Wisła Grupa Azoty Puławy : Stomil Olsztyn-

2:1

Pavlas 25, Przywara 90+1 - Sadowski 90+8
Arbiter: Mateusz Piszczelok ( Katowice)

13. Mielcarz - 66. Pavlas, 18. Wiech, 90. Noiszewski, 66. Kaczorowski, 74. Skałecki, 26. Kołtański, 91. Klichowicz, 31. Kargulewicz, 7. Puton (kpt), 11. Retlewski 30. Garstkiewicz - 3. Kuban, 4. Kośmicki, 7. Krawczun, 10. Żwir (kpt).,14. Szabaciuk, 17. Szramowski, 18. Bezpalec, 25. Sadowski, 50. Karlikowski, 77. Florek

Już w niedzielę 13 sierpnia ekipa Wisły Grupa Azoty zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach ze Stomilem Olsztyn. Początek relacji od 16:45.
 16:16 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne spotkanie Wisły Grupa Azoty ze Stomilem Olsztyn.
 W Puławach słonecznie około 26 stopni ciepła.
 Na trybunie prasowej bardzo mocna reprezentacja dziennikarzy z Olsztyna.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
12. Paweł Łakota, 3. Radosław Seweryś, 8. Kamil Kumoch, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 19. Mateusz Kaczmarek 34. Maciej Bortniczuk, 37. Oskar Przywara, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Stomilu zasiedli dziś 1. Łukasz Jakubowski, 8. Marcin Stromecki, 11. Filip Wójcik, 19. Daniel Pietraszkiewicz, 23. Filip Lsskowski, 29. Radosław Tuleja, 89. Tomasz Bała, 99. Kacper Kondracki
 Trwa rozgrzewka a pod stadion podjechał autokar z kibicami z Olsztyna
 Bardzo ciężko zaparkować dziś pod stadionem pogoda sprzyja pobytowi na basenie tak więc wszystkie parkingi obstawione
 Obie ekipy zeszły już do szatni. Trwa zraszanie murawy
 Ostatnie chwile nerwowego oczekiwania na rozpoczęcie spotkania. Oby to był udany mecz dla Dumy Powiśla
 Wychodzą!!!!!
 Stomil na niebiesko, Wisła Grupa Azoty Puławy na biało
 Kółeczko wiślaków
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Nie opanował dobrej piłki Klichowicz. Od bramki grę wznowi Garstkiewicz
 Niesportowy doping z klatki
4' Groźna akcja gości, wpada w pole karne Florek, ale uderza nad bramką Mielcarza.
6' Kargulewicz fauluje Krawczuna. Od rzutu wolnego Stomil
7' W pierwszych minutach przewaga Stomilu. Ekipa Wisły Grupa Azoty mądrze się broni i czeka na rywala
 Kontra wiślaków Retlewski zagrywa do Klichowicza ale ten uderza w rywala i pewnie goście
10' Dziennikarze z Olsztyna tak się boją słońca, że mają parasolki zasłaniając widok boiska. Wiele widzieliśmy ale tego jeszcze nie
12'  14. Szabaciuk za faul na Klichowiczu
 Ostra wrzutka Putona, ale głową goście i pe tylko aut dla Wisły Grupa Azoty
 Mądrze wiślacy i tym razem corner
 Puton do będącego przed polem karnym Kołtanskiego, ale ten uderza nad bramką
16' Wrzutka Klichowicza, ale pewnie łapie futbolówkę Garstkiewicz
18' Uderzenie Kołtańskiego z 22 metra ,ale zbyt lekko i pewnie Garstkiewicz
19' Bezpalec uderza, ale nad bramką Mielcarza
20' Skałecki wrzuca piłkę w stronę Kargulewicza ten uprzedzony i kolejny corner
 Krótko wiślacy i kolejny corner po wybiciu Szabaciuka
22' Kolejna centra Kołtańskiego głową Wiech, ale bardzo niecelnie. Od bramki Garstkiewicz
25' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DANIAN PAVLAS!!!!! BRAWO DANI!!!!BRAWO WISŁA GRUPA AZOTY!!!
 Kapitalna centra Kargulewicza z prawej strony piłka trafia na głowę Daniana Pavlasa a ten pakuje piłkę do siatki
28'  4. Kośmicki za faul na Putonie
31' Rzut rożny dla Stomilu. Trzeba uważac
 Krótkie rozegranie cornera piłka trafia do Kośmickiego ten głową, ale pewnie Mielcarz
35' Wiech uprzedza Florka. I tylko rzut rożny dla Stomilu
 Zamieszanie pod bramką Mielcarza po tym rzucie rożnym, ale Krawczun przenosi piłkę nad bramką.
38' Kolejna próba gości, tym razem Żwir, ale pewnie łapie piłkę Mielcarz
41' Na spalonym złapany Retlewski
42' Żwir fauluje Putona. Od rzutu wolnego wiślacy
 Wrzutka Putona głową obrońcy Stomilu i rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Niezła centra Putona, ale nie sięgnął futbolówki Noiszewski. Od bramki goście
44' Faulował rywala w ataku Kargulewicz. Od rzutu wolnego Stomil
45' +2
45+1' Skałecki w ostatniej chwili zatrzymuje Florka. Na szczęście nie ma nawet cornera dla gości
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Wisły Grupa Azoty Puławy. Wiślacy grają mądrze i nie dają ekipie gości dojść do żadnych klarownych okazji bramkowych. Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie jeszcze lepsze dla ekipy Dumy Powiśla
 My oddajemy głos do studia. Do Puław wracamy za kilka minut
 Trwa przerwa. W zespole Stomilu szykują się dwie zmiany.
 Wybiegają piłkarze Wisły Grupa Azoty przywitani brawami
 Są też gracze Stomilu.
46'  89. Bała za 77. Florka
89. Tuleja za 50. Karlikowskiego
46'  Zaczyna Stomil
47' Groźne uderzenie Bezpalca, ale piłka mija bramkę Mielcarza
 Kibice Stomilu obrażają Legię Warszawa.
48' Bilard w polu karnym Stomilu dopada do niej Puton, ale uderza niecelnie!!!
49' Klichowicz centruje, ale Garstkiewicz uprzedza Retlewskiego. To mogło być 2:0
51' Dobre podanie Kołtańskiego do Klichowicza ten wpada w pole karne ale wywalcza tylko rzut rożny...
 Dobra centra, ale Szabaciuk pewnie głową, piłka trafia do Kargulewicza, ale ten wysoko nad bramką Garstkiewicza
55' Za mocne podanie do Klichowicza. Bardzo ciekawe spotkanie w Puławach
56' Bardzo niebezpiecznie pod bramką Mielcarza uderza Bała, piłka po drodze ociera się o Wiecha i wychodzi na rzut rożny!!!
 Zamieszanie w polu karnym Wisły Grupy Azoty, ale Sadowski w dobrej sytuacji wysoko nad bramką!!!
57'  11. Wójcik za 14. Szabaciuka
59'  3. Kuban za taktyczny faul na Kargulewiczu.
60'  34. Bortniczuk za 31. Kargulewicza
62' Dwa razy w jednej akcji piłka trafia w ręce graczy Stomilu po strzale Skałeckiego!!! Bez reakcji arbitra!!!
63' Szramecki uderza po plecach Putona i kolejny corner dla Stomilu
 Faulował Kuban w ataku. Piłka dla Wisły Grupy Azoty.
65'  18. Wiech za faul
65'  19. Pietraszkiewicz za 7. Krawczuna
 Było groźnie, ale Bała kilka metrów od słupka bramki Mielcarza.
69' Klichowicz do Retlewskiego ten niestety nie trafia a przy okazji trafia w bramkarza
69'  11. Retlewski za to niebezpieczne zagranie względem bramkarza
 Udzielana jest pomoc medyczna bramkarzowi Stomilu. Raczej będzie on zdolny do gry
 Przedłuża się przerwa spowodowana urazem Garstkiewicza. Nie rozgrzewa się rezerwowy bramkarz gości tak więc Garstkiewicz na pewno będzie zdolny do gry
 Zaczął się jednak rozgrzewać Łukasz Jakubowski. Dostał w głowę od Retlewskiego Garstkiewicz
 Siedzi na murawie Garstkiewicz
 Zmiana pokazują masażyści gości
73'  1. Jakubowski za 30. Garstkiewicza
 Zaklejony nos i chyba coś z kością jarzmową Garstkiewicza
 W bramce Stomilu 16- letni Jakubowski
75'  37. Przywara za 26. Kołtańskiego
10. Janicki za 11. Retlewskiego
76'  13. Mielcarza za opóźnienie wznowienia gry
80'  74. Skałecki za faul na Pietraszkiewiczu a to oznacza pauzę w kolejnym spotkaniu
82' Janick do Klichowicza ale ten źle przyjął i piłka dla rywali
 Centra Tulei ale bardzo nieudana. Od bramki grę wznowi Mielcarz
84' Żwir w ataku zagrał ręką. Od wolnego wiślacy
85' Tuleja wpadł w pole karne, ale ostatecznie kończy się tylko rzutem rożnym!!!
 Pewnie obrona Wisły Grupa Azoty
86' Jeszcze sporo grania w Puławach. Sporo nerwów
 Do gry przygotowany Janusz Nojszewski
88'  16. Nojszewski za 91. Klichowicza
89' Faulowany jeszcze Bortniczuk. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
 Z rzutu wolnego Puton, ale nad bramka Jakubowskiego
90' +8
90+1' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL OSKAR PRZYWARA !!!!! BRAWO OSKAR!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Kapitalne dogranie z lewej strony Nojszewskiego do Przywary a ten z z bliska pakuje piłkę do siatki!!!
90+2'  90+2 Wojcik za faul
90+3' Ucichli dziennikarze z Olsztyna
90+4' Kolejny raz kibice Stomilu śpiewają na Legię zapominając, że jesteśmy na meczu Wisły Grupy Azoty a nie ekipy z Warszawy
90+5'  17. Szramowski za dyskusję
90+6' Całe miasto wie, że Wisła wygra mecz śpiewają Fanatycy!!! Pięknie
90+7' Faulowany Pietraszkiewicz. Jeszcze rzut wolny dla gości
 Szramowski w mur
90+8'  Sadowsk
 Zamieszanie pod polem karnym Wisły Grupy Azoty piłka trafia do Sadowskiego ten w okienko bramki Dumy Powiśla
90+9'  Koniec spotkania
 Nawet nie wznowił gry po tej bramce
 Zasłużona wygrana Wisły Grupy Azoty, która była tutaj skuteczna i mądra.
 Kółeczko wiślaków i dialog kto wygrał mecz??? WISŁA WISŁA WISŁA najpierw krzyczą kibice potem piłkarze!!!!!
 Szkoda szkoda krzyczą dziennikarze bo Wisła była do ogrania. Szkoda szkoda bo można było to skończyć na 0 z tyłu. Trudno gramy dalej. Brawo WISŁA
 Zawodnicy Stomilu pod klatką słuchają rozmowy motywacyjnej.
 Nie mogą się dziennikarze pogodzić z porażką.