0:1

- Paluchowski 6
Arbiter: Sebastian Wiśniowski ( Ryglice)

M.Zając- Drelich, Purcha, Oziębło, Kapuściński, Lis, Majda, Grasza, Hass, Ochał, King Owczarzak- Kuban, Pielach, Wiech, Cyfert, Cheba, Skałecki, Ednilson de Jesus Tavares Furtado, Kondracki, Drozdowicz, Paluchowski

Już w sobotę 15 maja puławska Wisła rozegra mecz na szczycie w Sieniawie z miejscowym Sokołem. Początek naszej relacji od 16:45.
 16.07 Piotrek wita z Sieniawy
 Przed nami arcyważne i trudne spotkanie z Sokołem. Mamy już składy. Zaraz je wpiszemy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Adam Gałązka, Łukasz Kacprzycki, Karol Czelny, Tomasz Zając
 Na ławce Sokoła zasiedli Dominik Jakiel, Jakub Więcek, Krzysztof Kasperkowicz, Damian Skała, Adrian Wójcik, Dominik Pikiel, Łukasz Mazurek
 Bardzo ładna wiosenna pogoda w Sieniawie. Około 18 stopni ciepła słonecznie
 Bramkarze Wisły już na rozgrzewce
 Pan delegat wszystko spisuje dokładnie kto jaką redakcję reprezentuje. Oby nie zawiedli arbitrzy
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę.
 Co roku w nowym miejscu na stadionie w Sieniawie. Może to miejsce da nam w końcu 3 oczka
 W Rącznej rezerwy Cracovii pokonały Stal Kraśnik 2:1
 Trwa rozgrzewka. 27 minut i zaczynamy mecz na szczycie
 Dziś w Sieniawie z zespołem będący poza kadrą meczową Rafał Kiczuk oraz Krystian Puton.
 Powoli zbliża się ten czas. Ten ważny mecz. Chociaż dziś raczej nic nie dowiemy się, ale zrobimy kolejny krok. Wierzymy w to
 Spiker wita publiczność. Tak tak gramy dla kibiców to najważniejsze.
 Miejscowy spiker przedstawia historię obu miast, które są silnie związane z rodzina Czartoryskich.
 Schodzą powoli wiślacy do szatni
 Miał troszkę problemów sympatyczny Pan Janusz z nazwiskiem Ednilsona
 Prezesem Wisły jest Pan Mariusz Pawlak stwierdził miejscowy spiker do mikrofonu. :)
 Nasz trener ma widać wiele funkcji
 Wybiegają wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla na czerwono
 Czekamy na gospodarzy. Spiker czyta historię pojedynków obu ekip
 Są gracze Sokoła, którzy dziś zagrają na niebiesko
1'  Zaczyna Sokół
2' Próba Ednilsona, ale piłka daleko od bramki gospodarzy
4' Pchnięty wyraźnie w polu karnym Paluchowski ale nie ma karnego
4' Uderzenie Skałeckiego z 23 metra ale piłka mija słupek bramki Mateusza Zająca.
6' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!! 0:1 BRAWO PALUSZEK!!!!!
 Ależ początek wiślaków. Kapitalne podanie Emila Drozdowicza do Paluchowskiego ten wpada w pole karne i strzela obok Mateusza Zająca. Brawo WISŁA!!!!! To pierwsza bramka Wisły w Sieniawie!!!!
8' Za mocne podanie do Paluchowskiego. Szybszy bramkarz gospodarzy
9' Faulowany Lis przez Drozodowicza. Gospodarze od rzutu wolnego
 Po 10 minutach jest super. Ale do końca spotkania daleko. Musimy nadal grać. Mocno dopingujcie Wisłę!!!!!
12' Ochał uderza, ale robi to tak niecelnie, że piłka wychodzi na aut
14' Uraz Cyferta chwila przerwy w grze
 Purcha nabija jednego z wiślakó i róg..
 Radzą sobie wiślacy. Uważnie w obronie. Oby tak dalej!!!
16' Ednilson wywalcza rzut rożny.. Może teraz??
 Niecelnie głową Drozdowicz jeszcze wrzutka Paluchowskiego ale pewnie obrona Sokoła
 Chwilę później wrzuca Ednilson upadł Drozdowicz w polu karnym ale karnego nie ma. Ostrzeżony zawodnik Wisły
19' W ataku gospodarze, ale wiślacy pewnie w obronie. Oby tak dalej.
21'  Cyfert za faul Ozięble
23' Ala dziś iskrzy na boisku. Obie ekipy chcą tu wygrać
24' Złe wykonanie rzutu wolnego przez Lisa. Od bramki grę wznowi Piotr Owczarzak
26'  Cyfert za faul na wychodzącym sam na sam z Owczarzakiem Kingiem
 W mur King....
 Ależ tutaj czekają nas nerwy. Niestety kartka była zasłużona.
 Ależ będzie tutaj ciężko. No, ale wiślacy muszą walczyć!!!
27'  King za brutalne wejście w Chebę....
 Ależ ostre wejście. To powinna być czerwona kartka!!!!!
30' King w nogę Pielacha.. Bronimy to!!!!!!
32' Brzydko Purcha fauluje Kubana. Panie sędzio!!!!!
33' Leży faulowany Paluchowski i co?? I nic... Ależ nie panuje tutaj sędzia Wiśniowski z Ryglic
 Będzie zmiana w Wiśle
35' Rzut rożny dla Sokoła. Boże ile to jeszcze!!!!
 Do gry przygotowany Włodzimierz Puton
37'  W. Puton za Drozdowicza
87' Co wyczynia sędzia Wiśniowski?? Faulowany w polu karnym Paluchowski sędzia każe grać dalej....
40' Paluchowski nabija rywala i róg
 Zablokowany Paluchowski i kolejny corner dla Dumy Powiśla...
42' Ręką Cheba i piłka dla Sokoła
43' Wiślacy oby dalej
 Wyszedł z piłką Hass. Od bramki Owczarzak
44' King uderza w Pielacha piłka po głowie kapitana Wisły wychodzi na róg...
45' +2
45+1' Paluchowski faulowany. Od wolnego Wisła
45+2' Lis prosto w ręce Owczarzaka
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa hitowego spotkania w Sieniawie z Sokołem. Po 45 minutach prowadzimy 1:0, ale niestety od 26 minuty zmuszeni jesteśmy grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Błażeja Cyferta
 Wierzymy, że uda się utrzymać prowadzenie i do domu wrócić z 3 oczkami. Przed nami przerwa a potem długie 45 minut drugiej połowy
 Oddajemy chwilę głos do studia. Do Sieniawy wracamy za moment
 Wybiegają wiślacy!!!!!!!!
 Są też gracze Sokoła
47' Na spalonym Ednilson
48' Łokciem trafiony Kuban. Od wolnego Wisła
48' Bronimy się mądrze. Oby tak dalej
49' Od wolnego wiślacy.
52' Paluchowski do Kondrackiego ten głową niecelnie
54' Purcha w Kubana i róg dla Sokoła... Bronić to WISŁA
55' Uff!!! Majda w poprzeczkę!!!!
57' Wiech na róg.. No niestety tak to będzie wyglądać...
 Bronią się wiślacy. Radio Rzeszów nadaje na żywo
60' Pielach faulem zatrzymuje Graszę. Sokół od wolnego
 Kolejna próba Majdy nad bramką
61' Mazurek za Oziębłę
Więcek za Majdę
63' Dłuży nam się czas w Sieniawie
65' Aut dla Wisły
66' Purcha w pole karne Cheba głową w aut
67' King uderza i piłka ociera się o wiślaków i róg...
 Kotłuje się pod bramką Wisły krzyczą miejscowi ręka, ale tylko rzut rożny....
68' King płoszy wróble za bramką.... Niech tak strzela
70' Na spalonym Mazurek.
 Nie śpieszy się Piotrek Owczarzak. Dziwicie się??
71' W aut wiślacy. Oby dalej.
 Będą dwie zmiany w Wiśle
73'  Czelny za Kondrackiego
Brągiel za Ednilsona
76' Skałecki w aut
77'  Purcha za faul na Paluchowskim
 Leży Paluch. Chwila przerwy w grze
78' Z Paluchem wszystko OK, ale niestety piłka po jego strzale mija bramkę Sokoła
79' Z linii bramkowej w zamieszaniu wybija Pielach!!!!!
80'  Wójcik za Hassa
Pikiel za Purchę
81' Wójcik nabija Brągiela i róg
 Pogubił się arbiter
83'  Skałecki
85' Lis prosto w ręce Owczarzaka
86' Ręka jeden z graczy Sokoła i nie ma niczego
86'  Kasperkowicz za Kinga
87' Lis fauluje Czelnego. Od wolnego Wisła.
88' Lis i Kuban dla bezpieczeństwa głową na róg...
 Faul w ataku!!!!
90' Gramy do końca WISEŁKO gramy do końca
90' Kolejny róg dla Sokoła
90+1' Kasperkowicz nad bramką!!!!
90+2'  Cheba
90+3' Ile jeszcze???? Panie sędzio!!!!!!
 Nie pokazał sędzia ile gramy!!!!!!
90+4' Paluchowski traci w narożniku piłkę
 Rzut wolny dla Sokoła. Idzie w pole karne bramkarz!!!!!
90+5'  Paluchowski za protesty
90+6' Panie Turek!!! Panie sędzio????
90+7'  Koniec spotkania!!!!!!