0:0

-
Arbiter: Piotr Idzik ( Poznań)

Zieliński- Azikiewicz, Gvozdenović, Wiech, Cheba, Kona, Kołtański, Puton, Banach, Klichowicz, Paluchowski Wojtas- Ratajczak, Bojdys, Karmelita, Kiebzak, Pisarek, Hafez, Burka, Gajda, Fryzowicz, Wacławczyk

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z Górnikiem Polkowice. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:11 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Pustego jeszcze na rozgrzewce jedynie bramkarze Wisły Puławy.
 Około 15 stopni ciepła, lekka mżawka nad Puławami. Jupitery na stadionie zapalone
 Około 800 lux oświetla boisko.
 Mamy już składy. Są pewne zmiany i chyba zaskoczenia
 Do wyjściowej jedenastki Dumy Powiśla wracają Piotrowie Zieliński oraz Azikiewicz.
 Na ławce Wisły zasiedli Albert Posiadała, Robert Majewski, Josino, Agwan Papikyan, Marcin Ryszka, Ednilson Furtado, Mateusz Kaczmarek, Oskar Przywara, Dawid Błasik
 Wybiegają na rozgrzewkę wiślacy!!!!
 Obie ekipy na rozgrzewce. A my uzupełnimy informacje kto jest dziś obserwatorem i delegatem meczowym
 Delegatem meczowym jest Kamil Hajduk a obserwatorem Cezary Wójcik.
 W toczących się spotkaniach rezerwy Lecha Poznań prowadzą z Motorem Lublin 1:0, Hutnik Kraków wygrywa 1:0 z Olimpią Elbląg a Siarka Tarnobrzeg przegrywa z Garbarnią Kraków 1:2.
 Pada nad stadionem w Puławach. Typowo angielska pogoda do gry.
 We Wronkach mamy zmianę wyniku. Rezerwy Lecha prowadzą już 2:0
 Na ławce Górnika zasiedli dziś Bartosz Dyszy Mateusz Magdziak, Kacper Gościniarek, Tomasz Kołbon, Mariusz Idzik, Filip Baranowski Mateusz Sławek, Damian Makuch
 Obie ekipy zeszły już do szatni gdzie słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Zakończyło się spotkanie we Wronkach, które wygrały 2:0 rezerwy Lecha Poznań.
 Jeszcze czekamy na obie ekipy. Spore emocje bo dziś trzeba wygrać. To samo zamierzają goście co zwiastuje zacięte spotkanie
 Wychodzą!!!!! Wisła w pasiakach, Górnik na czarno
1'  Zaczyna Górnik
2' Dużo walki z obu stron. Tak to będzie dziś wyglądało
 Zatrzymany przez rywali Kołtański
4' Zgranie głową Burki piłka spada na głowę Pisarka, który uderza nad bramką Piotra Zielińskiego
6' Lewą stroną Klichowicz, ale niestety żaden z puławian nie przeciął tego podania.
 Wisła Puławy nasz KS niesie się spod stadionu. Będzie doping dla Dumy Powiśla
8' Błąd Wiecha, który podaje do Hafeza Egipcjanin wpada w pole karne i uderza, ale piłka po nogach Wiecha uderza w boczną siatkę. Rzut rożny dla gości
 Głową Bojdys, ale pewnie łapie futbolówkę Zieliński
10' Ależ fatalny początek Łukasza Wiecha. Kolejne podanie pod nogi Hafeza, który wpada w pole karne podaje do Pisarka, a ten bardzo chciał wyłożyć piłkę do pustej bramki Bojdysowi, ale na szczęście podał za mocno
13' Z dystansu uderza Kiebzak, ale piłka mija bramkę Zielińskiego. Początek należy do gości.
14' Fryzowicz uderzył w twarz Klichowicza. Bez kartki, ale rzut wolny dla Wisły
 Puton z rzutu wolnego, ale piłka mija bramkę Wojtasa. Od bramki grę wznowią polkowiczanie
 Są kibice na swoim sektorze. Na płocie flaga Fanatycy
17'  Fryzowicz za kolejny na Klichowiczu
 Nie radzi sobie z Klichowiczem Fryzowicz. To drugi faul w końcu ukarany kartką
 Tylko zwycięstwo WISEŁKO TYLKO ZWYCIĘSTWO krzyczą Fanatycy
20' Faulował w ataku Paluchowski.
Na trybunach pozdrowienia dla Pogoni Siedlce oraz Legii Warszawa oraz AZSu- Podlasie
22' Próba Klichowicza mija bramkę Wojtasa. Od bramki goście
 O moja Wisełko nie zdradzę na trybunach
26' Zderzenie w polu karnym Wisły leżał jedn z graczy Górnika oraz Łukasz Wiech ale nie ma mowy o rzucie karnego
28'  Szymon Szydełko za protesty na ławce.
29' Hafez do Pisarka, którego uderzenie jest zablokowane i pewnie łapie piłkę Zielński
30' Klichowicz z dystansu, ale w rywala, który pada jak długi.
32' Azikiewicz z lewej strony do Paluchowskiego, który uderza głowa, ale piłka szybuje nad bramką Wojtasa
34' Centra Banacha obrońcy Górnika na rzut rożny...
 Mija wszystkich piłka po centrze Putona i z pustej bramki wybija piłkę Kiebzak!!!
 Fanatycy Wisły tańczą Walczyka
38' Walczył na prawej stronie Kiebzak i wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu
 Głową Burka, ale radzą sobie puławianie
40' Nie jest to piękne spotkanie. W Puławach dominuje twarda męska walka.
41'  Cheba
 Aż złapał się za głowę obserwator tego spotkania po decyzji Piotra Idzika.
44' Kiebzak w mur!!!
45' +2
45+1' Leży Ratajczak. Przerwa w grze
45+2'  Bojdys za brutalne wejście w nogi Klichowicza
 Kolejny raz zapiski Pana obserwatora powiększyły się bo to błąd arbitra nadawało się to na czerwoną kartkę
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Puławach. Bardzo twarda męska gra w której nie oglądaliśmy bramek. Lepsze optyczne wrażenie sprawiają goście, ale liczymy, że druga połowa będzie dla puławian
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Pojawili się gracze z Polkowic
 Nie miał wielu uwag do ich gry trener Szymon Szydełko.
 Wybiegają wiślacy!!!!!!
46'  Zaczyna Wisła
48' Od autu wiślacy
 Zamieszanie pod bramką górników, ale ostatecznie kończy się tylko na strachu dla gości. Walczyć trenować Puławy musza panować na trybunach
49'  Wiech za faul na Kiebzaku
51' Za mocne podanie do Hafeza. Od bramki Zieliński
 Cały stadion zachęcony przez Fanatyków dopinguje WISŁĘ.
56' Ucierpiał Gvozdenović, ale sędzia nakazuje grać dalej.
58' Upadł w polu karnym Pisarek, ale nie ma mowy o rzucie karnym przy linii trener Szydełko szalej. Bez kartki
59' Burka fauluje Kołtańskiego
 Klichowicz uderza z rzutu wolnego ale pewnie w bramce Wojtas
60' Zablokowana centra Klichowicza i tylko aut dla Wisły
64' Ostra centra Cheby ale uprzedzony Paluchowski i tylko rzut rożny....
 Krótko wiślacy centra Kołtańskiego, ale faulowali wiślacy w ataku i od rzutu wolnego goście
66' Klichowicz po nogach Ratajczaka i tylko rzut rożny
 Dobra centra Putona, ale pewnie obrońcy Górnika.
67' Szalona akcja Gvozdenovicia piłka po nogach obrońców i kolejny róg...
 Nikt nie sięgnął piłki po centrze Putona. Od bramki grę wznowi Wojtas
71' Bojdys fauluje Klichowicza
72'  Kołbon za Wacławczyka
Idzik za Pisarka
72'  Przywara za Kołtańskiego
74' Za mocne podanie do Fryzowicza. Od bramki grę wznowi Zieliński
75' Zatrzymany Banach i tylko aut dla Wisły
79' Z dystansu uderza Karmelita, ale piłka szybuje nad bramką Zielińskiego
 Uraz Dominika Banacha... Pojawiły się nosze. Nie wygląda to dobrze
 Do gry przygotowany Mateusz Kaczmarek
81'  Kaczmarek za Banacha
83'  Makuch za Gajdę
Baranowski za Kiebzaka
Sławek za Hafeza

85' Ostatnie minuty spotkania.
 Nie śpieszy się graczom z Polkowic
87' Cheba uprzedza Burkę i jeszcze rzut rożny dla Górnika
88'  Wiech
88'  Wiech bo to druga żółta kartka
90'  Majewski za Klichowicza
90' +5
90+1' Ratajczyk nad bramką!!!
90+2' Nie poddawaj się ukochana ma na trybunach
90+3' Nieudane uderzenie Karmelity. Od bramki Zieliński
90+4' Jeszcze w ataku goście...
90+5'  Koniec spotkania
 Jak nie można wygrać to trzeba spotkanie zremisować i tak kończy się ten mecz
 Obie ekipy walczyły mocno o 3 punkty ale żadna z nie potrafiła przechylić szali na swoją stronę. Mecz walki w Puławach.
 Remis na pewno nie krzywdzi żadnej z ekip. Idą zawodnicy podziękować kibicom za doping