2:1

Maksymiuk 26, Meskhia 28 - Mazurek 34
Arbiter: Paweł Malec ( Łódź)

Madejski - Sedlewski, Poznański, Maksymiuk, Szczotka, Meskhia, Popiołek, Smektała, Pożak, Hirsz Pusek- Wojcinowicz, Zając, Mazurek, Kwiatkowski, Koziara, Grzelak, Klak, Kalinowski, Zaklika, Żebrowski

Już w sobotę 12 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem ekipa Dumy Powiśla zmierzy się z Legionovią Legionowo. Początek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Hauke-Bosaka od 17:45.
 17:23 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 24 stopni ciepła w Puławach, słońce lekko za chmurami. Pustki na trybunach.
 Mamy składy. Zaraz je podamy.
 Bramkarze Wisły już na rozgrzewce. Witamy!!!!!
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Alen Ploj, Kacper Szymankiewicz, Sebastian Głaz, Ivan Litwniuk, Piotr Darmochwał i Krystian Kusal
 Na ławce Legionovii zasiedli dziś Jakub Stefaniak, Maciej Goliński, Krystian Jajko, Przemysław Rybkiewicz, Mateusz Wajdzik, Filip Kowalczyk i Konrad Trzemiel
 No cóż bardzo niewielu widzów na trybunach. Do spotkania 28 minut. No cóż może do pierwszego gwizdka fanów będzie więcej. Tego chcemy
 Tak samo chcemy dziś wygrać i zdobyć pierwsze w tym sezonie 3 punkty. Kibicujcie Wiśle, tak aby cała pula została przy Hauke-Bosaka
 Paweł Nowosadzki już na posterunku. Nasz spiker rozpoczyna prezentację sylwetki naszego rywala. Zaraz także składy
 Obie ekipy zeszły już do szatni. Za 9 minut zaczynamy!!!
 Każde nazwisko wiślaków nagradzane brawami
 Już po prezentacji jeszcze chwilka relaksu muzycznego i zaraz ciężka walka o punkty
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Wisła dziś czerwone koszulki, niebieskie spodenki i czerwone getry, Legionovia na biało.
 Losowanie stron. Zaraz gra h
 Jeszcze kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!!!!!
 Głośne WISŁA
1'  Zaczyna Legionovia
3' Szczotka fauluje Żebrowskiego. Od wolnego goście. Dużo walki
4' Tym razem faul Sedlewskiego, który zatrzymał nie przepisowo Mazurka
5' Z dystansu uderza Klak. Pewnie Madejski
7' Centra Smektały, ale za nie opanował tej piłki Dawid Pożak. Od bramki zacznie Pusek
8' Sedlewski na spalonym. Denerwują się kibice na trybunach twierdząc, że nie było spalonego.
 Schłodziło się w Puławach. Oby nie było dziś burzy
9' Smektała prawą stroną dograł piłkę w pole karne do Hirsza, ale napastnik Wisły nie zdołał uderzyć.
11' Pożak w polu karnym ale tylko aut dla Wisły
12' Tym razem faul na Meskhii. Od wolnego Wisła
13' Sulkowski centruje z rzutu wolnego głową uderza Poznański, ale nad bramką Puska
14' Ładna dwójkowa akcja Smektały i Sedlewskiego ten drugi centruje w pole karne i obrońcy gości na róg
 Centrował Meskhia, piłka trafiła do Smekatły, który uderzył nad bramką Legionovii
16' Bardzo groźnie pod bramką Wisły uderza Żebrowski, ale Madejski pewnie broni!!!
 Chwilę później błąd Maksymiuka i kolejna okazja bramkowa dla gości, ale ponownie pewnie w bramce Wisły Sebastian Madejski
17' W odpowiedzi akcja Wisły uderza Smektała minimalnie niecelnie.
19' Kolejna okazja bramkowa dla Wisły. Uderza Smektała, ale Pusek broni.
20' Za mocne podanie do Pożaka. Od autu goście
22' Tym razem zbyt mocne podanie do Smektały.
23' Pożak idealnie podaje do Hirsza ten staje oko w oko z Puskiem ale chorągiewka pani Katarzyny Wójs w górze.
25' Faulowany Smetkała. Od wolnego Wisła
20' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK!!!!!!! BRAWO MAKS!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Bardzo dobra centra z rzutu wolnego Bartosza Sulkowskiego w pole karne gdzie głową piłkę do siatki wpakował Arkadiusz Maksymiuk!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!!!!
28'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL IRAKLI MESKHIA!!!!!!!! BRAWO IRA!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Bardzo dobra akcja Dawida Pożaka, który idealnie wystawił piłkę na 11 metr do Meskhii a ten pewnym strzałem pokonał Puska. Brawo IRA!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
31' Bardzo dobra akcja Popiołka, który w polu karnym podawał do Pożaka i róg dla Wisły
 Krótkie rozegranie cornera piłka trafia do Poznańskiego a ten głową obok bramki Puska. Brawo Wisła
32' Szczotka centruje w pole karne piłkę łapie Pusek
34'  Mazurek
 Bardzo szczęśliwa bramka dla gości. Uderzenie Mazurka zza pola karnego piłka odbija się od pleców Poznańskiego i wpada do siatki. No cóż gramy dalej
37'  Hirsz. Dziwią się wiślacy bo raczej nie przewinił Hirsz. Były protesty ale niestety kartka jest.
41' Nie doszedł do piłki Smektała. Pusek szybszy.
 W odpowiedzi kontra gości i obrońcy Wisły na róg.
42' Tym razem podanie z głębi pola do Szczotki za mocne. Łapie je Pusek
43' Bardzo groźna centra gości z rzutu rożnego, ale przy okazji faulowany Madejski. Od bramki Wisła
45' +1
45+1' Szczotka centruje i jeszcze róg dla Wisły
45+2' Kapitalnie głową po centrze Sulkowskiego uderza Hirsz i róg dla Wisły.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Nie dał sędzia rozegrać kolejnego rzutu rożnego wiślakom, bo chwilę po strzale Hirsza arbiter zakończył pierwszą połowę spotkania
 Dobra pierwsza odsłona w wykonaniu wiślaków. Humor psuje tylko pechowa bramka stracona przez wiślaków. Oby drugie 45 minut nie było dla wiślaków gorsze. My zapraszamy za kilka chwil
 Wracają wiślacy!!!!!!!!
 W przerwie dwie zmiany w Wiśle
46'  Kusal za Popiołka
Głaz za Pożaka
47' Kwiatkowski wpadł w pole karne uderzył i znowu rykoszet dobrze, że Madejski został w tym rogu bo mogła być bramka dla gości
48' Kusal lewą stroną zdołał podać, ale obrońcy gości sprzed bramki na róg
 Poznański uderza po plecach obrońców i kolejny róg..
49' Znowu wpadł w pole karne Kwiatkowski ale na szczęście został zablokowany przez Kusala
50' Klak uderza Madejski nogą broni
52' Głaz do Kusala i aut dla Wisły
53' Hirsz wpadł w pole karne Legionovii i mamy róg...
 Pewnie głową obrońcy gości
54' Meskhia podaje do Sedlewskiego ale obrońca Wisły na spalonym
 Mecz toczony w ciszy. Niestety nie ma Fanatyków.
55' Ależ okazja wiślaków. Meskhia uderza broni Pusek dobija Smektała ale piłka pada łupem bramkarza.
56' Nie opanował piłki Smektała.
 Kwiatkowski brzydko fauluje Kusala. Gdzie kartka panie sędzio?? Brak kartonika
58' WISŁA WISŁA WISŁA pojawił się doping dla Wisły
59' I teraz pytanie kto wygra mecz!!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczą fani.
60' Kusal lewą stroną, ale podanie przejmuje Pusek
63' Organizatorzy nie zdecydowali się włączyć świateł.
64' Błąd Puska, który atakowany przez Hirsza nie trafił w piłkę.
65' Tym razem szansa Szczotki, mocny strzał, ale pewnie w bramce Pusek.
66' Do gry przygotowany Alen Ploj
67'  Ploj za Meskhie
69' Faulowany Koziara. Nie podoba się to fanom Wisły
69'  Głaz za kolejny faul na graczu gości
 Do gry w ekipie Legionovii szykuje się Rybkiewicz
70'  Rybkiewicz za Zaklikę
 Ależ było groźnie!!!! Zakotłowało się po bramką Wisły Tomasz Sedlewski o mały włos nie strzelił kolejnej bramki samobójczej. Poznański wyjaśnia i róg...
 Piąstkowanie Madejskiego.
72' Kwiatkowski po centrze z rzutu wolnego ale obok bramki.
73' Smektała centruje ale pewnie Pusek łapie tę centrę.
 Kolejna centra Smektały i znowu Pusek
74' Spotkanie wkracza w decydującą fazę. Wiślacy muszą trafić na 3:1 bo inaczej nerwy będą do końca!!!
76' Rzut wolny dla gości. Oj będzie groźnie...
 Zakotłowało się pod bramką Madejskiego, ale uderzenie zablokowane.
78' Będzie kolejna zmiana w zespole gości.
 Do gry gotowy Kowalczyk
79' Uderza Kusal ale pewnie broni Pusek
81'  Kowalczyk za Żebrowskiego
82' Faulowany Hirsz. Kradniemy ten czas
 Powiemy, że już chłodno na stadionie. Diametralnie inna pogoda niż kilka godzin temu
83' Kusal uprzedzony przez Puska. Aut
84' Tym razem faulowany Ploj. Od wolnego Wisła
85' Hirsz wpadł w pole karne podał do Kusala, ale ten uderzył nad bramką.!!!!
86' Ależ okazja dla gości. Nieudany strzał Kwiatkowskiego piłka trafia do Mazurka ale jego uderzenie z bliska broni Madejski!!! W stylu Artura Boruca
87' Jest znowu doping dla Wisły. Pomagamy!!!!!
88' Leży jeden z graczy Legionovii. Piłka na aucie
89' Sedlewski zatrzymuje rywala. Od bramki Madejski!!!!
90' +3
90+1' Zderzenie głowami Hirsza i Zająca. Od wolnego Wisła
90+2' Szczotka do nikogo.
90+3' Tym razem Hirsz fauluje rywala. Po co??
 Kończ Pan!!!!!
90+4' Sedlewski zatrzymuje rywala!!! Ile jeszcze?????
 Panie Malec!!!
90' Jeszcze rzut rożny dla gości!!!!!
 Niecelnie Zając!!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!!
 W końcu!!!! Brawo WISŁA!!!! Mamy te 3 punkty wyrwaliśmy je z gardła!!! Wywalczyliśmy!!!!! Brawo Wiślacy!!!!
 Cieszą się wiślacy kółeczko na środku boiska i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!
 Idą nasi piłkarze podziękować za doping kibicom.
 I teraz dialog kto wygrał mecz!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA odpowiadają kibice i piłkarze!!!!!!!!!!! Pięknie!!!!!!!!!
 Zasłużona wygrana Wisły. Brawo. Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek!!!!!