Kałat 69, 85 -
Arbiter: Mariusz Jasina ( Wrocław)

Stępniowski, Szymoniak, Biernat, Ksi±życ, Tarasek, Strózik, Cholewiak, Kałat, Ł.Nowak, Janik, Moskwik

Penkowec, Gawryssiak, Kursa,Budzyński Kozieł, M.nowak, Orzędowski, Wi±cek, Charzewski, Martu¶, K.Nowak

Już w sobotę 17 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powi¶la będzie ekipa Puszczy Niepołomice. Start naszej relacji od 12:45.
 12.32 Piotrek wita zza mglonych Niepołomic
 Zaraz składy. Zimno dzi¶ w Niepołomicach
 Na ławce Wisły Przybylski, Honcharuk, Jabkowski, Kwiatkowski, Pożak, Misztal i młody wychowanek Konrad Szczotka
 Na ławce trenerskiej Jacek Magnuszewski jako II trener Marek Matras a jako kierownik Tomasz Bednaruk
 Około 1 stopnia ciepła. Mgła wilgoć w Niepołomicach. Brrr.
 Trwa rozgrzewka. Obiekt Puszczy nie należy do cudów architektury, ale jako¶ będziemy nadawali dla Was
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip.
 Jak na taki mecz mało kibiców na jedynej trybunie w Niepołomicach. Około 500 osób
 Mateusz Gawrysiak dzi¶ z nr 23. K.Szczotka z nr 5.
 Na meczu go¶ci Jan Złomańczuk były trener GKS-u Bełchatów.
 Wychodz± obie ekipy na plac gry. Wisła na czerwono, Puszcza na biało
 Kilku kibiców z Puław krzyknęło Wisła Puławy. Chwali się to!!!!!!!!!!
2' Szarżuje K.Nowak ale uderzenie obok bramki gospodarzy. Szkoda
3' Doping dla Puszczy. Kilku kibiców ¶piewa o tym klubie. MKS
4' Janik centruje w ręce Penkowca
6' Dużo niedokładno¶ci w grze obu ekip
6' Martu¶ ale piłka już na aucie. Szkoda
9' Spore zamieszanie pod bramk± Wisły. Uderzał Janik ale jego uderzenie zablokowane.
13' Charzewski wrzuca z prawej strony prosto w ręce bramkarza Puszczy
 Mgła utrudnia obserwację, ale my¶lę że damy radę.
 Tylko zwycięstwo MKS tylko zwycięstwo z ust kibiców Puszczy. Oby nie dzi¶
16' Brzydki faul Strózika na K.Nowaka
 Jest rzut wolny uderza Konrad i mamy rzut rożny
21' Gawrysiak uprzedza Janika.
22' Za mocne podanie do K.Nowaka
23' My chcemy gola Wisełko my chcemy gola chciałoby się krzykn±ć. Póki co nadal 0:0
23' Po zgraniu K.Nowaka uderza Martu¶. Za lekko
 Tumult na stadionie po gospodarze przed szans±. Uderza Ł.Nowak i piłka na rogu
28' M. Nowak w polu karnym ale podał wprost w obrońce Puszczy
31' Na spalonym Moskwik
32' Ł.Nowak do Cholewiaka ten w pełnym biegu uderza nad bramk±.
35' Centra Janika uderza Kałaty i piłka wychodzi na rzut rożny
37' Z przed pola karnego uderza M.Nowak. Za lekko
40' Centruje Charzewski uderza z woleja K.Nowak niestety obok bramki
41' StróĽik fauluje Konrada Nowaka. To kolejny faul tego zawodnika dzi¶
42' Centrował Charzewski prosto na głowę Ł.Nowaka
45'  Koniec I połowy
 Po 45 minutach w Niepołomicach Wisła remisuje 0:0 z ekip± Puszczy. Z przebiegu meczu ten wynik jest zasłużony. My wracamy za 15 minut
 Ekipa Puszczy od kilku minut na boisku. Wi¶lacy w szatni
 S± i wi¶lacy
46'  Zaczyna Puszcza
47' Cholewiak ale pewnie w bramce Wisły Penkowec
48'  Szymonik za faul
50' Centra Janika i gospodarze maj± róg
51' Uderzał głow± jeden z gospodarzy ale obok bramki Wisły
55' Charzewski ale niecelnie do Gawrysiaka
57' Biernat fauluje Martusia
58' Tym razem Budzyński fauluje Moskwika.
61'  Orzędowski
63' Przerwa w grze. Leży Orzędowski
65' Na spalonym K.Nowak
68' Faulowany przez Janika Penkowec.
69'  Kałat
 Centra z prawej strony pilka trafia do Kałata, który głow± kieruje piłkę do siatki
  K.Nowak
72'  Pożak za Charzewskiego
Honchruk za Orzędowskiego
75' Faulowany Honcharuk.
72' Tym razem K.Nowak uprzedzony i mamy róg
77'  Kursa co się dzieje??? Sędzia rozdaje kartoniki jak baloniki na odpu¶cie
80'  Wi±cek
81'  Pożak kartoniki sypi± się jak z rogu obfito¶ci
83' Cholewiak faule M.Nowaka
85'  Janik
 Kontra Puszczy Cholewiak centruje do Janika a ten z kilku metrów pokonuje Penkowca.
86'  Paul za Moskwika
87'  Jabkowski za M.Nowaka
89' Jabkowski uderza ale wysoko nad bramk±
90'  +3
90 +2'  Rodin za Kałata
90+3'  Koniec meczu
 Niestety pierwsza porażka Wisły stała się faktem. Dzi¶ wi¶lacy zagrali słabo i niestety przegrali