Wisła Puławy : Stal Rzeszów -

0:2

- Płonka 74, Płonka 90+1

Socha- Król, Pielach, Poznański, Litwniuk, Szymankiewicz, Maksymiuk, Zmorzyński, Kacprzycki, Puton, Stanisławski Otczenaszenko- Kostkowski, Reiman, Zagdański, Chromiński, Nowacki, Płonka, Ligenza, Jarecki, Basista, Trznadel

Już w sobotę 15 września ekipa puławskiej Wisły zagra ze Stalą Rzeszów. Początek naszej relacji od 15:45.
 15;20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Za 40 minut gramy mecz na szczycie ze Stalą Rzeszów, która jest absolutnym faworytem do wygrania ligi. Mamy nadzieję, że ambitnie grający wiślacy sprawią kolejną niespodziankę i urwą punkty przyjezdnym
 Około 20 stopni ciepła, nie pada momentami na niebie słoneczko momentami chmury.
 Mamy już składy. Zaraz je Wam podamy
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę przywitani brawami nielicznej publiczności
 Na ławce Wisły zasiedli Tomasz Pawlikowski, Karol Barański, Bartosz Sulkowski, Krystian Kusal, Konrad Szczotka, Dawid Brzeski, Krystian Żelisko
 Na ławce Stali zasiedli dziś Rafał Dobroliński, Piotr Ceglarz, Jakub Kądziołka, Łukasz Mozler, Julien Tadrowski, Sławomir Szeliga, Damian Sierant
 Zapraszamy na kilka minut przerwy w którym Piotrek zrobi sobie popołudniową kawę. Wracamy za kilka chwil
 Witamy kolejny raz. Trwa rozgrzewka. Klatka póki co pusta.Ponoć kibice Stali zadeklarowali swoją obecność ale póki co nie ma ich w Puławach
 Schodzą gracze obu ekip do szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Paweł Nowosadzki rozpoczyna prezentację składów obu ekip.
 Na meczu bramkarz Stali Kraśnik Jakub Zolech
 Jeszcze chwila muzyki. Składy zaprezentowane. Wisła zagra dziś w bardzo ciekawym zestawie kolorystycznym.
 Obie ekipy jeszcze w szatniach. Słuchają ostatnich uwag szkoleniowców. Ale już za chwilę gramy.
 Na trybunach piłkarze Stali, którzy nie załapali się do 18 meczowej w koszulkach w hołdzie dla Krystiana Popieli
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wisła czerwone koszulki, niebieskie spodenki i białe getry
 Stal na chwilę obecną nie wiemy bo piłkarze Stali w koszulkach w hołdzie Krystianowi Popieli
 Minuta ciszy ku pamięci tragicznie zmarłego piłkarza Stali
 Stal zagra w granatowych koszulkach i białych spodenkach
1'  Zaczyna Stal
2' Centra z lewej strony i wiślacy głową na róg
 Przewinili w ataku gracze Stali. Od rzutu wolnego Paweł Socha
3' Faulowany Płonka. Stal od rzutu wolnego.
 Z rzutu wolnego Reiman, ale nad bramką Pawła Sochy
 W Krakowie Motor przegrywa od 5 minuty z Hutnikiem 1:0
5' Kacprzycki trafiony piłką prosto w twarz. Padł pomocnik Wisły, a gracze Stali grają dalej
 Ależ parada Pawła Sochy!!! Z kilku metrów jeden z graczy Stali Paweł ręka broni uderzenie gracza z Rzeszowa
7' W odpowiedzi Stanisławski zablokowany
9' W ataku Stal. Widać ogranie i doświadczenie z wyższych ligi ekipy z Rzeszowa
11' Wrzutka Zmorzyńskiego i Płonka głową na róg...
 Może teraz?? Są brawa
 Dobra centra Putona, ale bardzo dobrze obrońcy Stali wybijają piłkę
14' Przewinił w ataku Kacprzycki. Od wolnego goście. Mecz w ciszy bo kibiców Stali nie ma w Puławach.
17' Dużo walki w Puławach.
18' Centra Trzandla, wycofanie piłki do Chromińskiego, ale jego uderzenie zablokowane.
19' Bardzo ładna akcja Szymankiewicza z Kacprzyckim ten drugi centruje i mamy rzut rożny. Jest doping dla Wisły
 Krótkie rozegranie cornera piłka trafia do Kacprzyckiego ten centruje głową Poznański, ale daleko od bramki Stali
22' Uderza zza pola karnego Puton piłka ociera się po obrońcach Stali i mamy róg...
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami z Rzeszowa
23'  Kostkowski
26' W Krakowie spora niespodzianka. Hutnik prowadzi już 2;0
28' Bramkarz Stali w aut. Wyrównało się spotkanie w Puławach.
29' Uderzenie Nowackiego i Socha na róg
 A na Suchych Stawach już 4:0 dla Hutnika
32' Wisła chwilowo w 10 po urazie Putona
33' Wrócił już Puton.
 Kacprzycki w pole karne i obrońcy Stali w aut
34' Z dystansu uderza Kacprzycki. Niestety piłka leci nad bramką Leona Otczenaszenki
35' Ależ okazja dla Stali sam na sam wychodzi ale ofiarna interwencja Króla ratuje Wisłę. Róg dla Stali
36'  Kusal za Króla, który doznał przy tej interwencji urazu
37' Stanisławski zdaniem arbitra fauluje Reimana. Dziwna decyzja arbitra
40' Uspokoił sytuację Pielach wybijając piłkę w aut. Dużo walki i nerwów.
42' Głową Płonka, ale na szczęście niecelnie.
 A w Krakowie już 5:0 dla Hutnika
43' Trznadel wycofuje do Reimana ten technicznie ale niecelnie. Z klatki jesteśmy zawsze tam
45' +2
45+1' Zmorzyński wywalcza aut
45+2' Kontra Wisły uderza Stanisławski niestety nad bramką gości
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Pierwsza połowa za nami. Dużo walki i groźniejsze akcje Stali, ale póki co bramek w Puławach nie widzimy.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Na Hauke-Bosaka wracamy za kilka chwil
 W przerwie Paweł Nowosadzki poinformował o wyniki z Krakowa. Pojawiły się brawa zarówno kibiców z Puław jak i Rzeszowa
 Obie ekipy jeszcze w szatniach.
 Wybiegają wiślacy na plac gry
 Pojawili się także gracze Stali
47' Zmorzyński wywalcza rzut rożny dla Wisły.
 Zła centra wiślaków i pewnie obrona gości
48' Faulowany Stanisławski. Bez kartki dla rywala
 Uderza Poznański ale jego uderzenie jest zablokowane.
 Upadł Stanisławski, ale nie ma mowy o faulu zdaniem arbitra. Słaba postawa sędziego Kowalskiego z Kielc
52' Płonka na spalonym
53' Przewinił w ataku Zmorzyński.
54' Z dystansu Szymankiewicz, ale piłka niestety nad bramką gości
55' W odpowiedzi uderzenie Nowackiego nad bramką Pawła Sochy
58' Na spalonym Jarecki.
60' Kacprzycki zablokowany i od autu Wisła
 Tym razem Puton i grę zaczniemy od rzutu rożnego
61' Krótko wiślacy Puton do Zmorzyńskiego ten uderza, ale niestety nad bramką przyjezdnych.
62' Źle Stanisławski, który podał piłkę bramkarzowi Stali
64'  Ceglarz za Zagdańskiego
65'  Chromiński
68' Nie opanował piłki Kusal. Od autu goście.
68' Pozdrowienia dla Resovii z ust Stali
69'  Ligenza za faul na Szymankiewiczu
 Wrzutka Putona prosto w ręce bramkarza gości
70' W odpowiedzi Płonka na szczęście obok bramki Pawła Sochy
72' Puton i mamy aut
74' Kusal i kolejny aut.
74' Płonka
 Błąd Kusala, który w łatwy sposób dał się minąć Ceglarzowi ten płasko dośrodkował piłkę a Płonka wepchnął ją do siatki
77'  Żelisko za Zmorzyńskiego
78'  Pielach
 Do gry gotowy Łukasz Mozler
 No my się nie dziwimy Stal prowadzi każe dotknięcie wiślaka to głośne ALala
82' Z wolnego Reiman Socha na róg
83'  Mozler za Ligenze
84' Będą dwie zmiany w Wiśle
 Karol Barański i Konrad Szczotka gotowi do gry
 Kacprzycki wywalcza rzut rożny
85'  Barański za Szymankiewicza
Szczotka za Putona
 Ciekawe, że trener Janusz Niedźwiedź opuścił strefę techniczną. Bez reakcji arbitra
87'  Tadrowski za Jareckiego
90' +4
 Chromiński nabija Kusala i róg dla Stali
90+1'  Płonka
 Niestety kapitalne uderzenie z dystansu Płonki i przegrywamy 2:0.
90+2'  Szeliga za Chromińskiego
90+3'  Sierant za Nowackiego
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety tym razem faworyt okazał się zbyt mocny i pod dwóch bramkach Tomasza Płonki przegrywamy ze Stalą Rzeszów 2:0.
 Ta porażka jest smutna, ale cóż kiedyś musieliśmy przegrać. Za uwagę dziękuje smutny Piotrek