Arbiter: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)

Avia : Mazur, Kleszcz, Grzegorczyk, Orzędowski, Kubiak, Gralewski (Muszyński 46), Pranagal, Rusiecki (Michalczuk 90) Kamiński, Mazurek (Foartomi 93), Habian

Wisła :Socha - Pietroń, Dryk, Mróz, Gawrysiak, Krakiewicz, Marciniak (Rzędzicki 40'), Mokiejewski (Chwiszczuk 46), Matyjaszek (Dziosa 67), Giza, Kępka (Kubica 86)

O godzinie 17:00 zapraszamy do śledzenia relacji live.
 Witamy Państwa Ze Świdnika. Relację przeprowadzą dla Was Kopia, el_dzi jako foto, oraz wszędziebedący Piotrek - który szczęśliwie nie został aresztowany po meczu w Bytowie
 Piłkarze grzeją się. Wisła zagra dzisiaj w nowych granatowych strojach, Avia zagra na czerwono
 Kibicow narazie może 120, większośc z Puław- natomiast przed kasami kolejki miejscowych. Wg nowej ustawy każdy spisywany jest z dowodu.
 W klatce dla gości 2 osoby narazie ale jesteśmy daleko i nie wiemy, czy to nasi kibice
 Rozgrzewkę osobiście poprowadził dziś Jacek Fiedeń - mamy nadzieję, że nasi piłkarze wytrzymaja ten mecz kondycyjnie
 Nasi fotoreporterzy ostro pracują - tak więc po meczu wieczorem możecie liczyć na wspaniałe zdjęcia
 Na trybunach jest kilka znakomitości między innymi marek Sadowski viceprezes Motoru Lublin, - czyżby szukał wzmocnień do I Ligi?
 Rzecznik Michał Świderski dzisiaj na trybunach- ponoć ma sprawdzić czy to on przyniósł drużynie pecha spacerując wokół ławki rezerwowych w Bytowie
 Wisła schodzi do szatni a za nią Avia
 znamy juz skład Wisełki
 Wychodzą z szatni wyprowadza ich arbiter Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaski
 rozpocznie Avia
1'  Rozpoczęli !
3' Gra w środku. Znamy skład Avii
4' Socha rozpocznie grę po spalonym. Na głowie ma czapeczkę - razi go słońce
6' Na trybunach cisza i spokój - ani dla drugich brak dopingu. Z autu Wisła
8' Habian centruje Socha broni. Potem Gawrysiak do Kępki centrą - lecz z kolei Mazur pokazuje bramkarski kunszt
 Generalnie widać duży respekt w obydwu ekipach - badaja się wzajemnie
10 ' Ładna akcja Gizy - dośrodkowanie nie dosięga żadnego z Wiślaków - piłkę wybija stoper żółto- niebeskich
13' Było groźnie - dośrodkowanie z prawej strony prosto na nogę Mazurka- ten jednak nie trafia w bramkę z 10 metrów
16' Marciniak kopnięty leży na boisku - przerwa w grze - mecz nieco bez emocji
19' Z daleka uderza jeden z zawodników Avii - Socha broni. Za bramką grzeje sie3 zawodników Dumy Powiśla - Leszczyński, Dziosa, Chwiszczuk. dla Grzegorczyka (Avia) za faul
 Avia uzyskała tymczasem tzw "optyczną" przewagę - lub też inaczej rzecz nazywając inicjatywę
 W sektorze Avii na płocie 2 szale Wisełki
23' Na trybunach 15 sympatyków Wisły otoczeni ochroną. Na boisku zaś Matyjaszek próbuje dośrodkowania - bez efektu bramkowego - chyba słońce rozleniwiło piłkarzy
27' Groźnie kontrowała Avia - bez bramki na szczęście
27' Dośrodkowanie Matyjaszka - !!!!!! Bramkarz Avii o mało się nie oszukał bo piłka zmierzaław światło braki
 Wisła przyczajona w defensywie, czeka na swoje okazje z kontry
31' Bardzo groźnie pod bramką Wisły - Rusiecki sam na sam z Sochą!!! Przestrzelił- Kibice Avii złapali się za głowy....
35' Groźnie Avia po strzale Mazurka, potem Pranagal - nieskutecznie.
Obawiamy się, że wychodzi jednak zmęczenie piłkarzy Jacka Fiedenia
38' Marciniak znowu leży na boisku - nie oszczędzają go przeciwnicy
40' MArciniak jednak niezdolny do gry - wchodzi Rzędzicki
43' Rzędzicki miał już swoje dośrodkowanie...piłka jednak wyszła na aut bramkowy
45' Avia stara się lecz bezskutecznie - kibice w międzyczasie "pozdrawiają" PZPN
45+1'  Koniec I połowy
 Wisła zawodzi - praktycznie nie pokazała nic gry. Na ten moment wynik remisowy, można więc uznać za szczęśliwy. Do zobaczenia za 15 min
 W przerwie kibice mieli konkurs rzutów karnych. Oczekujemy na piłkarzy
46' Wisła zaczyna II połowę. W Wiśle za Mokiejewskiego - Chwiszczuk, w Avii za Gralewskiego - Muszyński
47' Rzut rożny dla Wisły - wykona go Krakiewicz - piłka mija jednak wszystkich......
48' Kolejny róg - ty razem Matyjaszek - obrońcy Avii na kolejny korner
49' Krakiewicz krótko - bez efektu - piłka od bramki
49' Wisła nieco bardziej zmobilizowana. Chyba było kilka mocnych słów w szatni. W pierwszych minutach II połowy - jest wreszcie równorzędnym partnerem dla Avii
53' Dośrodkowanie Mazurka - !!! Pranagal nie trafia w piłkę - powinno być 1:0 dla Avii
 Grzeją się Kubica i Leszczyński (Wisła)
56' Akcja za akcję - obydwie drużyny mają swoje okazje. W 54 minucie Rzędzicki mógł strzelić swoją bramkę - był jednak niezdecydowany i został zablokowany przez obrońcę Avii
58' Rzut rożny dla Avii po dośrodkowaniu Pranagala po źle zastawionej pułapce offsajdowej Wisły - na szczęście bez bramki
60' Kubiak z 20 metrów - nad poprzeczką !
61' Habian na spalonym po podaniu Mazurka- kibice protestują - sędzia decyzji nie zmienia
 Avia gra lepiej w tym momencie- Wisła znowu jakby opadła z sił
63' po dośrodkowaniu z lewej - głową Pranagal- Socha piękną robinsonadą broni wyniku !
64'  Giza
 GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL Nasz goleador wykonuje kołyskę razem z drużyną!!! To dla syna Rafała dryka dedykuje tę bramkę. Bramka jest udziałem Rzędzickiego, który uderza - drugiego uderzena Gizy bramkarz już nie broni
 Nic nie zapowiadało tej bramki!
67' za Matyjaszka - Sebastian Dziosa
68' Rusiecki
 Rusiecki przedryblował obronę i mamy remis - niestety
71' Dryk na rzut rożny -
72' Ponownie rzut rożny - Kleszcz kopie - Socha piąstkuje
75' W międzyczasie Pranagal i Habian ten ostatni za odkopnięcie piłki
 Wisła czeka na kontrę - jest ciepło a nasi zawodnicy mają w nogach 120 minut meczu na Kaszubach
77' Pranagal w 75 minucie głową w poprzeczkę. Teraz Wisła przeżywa ciężkie chwile broniąc tego remisu. łatwo nie będzie
78' Socha pouczony za opóźnianie gry - "następnym razem będzie żółta kartka" - mówi Pan Gąsiorowski z Białej Podlaski
80' Jeszcze 10 minut tego meczu.
81' Karny faul Gawrysiaka!!!!!!
82'  Rusiecki - dodatkowo Mróz za dyskusje z sędzią
 No niestety będzie ciężko o punkty
84' Teraz Avia szanuje piłkę, będzie zmiana Kubica przygotowany do wejścia
86'  Kubica za Kępkę
87' Rusiecki nożycami chciał ustrzelić klasycznego Hattricka!
 Avia chce skaleczyć Wisłę po raz 3
88' Rzut wolny Giza źle
90+1'  Rusiecki schodzi - pojawia się Michalczuk
 sędzia doliczył 3 minuty
90+3'  Mazurek schodzi za niego czarnoskóry Foartomi
90+3'  Koniec ! Przegraliśmy. Wieczorem zapraszamy na rejację fotograficzną i obszerny komentarz