Pogoń Siedlce : Wisła Grupa Azoty Puławy -

M.Majewski 21, Pyrdło 66 - Klichowicz 48(k), Kołtański 49
Arbiter: Albert Różycki ( Łódź)

1. Burek- 3.R.Majewski, 4. Misiak, 10. Miś, 14. Burka, 16. Sinior, 18. Pyrdoł, 21. M.Majewski, 23. Derlatka, 56. Demianiuk, 99. Wincenciak

1.Łakota - 17. Pavlas, 37. Tkocz, 18. Wiech,88.Flak, 26. Kołtański, 74. Skałecki, 16. Nojszewski, 8. Kumoch, 91. Klichowicz, 34. Bortniczuk

Już w niedzielę 12 listopada ekipa Wisły Grupa Azoty zagra na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Początek naszej relacji od 19:45
 19:00 Piotrek wita z Siedlec
 Chłodnych i wietrznych Siedlec. Około 6 stopni ciepła dziś w tym mieście. Pusty póki co obiekt ROSIRT
 Organizatorzy powoli rozpalają jupitery na obiekcie.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 13. Oskar Mielcarz,3. Radosław Seweryś, 21. Oskar Przywara, 7. Krystian Puton, 31. Kamil Kargulewicz, 94. Kacper Szymanek,99. Karol Noiszewski,
 Rozpalają się coraz mocniej jupitery na obiekcie. Za kilka minut rozpocznie się rozgrzewka a ja jak zawsze na początek miło pogadałem z miejscowym spikerem Mateuszem Ciulakiem.
 Nie mamy na chwilę obecną składu Pogoni.
 Śmieją się miejscowi, że obiekt w Siedlcach to prawdziwa twierdza dla Wisły. No niestety taka prawda, wielu z kibiców Dumy Powiśla nie było jeszcze na świcie, kiedy tu wygrywaliśmy.
 Wybiegli piłkarze Wisły Grupa Azoty na rozgrzewkę. Powitani brawami.
 Czekamy nadal na skład gospodarzy. No mamy nadzieję, że się doczekamy :)
 Na ławce siedlczan zasiedli dziś 97. Jakub Kowynia,2. Tomasz Lewandowski, 7. Damian Szuprytowski, 8. Kamil Włodyka,9. Damian Nowak, 20. Cezary Bujalski, 22. Oliwier Myszkowski, 26. Jakub Okusami, 27. Danny Babor
 Kibice na sektorze F3 prezentują flagę Pogoni i Wisły.
 Trwa rozgrzewka. Za kilka minut zaczynamy to ważne spotkanie.
 Składy obu ekip zaprezentowane, można udawać się do szatni i tam wysłuchać uwag swoich szkoleniowców.
 Tylko minuty dzielą Nas od rozpoczęcia tego spotkania. Mocno trzymajcie kciuki niech to co złe się dziś skończy. Wiemy, że będzie ciężko, ale wiara ponoć góry przenosi. Tego się trzymajmy
 Wychodzą!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Pogoń czerwone koszulki, czarne spodenki
 Przed meczem odśpiewany został hymn Polski
 Wisła Puławy na trybunach siedleckiego obiektu.
 Pogoń Wisła Wisła śpiewają wspólnie fani
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Spokojny początek z obu stron.
3' Faulował w ataku szarżujący Demianiuk. Od rzutu wolnego puławianie
 Wszyscy wstają i śpiewają w Siedlcach. Na boisku przechwyt Skałeckiego, ale kończy się na rywalu
 Cały stadion bawi się na tym meczu. Bardzo fajna atmosfera
 Centra Klichowicza, ale pewnie łapie piłkę Burek
8' To powinno być 0:1, ale kapitalnie strzał Klichowicza broni Burek!!! Tylko rzut rożny
 Póki co dobrze wiślacy, i to puławianie mieli najlepszą okazję do otwarcia spotkania. Oby tak dalej
11' Kolejny strzał Klichowicza i kolejny raz Burek wybija futbolówkę!!!!
14' W pięknym mieście Siedlce, gdzie rycerzyk w herbie jest na trybunach. Na boisku wiele walki.
16' Ucierpiał w starciu z Pavlasem Demianiuk. Od rzutu wolnego gospodarze
18' To powinno być 0:3, kapitalnie w pole karne siedlczan wpadł Bortniczuk ale kolejny raz broni Burek!!!!
19' Centra Misia, ale tylko corner dla Pogoni
 Nerwowo obrońcy Dumy Powiśla w aut
21'  M.Majewski
 Jak się nie strzela swoich sytuacji to do bramki trafią rywale. Centra Misia z lewej strony w polu karnym najlepiej odnalazł się Mateusz Majewski, który głową otworzył wynik spotkania
 To był pierwszy celny strzał Pogoni....
24' To powinno skończyć się bramką dla Wisły Grupa Azoty. Nojszewski kapitalnie do Bortniczuka, ten zamiast strzelać podaje do Klichowicza, który jednak nie zdołał oddać strzału i ostatecznie na uderzenie nad bramką Burka zdecydował się Kołtański.
25' Z dystansu Wincenciak, ale Łakota kapitalnie na rzut rożny
 Krótko siedlczanie i Flak blokuje Demianiuka i kolejny rożny
 Tym razem źle rozegrali corner siedlczanie i strzał Wincenciaka daleko obok bramki Wisły
28' Kolejna próba puławian z dystansu Kumoch,ale prosto w Burka, który łapie piłkę
31' No cóż wiślacy kolejny raz grają dobry mecz, ale brakuje magicznej skuteczności...
32' Strzał Pyrdoła zablokowany i rzut rożny dla Pogoni
33' Efektowny strzał Misiaka szybuje nad bramką Łakoty
37' Centra Majewskiego, ale pewnie Łakota
38' Faulowany Flak tuż przed polem karnym. Dobra okazja na wyrównanie!!!
 Kołtański uderza w mur.....
41' Klichowicz wywalcza rzut rożny.
 Centra Kołtańskiego uderza Wiech, który reklamuje u rywala zagranie ręką. Gramy jednak dalej
43' Klichowicz do Pavlasa ten wpada w pole karne uderza, ale Burek odbija piłkę!!!
44' Błąd Pavlasa, który nabija rywala piłka trafia do Demianiuka, który wychodzi sam na sam z Łakotą, ale trafia w słupek!!!!!!
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Pierwsza połowa meczu przyjaźni w Siedlcach zakończona. Po 45 minutach nie mamy powodów do radości, bowiem puławianie przegrywają z Pogonią 1:0. Ekipa Dumy Powiśla stworzyła sobie więcej okazji, ale bardzo dobrze w bramce gospodarzy spisuje się Burek
 W końcówce to rywale mogli Nas dobić, ale Demianiuk nie wykorzystał dobrej okazji na gola tak więc do przerwy schodzimy przegrywając 1:0
 Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie lepsze dla Wisły Grupa Azoty. Z takim przesłaniem żegnamy się z Wami. Do Siedlec wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy na plac gry!!!!!!!
 Są już gracze Pogoni. Zaczynamy za chwilę drugą połowę
46'  Zaczyna Pogoń
47' Klichowicz lewą stroną i tylko rzut rożny...
 Będzie rzut karny dla Wisły!!!! Ręką w polu karnym jeden z siedlczan!!!!
48' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!!! BRAWO KLISZI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
49' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL DAMIAN KOŁTAŃSKI!!! BRAWO KOLTAN!!! BRAWO WISŁA
 Kapitalnie rozpoczeła się ta połowa. Najpierw pewnie z rzutu karnego Klichowicz a chwilę później Nojszewski zza pola karnego i mamy prowadzenie!!!
 Ależ zmieniła się sytuacja przy Jana Pawła II. Puławianie rzucili się na rywali jak wściekłe psy!!!
53' Uderzenie Klichowicza, ale zbyt lekkie i pewnie broni Burek
 Oprawa kibiców Pogoni i Wisły. Są sztuczne ognie
55' Co tu się dzieje!!!! O mały włos wiślacy nie trafiliby do własnej siatki, ale broni to Łakota
58'  Tkocz za faul
60'  88. Flak za faul
61'  20. Bujski za 23. Derlatkę
 Puławy i Siedlce, Siedlce i Puławy bawią się kibice
64' Burek uprzedza Bortniczuka. Od autu Wisła
64' Złe centra Pavlasa i od bramki grę wznowi Burek
65' Pyrdoł z dystansu piłka ociera się o wiślaków i rzut rożny dla Pogoni
 Nikt nie sięga piłki i od bramki grę wznowi Łakota
66'  Pyrdoł
 Błąd puławskiej obrony, Pyrdoł wbiega w pole karne i strzałem po długim rogu daje wyrównanie. Co za szalony mecz w Siedlcach
69' Klichowicz do Nojszewskiego, ale ten uderza prosto w rywala!!!!!
71' Kolejna próba Nojszewskiego, ale kolejna niecelna
73' Demianiuk do Siniora ten nad bramką
75' Zamieszanie pod bramką Wisły Grupa Azoty,ale ostatecznie Tkocz wybija
77'  Skałecki za faul na Pyrdole
78'  21. Przywara za 16. Nojszewskiego
7. Puton za 8. Kumocha
79' Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty. Może teraz??
 Źle Kołtański i kontra rywali na szczęście zatrzymana przez Przywarę
80'  3. R. Majewski za faul na Bortniczuku
 Faulował po centrze Putona Tkocz i od rzutu wolnego gospodarze
82' Skałecki do Bortniczuka, ale za mocno i łapie piłkę Burek
83' Celny strzał Klichowicza, ale pewnie broni to Burek
84'  9. Nowak za 21. M.Majewskiego
 Skurcze łapią Damiana Kołtańskiego... Źle to wygląda
85'  31. Kargulewicz za 91. Klichowicza
87'  27.Babor za 18 .Pyrdoła
8. Włodyka za 99 Wincenciaka
89' Jeszcze rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Kotłuje się pod bramką Pogoni strzał Kargulewicza i tylko rzut rożny kolejny
 Centra Putona piąstkowanie Burka i faulowany bramkarz Pogoni
90' +3
90+1' Skałecki przerywa akcję Pogoni
90+2' Jeszcze wierzymy bo to można wygrać!!!!
 Jeszcze faulował jeden z graczy gospodarzy w ataku.
90+4' Jeszcze aut dla Pogoni
90+5'  Koniec spotkania
 No to mamy kolejny przyjacielski remis w Siedlcach. Bardzo emocjonujące spotkanie w Siedlcach kończy się remisem 2:2. Było wszystko bramki emocje i walka.
 Idą wiślacy za doping
 Przyszedł Mateusz i powiedział, że wynik zgodnie z jego oczekiwaniami remis. Przyjacielski remis