Podlasie Biała Podlaska : Wisła Puławy -

- Bartosiak 71, K.Puton 86
Arbiter: Paweł Sitkowski ( Kąkolewnica)

Kasperek-Salak, Kobza, Kocoł, Chmielewski, Dmitruk, Zabielski, Golba, Kosieradzki, Andrzejuk, Wojczuk
Kołotyło- Kuban, Cyfert, Wiech, Brągiel, Kacprzycki, Kondracki,Skałecki, K.Puton, Zając, Bartosiak

Już w sobotę 12 czerwca puławska Wisła rozegra swoje przedostatnie spotkanie w III lidze. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zagra w Białej Podlaskie z Podlasiem: Początek naszej relacji od 17:15
 16:57 Piotrek wita ze stadionu PSW w Białej Podlaskiej
 Przed nami ostatnie spotkanie wyjazdowe w III lidze. Mamy już składy obu ekip. W Wiśle mamy kilka zmian
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Marcel Kąkol, Rafał Kiczuk, Włodzimierz Puton, Ednilson Furtado, Adam Gałązka, Jakub Konc
 Dzięki gospodarzom za warunki do relacji. Nie jest łatwo, ale damy radę. Obie ekipy na rozgrzewce
 Na ławce Podlasia zasiedli Wiktor Krasowski, Sebastian Całka, Mariusz Łukasiewicz, Jakub Łęcki, Przemysław Skrodziuk, Gabriel Mierzwiński, Andrei Arkhipau
 Około 20 stopni ciepła w Białek Podlaskiej. Nie pada to najważniejsze
 Wolne od trenera Pawlaka dostali dzisiaj Mateusz Pielach, Dominik Cheba, Adrian Paluchowski oraz Emil Drozdowicz.
 Dziwią się miejscowi jak to możliwe, że dzisiejszy mecz prowadzi sędzia z Kąkolewnicy miejscowości spod Białej Podlaskiej.
 Przed meczem chwila rozmowy ze sztabem szkoleniowym Wisły o czekających nas podróżach w II lidze. Dzisiaj okazało się, że nie pojedziemy do Stargardu gdzie Piotrek bywał bardzo często, Bytowa oraz Grudziądza. Życzymy ekipom szybkiego powrotu do II ligi
 Obserwatorem dzisiejszego spotkania jest Pan Arkadiusz Łaszkiewicz z Zamościa
 Nie podobają się nam się chmury gromadzące się nad Białką Podlaską. Oby nie padało, bo będziemy musieli szybko zmieniać miejsce nadawania :)
 Miejscowi spiker pogratulował Wiśle awansu a kibice nagrodzili te informacje brawami
 Obie ekipy już w szatniach
 Z nami tory kolejowe i słyszymy pociągi
 Są wiślacy!!!! Ekipa Dumy Powiśla w pasiakach
 Gospodarze na fioletowo. Też już widzimy graczy Podlasia na placu gry
 Zaczyna mocniej wiać. Nie wygląda to dobrze
1'  Zaczyna Podlasie
2' Z rzutu wolnego Kocoł piłka mija bramkę Owczarzaka. Niesiona wiatrem futbolówka
 Ależ wieje tutaj.
3' Bartosiak do Zająca ale nie oddał strzału Tomasz
6' Od rzutu z autu gospodarze
7' Wiślacy grają pod wiatr. Sporo przypadku na boisku. Kołotyło nie może dokopać do środka boiska
8' Tym razem od autu Wisła
 Nikt nie sięgnął centry Zająca
10' Brągiel lewą stroną Dmitruk na aut
12' Bartosiak z prawej strony ale piłka mija bramkę gospodarzy
 Jakiś uraz Tomka Zająca. Przerwa w grze
 Będzie potrzebna zmiana
 Do gry gotowy Włodzimierz Puton
15'  W.Puton za Zająca
 Wrzutka Wojczuka Kuban uprzedza rywala i od rzutu rożnego Podlasie
 Radzą sobie gracze Wisły
18' Uderzenie Włodka Putona, ale broni Kasperek
 Wrzutka Brągiela, ale pewnie bramkarz Podlasia
19' Kolejna próba Brągiela, ale znowu szybszy bramkarz Podlasia
20' Zablokowany Dmitruk gospodarze od rzutu rożnego
 Źle wykonał ten stały fragment Kocoł. Od bramki Kołotyło
 Lekko zaczyna kropić. Nie wygląda to dobrze
23' Bartosiak uderza, ale wcześniej gwizdek sędziego. Ręką zagrał Bartosiak
26' Rzut rożny dla Wisły
 Pomysłowo wiślacy Krystian Puton do Bartosiaka przed pole karne ten uderza po drodze lot piłki zmienia Kondracki, ale piłka mija bramkę Kasperka
33' Leje nad Białą
34' Głową Wiech ale obok bramki
36' Wyrównane spotkanie w Białej Podlaskiej
39' Przewinił w ataku Golba
42' Krystian Puton wywalcza róg
 Po centrze Krystiana głową Cyfert ale obok bramki Kasperka
44' Bartosiak sam na sam z Kasperkiem ale broni to bramkarz Podlasia
45' +1
45+1' Krystian Puton ale wysoko nad bramką Kasperka
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Nie ma bramek Białek Podlaskiej chociaż lepsze wrażenie sprawiają wiślacy. Ekipie Dumy Powiśla brakuje wykończenia i mamy remis 0:0
 Oby po zmianie stron wiślacy trafili do bramki rywali. Oddajemy głos do studia
 Wybiegają wiślacy
46'  Ednilson Furtado za Kondrackiego
46'  Zaczyna Podlasie
47' Brągiel z dystansu ale pewnie Kasperek
48' Wrzutka Brągiela głową Bartosiak ale kolejny raz penie bramkarz
49' Nikt nie sięgnął piłki po centrze Bartosiaka
50' Brągiel ofiarnym wślizgiem zatrzymuje Zabielskiego. Nie ma faulu
51' Faulowany Wojczuk przez Kacprzyckiego
52' O mały włos padłaby bramka dla Podlasia uderza Kocoł piłka ociera się od Cyferta i trafia do Golby, który uderza ale pewnie w bramce Kołotyło
54' Ależ okazja dla Wisły. Z 20 metrów uderza W.Puton Kasperek przed siebie a Ednilson z ósmego metra przenosi piłkę nad poprzeczką!!!
57'  Zabielski za faul na Krystianie Putonie
58'  Łęcki za Golbę
60' Kocoł z rzutu wolnego ale pewnie Kołotyło
 Bartosiak w pole karne Dmitruk na róg
61' Ależ uderzenie Bartosiaka ale Kasperek kapitalnie na róg....
63' Kacprzycki z dystansu ale nad bramką Podlasia
64' Bartosiak centruje szybszy jednak Kasperek
65' Próba Kacprzyckiego, ale znowu pewnie bramkarz gospodarzy
66' Wojczuk z dystansu ale obok bramki Kołotyły. Nadal pada w Białej Podlaskiej
68' Nieudana centra Bartosiaka. Od bramki Podlasie
71' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!! BRAWO BARTEK!!!! BRAWO WISŁA!!!
 Bardzo dobra akcja Wisły, wpada w pole karne Bartosiak uderza i piłka nodze obrońcy Podlasia wpada w okienko bramki Kasperka
 Jakiś uraz Cyferta i przygotowuje się do gry Kiczuk
74'  Kiczuk Cyferta
Konc za Kacprzyckiego
76'  Łęcki
77' Z dystansu Konc, ale obok bramki Kasperka
81' Kiczuk w aut
81' Centra Bartosiaka i róg...
84'  Kosieradzki za faul na Włodku Putonie
85' Andrzejuk trafił w brzuch W.Putona. Od wolnego wiślacy
 Bartosiak z rzutu wolnego ale broni to Kasperek
86' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!BRAWO KRIS!!!! BRAWO WISŁA!!!
 Solowa akcja Krystiana Putona, który uderzył z 20 metrów i wpakował piłkę w długi róg bramki Kasperka
88'  Mierzwiński za Zabielskiego
 Wojczuk z rzutu wolnego, ale zbija tę piłkę na róg Kołotyło
90'  Kąkol za Bartosiaka
90+2' Jeszcze rzut wolny dla Podlasia
90+3' Dmitruk po centrze Kocoła ale tylko boczna siatka
90+3' Chmielewski uprzedzony przez Wiecha i jeszcze corner dla gospodarzy
90+4' Dmitruk głową w słupek....
90+5' Kocoł z wolnego ale broni to Kołotyło
90+6'  Koniec spotkania
 Wygrywamy dzisiaj w Białej Podlaskiej z Podlasiem 2:0 i trzeba przyznać, że to wygrana zasłużona. Wiślacy zagrali lepiej i skuteczniej. Bramki dla puławian zdobywali Bartłomiej Bartosiak i Krystian Puto
 Kółeczko wiślaków tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!