Ogar 85 - Maksymiuk 45
Arbiter: Łukasz Groń ( Zabrze)

Cabaj- Pietras, Serafim, Masiuda, Siedlarz, Wojcieszyński, Wójcik, KalembaMistrzyk, Kiebza, Borovicanin Madejski- Sedlewski, Poznański- Żemło, Sulkowski,Szymankiewicz, Maksymiuk, Smektała, Pożak, Zulciak, Hirsz

Kartki:

Już w sobotę 11 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Krakowie z Garbarnią. Zapraszamy na relację ze stadionu przy ulicy Rydlówka 23. Początek od 12:45.
 12:26 Piotrek wita ze stadionu Garbarni w Krakowie
 Trwa rozgrzewka. Nie pada około 8 stopni ciepła, lekko przebija się słońce. Nie pada!!!!!!
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Ivan Litwniuk,Sebastian Murawski,Adrian Popiołek, Dawid Brzeski, Piotr Darmochwał
 Na ławce Garbarni zasiedli dziś Aleksander Kozioł, Rafał Górecki, Tomasz Ogar, Michał Kitliński, Eryk Ceglarz, Serhii Krykiun, Mateusz Ciesielski
 Trwa rozgrzewka. Nie jest zbyt ciepło. Boisko w niezłym stanie jak na listopad
 Sporo kibiców z Puław na trybunach.
 No niech taka pogoda trwa nadal. Nie jest ciepło, ale ważne, że nie pada.
 Wiślacy już w szatni
 Spiker rozpoczyna prezentację historii spotkań między Garbarnią a Wisłą
 Skład Wisły przeczyta Paweł Nowosadzki.
 Obie ekipy jeszcze w szatniach. Zaraz wyjdą!!!!!!
 Przed meczem odegrany zostanie hymn Polski bo dziś obchodzimy 99- rocznicę odzyskania niepodległości.
 Wychodzi słoneczko. Nie ma zbyt wielu fanów miejscowych.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła zagra czerwone koszulki, niebieskie spodenki i czerwone getry
 Garbarnia białe koszulki, brązowe spodenki i białe getry.
 Był hymn poczuliśmy się jak na meczu kadry.
 Kółeczko wiślaków!!!!!!!!! Głośne WISŁA!!!!!!!
1'  Zaczyna Garbarnia
2' Wpadł w pole karne Hirsz, ale za lekko uderzył i broni Cabaj
3' Chwilę później znowu groźnie pod bramką gospodarzy, ale Hirsz obok bramki!!!!
4' Cabaj uprzedza Zulciaka. Przewaga Wisły
7' Centra Sedlewskiego, ale pewnie Cabaj
9' Kiebzak ale broni Madejski.
 W odpowiedzi uderza zza pola karnego Sulkowski, ale obok słupka.
10' Uciekł lewą stroną Pożak, ale nikt nie zdołał sięgnąć tej piłki
12' Mecz może podobać się kibicom. Akcje szybkie i sporo dzieje się głównie po bramką Cabaja
13' Cabaj łapie piłkę po zagraniu swojego kolegi. Rzut wolny pośredni.
13'  Cabaj
 Ustawiają gospodarze mur. Chyba cała ekipa w bramce.
 Długo trwa ustawianie muru.
 Uderza Smektała, ale niestety nad bramką.
 Szkoda tej okazji wiślaków.
17' Pożak centruje, ale Hirsz nie trafia w piłkę.
18' Leży na boisku faulowany Szymankiewicz. Przerwa w grze
19' Około 250 kibiców na trybunach
 Z Kacprem wszystko OK. Gramy dalej.
21' Dobra centra Wojcieszyńskiego do Siedlarza, który jednak poślizgnął się i nie doszedł do piłki
22' Poznański zatrzymuje centrę rywala i róg dla Garbarni
24' Zza pola karnego uderza Siedlarz minimalnie niecelnie
25' Centruje Sedlewski, ale piłka trafia jedynie w boczną siatkę.
 Pożak wywalcza róg dla Wisły. Może teraz??
 Piąstkowanie Cabaja i zdaniem arbitra faulowany były bramkarz Cracovii
27' I kolejny corner dla Wisły
 Gwizdek arbitra i powtórka tego cornera.
 Zła centra Sulkowskiego. Od bramki gospodarze
28' Pożak faulem zatrzymuje Wójcika. Krzyczą trybuny żółta, ale nic z tgo
 Centra z wolnego wyłapana pewnie przez Madejskiego
31' Siedlarz fauluje w ataku.
32' Faulowany Zulciak. Może teraz??
 Sulkowski centruje głową obrońcy i tylko aut
34' Siedlarz do Serafina ten uderza ale pewnie Madejski w bramce Wisły
34' Wiślacy od wolnego.
35' Maksymiuk zagrywa ręką. Wiślacy niby mają przewagę, ale póki co brakuje wykończenia akcji.
38' Uderza Borovicanin, ale bardzo niecelnie
39' Ależ pech wiślaków!!! Smektała w poprzeczkę!!!!!
40' Hirsz na spalonym.
42' Masiuda faulem zatrzymuje Hirsza. Bez kartki
43' Rzut rożny dla Wisły. Wywalczył go Smektała
44' Ależ bilard w polu karnym Garbarnii ale tylko róg
45' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK!!!!!! BRAWO MAKSIU!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Pięknie się to zakończyło dla Wisły. Po rzucie rożnym i ogromnym zamieszaniu w polu karnym Garbarni piłkę do siatki skierował Arkadiusz Maksymiuk. BRAWO WISŁA!!! BRAWO MAKSIU!!!!!
45'  Koniec pierwszej połowy
 Zasłużone prowadzenie wiślaków. Ekipa Wisły była tutaj lepsza i zasłużenie prowadzi. Wiślacy objąć prowadzenie mogli wcześniej, ale zawsze czegoś brakowało.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy i ciepły obiad. Wracamy za parę chwil
 Wychodzą zawodnicy obu ekip.
 Zaraz gramy drugą połowę. Oby podwyższyć wynik i zabrać do domu te 3 punkty!!!
46'  Zaczyna Wisła
48' Naciskany Madejski w aut.
49' Kalemba uderza, ale Madejski broni!!!!
50' Centrował z rzutu wolnego Sulkowski ale nie doszedł do piłki Hirsz
51' Wiślacy od rzutu wolnego. Faulowany był Tomasz Sedlewski
52' Tym razem faulem zatrzymany Szymankiewicz
 Centra Sulkowskiego Poznański głową, ale faul. I Cabaj od wolnego
54'  Hirsz
55'  Kitliński za Serafina
56' Sulkowski głową na róg. Bronimy!!!!!
57' Wójcik ale broni Madejski
 Zaczyna padać w Krakowie
59 '  Darmochwal za Zulciaka
63' Maksymiuk do Pożaka ten zatrzymany w polu karnym
63'  Żemło
 Jak padało piłka wpadła do siatki Wisły ale chorągiewka arbitra w górze i prowadzimy. Przewaga gospodarzy
64' Bardzo brzydkie zachowanie Masiudy. Uderzył łokciem Sedlewskiego
66' Lekko kropi ale nadajemy dla Was.
66' Będzie zmiana w Wiśle
67' Rzut wolny dla gospodarzy. Uważamy!!! Bronimy!!!!
 W mur gospodarze. Róg..
68' Jakiś uraz Bartka Sulkowskiego. Wstawaj Sulek!!!!!!!
70' Litwniuk za Smekałę
71'  Pietras
72' Siedlarz fauluje Żemłę. Gramy jeszcze!!! Jaki to trudny mecz dla Nas!!!
78' Sedlewski
79'  Ogar za Siedlarza
80' Pada deszcz że sniegiem
81' Słabo nam pisać.
82' Już wychodzi slonce
82'  Ogar
85'  Ogar
 Niestety dwa rzuty rożne pod bramką Wisły wybija piłkę z linii Żemło, ale sędzia pokazuje na środek
86'  Ploj za Hirsza
87' Cieszą się miejscowi..
88'  Szymankiewicz
 Bardzo mocno Kalemba z wolnego ale Madejski broni!!!!
89' Jeszcze róg dla Gabrarni
 Faulowany Madejski
90'  Popiołek za Szymankiewicza
90' +4
90+1' Ploj głową obok bramki!!!!
90+2' Ogar uderza Madejski na róg...
 Piąskowanie Madejskiego. Ale znowu róg ...
90+3' Od wolnego zacznie Wisła
90+4' Od wolnego Wisła. Ostatnia akcja!!!!!!
 Dawaj Wisło!!!!!!
 Ratuje gospodarzy Cabaj
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom utrzymać tego korzystnego wyniku w Krakowie. Wiślacy byli lepszą ekipą, ale gospodarze po dramatycznej końcówce wyrównali i to oni cieszą się z jednego pumktu