisła
 Stanisławski najpierw w mur i drugi raz dobija to uderzenie, ale obok bramki Orląt.
39' Coraz mniej czasu na zmianę wyniku w pierwszej połowie. Lekka przewaga Wisły, ale bramek nie zobaczyliśmy
42' To powinna być bramka dla Wisły. Wycofał piłkę Kacprzycki do nadbiegającego Skałeckiego ten uderzył Nowacki jakimś cudem wybija piłkę na róg!!!
44' Solowa akcja Zubera, ale ostatecznie kończy się na Kocie
45'  Koniec pierwszej połowy
 Po pierwszych 45 minutach w Kozienicach oglądamy niezłe jak na III-ligę spotkanie. Mimo kilku okazji dla Wisły bramki nie padły
 Mamy nadzieję, że w drugiej połowie wiślacy trafią do bramki rywali. Zapraszamy na kilka minut przerwy. Wracamy za momencik
 Kibice Orląt w tym momencie opuścili obiekt w Kozienicach.
 W Sandomierzu miejscowa Wisła przegrała z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0. W Kraśniku po pierwszej połowie Stal remisuje z Chełmianką 1:1
 Są już wiślacy.
 Są też gracze Orląt.
 Zaraz gramy dalej
 Nie widzimy żadnych zmian
46'  Zaczynają Orlęta
47' Poznański fauluje Kota. Od wolnego Orlęta
 Wrzutka Gałązki wybita
 Chwilę później do wybitej futbolówki dopadł Lipiński uderzył ale nad bramką Kurka
49' Zatrzymany Zmorzyński. Od autu Wisła
50' Kolejna próba z dystansu Skałeckiego, ale piłka tym razem nad bramką gości
51'  Lipiński za bardzo brutalny faul na Stanisławskim
 Na boisku fizjoterapeutka Pani Karolina
 Wraca Stanisławski. Gramy dalej
52' Ależ okazja dla Wisły w pole karne wpadł Łukasz Kacprzycki uderzył ale dobrze kolejny raz bramce Orląt Nowacki paruje to uderzenie
56' Centra w pole karne Orląt i rzut rożny dla Wisły
 Do gry gotowy Karol Kalita- wychowanek Wisły
57' Nie ma przerwy w grze i Kali stoi przy linii.
58' Pomysłowo wiślacy Kacprzycki do Kobiałki ten znowu do Kacprzyckiego ale uderzenie pomocnika Wisły zablokowane i tylko róg.
 Piąstkowanie Nowackiego wyjaśnia syutację
58'  Kalita za Jaworskiego
59' Trener Marcin Popławski woła Konrada Szczotkę.
60' Uderzenie Wojczuka broni Kurek
61' Mądrze Stanisławski nabił rywala. Piłka dla Wisły
62'  Chudyba za faul na Kalicie
 Bohater ze Skawiny Konrad Szczotka gotowy do gry
64'  Szczotka za Zmorzyńskiego
65' Uderzenie Michała Kobiałki ale piłka mija bramkę Nowackiego
 Leży kontuzjowany Kot. Przerwa w grze
67' Kot wstał i jest zdolny do gry, Gramy dalej
68' Rzut wolny dla Orląt. Trzeba uważać.
69' Będzie zmiana w Wiśle. Do ławki biegnie maturzysta Krystian Żelisko
71' Żelek gotowy do gry
72' Za mocne podanie do Michała Zubera
73'  Żelisko za Stanisławskiego
74'  Zaręba za Ilczuka
75' Jak to nie wpadło?? Uderzał Kacprzycki odbił piłkę przed siebie Nowacki dopadł do niej Zuber i z kilku metrów fatalnie przestrzelił.... To powinna być bramka
76' Na spalonym Kalita.
77' Rzut rożny dla Wisły
 Pewnie łapie to Robert Nowacki
78' Z dystansu uderza Zuber i słupek ratuje gości!!!! Ależ pech wiślaków dzisiaj
79'  Panufnik za Lipińskiego
79' Uderzenie przewrotką Żeliski obok bramki
80' Zablokowany Kacprzycki. Od autu Wisła
83' Uderzenie Wojczuka nad bramką
84' Faulowany Panufnik. Od wolnego Orlęta
85' Przewinił w ataku Kalita. Tym razem rzut wolny dla Wisły.
87' Będzie zmiana w ekipie Orląt. Kierownik Orląt idzie do arbitra bocznego
88'  Idzikowski za Gałązkę
89' Wrzutka wiślaków zablokowna
90' Będzie jeszcze rzut rożny dla Dumy Powiśla
90'  Siwek za Wojczuka
90+1' Strata wiślaków w ataku. Chyba niestety nie wygramy dziś.
90+2' Nie wiemy ile doliczył arbiter
90+3'  Szczotka za faul na Kursie
90+4' Faulował Kacprzycki przy próbie strzału.
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać tego spotkania. Puławianie mieli przewagę, ale na przeszkodzie stawał dobrze dysponowany dziś Robert Nowacki