4:1

Dryk 24' Kępka 40' Gawrysiak 63, samobójczy 83 - Dobromilski 65
Arbiter: Erwin Paterek (Lublin)

Wisła Puławy : Kuśmierz - Dryk, Pietroń, Mróz (Kapitan), Zięba (88 Krześniak), Bandosz (81 Rzędzicki),Gawrysiak, Mokiejewski (86 Chwiszczuk), Matyjaszek (61 Stecyszyn), Kępka, Kamola Olender Sól:Sasim - Łukasik, Dobromilski, Kukiełka, Grelak (Kapitan), Chomicz, Blacha, Ł. Kusiak, Lalik, Stelmach (46 Dziedzic), A. Kusiak.

Witamy tych, którzy nie mogą być na stadionie Wisły. Postaramy sie dla Was o relację z tego meczu, który obydwie drużyn muszą wygrać. Relację przeprowadzi Kopia. Tak więc......zapinamy pasy i startujemy za godzinę i 12 minut.
 Składy narazie tylko przypuszczalne ale w ekipie Wisły czuć napięcie. Wiemy, że dwóch piłkarzy z podstawowego składu nie jest w pełni dyspozycji "narazie nie powiemy kto to jest" tyle usłyszelismy z szatni Wisły. Czyżby Olender był aż tak wymagający. Więcej o składzie dowiemy sie po rozgrzewce, która rozpocznie sie juz wkrótce.
 Napewno nie zagra Mariusz Abramczyk.
 W Puławach spodziewane przejściowe zachmurzenie. Temperatura 16-17 stopni Celsjusza. Ciśnienie w normie 994 Pa. Wiatr północno - wschodni 4-5 metrów na sekundę Tak więc pogoda nie powinna byc problemem i przeszkodą w pokonaniu beniaminka. Ci którzy nie wyszli jeszcze z domów moga pozostawić parasole w szafach - padać nie będzie.
 Podlasie wygrało swój mecz z Janowianką 1:0. Olender musi wygrac by nie stracic dystansu.....Z innych aren 4 ligi: Lublinianka - Orion 2:1.
 W głośnikach "You'll never walk alone" Hymn Celticu i Liverpoolu rozbrzmiewa przy Hauke Bossaka. Czyżby nowa świecka tradycja?
 Trwa rozgrzewka. Wisła zagra dziś na czerwono Olender zaś na granatowo.
 widzów na razie symboliczna ilość około 100 osób lecz mecz dopiero za 20 minut.
 Składy powyżej są aktualne. Giza jednak nie zagra. plotki o jego niedyspozycji okazały sie prawdziwe. Duzy handicap dla Olendra
 Olender występuje w identycznym składzie jak w wygranym meczu z Chełmanką. Beniaminek wyposażony w sprzęt Adidasa prezentuje sę bardzo przyzwoicie. Widać, ze sponsorzy wspierają ten mały klub.
 Przed kasami powstała kolejka. Sporo ludzi obejrzy dzisiejszy mecz.
 "Eye of the tiger" w głośnikach - kto ogladał Rocky'ego ten wie co to znaczy!!! Piłkarze wychodza na boisko prowadzeni przez sędziów.
1' Zaczęli! Gra w środku pola. Nastroje bojowe w obu ekipach.
2' Mokiejewski ponad poprzeczką! Dogrywał Kamola Mógł i powinien być gol.
5' Pod zegarem przybyło fanatyków. Wywieszają jedna flagę "FANATYCY" Gra toczy sie w środkowej strefie boiska
6' Rzut wolny dla Wisły. Uderza Matyjaszek. Obok bramki.
6' Sędzia odgwizduje spalonego. Rozpoczyna Olender. Narazie przewaga Wisły.
8' Kepka wali prosto w poprzeczkę! Co za bomba! Ktoś w górze czówa nad Olendrem
9' Przewaga Wisły ale narazie bez bramek.
10' Kepka dostaje piłke z lewej strony od Kamoli. Uprzedza go Sasim
11' Zaczarowana bramka Sasima - teraz to mokiejewski powinien strzelic lecz piłka dziwnie odskoczyła mu od nogi.
12' Rzut rożny - niestety bez pozytku dla Wisły sędzia odgizduje faul Wojtka Kępki
15' Tylko trzech rezerwowych na ławce Olendra - siedza spokojnie. Tylko trener gości nieco podobny do Terry Butchera żwawo gestykuluje i krzyczy na swoich podopiecznych.
18 ' Wynik bez zmian. Gra nieco uspokoiła się po początkowej kanonadzie Wisły. Na mecz przybyło około 700 widzów z czego około 40 osób zywo dopinguje nasz KS. Trener Magnuszewski przy linii próbuje pomagać swoim podopiecznym
20' Kuśmierz piastkuje wrzutke gości. Przerzut na drugą strone boiska. Kępka nie dochodzi do piłki. Gra jest nieco chaotyczna - przy czym drużyną optycznie lepsza wydaje się Wisła. Kibice z "młyna" wciągaja w doping kibiców z "prostej"
24'  Rafał Dryk z karnego zdobywa bramkę dla Wisły. Piłka po dośrodkowaniu Kamoli odbija sie od ręki któregos z graczy Olendra. Sędzia po konsultacji z liniowym przyznaje jedenastke gospodarzom.
29' Wisła prz piłce. Bandosz traci futbolówkę..... Wisła nieco lepiej niż w ostatnich meczach ale dalej jest to kopanina. Olender w zasadzie nic nie pokazuje. Żadnej okazji goście nie mieli do 30 minuty meczu....
33' Uderza Mokiejewski - bardzo niecelnie. Piłka wychodzi w aut bramkowy.........
35'  Gawrysiak otrzymuje kartonik koloru żółtego za faul. Nie zagra w nastepnym meczu.
37' Troszkę cicho zrobiło sie na stadionie. Gra też nieco niemrawa. na moment obudzili się gracze Olendra jednak z rejdu jednego z pomocników nie wynikło nic groźnego.
39 ' Z zawodników Wisły zagrożeni pauzowaniem w nastepnym meczu sa jeszcze Chmielnicki i Zieba -jednak tylko tego ostatniego oglądamy na boisku
40'  Kępka zdobywa bramkę na 2:0. Podaje znów Kamola - Kempes z 3 metrów nie daje szans Sasimowi.
42' Ostre strzelanie na bramkę Wisły. Olender mógł odpowiedzieć pieknym za nadobne lecz szczęśliwie piłka w poprzeczkę z 5 metrów
45' Rzut rożny dla Olendra. Pietroń wybija z bramki Wisły. Kuśmierz niepewnie na przedpolu.
45+1' koleny rzut rożny dla Olendra
45+1'  Koniec 1 połowy
 No cóż Wisła wygrywa 2:0 po pierwszej połowie. Czego chcieć więcej? Przypominamy, że gramy bez naszego goleadora Łukasza Gizy. Najlepszy w Wiśle Mateusz Kamola - najsłabszy chyba Kusmierz który raził niepewnością.
46'  Wisła zaczyna bez zmian. W Olendrze jedna zmiana za Stelmacha wchodzi Dziedzic.
 W trakcie przerwy kibice urządzili kwestę na oprawy meczowe. Pieniądze zbierane były do puszki.
48' Do piłki nie dochodzi Kamola, który miał ochote na rajd ta stroną boiska. podawał Matyjaszek
49 ' Karny dla Wisły! Kartka dla bramkarza Olendra Sasima!
50' Dryk wprost w bramkarza! Marnuje okazję do zdobycia trzeciej bramki
55' Słupek! Strzelał zawodnik Olendra. Prawie wpadła! Wisła niepewnie.
56' Bandosz uderza! Sasim wypuszcza piłkę - dobija Kępka 3:0! nie..........rzut rożny!
58' Aut dla Olendra. Gra w środku pola. Wisła kontroluje grę.
61' Olender ciśnie. Olender przy polu karnym Wisły. Strzał obok bramki
61' Mayjaszek kończy udział w dzisiejszym spotkaniu. Wchodzi Stecyszyn
62' Rzut rożny dla Wisły. Piłka do ziemi do Kępki lecz ten zablokowany przez obrońców
63'  Piękna bramka! Strzał życia Gawrysiak z 35 metrów. Prosto w widły. Stadiony świata. Co za gol. Piłka od poprzeczki. Prosto w okienko!
65'  Bramka dla Olendra. Błąd bramkarza. klasyczn farfocel wpada do bramki Wisły po uderzeniu .....udem..??? Zamieszanie i wielki błąd Kuśmierza. Kto strzelił dla Olendra - Dobromilski. Wcześniej zółta kartką ukarany Rafał Dryk
70' Wynik bez zmian. Wisła oddała nieco pole rywalowi.
72' Wisła w środku boisk rzut wolny. Niewiele się dzieje.
78'  Czerwona kartka dla Kukiełki (Olender) po faulu na Mokiejewskim
81'  Rzędzicki wchodzi za Bandosza- ten powitany gromkimi brawami dla swojego poprzednika
83'  Bramka samobójcza. Wisła wygrywa 4:1. Kępka naciska obrońcę Olendra a ten lobuje własnego bramkarza
86'  Mokiejewski opuszcza plac gry - wchodzi Chwiszczuk.
88'  Krześniak wchodzi za Ziębę. Na boisku wieje nuda. Wisła zadowolona z wyniku a Olender już pogodził sie z porażką.
90' Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty. Zawodnicy spoglądaja na sedziego a ten na zegarek.
90+1' Słupek - mogło byc 4-2 Szczęście Wisły! Pietroń uderzony leży na murawie. Kibice wyczekują gwizdka
90+3'  koniec meczu. Kępka w ostatniej minucie mógł podwyzszyć rezultat lecz skończyło sie 4:1 dla Dumy Powiśla. Zawodnicy dziękują kibicom za doping. Dopisujemy 3 punkty w drodze do III Ligi. Za uwagę dziękuje Kopia wraz z współpracownikami (steven, majma, piotrek)