2:1

Nowak 77, Głaz 90 (k) - Wróbel 39 (k)
Arbiter: Sebastian Jarzębak ( Bytom)

Witan- Duda, Budzyński, Pielach, Pielach, Litwniuk, Głaz, Patejuk, Szczotka, Pożak, Tetych, Nowak Bieszczad, Cseh, Efir, Formela, Kamiński, Mandrysz, Opałacz, Serafin,Surdykowski, Wacławczyk, Wróbel

Już w niedzielę 14 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Drutex- Bytovii Bytów. Początek naszej relacji od 18:45.
 Piotrek wita jeszcze ze studia. Dziś bilety w cenie 15 i 10 złotych od 16:00 w kasach stadionu i na kup bilet. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu i wcześniejszego pojawienia się na stadionie tak aby od pierwszego gwizdka móc dopingować ekipę Dumy Powiśla.
 Duszno i parno w Puławach, ale aktualnie nie pada.
 18:27 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Trwa rozgrzewka. W Puławach trwa rozgrzewka. Nie pada. Około 20 stopni ciepła.
 Za chwilę składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Piotr Darmochwał, Klimas Gusocenko, Mateusz Olszak, Adrian Popiołek, Patryk Słotwiński, Tomasz Sedlewski
 Na ławce Bytovii zasiedli dziś Michał Szromnik, Krzysztof Bąk, Jakub Bąk, Mario Cieślik, Mateusz Klichowicz, Omar Montedere, Bartłomiej Poczobut
 Poza kadrą meczową dziś Arkadiusz Maksymiuk i Łukasz Płonowski
 Jupitery już rozpalone.
 Przed stadionem kolejki.
 Powoli gromadzą się ludzie na trybunach. Ale dużo osób przed kasami i przed kołowrotami.
 Na trybunach prezydent Puław Pan Janusz Grobel. Co ważne Pan prezydent w szaliku Wisły.
 Na dzisiejszym meczu gościmy sporą grupę kibiców Pogoni Siedlce.
 Na meczu obecny Velijko Nikitovic drugi trener Górnika Łęczna. Kogo będzie oglądał?
 Za mikrofonem Michał Świderski rozpoczyna prezentację składów.
 Jeszcze chwila i zaczynamy.!!!! Oby o kolejne 3 punkty!!!!!
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła zagra w tradycyjnych pasiakach, Bytovia na czerwono
 Jeszcze kółeczko wiślaków i głośne kto wygra!!!! WISŁA oczywiście wierzymy w to!!!!!!
 Wiślacy już w kółeczku!!!! I głośne WISŁA!!!!!!!!
2' Bardzo spokojny początek spotkania.
3' Duda zatrzymuje akcję rywali. Inicjatywa należy do rywali
4' Faulowany Duda. Wisła od wolnego
 Póki co mecz toczony w zupełnej ciszy.
5' Bardzo nerwowy początek spotkania.
6' Duda głową na róg
 Centrował Kamiński piąstkuje Witan.
 Wygraną na początek ligi zanotowały rezerwy Wisły. Dziś w Wilkołazie ekipa Marcina Popławskiego i Bartłomieja Kursy pokonała miejscową Unię 3:1
10' Nadal przewaga gości, ale póki co dobrze radzi sobie obrona Dumy Powiśla
11' Rozpoczyna się doping dla Wisły. Klatka pusta
12' Centra Tetycha i Formela głową na róg
 Głaz i pewnie obrona Drutex-Bytovii
13' Kolejna akcja Wisły i Nowak wywalcza kolejny corner. Są brawa
 I kolejny corner dla Wisły.
 Tym razem łapie pewnie centrę Bieszczad. Od bramki gośćie
16' Za mocne podanie Patejuja do Nowaka. Od bramki goście.
Na trybunach pozdrowienia dla policji
17' Ależ szczęście Wisły. Uderzał Foremela i piłka trafia w słupek bramki Witana.
18' Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!!
20' Pogoń Siedlce na trybunach.
22' Patejuk do Tetycha ale obrona gości na róg
23' Bardzo złe podanie Madnrysza. Od bramki zacznie Andrzej Witan
23' Upomniana ławka Bytovii za protesty. Ostatni raz mówi arbiter.
26' Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Budzyński do Witana za lekko i bramkarz Wisły w ostatniej chwili uprzedza rywala!!!.
27' Kolejny raz Budzyński przyprawia nas o nerwy zbyt lekko podając do Witana.
29' Niecelnie podaje Patejuk
30' Serafin uderza po plecach Pielacha i kolejny róg
31' Z dystansu Surdykowski obok bramki
32' Tym razem rzut wolny dla Wisły.
 Patejuk uderza, ale piłka ociera się o rywala i broni Bieszczad
33' Bardzo dobra akcja wiślaków, prawą stroną szarżuje Patejuj wycofuje przed pole karne do Pożaka ten strzela, ale broni Bieszczad!!!
34'  Foremela za brzydki faul
37' Na spalonym Surdykowski.
39' Rzut karny dla gości. Ręką w polu karnym zagrał Michał Budzyński
 Przy piłce Wróbel
39'  Wróbel
42' W ataku goście.
44' Patejuk zablokowany
45'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż wyrównane spotkanie w Puławach, obie ekipy miały swoje okazje, ale to goście prowadzą po pechowym zagraniu Michała Budzyńskiego i po rzucie karnym.
 Mamy nadzieję, że druga odsłona będzie lepsza dla nas. Zapraszamy na kilka chwil przerwy.
 Wychodzą wiślacy!!!!!
 Bez zmian w obu ekipach.
46'  Rozpoczyna Drutex-Bytovia
47' Nowak uprzedzony przez Opałacza. Aut dla Wisły
48' Tym razem Wacławczyk i aut dla gości
49' Tym razem corner dla przyjezdnych.
 Z dystansu uderza Wacławczyk.Od bramki Witan
50' Szarża Patejuka ale uderzenie niecelne. Szkoda. Walczyć Wisła walczyć!!!
50' Z dystansu Efir nad bramką
52' Duma Powiśla to nasza puławska Wisła na trybunach!!!
52' Tym razem Patejuk faulowany. Od wolnego Wisła
 Centra w pole karne i rzut rożny dla Wisły
54' Uderzał głową po centrze Głaza Duda niestety niecelnie.
56' Leży Mateusz Pielach.
 Będzie zmiana krzyczą zawodnicy Wisły
58' Do gry gotowy Tomasz Sedlewski
59'  Sedlewski za Pielacha
61' Surdykowski łokciem uderza Dudę. Bez kartki
61' Rzut wolny dla Wisły.
 Będzie druga zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Mateusz Olszak
63' Centruje Kamiński prosto w ręce Witana
 Z boiska zejdzie Konrad Szczotka
64'  Olszak za Szczotkę
65' Znowu wyskoczył z ławki Tomasz Kafarski. Nerwowy szkoleniowiec gości
66' Faulował Głaz. Bez kartki
 Kolejna zmiana szykuje się w Wiśle. Do gry gotowy Piotr Darmochwał. Zejdzie z boiska Dawid Pożak
69'  Darmochwał za Pożaka
70' Leży Robert Mandrysz. Goście ewidentnie kradną czas
72'  Poczobut za Wacławczyka
74' Widać, ze goście zadowoleni z wyniku. Wisła częściej przy piłce, ale niestety nie ma bramki wyrównującej
77'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KONRAD NOWAK!!!!!!!! 1 :1 BRAWO WISŁA BRAWO WISŁA!!!!!
 W końcu!!!! Brawo WISŁA!!! Kapitalna akcja Wisły i Konrad Nowak pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki Bieszczada!!! Gramy dalej!!!
78'  Poczobut
79' Za mocne podanie do Surdykowskiego. Od bramki Witan
80' Żyje stadion.!!! Hej Wisła gol na trybunach!!!!!!
82' Jak to pisali kiedyś dziennikarze na Legii atmosfera jak u cioci. Hej WISŁA gol na trybunach!!!!!
83' Leży jeden z graczy Bytovii.
 Jakieś utarczki słowne między graczami. Nerwowo w Puławach
84'  Jakub Bąk za Efira
86' Leży kolejny wiślak. Niedobrze to wygląda
 Patejuk zdolny do gry
88'  Monterde za Mandrysza
89' Karny dla WISŁY!!!!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!!
90'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL SEBASTIAN GŁAZ!!!!!!!!! 2:1 BRAWO WISŁA!!! BRAWO GŁAZIK!!!!!
 Pięknie Głazik w lewy róg!!!! BRONIĆ WISŁA!!!!!!!!!!
90' +5
 Cały stadion na stojąco przy karnym GŁAZA!!!!!! BRONIMY!!!!!
90+1'  Cesh
90+2'  Patejuk
 Cały stadion pomaga!!!!!
90+3' Olszak na spalonym!!!!
90+4' BRONIMY!!!!!!!!!!!!!!
 Skurcz Budzyńskiego!!!!! Na stojąco kibice!!!!!!!!!!!
90+5' Panie sędzio??? Ile jeszcze?????
 Panie Turek!!!! KOŃCZ PAN!!!!!!!!!!!
 Wisła walcząca Wisła walcząca do końca!!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!!!
 Dziękujemy dziękujemy na trybunach!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!
 Tańczą w kółeczku wiślacy!!!!!!!!
 Idą zawodnicy do kibiców. Podziękowania!!!!!!!!!
 Ależ piękne sceny w Puławach. Zawodnicy dziękują kibicom i wzajemnie.
 KTO WYGRAŁ MECZ??? Trwa dialog!!!!!!
 Kapitalna końcówka meczu w Puławach. Brawa dla Wisły bardo ważna wygrana wiślaków.
 Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek!!!!!!