Cyfert 88 - Łuszkiewicz 43, Putno 58, Giel 79
Arbiter: Piotr Idzik (Poznań)

Gradecki - Flak, Cyfert, Wiech, Cheba, Carlos Daniel,Kona, Puton, Banach, Bartosiak, Paluchowski
Górski - Gawlik, Majewski, Gordilo, Borecki, Staszak, Putno, Głaz, Łuszkiewicz, Stolc, Kamiński

Już w poniedziałek ekipa puławskiej Wisły zagra z KKS-em 1925 Kalisz. Początek naszej relacji od 18:00
 17:29 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami trudne i ważne dla Wisły spotkanie z KKS-em 1925 Kalisz.
 Jupitery już zapalone. Bramkarze Wisły na rozgrzewce
 Mamy składy. W zespole Wisły mamy debiut
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Lukas Kuban, Pedro Gaio, Piotr Lisowski, Kacper Kondracki, Stefan Ilić, Krystian Bracik, Ednilson Furtado, Emil Drozdowicz
 Na ławce KKS-u 1925 zasiedli Maciej Krakowiak, Kacper Dudek, Andrzej Kaszuba, Bartosz Gęsior, Mateusz Wysokiński, Nikodem Zawistowski, Kamil Koczy, Piotr Giel
 Piłkarze Wisły już na rozgrzewce
 Trwa rozgrzewka. Przez cały dzień w Puławach słońce i 10 stopni ciepła. Teraz słońce kryje się za horyzont troszkę chłodniej.
 Wierzymy, że ten mecz dostarczy wielu emocji. Trzymamy kciuki za Wisłę i za jej wygraną.
 Michał Świderski rozpoczyna prezentację składów obu ekip.
 Delegatem meczowym jest Pan Michał Gościcki z Warszawy, a obserwatorem meczowym Cezary Wójcik z Lublina
 Schodzą wiślacy do szatni. Kilka minut i zaczniemy ten bardzo ważny mecz.
 Goście także udają się do szatni.
 Dzisiejszy mecz na antenie TVP Sport skomentują Sławomir Kwiatkowski oraz były gracz Motoru Lublin Rafał Grodzicki, który aktualnie gra w Jutrzence Giebułtów.
 Czekamy obie ekipy w szatniach
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła w pasiakach, KKS 1925 na zielono
 Mocne podanie do Majewskiego Gradecki poza polem karnym, ale napastnik KKS-u na spalonym
3' Dużo walki w Puławach. Głośny doping Fanatyków.
4' Gradecki pewnie uprzedza Majewskiego. Od bramki Wisła
5' Upadł Bartosiak, ale gwizdek sędziego Piotra Idzika z Poznania milczy
 Dobrze nogami Gradecki, który uprzedził szybkiego Putno
6' Z dystansu Cheba, ale źle trafił w piłkę i pewnie łapie piłkę Górski
9' Zablokowane uderzenie Paluchowskiego i pewnie łapie kolejny raz piłkę Górski.
11' Borecki z prawej strony Wiech wślizgiem na rzut rożny.
 Pewnie wiślacy
13' Ależ ratuje nas Gradecki!!! W pole karne wpadł Majewski, ale broni to bramkarz Wisły!!!!
16' Bardzo nerwowo wiślacy. Chyba ta sytuacja dla gości sparaliżowała Dumę Powiśla
17' Centra Bartosiaka podbita przez Gawlika i pewnie łapie piłkę Górski
19' Uprzedzony Banach przez Stolca. Od rzutu z autu Wisła
21' Zablokowany Głaz i kolejny corner dla KKS-u 1925.
23' Dużo zamieszania pod bramką Wisły i Flak zmuszony wybić piłkę na aut
23' Po wrzucie z autu uderza Majewski ale nad bramką Gradeckiego
24' Centra Bartosiaka piłka trafia do Carlosa Daniela ale ten uderza w obrońcę KKS-u
26' Z dystansu Bartosiak, ale piłka mija bramkę Górskiego
29' To powinno być 1:0, najpierw centra Putona uderza minimalnie obok bramki Paluchowski a chwilę później Kona i Górski na róg...
 Kocioł w polu karnym KKS-u ale Paluchowski prosto w obrońcę!!!!
30' Łuszkiewicz na górną siatkę.
33' Łuszkiewicz mądrze ręką zatrzymał piłkę przy kontrze!!!
 Ależ ostre Staszaka w nogi Putona!!! To powinna być czerwona kartka
36'  Łuszkiewicz
Staszak
  Paluchowski
 Ależ gubi się sędzia Idzik!!. Dziwi nas klucz wyboru sędziów
38'  Kona
Łapią się wiślacy za głowy!!!
 Czysto w piłkę trafił Kona, ale sędzia pokazał żółtą kartkę...
40' Wpadł w pole karne gości Paluchowski uderzył ale odbija piłkę Górski!!!
42' Kamiński z rzutu wolnego prosto w Putona
43'  Łuszkiewicz
 Niestety goście trafiają na 0:1. Majewski odwrócił się podał przed pole karne do Łuszkiewicza, a ten mocnym strzałem pokonał Gradeckiego
45' +1
 Zderzenie Cheby z Putno i uraz gracza Wisły
 Źle to wygląda nie podnosi się Cheba...
 Sędzia Idzik prosi nosze....
 Dominik Cheba na noszach opuszcza plac gry....
 Brawa dla dla zawodnika Wisły
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż za nami pierwsze 45 minut. Nie była to udana połowa dla Wisły. Sporo walki i kilka okazji z obu stron. Niestety skuteczniejszy okazał się zespół gości.
 Oby druga połowa była skuteczniejsza i lepsza dla Wisły.
 Oddajemy głos do studia. Do Puław wracamy za kilka minut
 Rozgrzewa się Lukas Kuban, który musi zastąpić Dominika Chebę
 Wybiegają wiślacy!!!!
46'  Kuban za Chebę
46'  Zaczyna KKS 1925
47' Putno uprzedzony przez Wiecha i rzut rożny dla gości
 Głową Kamiński, ale pewnie Gradecki
 Łuszkiewicz próbował lobować Gradeckiego ale niecelnie
50' Carlos Daniel do Bartosiaka, ale ten uderzył nad bramką
52' Za mocne podanie do Banacha. Od autu goście
53'  Głaz
54' Zamieszanie pod bramką Górskiego faulowany Wiech ale bez reakcji sędziego
55' Kona zza pola karnego niecelnie
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do gry gotowi Kacper Kondracki oraz Stefan Ilić
58'  Putno
59'  Ilić za Bartosiaka
Kondracki za Banacha
59'  Stolc za faul na Paluchowskim
 Dobra wrzutka w pole karne Gordilo a głową piłkę do siatki wpakował Putno
 Będą aż trzy zmiany w zespole KKS-u 1925
 Kradną czas goście
63'  Kaszuba za Putnę
Zawistowski za Kamińskiego
Koczy za Łuszkiewicza
65' Gordilo sam na sam z Gradeckim ale nie trafiał Hiszpan
67' Gordilo ale broni ten strzał Gradecki!!!
 Smutno i źle w Puławach. Ekipa Wisły niestety bez pomysłu dzisiaj
71' Zawistowski do Majewskiego ale urodzony w Puławach napastnik prosto w Gradeckiego
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry nieprzygotowany Emil Drozdowicz
73'  Drozdowicz za Paluchowskiego
74'  Giel za Majewskiego
74' Nie sięgnął piłki Ilić po wrzutce od Kondrackiego
75' Puton do Kony ten uderza ale Górski na róg!!!!
76' Kaszuba obok bramki Wisły
 Zablokowany Carlos Daniel i rzut rożny...
79'  Giel
 W środku pola faulowany był Kondracki ale sędzia kazał grać dalej poszła kontra piłka trafiła do Giela, który dokonał egzekucji
80' Zawistowski zablokowany przez Wiecha i róg...
82' Do gry gotowy Mateusz Wysokiński
82'  Wysokiński za Gordillo
84' Centra Ilica zderzenie Górskiego z Carlosem Danielem i uaz bramkarza KKS-u
85' Kondracki wywalcza rzut rożny
 Faulował w ataku Cyfert Górskiego
86'  Bracik za Flaka
 Głową Cyfert ale Gawlik na róg.
88' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL BŁAŻEJ CYFERT !!!!!!!
 Daje tlen wiślakom Cyfert, który trafia z bliska do siatki Górskiego.
90' +4
90+1'  Górski
Cyfert
90+2' Jeszcze wiślacy.
90+3'  Wiech
 Sypią się kartki. Pozwolił na twardą grę sędzia. Są tego efekty
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać kolejnego spotkania w tym sezonie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla przegrała z KKS-em 1925 Kalisz 3:1
 Smutny wieczór w Puławach, wiślacy nie dali rady pokonać KKS-u. Jedyne co się udało to bramka honorowa strzelona przez Błażeja Cyferta
 Smutni wiślacy schodzą z placu gry. Smutny Piotrek oddaje głos do studia.