Bartosiak 7(k), Paluchowski 76 - Marszalik 48, Purcha 83
Arbiter: Mariusz Myszka ( Stalowa Wola)

Owczarzak- Cheba, Pielach, Wiech, Kuban, Lisowski, Kacprzycki, Drozdowicz, Carlos Daniel, Bartosiak,Paluchowski

Frątczak- Duda, Słomka, Klec, Morys, Marszalik, Korbecki, Banach, Nakrosius, Szywacz, Feliks

Już w sobotę 14 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Garbarni Kraków. Początek naszej relacji od 17:45
 17.03 Piotrek wita z pustego jeszcze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne spotkanie z Garbarnią Kraków.
 W Puławach upalnie około 30 stopni ciepła, słońce na niebie. Na boisku działają zraszacze.
 Mamy już skład Wisły. Kilka zmian w wyjściowym składzie Wisły.
 Skoczna muzyka w głośnikach. Aż miło przybyć dziś na stadion. Ale takie ostrzeżenie dla zmotoryzowanych o pobliżu stadionu ciężko o miejsca parkingowe, bo tłumy są na basenie. Wszystkie parkingi pełne
 Najlepiej na mecz wybrać się spacerkiem, żeby uniknąć kłopotów z parkowaniem.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Błażej Cyfert, Karol Czelny, Przemysław Skałecki, Krystian Puton, Jakub Figura,Jakub Konc, Kacper Kondracki, Daniel Ruiz- Diaz
 Mamy już skład gości.
 Na ławce Garbarni zasiedli dziś Aleksander Kozioł, Jakub Kuczera, Patryk Warczak, Mateusz Kardas, Dawid Malik, Kamil Bentkowski, Kacper Laskoś, Bartłomiej Purcha
 Wybiegają wiślacy powitani brawami
 Tra rozgrzewka.
 Delegatem meczowym na dzisiejszy mecz jest Pan Konrad Krzyszkowski z Lublina a obserwatorem meczowym Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Obie ekipy już w szatni a na boisku zraszacze i kolejne zroszenie murawy
 Na trybunach powoli gromadzą się kibice. Na przedostatnim sektorze grupka kibiców, którzy mamy nadzieję aktywnie będą wspierali Wisłę
 Pojawili się gracze gracze Garbarni ekipa gości na brązowo
 Wybiegają wiślacy, którzy dzisiaj zagrają w pasiakach
 Na płocie flaga Fanatycy
 Czekaliśmy na sędziów, którzy zostali w szatni. Już Pan Mariusz Myszka na placu gry. Losowanie stron
 Trójka sędziowska różowe koszulki, czarne spodenki
1'  Zaczyna Wisła
2' Uderzenie Kubana, ale w boczną siatkę
 Część kibiców zdążyła krzyknąć jest, ale piłka odbiła się od bocznej siatki
3' Faulowany przez Lisowskiego Duda. Rzut wolny dla gości
 Dobre uderzenie z 23 metrów Kleca, ale Owczarzak pewnie na rzut rożny
 Głową po tym cornerze Słomka, ale niecelnie i grę od swojej bramki wznowi Owczarzak
5' Wiech pechowo odbił piłkę po uderzeniu jednego z rywali nie złapał piłki Owczarzak i kolejny rzut rożny dla gości
6'  Frątczak za faul na Drozdowiczu
 Będzie rzut karny dla Wisły!!!!
7' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!! BRAWO BARTAS!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Pewne wykonanie rzutu karnego przez Bartosiaka. Piłka w jednym rogu w Frątczak w drugim
11' Cheba uprzedza Nakrociusa i kolejny corner dla gości
 Bronią się wiślacy, ale piłka znowu wychodzi poza plac gry i czwarty dziś corner dla Garbarni
12' Wiślacy rozpoczęli podobnie jak w spotkaniu z GKS-em Bełchatów. Szybka bramka. Oby tak dalej
13' Wrzutka z prawej strony i corner dla Wisły. Sporo się dzieje w Puławach
 Wybili piłkę po wrzutce Bartosiaka krakowianie piłka trafia do Daniela Carlosa ale jego strzał szybuje po górnej siatce
15' Bardzo groźne uderzenie Korbeckiego bramkę Wisły mija o metr. Było groźnie
18' Widać debiutancką tremę po arbitrze ze Stalowej Woli
18' Uderzenie sprzed pola karnego w wykonaniu Kacprzyckiego, ale pewnie Frątczak
 Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta. Kapitalna atmosfera przy Hauke-Bosaka
22' Na gramy na krzyk mówią wiślacy bowiem głośno krzyknął Nakrosius wymuszając faul Bartosiaka
 Widać, że to debiut sędziego Myszki w eWinner 2 lidze
23' Zza pola karnego Szywacz, ale piłka mija bramkę Owczarzka
24' Kuban głową uprzedza Nakrociusa i kolejny corner dla krakowian
 Dobra centra przyjezdnych uprzedzony przez Pielacha Nakrocius i szósty dziś corner
 Nie mieli zbyt długiej przerwy wiślacy, bowiem teraz Szywacz uprzedzony przez Wiecha
 Po rzucie rożnym niecelnie głową Słomka. Przewaga ekipy z Krakowa.
27' Wrzutka Kubana ale nie sięgnął piłki Paluchowski a Bartosiak faulował w ataku rywala
27'  Lisowski
 Przerwa na uzupełnienie płynów.
29'  Duda za brzydki faul na Bartosiaku
 Nie podnosi się Bartosiak... Źle to wygląda.
 Wstał na szczęście Bartosiak i gramy dalej
32' Kontra gości Korbecki wpadł w pole karne i wywalczył już dziewiąty rzut karny dla swojego zespołu
 I powtórka bowiem piłkę po centrze Kleca na róg wybili obrońcy Wisły
33' Dużo nerwów pod bramką Wisły bowiem w prostej sytuacji Cheba głową na róg. Dwunasty corner
 Głową Banach ale nad bramką Piotra Owczarzaka
36'  Słomka za faul na Bartosiaku
 Bardzo ostro dziś przyjezdni. Tego można było się spodziewać
40' Wpadł w pole karne Wisły Korbecki ale nie zdołał oddać w dobrej sytuacji strzału zawodnik Garbarni
40' Brzydko łokciem przez Nakrociusa zaatakowany Drozdowicz. Od wolnego Wisła
42' Faulował rywala Lisowski. Młody zawodnik Wisły musi uważać. Ma już żółtą kartkę na koncie
43' Banach ratuje gości bowiem na dobrą pozycję wychodził Bartosiak po podaniu od Kacprzyckiego
44' Jakieś uwagi do asystenta trenera Macieja Musiała Marcina Pluty.
45' +2
45+1' Faulowany Kacprzycki. Jeszcze szansa dla Wisły na zamknięcie golem tej części gry
 Wrzutka Bartosiaka wybita piłka trafia do Cheby a ten wysoko nad bramką!!!
45+2' Wpadł w pole karne gości Kacprzycki był pchnięty w plecy ale sędzia Myszka pokazuje faul w drugą stronę....
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsza połowa tego spotkania. Wiślacy spotkanie rozpoczęli idealnie od bramki z rzutu karnego w wykonaniu Bartłomieja Bartosiaka. W kolejnych minutach częściej pod bramką Piotra Owczarzaka gościli goście, ale nie potrafili oni zaskoczyć młodego bramkarza Dumy Powiśla
 Do Puław wracamy za kilka minut. Teraz czas na zasłużoną przerwę
 Wychodzą piłkarze gości
 Pojawiają się także wiślacy
 Nie widzimy żadnych zmian
 Organizatorzy zdecydowali, że drugą połowę rozgrywamy bez włączonych jupiterów
46'  Zaczyna Garbarnia
47' Próba Kleca,który uderza z dystansu pewnie w bramce Wisły Piotr Owczarzak
48'  Marszalik
 Ależ uderzenie z dystansu Marszalika, który pakuje futbolówkę w okienko bramki Wisły.
50' Złapali wiatr w żagle goście. Wpadł w pole karne Słomka, ale broni jego strzał Owczarzak
52' Kolejna próba Słomki, ale piłka po uderzeniu zawodnika z Krakowa mija bramkę Owczarzaka
54' Chciał atakować Lisowski krzyknął głośniej zawodnik gości i faul dla krakowian....
57' Potrójna zmiana w Wiśle
 Do gry przygotowani Karol Czelny, Przemysław Skałecki oraz Krystian Puton
59'  Puton za Kacprzyckiego
Czelny za Lisowskiego
Skałecki za Bartosiaka
62' Dużo walki w Puławach. Widać,że obie ekipy chcą kompletu punktów
63' Za mocne podanie Kubana do Paluchowskiego
65'  Kuczera za Feliksa
68' Bardzo niecelne uderzenie Szywcza mija daleko bramkę Owczarzaka
68' Wrzutka Carlosa ale uprzedzony przez Słomkę Paluchowski i tylko róg...
 Niezła centra Putona Drozdowicz głową ale nikt nie przeciął piłki po zgraniu Emila
69' Zaczyna kraść czas zespół gości. Opóźnia wznowienie jak może Frątczak
70' Do gry gotowy Dawid Malik
71'  Malik za Szywcza
 Przy okazji przerwa na wodę
73'  Czelny
74' Przewrotką Puton ale pewnie Frątczak to broni
75' Rzut wolny dla Wisły. Może teraz uda się zmienić wynik spotkania?
76' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!! BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Brawo WISŁA!!! Kapitalna centra Karola Czelnego z prawej strony w polu karny idealnie odnalazł się Adrian Paluchowski, który głową pokonał Doriana Frątczaka!!!!
78'  Cheba
 Głośno wykrzyczane nazwisko strzelca tej bramki dla Wisły!!!!!
 A teraz wszyscy wstają i głośne WISŁA Puławy. Kapitalny doping dla Dumy Powiśla
80'  Purcha za Morysa
Warczak za Korbeckiego
82' Trwa ostrzał bramki Wisły...
83'  Purcha
 Niestety chwilę po wejściu na plac gry bohaterem gości Purcha do którego trafia piłka po dograniu z rzutu rożnego. Były gracz Sokoła Sieniawa mocno i w górny róg bramki Wisły.
85' Do gry przygotowany Dylan Ruiz- Diaz
86'  Ruiz- Diaz za Drozdowicza
88' Nie opanował piłki Ruiz-Diaz
90' Ostatnie minuty spotkania
90' +3
90+1' Faulowany w kontrze Krystian Puton
 Zatrzymany w ataku Carlos....
90+2' Jeszcze za mocno Czelny
 Dwie zablokowane próby Skałeckiego....
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom odnieść kolejnej wygranej w rozgrywkach eWinner 2 ligi. Dzisiaj puławianie po trudnym i zaciętym spotkaniu zremisowali z Garbarnią Kraków 2:2.
 Remis na pewno cieszy bardziej gości, którzy robili wszystko, żeby go utrzymać. Wiślacy no cóż? Zapłacili dzisiaj frycowe.
 Idą puławianie podziękować kibicom za głośny doping. Czy wygrywasz czy nie niesie się na trybunach.