0:4

- Paluchowski 45, 69,Kondracki 53, Carlos Daniel 78
Arbiter: Piotr Szypuła ( Kozy)

Rabin- Dowgaiło, Dzięcioł, Kurowski, Rugowski, Żyznowski, Dymerski, Urban, Michalski, Flak, Bondarenko Socha- Wawszczyk, Cyfert, Wiech, Cheba, Lisowski, Puton, Ednilson Furtado, Carlos Daniel, Kondracki, Paluchowski

Już w sobotę 11 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Ostródzie z miejscowym Sokołem. Początek naszej relacji od 15:45.
 14:51 Piotrek wita z Ostródy
 Pusty stadion OSIR-u w tym ładnym mieście.
 Na razie trwa zraszanie murawy. Piękna letnia pogoda. Około 26 stopni ciepła, słońce. Wiślacy są już po zapoznaniu się z obiektem
 W zakończonym spotkaniu we Wronkach sensacji nie było. Rezerwowy skład Lecha słabszy od Motoru Lublin z którym ekipa Marka Saganowskiego wygrała 3:0
 Nie mamy jeszcze składów nie wiemy czy tutaj je ktoś przynosi? Zaraz się dowiemy.
 Składy się podobno robią.
 Skład Wisły już mamy. No to wpisujemy
 Na ławce Dumy Powiśla zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Lukas Kubań, Borys Piotrowski, Dominik Banach, Emil Drozdowicz, Dylan Ruiz- Diaz
 Niestety w dzisiejszym meczu zabraknie Mateusza Pielacha, Łukasza Kacprzyckiego, Bartłomieja Bartosiaka oraz Przemysława Skałeckiego. Nie ma też Piotra Owczarzaka
 Mamy też skład gospodarzy
 Na ławce Sokoła zasiedli dziś Marcin Staniszewski, Ernest Słupski, Patryk Skórecki, Arturo Lias Montero, Krystian Faltyński, Jakub Chojnowski, Gian Mendez, Filip Przyborowski
 W głośnikach Mezo z jego utworem Fubtol
 Jak widzimy z oficjalnych składów meczowych ekipa Sokoła dzisiaj wystąpi bez swojego trenera Jarosława Kotasa.
 Powitani bramkarze Wisły na rozgrzewce.
 Kapitanem Wisły dzisiaj Paweł Socha
 Piłka jest jedna a piłka bramki są dwie śpiewa Mezo.
 A my tak łatwopalni w okropnym remiksie. Miejscowi lubią hip-hop oraz remiksy
 Jak dowiadujemy się od miejscowych trener Kotas dostał dwie kary pauzy za rzucenie butelki na plac gry.
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Co ciekawe dzisiaj zmiana bo nasz zespół zagra w pasiakach nie w swoich wyjazdowych szarych strojach. Oby pasiaki były dla Nas szczęśliwie.
 Taka ciekawostka jeden Pan w szaliku Wisły na trybunach ostródzkiego obiektu. Brawo
 15:40 Piotrek raz jeszcze wita z Ostródy.
 18 minut dzieli Nas od pierwszego gwizdka Pana Piotra Szypulskiego z Kóz. Ważnego spotkania. Oby wygranego. Dopingujcie mocno i głośno wszędzie gdzie jesteście
 Widok na jedną z bramek zasłania nam słup, coś ala Sandomierz albo Grodzisk Mazowiecki. No cóż musimy dać radę
 Trenerem zespołu Puław jest Mariusz Pawlak głosi beznamiętnym głosem miejscowy spiker
 Wiślacy już w szatni.
 Chwilę później do szatni udali się piłkarze Sokoła Ostróda
 Sędzią technicznym Kamil Żmijewski z Elbląga. Przepraszamy za błąd :)
 Są wiślacy jak mówiłem wcześniej nasz zespół zagra w pasiakach
 Czekamy na gospodarzy. Wiślacy powitani dosyć ciepło w Ostródzie bowiem ich wejściu towarzyszyły brawa
 Są gracze Sokoła. Ekipa gospodarzy na czerwono
1'  Zaczyna Sokół
2' Szarża Zyrznowskiego i gospodarze mają rzut rożny
 Uderzenie Urbana nad bramką Sochy
3' Przewinił w ataku Kondracki. Od rzutu wolnego gospodarze
 Naciskał Paluchowski Rabina i wiślacy zaczną grę od autu
6' Centra Ednilsona pewnie wyłapana przez Rabina
7' Brzydki faul Dzięcioła na Ednilsonie. Od rzutu wolnego Wisła, ale bez kartki dla gracza Sokoła
10' Bondarenko tym razem faulem zatrzymuje Putona
 Odpychany w przy strzale Ednilson a,e sędzia Szypuła każe grać dalej
12' Kibice podobnie jak w Puławach zaczynają krzyczeć do przodu graj przodu!!!
 Wpadł w pole karne Paluchowski ale zatrzymany został przez obronę
13'  Dowgaiło za faul na Kondrackim
14'  Wiech za taktyczny faul na Dowgajle
15'  Kurowski za faul na Lisowskim. Nie patyczkują się gracze gospodarzy.
 Pomysłowo wiślacy Kondracki do Putona, ale centra Krystiana mija bramkę Rabina.
18' Wawszczyk zatrzymany i tylko aut dla Wisły
21' Sporo walki w Ostródzie. Sokół mądrze i dobrze się broni. Będzie ciężko skruszyć ten mur.
22' Z dystansu uderza Kurowski, ale bardzo niecelnie
25' Bondarenko niczym w zapasach łapie Paluchowskiego i rzuca nim o murawę. Rzut wolny dla Wisły
 Próba Kondrackiego, która mija jednak bramkę Pawła Rabina.
29' Ależ kontra gospodarzy!!! Sam na sam z Sochą Żyryznowski ale Paweł spokojnie wygarnia piłkę zawodnikowi Sokoła. Brawo PAWKA!!!!!!
30' W boczną siatkę Kondracki
 Momentami zamykamy gospodarzy jak w hokejowym zamku, ale niestety bez efektu. Musimy też uważać na straty i groźne kontry Sokoła
 Próba Żyznowskiego po nogach Wawszczyka i róg dla Sokoła
 Pewnie wiślacy i kontra ...
34' Centra Carlosa Daaniela, ale piąstkuje Rabin
35' Wiele walki i sporo emocji w Ostródzie. Widać, że obie ekipy chcą dziś wygrać.
 Idą jakieś chmury nad stadion. Oby tutaj nie lało
40' Ależ kocioł w polu karnym Rugowski bardzo szczęśliwie i wywalczył rzut rożny
 Pewnie wiślacy i piłka dla Dumy Powiśla
42' Uderzenie z 18 metra Carlosa Daniela, ale zbyt lekkie i pewnie broni to Rabin
 Ależ ambitnie gospodarze. Uprzedzony Paluchowski i tylko aut
43' Wrzutka Kondrackiego, ale pewnie w bramce Paweł Rabin
 Praktycznie nie myli się obrona gospodarzy. Kpią kibice z Ostródy po złym wybiciu ich bramkarza w aut. Coś nam to przypomina
45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!! BRAWO PALUSZEK!!! BRAWO WISŁA!!!!!
45' +1
 W końcu wpadła ta piłka do bramki Rabina. Z rzutu wolnego dośrodkowywał głową uderzył Ednilson Furtado, ale jego strzał odbił Rabin do bezpańskiej piłki dopadł Adrian Paluchowski i uradował kibiców z Puław pakując ją do siatki!!!!!
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo trudne spotkanie ale o tym wiedzieliśmy. Po 45 minutach prowadzimy z Sokołem po bramce Adriana Paluchowskiego, ale gospodarze byli groźni i nie wykorzystali sytuacji sam na sam z Pawłem Sochą
 Do Ostródy wracamy za chwilę
 Rozgrzewa się mocno Dylan Ruiz- Diaz. Chyba to Australijczyk wjedzie na plac gry w przerwie
 Są wiślacy witani brawami kilku fanów z Puław
46'  Dylan Ruiz- Diaz za Wiecha
47' Ostro potraktowany Kondracki. Od rzutu wolnego Wisła
47' Kolejny raz faul na wiślaku. Mocno potraktowany przez Żyznowskiego Cheba
48' Kolejny rzut wolny dla Wisły.
 Wrzutka Kondrackiego i tylko aut
50'  Chojnowski za Dowgaiłę
51' Lisowski pewnie zatrzymuje Urbana i tylko aut dla Sokoła
53' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KACPER KONDRACKI!!!!!!! BRAWO KACPEREK!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!! 0:2
 Brawo Wisła brawo Kacper!!! Bardzo ładna akcja Dumy Powiśla i jeszcze piękniejszy strzał Kacpra, który uderzył z 20 metrów i piłka wpadła do siatki obok zaskoczonego Rabina!!!
 Będą trzy zmiany w zespole Sokoła
 Do gry gotowi Ernest Słupski, Arturo Lias Montero oraz Patryk Skórecki
58'  Skórecki za Dymerskiego
Arturo Diaz za Kurowskiego
Słupski za Urbana
60' Wpadł w pole karne Ruiz-Diaz ale minimalnie się pomylił
63' Ruiz- Diaz do Paluchowskiego ten uderza, ale pewnie Rabin
66' Ręka pomógł sobie Lisowski i od wolnego gospodarze
67' Słupski z 5 metrów, ale pewnie broni to Paweł Socha!!! Chwilę później Arturo Lisas ale nad bramką
69' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!! BRAWO PALUSZEK!!! BRAWO PALUSZEK!!!!
 No i pięknie. Kapitalna kontra wiślaków z prawej strony idealnie dośrodkował Ednilson Furtado a formalności z bliska dopełnił Adrian Paluchowski!!! Brawo WISŁA!!!!
71'  Paluchowski
 Na trybunach kiedy strzelicie bramkę
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do gry przygotowani Dominik Banach oraz Lukas Kuban
73'  Banach za Kondrackiego
Kuban za Paluchowskiego
 Paluch zrobił swoje Paluch może odpocząć. Żegnani wiślacy brawami
76' Słupski z lewej strony ale nie sięgnął tej piłki Skórecki.
78' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL CARLOS DANIEL!!!!! BRAWO CARLOS!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Kapitalna akcja wiślaków i mamy prowadzenie Wisły czterema bramkami. Tym razem kapitalnie podaniem Carlosa Daniela obsłużył Lukas Kuban a Portugalczyk strzałem z dystansu pokonuje bramkarza Sokoła
81'  Drozdowicza za Putona
82' Rabin szybszy od Ednilsona
83'  Mendez za Michalskiego
 Piękne wygląda ten wynik, ale i gra Wisły w drugiej połowie.
84' Rugowski ale bardzo niecelnie. Pawłowi Sosze nie zagroził
86' Do gry przygotowany Kacper Kołotyło
87'  Skórecki za faul na Lisowskim
88'  Kołotyło za Sochę
 Z uśmiechem na ustach udał się na ławkę Paweł Socha
89'  Mendez
90' +1
90+1' Jeszcze faul wiślaków
90+2'  Koniec spotkania!!!!
 Pewnie wygrywamy dzisiaj z Sokołem Ostróda 4:0. Bardzo dobra druga połowa wiślaków i cenne 3 oczka jadą do Puław
 Idą wiślacy podziękować kibicom za doping ale najpierw kółeczko i pytanie kto dziś wygrał!!!!!
 Cieszą się puławianie bo cenna wygrana. Kibice także dziękują za ten mecz. Brawo WISŁA