Arbiter: Mariusz Czyżewski ( Olsztyn)

Penkowec, Budzyński, Kursa, Jagła, Misztal, Skórnicki, Kycko Mokiejewski, Pożak, Wiącek, Nowak Dydo, Demusiak,Czarny, Żmuda, Radawiec, Kachniarz, Białek, Piątkowski, Horajecki, Cebula, Skórski

Kartki:
Żmuda

Już dziś o 19:00 puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Stal Stalowa Wola.
Postaramy się przeprowadzić relację live z tego meczu. Początek o 18:45.
 18.38 Piotrek wita wszystkich kibiców ze stadionu Wisły.
 Trwa rozgrzewka. 20 minut do meczu. Płoną jupitery na stadionie w Puławach.
 W trwających meczach Pogoń Siedlce gromi Jezioraka Iława 6:2, Garbarnia Kraków remisuje 1:1 z Motorem a Stomil Olsztyn wygrywa z Puszczą Niepołomice 4:1
 W klatce kibice Stali a pod stadionem policja w kaskach i z tarczami. Powoli gromadzą się kibice na stadionie.
 Znamy już składy. Jedenastka Wisły identyczna jak w Pruszkowie.
 Na wiślackiej ławce Dominik Giziński, Łukasz Chojak, Mateusz Kozieł, Adam Nowak, Sebastian Orzędowski, Maciej Wójtowicz, Filip Wesołowski
 Oczywiście jedna zmiana, za Orzędowskiego gra Mokiejewski. Kibice Stali wchodzą do klatki.
 Warunki do gry całkiem niezłe. Około 14 stopni nie pada.
 Pogoń Siedlce rozgromiła Jezioraka Iława aż 6:2.
 Rozgrzewka już zakończona. Obie ekipy już w szatni. Za kilka chwil początek spotkania. Oby zwycięskiego dla Wisły.
 Zielona murawa zachęca do gry.
 Obie drużyny wyprowadzane przez sędziów na boisko. Stal na czarno- zielono, Wisła na niebiesko- biało
 Kibice Stali nie mogą zmieścić się w klatce.
 Są i kibice Wisły.
1'  Zaczyna Stal
 Wisła Wisła KS niesie się po stadionie.
2' Jak na razie na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Gra spokojna toczy się w środku pola.
3' Kursa zatrzymuje Białka.
4' Prawą stroną Demusiak i wywalczył rzut rożny
5' Dobra kontra Wisły. Po podaniu Kycki uderza Mokiejewski, Dydo jednak odbija piłkę przed siebie. Szkoda
6' Znowu szarża Kycki zatrzymana przez obronę Stali. Kibice Stalówki w milczeniu oglądają ten mecz.
7' Kycko do Mokiejewskiego, który nie potrafi opanować piłki.
8' Z lewej strony centra Kacniarza piłka w rękach Penkowca.
9' Nowak na spalonym.
 Jak na razie bardzo ciekawe spotkanie. Obie drużyny graja akcja za akcję.
11' Kursa uprzedza Białka. Mogło być groźnie
12' Nowak zatrzymany przez Czarnego i Dydo od bramki.
 Kibice Wisły głośno dopingują Dumę Powiśla. Kibice ze Stalowej nadal milczą.
13' Lewą stroną Kycko, jednak centra bardzo zła w górną siatkę bramki Stali.
 Wisło Kocham Cię na trybunach a boisku zatrzymana akcja Radawca.
15' Tym razem Radawiec fauluje Pożaka. Wiślacy od wolnego
16' Wiącek podaje ale do kogo??? No właśnie nie wiemy
 W Suwałkach Wigry prowadzą z Pelikanem Łowicz 1:0 a Nowym Dworze Znicz prowadzi ze Świtem 2:1
18' Żmuda uprzedza Nowaka. Rzut rożny dla Wisły
19' Głośne jesteśmy tam z klatki
20' Na boisku rzut wolny dla gości. Z około 20 metrów.
 Uderza Radawiec pewnie łapie piłkę po uderzeniu z wolnego
 Trwa doping dla obu ekip. Bardzo głośno i przyjemnie na stadionie
22' Nowak ale sytuacja o Jezus Maria.
 Kapitalne podanie od Kycki do Nowaka napastnik Wisły sam na sam z Dydo i niestety nad bramką Stali.
 Po sytuacji Nowaka na tablicy zapaliła się bramka dla Wisły. Szkoda, ale bramki nie ma.
24' Uspokoiło się na boisku. Na trybunach nadal doping dla obu ekip. Bardzo dobrze słyszalni kibice ZKS-u
25' Na spalonym Piątkowski.
26' Skórski przerywa akcję Wisły. Szkoda
27' Piatkowski do Demusiaka ten drugi centruje prosto w ręce Penkowca.
29' Kycko bardzo ambitnie przy linii jednak piłka dla gości. Bardzo dobre spotkanie z obu stron.
30' Budzyński faulowany przez Białka. Od wolnego Wisła.
31' Akcja prawą stroną Piątkowskiego i kolejna centra w ręce Penkowca.
32' Znowu zagrożenie pod bramką Wisły. Na szczęście Białek na spalonym.
33' Brzydki faul Piątkowskiego na Jagle. Kibice domagają się kartki jednak sędzia poucza tylko gracza Stali
34' Misztal centruje w pole karne, prosto w ręce Dydy
35' Kontra Stali zatrzymana przez Budzyńskiego i rzut rożny dla gości.
 Nikt nie przecina centry i od bramki Wiślacy.
37' Jagła przerywa kolejną akcje Stali. Lekka przewaga gości
38' Na spalonym Kycko. Spadło tempo meczu i dopingu.
39' Szarża Mokiejewskiego i faul Żmudy i karny dla Wisły!!!!!
 Do piłki podchodzi Nowak
40' Nowak źle broni Dydo. Szkoda bardzo bardzo szkoda. Dlaczego?????
  Wcześniej za ten faul żółtą kartką Żmuda.
41' Kibice skandują Łukasz Giza, Łukasz Giza.
42' Grać na całego i walczyć do upadłego na trybunach. A na boisku akcję Stali przerywa Kursa
44' Wrzutka w pole karne Stali, ale Nowak zagrywa piłkę ręką i od brami Dydo. Bohater Stali Dydo
45'  Koniec I połowy
 Wiślacy w tej części gry mieli trzy kapitalne sytuacje bramkowe w tym rzut karny. Żadnej nie wykorzystali tak więc mamy 0:0. Moim zdaniem bramka Wiśle się należy.
 Zapraszamy na kolację i za kilka chwil wracamy z relacją
 W derbach Mazowsza Świt przegrał ze Zniczem 1:2. Trwa obok tego meczy spotkanie w Suwałkach, gdzie Wigry prowadzą z Pelikanem.
 Wiślacy już na boisku
 Goście także za chwilę początek meczu.
45' A jednak zmiana w Wiśle.
Orzędowski za Pożaka.
46' Wiącek walczy w środku pola ale niestety bez efektu piłka dla Stali
47' Kycko lewą stroną centra w pole karne Nowak uprzedzony i kolejny róg
48' Nowak próbuje mijać obrońców Stali,ale piłka trafia w ręce Dydy
49' Uderza z dystansu Piątkowski. Na szczęście wysoko nad bramką Wisły.
51' Mokiejewski w polu karnym ale wdaje się w drybling i obrona Stali wyjaśnia sytuację.
52' Faulowany Orzędowski przez Cebulę i wiślacy od wolnego.
52'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL MISZTAL 1:0
 Centra po ziemi w pole karne Stali z wolnego Misztala nikt nie przecina piłki a ta wpada do siatki obok bezradnego Dydy. Brawo WISŁA
54' W Stali szykują się aż dwie zmiany.
55' Cebula przerywa akcję Mokiejewskiego,
56'  Getinger za Kachniarza ,
Gęsla za Radawca.
58' Dobra piłka do Orzędowskiego ale tego uprzedza Dydo
 Kto nie skacze ten z policji z trybun kibiców Wisły.
60' Kycko lewą stroną i sędzia boczny dopatruje się spalonego. Chyba niesłusznie
61' Akcja Getingera, ale piłkę pewnie łapie Penkowec
62' Cały stadion odpowiada kto wygra. WISŁA!!!!!
63' Zabawa na trybunach. Kibice Wisły głośno Wisła a Stalowcy Stal.
64' Uderzał Wiącek i rzut rożny dla Wisły
 Zakotłowało się pod bramką Stali, ale wiślacy nie potrafili oddać strzału na bramkę Dydy.
68' Misztal uprzedza Getingera i goście od rzutu rożnego.
 Szykuje się do wejścia trzeci napastnik Stali. Trener Kalita stawia wszystko na jedną kartę
69'  Widz za Piątkowskiego.

Na boisku leży Michał Budzyński.
 Z obrońcą Wisły wszystko OK. Gramy dalej
70' Za mocne podanie do Nowaka ląduje przy nodze Dydy.
71' Szarża Mokiejewskiego i wiślacy od wolnego.
 Znowu przy piłce Misztal
72' Kibice Stali już bez koszulek.
73' Akcja Stali Getinger i rzut rożny Stali.
 Małe zamieszanie pod bramką Wisły, Penkowec nie łapie piłki ale kończy się na strachu.Uff
75' Motor z Lublina to kawał jest sk..... zgodnie śpiewają kibice obu ekip.
77' Uderzał z dystansu Skórski. Wysoko nad bramką Wisły.
79' Do wejścia gotowy Wójtowicz.
80' Cebula kapitalnie zatrzymuje Orzędowskiego. Szkoda.
81'  Wójtowicz za Mokiejewskiego
82'  Gęśla 1:1
 Centra z prawej strony boiska do Gęsli piłka trafia do Gęśli który z kilku metrów strzela do siatki Penkowca
83'  Kocój za Demusiaka
  Cebula za faul na Wójtowiczu
85' Getinger za faul na Wiącku
 Misztal z wolnego mocno ale niecelnie. Szkoda.
88' Cebula uprzedza Budzyńskiego.
89' Wójtowicz fauluje Getingera
90'  +3
90+1' Akcja wiślaków i rzut rożny. Moze teraz??
 Strzela głową Jagła broni Dydo
90+2' Za mocne podanie Wiącka do Kycki
90+3' Akcja Stali, ale wyjaśniają wiślacy.
  Koniec spotkania
 Podziałem punktów kończy się to spotkanie. Wynik mógłby być inny, ale niestety nieskutecznie zagrał Konrad Nowak.