0:0

-
Arbiter: Mateusz Warzocha ( Rzeszów)

Socha- Barański, Pielach, Poznański, Król, Maksymiuk,Kobiałka, Zmorzyński, Puton, Brzeski, Stanisławski Borusiński- Wątróbski, Załucki, Witek, Misztal, Janiec, Hul, Zięba, Kępa, Miazga, Skiba

Już w środę 15 sierpnia puławska Wisła rozegra drugie ligowe spotkanie w tym roku. Na Hauke-Boska przyjedzie zespół Czarnych Połaniec. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:15 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Za 45 minut puławska Wisła rozegra kolejny ważny mecz. Póki co pusto na stadionie. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Ivan Litwiniuk, Konrad Szczotka, Łukasz Kacprzycki, Dawid Chudyba. Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce Czarnych zasiedli dziś Marcin Reczek, Paweł Meszek, Dawid Stypa, Bartosz Sobczyk, Mikołaj Płudowski, Patryk Tetlak, Kamil Miśko
 Myślę, że czas na popołudniową kawę i zaraz do Was wracamy
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę. Są brawa,
 W Puławach około 26 stopni ciepła. Słonecznie, ale czuć też lekkie ożywcze powiewy wiatru
 Schodzą się powoli kibice. Póki co nie ma zbyt dużo fanów, ale mamy nadzieję, że będzie ich kilku fajnych
 Wiślacy już w szatni
 Do szatni zbiegli już także gracze Czarnych i dobrze bo przed meczem zraszanie murawy
 Trwa prezentacja składów obu ekip
 Obie ekipy jeszcze w szatniach. Zaraz gramy!!!!!!!
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Czarni na czarno
 W głośnikach Grubson - Jestem tego pewny
1'  Zaczyna Wisła
2' Póki co bardzo spokojna gra w Puławach.
3' Król zatrzymany i Wisła zaczyna od rzutu rożnego
 Niezła centra ale nikt nie dochodzi do piłki. Futbolówka nadal w posiadaniu Wisły
5' Wpadł w pole karne Czarnych Puton, ale uderzenie pomocnika Wisły mija słupek bramki rywali
8' Faulowany Skiba. Od wolnego Czarni
9' Solowa akcja Zmorzyńskiego centra w pole karne Czarnych, ale pewnie obrońcy gości.
11' Za mocne podanie do Putona. Od bramki zacznie Borusiński.
14' Bardzo dobrze spisuje się obrona gości. Wiślacy próbują, ale bez efektu. Mecz w zupełnej ciszy
 Klatka oczywiście pusta.
16' Wrzutka Jańca ale pewnie obrona Wisły
19' Z dystansu uderza Hul, Socha na rzut rożny. Pierwsza okazja dla gości.
20' Niezła centra Barańskiego, ale pewnie Borusiński w bramce Czarnych
22' Stanisławski wykłada piłkę Brzeskiemu ten uderza, ale prosto w nogę obrońcy. Gdyby nie to mielibyśmy bramkę w Puławach.
 W odpowiedzi szybka kontra gości Janiec wpada w pole karne i Pielach ofiarnym wślizgiem wybija piłkę na róg.
26' Szarżował Piotr Zmorzyński, ale skończyło się na 4 obrońcy gości
27' Solowa akcja Poznańskiego zakończona strzałem ale zbyt lekko i pewnie broni Borusiński
28' Nie wiadomo co chciał zrobić Hul. Zamiast strzelać podał do nikogo. Aż wyskoczył z ławki trener Czarnych
29' Wrzutka Króla w pole karne Stanisławski uprzedzony przez bramkarza
31' Przerwa w grze zderzenie Pielacha i Jańca. Piłki wybita w aut przez wiślaków.
33' Z oboma zawodnikami wszystko OK. Gramy dalej
 Miazga uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.
34' Kolejny raz Miazga i tym razem bardzo dobrze Paweł Socha odbija to uderzenie.
35' Akcja Wisły wpadł w pole karne gości Zmorzyński, ale zamiast uderzać wycofał piłkę do Barańskiego, który uderzył jednak niecelnie.
38' Król ofiarnie zatrzymuje Jańca. Od bramki Socha
40' Nerwowy dziś opiekun Czarnych. Co chwila krzyczy do swoich zawodników czasem rzeczy, które niezbyt nadają się do cytowania
41' Wrzutka w pole karne Wisły Hul głową, ale pewnie Socha broni.
42' Rzut wolny dla Czarnych. Trzeba bronić.
 Zakotłowało się pod bramką Wisły po centrze uderzał Zalucki broni Socha i jeszcze któryś z graczy gości, ale piłka wychodzi za linię bramkową.
45' Za mocna piłka do Brzeskiego. Szybszy Borusiński łapie tę fubtolówkę
45' +1
45+1' Janiec wywalcza aut dla Czarnych.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Nie możemy mieć dobrych min po pierwszych 45 minutach. Oglądamy bardzo wyrównane spotkanie w którym wiślacy jak i goście mieli swoje okazje bramkowe. Póki co bramki nie padły. Oby w drugiej połowie wiślacy zagrali lepiej i zanotowali kolejną wygraną.
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy. Do Puław wracamy za chwilę
 Trwa jeszcze rozgrzewka. Jupitery na stadionie zgaszone.
 Są wiślacy. Wbiegają nasi zawodnicy na plac gry
 Są też gracze Czarnych.
46'  Chudyba za Brzeskiego
Litwniuk za Barańskiego
46'  Zaczynają Czarni
47' Solowa akcja Putona, ale wrzutka w pole karne pewnie wyłapana przez Borusińskiego
49' Faulowany Puton. Od wolnego Wisła
50' Zmorzyński z lewej strony dogrywa piłkę, ale piłka trafia prosto w ręce bramkarza Czarnych
52' Chudyba centruje i mamy róg....
 Piąstkowanie Borusińskiego i kolejny corner
 Wrzutka Putona i kolejny róg.
54' Piłka trafia do Poznańskiego, ale ten nie trafia w bramkę...
54' Maksymiuk z dystansu ale Borusiński z kłopotami ale na róg....
55' Poznański ostro zatrzymuje Skibę a ten głośno krzyczy.
58' Faulowany Litwniuk. Od wolnego Wisła
 Złe wykonanie stałego fragmentu gry przez Chudybę. Od bramki Borusiński
59' Litwniuk i nikt nie sięga po tej centrze piłki. Po drodze któryś z graczy Czarnych dotknął futbolówki bo wiślacy od autu
61' Stanisławski z prawej strony o mały włos mielibyśmy bramkę samobójcza. Piłka o metr mija bramkę Czarnych.
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta
63' Twarde wejście Pielacha w Skibę. Bez kartki
 Do gry gotowy Łukasz Kacprzycki
65'  Kacprzycki za Zmorzyńskiego
67' Kolejny faul na Litwniuku. Od wolnego Duma Powiśla
69' Cisną wiślacy, ale póki co bramki nie ma. Duża przewaga Wisły teraz
70' Bardzo dobra okazja dla Wisły uderza Kacprzycki piłka minimalnie nad poprzeczką bramki Czarnych
 Do gry gotowy Kamil Miśko.
74'  Skiba za uderzenie łokciem Poznańskiego
 Brzydkie zachowanie Skiby, który nie zgadza się z decyzją. Nie chce zejść z boiska!!!!!
 Bardzo brzydkie zachowanie ekipy Czarnych. To nie wypada. Protestuje trener Czarnych. Zszedł w końcu Skiba.
75' Wisła ma rzut rożny.
 Faul w ataku przy nabiegu i od bramki Borusiński
77' Bardzo nerwowo Czarni.
 Wisła w ataku. Ale Czarni całą ekipą w obronie
 Co tu się dzieje???? Faulowany Litwniuk wpadł w niego Wątróbski a sędzia pokazuje rzut wolny dla Czarnych!!!!! Paranoja!!!!!
80'  Za Hula Miśko
Tetlak za Wątróbskiego
82' Wpadł w pole karne Czarnych Kobiałka uderzył, ale broni bramkarz
83' Muszą wiślacy uważać na kontry bo prawie cała ekipa Wisły już w ataku. Trzeba to strzelić!!!!!
85'  Szczotka za Kobiałkę
86' Kacprzycki uderza ale bronią się zawodnicy gości!!!!!
87'  Miazga za brzydki faul na Kacprzyckim
88' Ręką jeden z graczy Czarnych!!!! Wydawało się że było to w polu karnym!!!!!!!!
 Jest rzut wolny tylko......
 Piłka ustawiona na linii pola karnego!!!!!!
 Puton nad bramką!!!!!
89' Goście oby dalej
90' +4
90+1'  Płudowski za Miazgę
90+2' Oby dalej Czarni
 Ich nie interesuje atak. Ich interesuje zmasowana obrona. Dla nich ten punkt jest bardzo cenny
90+2'  Meszek za Misztala
90+3' W ataku Wisła
90+4' Ależ pech wiślaków. Szczotka prosto w bramkarza!!!!!!!!!
90+5' Ależ kocioł!!!!
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać wiślakom kolejnego spotkania. Ekipa Dumy Powiśla była drużyną lepszą, ale kolejny raz zabrakło wykończenia.
 Czarni się cieszą dla nich to punkt cenny dla Nas niestety strata dwóch oczek.
 Mimo wszystko wiślacy idą do kibiców podziękować za obecność. A na boisku Kępa ma pretensję do sędziów. Plac gry sędziowie opuszczają w asyście ochrony.