1:1

Wiącek 84 - Kretov
Arbiter: Łukasz Szczech ( Białystok)

Beszczyński, Gawrysiak, Skórnicki, Budzyński, Misztal, Kozieł, Wójtowicz, Wiącek, Olszak, Giza, Nowak Kręt, Kowalski, Mohamed, Imbrowicz, Sulkowski, Sedlewski, Sobociński, Kuciński, Skokowski, Fedosov, Figurski

W sobotę 17 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem z Jezioarakiem Iława. Początek naszej relacji od 10:45
 10.40 Piotrek wita wszystkich z Poniatowej
 Za chwile składy obu ekip
 Pogoda w Poniatowej idealna do gry. Na niebie żadnej chmurki, słoneczko około 16 stopni.
 Trwa rozgrzewka obu ekip. Tłumów dziś na trybunach nie widzimy.
 Na wiślackiej ławce dzisiaj, Choja, Giziński, Kursa, Mokiejewski, Mróz, Orzędowski, i Romaniuk
 Kibice wolno schodzą się na trybuny, a na boisku rozgrzewka. Kto dziś będzie lepszy?? Okaże się już niedługo
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip
 Pozdrowienia dla wszystkich kibiców, którzy już teraz są z nami.
 Obie ekipy już w szatni, za chwilę czwórka sędziowska wyprowadzi Wisłę Jezioraka i rozpoczniemy miejmy nadzieję ostatni mecz w Poniatowej
 Wisła dziś na czerwono, Jeziorak na biało.
 Rozpoczyna się też doping dla Wiślaków. Na sektorze około 30 Fanatyków Wisły z bębnem
 Kto wygra mecz??? Wisła odpowiada cały stadion. Czujemy już atmosferę tego spotkania
1' Nowak prawą stroną centra w pole karne, ale nikt nie sięga tego podania i kończy się na strachu
2' Tym razem Gawrysiak podaje do Nowaka i podanie przerywa obrońca Jezioraka
3' Sedlewski uprzedzony przez Olszaka.
4' Szaraża Wiącką ale kończy się ona na nogach obrony Jezioraka.
5' Nowak do Olszaka, ale podanie zbyt mocne i młody zawodnik Wisły nie dochodzi do podania. Szkoda
6'  Na spalonym Sedlewski.
7' Faulowany Olszak i wiślacy od wolnego. Przy piłce Wójtowicz
 Dobra centra Wójtowicza, obrońcy Jezioraka na aut
9' Prawą stroną goście i rzut rożny dla nich
10' Uff było groźnie, ale Kowalski po tym rogu głową tylko w boczną siatkę. Ufff
11' Kolejna akcja gości i tym razem interwencja Gawrysiaka
12' Faulowany Misztal i od wolnego wiślacy
 Misztal centruje w pole karne Giza głową, ale niecelnie.
14' Wójtowicz piękne podanie do Gizy minimalnie za mocne. Szkoda.
15' Tym razem Nowak do Gizy i znowu jęk zawodu na trybunach. Giza uderzył 2 metry od bramki Kręta.
16' Sedlewski w kontrze na szczęście na spalonym
17' Skórnicki przerywa akcję Jezioraka. Mogło być groźnie
18' Sedlewski lewą stroną mądrze zablokowany przez Skórnickiego
20' Tym razem Olszak fauluje aktywnego Sedlewskiego, goście od wolnego
 Na trybunach głośny doping dl a Wiślaków.
23' Wiącek faulowany i od wolnego Wisła
 Przy piłce Łukasz Misztal.
24' Uderza Misztal, ale zbyt mocno i piłka leci nad bramką Kręta.
25' Będzie zmiana w Wiśle. Szybko troszkę
 Wejdzie Rafał Giziński
26'  Giziński za kontuzjowanego Olszaka
27' Ależ szczęście wiślaków. Prawą stroną akcja Jezioraka centra w pole karne uderza Skokowski, piłka uderza w Beszczyńskiego i słupek ale sędzia i tak pokazuje pozycję spaloną. Uff
28' W odpowiedzi Nowak, sam na sam prosto w bramkarza Jezioraka.
29' Akcja Wiącka i faul na zawodniku Wisły
30' Uderza Giza, ale prosto w obrońców z Iławy
31' Za mocne podanie do Fedosova i wiślacy od bramki
32' Akcja Wisły za mocne podanie do Kozieła. Szkoda
33' Na spalonym Giziński.
35' Kolejny raz Skórnicki uprzedza Skokowskiego.
36'  Sobociński za faul na Wójtowiczu
 Przy piłce znowu Misztal
 Centra w pole karne Misztala, ale zła i od bramki goście
37' Giziński prawą stroną i rzut rożny dla Wisły
39' Gawerysiak centruje w pole karne wprost na głowę obrońców.
 Hej Wisła gol niesie się po stadionie. Chcemy tej bramki
41' Nowak prawą stroną i fauluje jednego z graczy z Iławy. Goście od wolnego
42' Centra Sobocińskiego piłka w rękach Beszczyńskiego
42' I wiślacy wywalczyli kolejny rzut rożny. Trzeci dziś
 Wójtowicz do Wiącka, ale złe uderzenie wiślaka i goście od autu.
44'  + 1
  Koniec pierwszej połowy
 Po 45 minutach bardzo wyrównane i zacięte spotkanie. Mimo kilku szans obu zespołom nie udało się strzelić bramki.
 My zapraszamy na 15 minut przerwy i południową kawę. Wracamy do Was za chwilę.
 Powoli kończy się przerwa w tym spotkaniu
 Wiślacy już na placu gry, czekamy na gości i sędziów.
 Do wejścia gotowy Piotr Mokiejewski
  Mokiejewski za Wójtowicza
46'  Zaczyna Jeziorak
47' Nowak uprzedzony przez Imbrowicza
48' Tym razem Skórnicki uprzedza Kowalskiego i goście od wrzutu z autu.
 Śledzi nas 190 osób. Jeszcze troszkę i będzie 200. Zapraszamy wszystkich
49' Centra Fedosova, ale piłka wysoko nad bramką Wisły
50' Faulowany Giza i od wolnego wiślacy
51' Uderza Nowak niestety w mur. Szkoda
 Donaald Matole twój rząd obalą matole. Zobaczymy 9 października.
52' Fedosov na spalonym
54' Dobre zgranie do Nowaka, ale uderzenie napastnika Wisły w stylu rugby leci wysoko nad bramką.
55' Giza prawą stroną wrzutka w pole karne i obrona Jezioraka na aut
 Oby obalili ten rząd kibole. Ale koniec polityki wracamy do meczu
56' Giza do Nowaka, ale ten drugi poślizgnął się w polu karnym. Szkoda.
57' Tym razem centra z rożnego Gizińskiego, Giza w boczną siatkę. Znowu szkoda.
58'  Tym razem żółtko dla Gawrysiaka za faul
59' Centra w pole karne, piłka w rękach Beszczyńskiego.
60' Tym razem uderza Kuciński fantastycznie na róg Beszczyński.
63' Lewą stroną Giza i niestety kończy się na obronie Jezioraka
64' Faulowany Nowak
 Uderza z wolnego Wiącek ponad bramką
65'  Kretov za Fedosova
66' Giza szarżuje i rzut rożny dla Wisły
 Jednak kolejny raz pewnie obrona gości.
67' Kolejna akcja Wisły i znów rożny
 Wiącek głową jednak prosto w ręce bramkarza.
69' Prawą stroną goście jednak nikt nie przecina centry Skokowskiego.
69'  Klein za Figurskiego
70'  Giza za faul.
  Orzędoski za Gize
72' Uderza Skokowski ale niecelnie i daleko
73' Nowak prawą stroną i rzut rożny
 Uderza Mokiejewski i drugi rożny
74'  Za Kucińskiego Kowalczyk
76' Lewą stroną Misztal piłka w rękach Kręta
76' Tym razem Misztal zatrzymuje Kretova.
77' Coraz większe nerwy na boisku. Coraz mniej składnych akcji
79' Centra do Nowaka, jednak obrońcy Jezioraka dobrze odcinają Nowaka od podania
81' Walczy przy lini Giziński od autu goście
 Będzie zmiana. Za Kozieła Kursa
84'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL 1:0 Rafał Wiącek
 Dobre podanie Orzędowskiego do Nowaka ten głowa do Wiącka a ten drugi ładnym strzałem od słupka pokonuje Kręta. Brawo Wisła!!!!
86'  Kolibowski za Sulkowskiego
 Ależ emocje ależ mecz
 W Wiśle przy linii Rafał Kurssa
88'  1:1 Kretov
 Centra z lewej strony piłka trafia do Kretovia, który z 5 metrów strzela od słupka. Szkoda
88'  Kursa za Kozieła
 Leży jeden z graczy gości. Przerwa w grze
  +#
  +3
 Leży na boisku Kręt. Gra na czas chyba
 Kolejna przerwa w grze.
90+1' Bramkarz Jezioraka już gotowy do gry. Ostatnie minuty tego spotkania.
90+2' Jeziorak już na czas. Co chwila gracze z Iławy na boisku
  Kretov za kopnięcie piłki po gwizdku
90+3'  Koniec spotkania 1:1
 Niestety nie udało się zdobyć 3 punktów Wiśle. Mimo dobrej gry wiślacy tylko zremisowali. Z przebiegu spotkania wynik zasłużony i nie krzywdzi żadnej ze stron
 Z Poniatowej żegna Piotrek. Dziękujemy za uwagę.