Wisła Puławy : KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski-

Zuber 45, Kobiałka 62 -
Arbiter: Paweł Sitkowski(Kąkolewnica)

Kurek- Król (69 Barański) Poznański, Pielach, Litwiniuk, Kobiałka, Maksymiuk ( 85 Popiołek) Zmorzyński,Zuber ( 82 Skalecki) Kaprzycki ( 77 Chudyba), Stanisławski ( 69 Żelisko)

Pietrasik-Miłek, Chrzanowski ( 29 Smuczyński), Mężyk, D.Cheba, Sarwicki, Bełczowski ( 86 Brociek) Grunt ( 72 Madej) Burzyński, Kapsa ( 71 Łokieć) P. Cheba

Już w niedzielę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem do Puław przyjedzie zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Początek naszej relacji od 16:45
 15:19 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami kolejny ważny i trudny mecz puławskiej Wisły. Pogoda sprzyja. Około 12 stopi ciepła, na niebie zero chmur. Piękne słońce. Wiosna
 Mamy już składy. Są zaskoczenia w zespole Wisły. Zaraz je zobaczycie
 Tak więc w bramce Wisły debiutuje dziś Krzysztof Kurek.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Karol Barański, Mateusz Supryn, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce KSZO 1929 zasiedli dziś Dorian Frątczak, Filip Rogoziński, Bartłomiej Smuczyński, Kacper Ziółkowski, Kamil Łokieć, Oskar Bociek, Mateusz Madej
 Pusto niestety na trybunach. Piękna wiosenna pogoda nie zachęciła chyba fanów, którzy na pewno dzisiaj na zakupach w końcu tydzień dzieli nas od świąt Wielkanocnych
 Wiślacy już na rozgrzewce.
 Piotrek na chwilę oddaje głos do studia. Czas na popołudniową kawę.
 Paweł Nowosadzki rozpoczyna swój show za mikforonem
 Goście już w szatni. Wiślacy jeszcze na rozgrzewce.
 Schodzą powoli wiślacy do szatni. Za kilka minut zaczynamy. Bądźcie z nami
 Oba zespoły w szatniach słuchają uwag szkoleniowców. I zaraz zaczynamy ten ważny dla Nas mecz.
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w tradycyjnych pasiakach, KSZO też tradycyjnie pomarańczowe koszulki czarne spodenki
1'  Zaczyna KSZO
2' Dużo walki w środku pola. Od początku doping małej grupki kibiców Wisły.
3' Głową Stanisławski, ale zbyt lekko i pewnie broni Pietrasik
5' Wpadł w pole karne Wisły Grunt upadł, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Sędzia Sitkowski nakazuje grę dalej.
7' Próba Bełczkowskiego, ale piłka obok bramki Wisły
8' Maksymiuk do Kacprzyckiego, ale ten drugi na spalonym. Od bramki bramkarz KSZO
10' Faulowany Poznański. Rzut wolny dla Wisły.
11' Hej Wisła gol na trybunach. Fajna atmosfera dziś. Klatka pusta
12' Rzut z autu dla gości. Dużo walki dzisiaj.
14' Pierwsi fani KSZO w klatce. Póki co 3 kibiców z Ostrowca
15' Groźne uderzenie Miłka, Kurek na raty ale łapie piłkę
 Legia Warszawa na trybunach Pogoń Siedlce pozdrowienia dla zaprzyjaźnionych ekip
18' Wpadł w pole karne KSZO Stanisławski ale nie zdołał oddać strzału szybszy od niego bramkarz gości
21' Na spalony, jeden z graczy KSZO. W klatce 7 fanów KSZO i jedna flaga
22' Wisła wywalcza aut. Może teraz?
23' Prostopadłe podanie Maksymiuka do Stanisławskiego, ale szybszy bramkarz gości
25' Kontra gości uderzenie Patryka Cheby wysko nad bramka Kurka
26' Ciężko powiedzieć co chciał zrobić Bełczkowski. Czy uderzał czy wrzucał. Efekt jest taki, że piłka leci nad bramką Krzysztofa Kurka. Od bramki Wisła
28' Jakiś uraz gracza KSZO. Przerwa w grze. Goście przyjechali dziś z masażysta co w tej lidze nie jest czymś normalnym
29'  Smuczyński za Chrzanowskiego
30' Solowa akcji Kapsy ale pewnie w bramce Wisły Krzysztof Kurek
31' W odpowiedzi centra Kacprzyckiego głową Stanisławski ale obok bramki
32' Centra Zmorzyńskiego w pole karne wpada Zbuer, ale przy próbie strzału fauluje rywala
 Z klatki jesteśmy zawsze tam. Około 20 fanów z Ostrowca
35' Dominik Cheba ręką, ale sędzia każe grać dalej
36' Dużo walki w środku pola. Widać, że KSZO skupione na grze z kontry
37' Znowu szarża Kapsy, ale pewnie łapie piłkę Krzysztof Kurek.
38' To powinno być 1:0. Kapitalne zagranie Zubera do Zmorzyńskiego ten wpada w pole karne ale tylko róg....
 Piąstkuje centrę Kacprzyckiego Pietrasik. Gdyby nie to Poznański miałby tę piłkę na głowie ....
39' I kolejna okazja dla Wisły. W pełnym biegu uderza na bramkę Pietrasika Kacprzycki piłka po górnej siatce wychodzi poza plac gry
41' Wisła w ataku. Od autu
 Na płocie w klatce flaga KSZO i flaga Powiślański Lipsko
43' Walczyć Wisła walczyć Wisła z prostej
44' Grunt faulem zatrzymuje Pielacha
45' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MICHAŁ ZUBER!!!!!! BRAWO ZUBI!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 +1
 Kapitalna akcja Wisły Wycofanie piętką Kacprzyckiego do nadbiegającego Michała Zubera a ten pięknym strzałem wpakował piłkę w okienko bramki gości
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Długo wydawało się, że na przerwę będziemy schodzić w słabych nastrojach. Na szczęście wiślacy na chwilkę przed zakończeniem pierwszej połowy za sprawą Michała Zubera trafią do bramki rywali i prowadzą 1:0.
 W dobrych nastrojach zapraszamy na kilka minut przerwę. Oby drugie 45 minut nie było gorsze. Zapraszamy na chwilę odpoczynku
 Na boisku są już gracze KSZO. Niewiele uwag miał chyba do nich ich szkoleniowiec
 Pojawiają się także wiślacy. Są sędziowie. Zaraz gramy
48' Zderzenie Pietrasika i Zmorzyńskiego. Rzut wolny dla KSZO
49' Na spalonym Stanisławski
50' Wpadł w pole karne Grunt uderzył ale broni Kurek. Rzut rożny dla gości
51' Jakiś uraz zawodnika KSZO. Kolejna przerwa w grze.
 Na szczęście zawodnik gości już zdrowy możemy grać dalej
 Brzydko kopnięty Pielach. Dobrze, że wstał szybko nasz kapitan.
53' Ratuje nas Kurek po uderzeniu z kilku metrów Kapsy. Ależ parada bramkarza Wisły
55' Z dystansu Smuczyński, ale pewnie łapie futbolówkę Kurek
57' Rzut wolny dla gości. Będzie groźnie.
 Zaskakujący strzał Burzyńskiego Kurek przerzuca piłkę nad poprzeczkę.
59' Teraz to Pietrasik ratuje swój zespół. Zamieszanie w polu karnym KSZO piłka trafia do Zmorzyńskiego ten uderza ale broni to bramkarz gości
 Uderza Litwiniuk i piłka po siatce nad bramką
61'  Miłek za faul na wychodzącym sam na sam Zuberem
62' GOOOOOOOOOOOOLLLLLL MICHAŁ KOBIAŁKA!!!!!! BRAWO KOBZA!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Kapitalne wykonanie rzutu wolnego przez Michała Kobiałkę. Pomocnik Wisły uderzył technicznie z około 20 metrów i Pietrasik mógł wyjąć piłkę z siatki. Brawo WISŁA
66' Nie opanował piłki Kacprzycki. Wsparcie dla Wisły z trybun
67' Niecelne uderzenie Maksymiuka
 Do gry gotowy Karol Barański
69'  Żelisko za Stanisławskiego
Barański za Króla
71'  Madej za Grunta
Łokieć za Kapsę
72' Wiślacy wywalczają rzut rożny
 Ależ kocioł w polu karnym KSZO. Strzelali Poznański, Zmorzyński, ale pewnie obrońcy i tylko kolejny corner
74' Z dystansu Maksymiuk ale piłka leci nad bramką Pietrasika. Głośne WISŁA WISŁA WISŁA na prostej
 Grupka Fanatyków zachęca całą prostą do wspólnego dopingu. Wszyscy wstają i śpiewają!!!! WISŁA PUŁAWY na trybunach!!!!!!! Piękna atmosfera
76' A teraz druga strona odpowiada kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA WISŁA trwa dialog między kibicami
77'  Chudyba za Kacprzyckiego
78' Oby wiślacy nie popełnili tego samego błędu co tydzień temu.
 Do gry gotowy Przemysław Skałecki
81' Zablokowane uderzenie Zmorzyńskiego
82' Żelisko uprzedzony przez obrońców i tylko aut
  Skałecki za Zubera
  Smuczyński ale to powinna być czerwona kartka!!!!!
 Niezbyt miło przyjęty przez kibiców Wisły Skałecki, który w jednym z wywiadów zadeklarował, że jest kibicem Motoru Lublin
85'  Popiołek za Maksymiuka
86'  Brociek za Bełczowskiego
 Co chwila dziwne zachowanie sędziego i piłkarzy KSZO, którzy kopią wiślaków. Bez sensu zachowanie graczy gości
88' Komunikat dla kibiców KSZO, którzy mają zostać na sektorze 10 minut po meczu
 Kolejny brzydki faul gracza gości. Nie rozumiemy takiego zachowania
89' Wszyscy wstają i śpiewają na trybunach
90' +3
90+1'  Zmorzyński
90+2' Ostatnie minuty spotkania. Od wolnego Wisła
 Spokojnie wiślacy. Musimy utrzymać to prowadzenie
90+3' Jeszcze przewinił w ataku Zmorzyński
90+4'  Koniec spotkania!!!!
 Bardzo ważna wygrana puławskiej Wisły. Po bramkach Michała Zubera i Michała Kobiałki wiślacy pokonali KSZO 1929 i przełamali passę bez wygranej
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA na środku!!!!!!!
 A teraz dialog kibiców i piłkarzy kto wygrał mecz!!!! WISŁA krzyczą raz jedni raz drudzy
 Ważna i zasłużona wygrana Wisły. Ekipa Dumy Powiśla może przygotowywać się do kolejnego spotkania tym razem ze Stalą w Rzeszowie