Wisła Grupa Azoty Puławy : Kotwica Kołobrzeg-

Sereryś 14 - Kozłowski 69, Polak 71, Junior 75(k)
Arbiter: Damian Krumplewski ( Mrągowo)

13. Mielcarz- 31. Flak, 18. Wiech, 74. Skałecki, 3. Seweryś, 99. Noiszewski, 11. Kargulewicz, 91. Klichowicz, 55. Ponce Garcia, 7. Puton (kpt), 9. Giel
88. Kozioł- 4- Polak, 5. Pytlewski,7. Kosakiewicz ( kpt), 14. Stasiak, 19. Murawski, 21. Kozajda, 24. Felipe Oliveira, 27. Wełna, 39. Jonathan, 70. Krekowic

Już w niedzielę 14 kwietnia ekipa Wisły Grupa Azoty zagra z Kotwicą Kołobrzeg. Początek naszej relacji od 11:45.
 11:02 Piotrek wita z pustego jeszcze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo trudne spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg. Trwa zraszanie murawy
 W Puławach wiosenna pogoda. Około 18 stopni ciepła lekkie słońce.
 Czekamy na oficjalne składy obu ekip. Goście już są na obiekcie.
 Mamy już składy obu ekip
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Paweł Łakota, 8. Kamil Kumoch, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 19. Maksymilian Tkocz, 26. Kołtański, 34. Bortniczuk, 66. Kacper Kaczorowski, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce Kotwicy Kołobrzeg zasiedli
12. Krystian Michalski, 6. Kamil Kort, 9. Filip Kozłowski, 10. Michał Cywiński, 28. Maciej Dampc, 29. Marcel Bykowski, 66. Piotr Witasik, 80. Zvorimir Petrović, 99. Olaf Nowak
 Trwa rozgrzewka. Dziś w Puławach trwa kurs sędziowski co powoduje spore zamieszanie.
 Delegatem meczowym jest Edward Chmura ze Stalowej Woli a obserwatorem Cezary Wójcik z Łęcznej
 Do szatni schodzą piłkarze Kotwicy, na rozgrzewce jeszcze ekipa Wisły Grupa Azoty. To trudne ale i bardzo ważne spotkanie dla Dumy Powiśla. Wygrana jest bardzo potrzebna. Pozwoli ona złapać trochę oddechu
 Wiemy, że będzie to trudne, bo Kotwica to faworyt, który przyjeżdża tutaj z nowym szkoleniowcem.
 Obie ekipy już w szatniach, gdzie słuchają ostatnich uwag szkoleniowców.
 Wychodzą!!!!!
 Kotwica białe koszulki, błękitne spodenki, Wisła Grupa Azoty granatowy komplet strojów
 Mobilizacja w kółeczkach i zaraz gramy.
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
2' Zatrzymany Klichowicz i kontra gości
3' Z prawej strony centruje Pytlewski, ale bardzo źle i od bramki grę wznowi Mielcarz
4' Ależ okazja dla Wisły, Kargulewicz wychodzi sam na sam, ale broni to poza polem karnym Kozioł!!!!
5' Nikt nie sięgnął centry Kargulewicza. Przewaga puławian.
7' Ostre starcie Kosakiewicza i Klichowicza. Faulował gracz Kotwicy
10' Flak do Giela, ale ten na spalonym
11' Ależ brzydkie zachowanie rywala, który wjechał sankami w nogi Putona. Sędzia nakazał grać dalej... zwija się z bólu Puton
13' Centra Kargulewicza Kozajda głową wybija piłkę na rzut rożny!!!!
14' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL RADOSŁAW SEWERYŚ!!!! BRAWO RADEK!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Kapitalna centra Klichowicza z rzutu rożnego i Seweryś głową z bliska pakuje piłkę do siatki. BRAWO!!!!!
15' Tym razem uderzenie Klichowicza nad bramką
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce, Legii Warszawa oraz Czarnych Dęblin
18' Kolejny rzut rożny tym razem wywalczył go Manolo
 Ależ blisko po centrze Klichowicza był Wiech!!! Kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty!!!!
 Próbował Kozioła zaskoczyć Klichowicz strzałem bezpośrednim i kolejny corner po interwencji bramkarza Kotwicy
 Tym razem centrował Puton, ale piastowanie Kozioła wyjaśnia sytuację
21' Pytlewski do Jonathana, ale za mocno i od bramki grę wznowi Mielcarz
 Z trybun mecz ogląda były szkoleniowiec Wisły Adrian Kędzierski, który aktualnie jest analitykiem w zespole Olimpii Grudziądz
 Sporo notatek zapisał już Adrian
25'  19. Murawski za taktyczny faul na Klichowiczu
26' Centra Murawskiego głową uderza Polak, ale pewnie łapie piłkę Mielcarz
27' Klichowicz do wbiegającego w pole karne Putona, ale temu drugiemu zabrakło centymetrów, aby skierować piłkę do siatki!!!
28' Z dystansu uderza Pytlewski, ale nad bramką Wisły Grupa Azoty
29' Faulowany Kargulewicz. Przewinił Kozajda. Bez kartki
32' Zablokowany Kreković. Bardzo niebezpieczny jest zespół gości.
33' Uraz Piotra Girla, który upadł po szybkim sprincie do piłki. Chyba potrzeba będzie zmiana. Póki co udzielana jest mu pomoc
 Żegnany brawami Giel wstał, ale chyba nie będzie w stanie grać dalej
 Wrócił Piotr zobaczymy na ile pozwoli mu zdrowie
37' Jonthan uprzedzony rzut rożny dla Kotwicy
 Dobra centra Kosakiewicza piłka trafia do Stasiaka, który centruje i Mielcarz na kolejny corner
38'  34. Bortniczuk za 9. Giela
 A chwilę wcześniej nad bramką z przewrotki uderzał Murawski.
39' Wiech kapitalnie wraca i zatrzymuje Jonathana. Tylko rzut rożny dla Kotwicy
 Zamieszanie po centrze uderza Stasiak a,el tylko aut
41' Na trybunach Szkocja w wykonaniu Fanatyków
43' W środku pola faulowany Manolo. Od rzutu wolnego Wisła
44' Dużo nerwów i walki, ale to Wisła Grupa Azoty prowadzi
45' +2
45+1' Jeszcze aut dla Kotwicy. Trzeba uważać. To bardzo niebezpieczna ekipa
45+2' Skałecki w aut
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania po których to ekipa Wisły Grupa Azoty zasłużenie prowadzi z Kotwicą 1:0. Bramkę dla puławian zdobył Radosław Serweryś. Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie tak samo jak nie lepsze i to ekipa Dumy Powiśla okaże się dziś zwycięską.
 Z takim przesłaniem oddajemy głos do studia. Do Puław wracamy za kilka chwil
 Są już na placu gry piłkarze Kotwicy
 Wybiegają witani brawami piłkarze Wisły Grupa Azoty
46'  Zaczyna Kotwica
47' Wszyscy wstają i śpiewają zachęcają Fanatycy do dopingu i zabawy.
48' Na spalonym Klichowicz
 Zablokowany Oliveira i drugi już rzut rożny dla Kotwicy
 Bardzo groźnie, ale strzał Kojazdy głową po centrze broni Mielcarz!!!
50' Stasiak z prawej strony ale wyszedł już poza plac gry. Niebezpieczny zespół gości
52' Kosakiewicz głową uprzedza Kargulewicza i wybija piłkę na rzut rożny
 Pomysłowo puławianie rozegrali ten corner. Klichowicz do wybiegającego Putona ten uderza minimalnie nieclenie!!!
54' Próba zza pola karnego Polaka, jednak piłka mija bramkę Mielcarza
55' Flak zablokowany i tylko aut dla Wisły Grupa Azoty
56' Kargulewicz chciał podawać do Putona, ale wyszedł z tego strzał i pewnie broni Kozioł
57' Faulowany Manolo. Od rzutu wolnego ekipa Dumy Powiśla
 Centra Putona trafiony łokciem w polu karnym Wiech, ale sędzia każe grać dalej!!!!
59'  10. Cywiński za 14. Stasiaka
60' Cywiński niebezpiecznie atakuje Klichowicza. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
62' Skałecki ostro w Krekovicia i od bramki grę wznowi Mielcarz
63' Przerwa w grze. Uraz Pytlewskiego.
64'  29. Bykowski za 5. Pytlewskiego
9. Kozłowski za 19. Murawskiego
99. Nowak za 70. Krekovicia
66' Bykowski przekombinował i znalazł się na spalonym
67' Faulował Cywiński Noiszewskiego. Od rzutu wolnego w środku pola Wisła Grupa Azoty
68' Ależ ważna interwencja Noiszewskiego, który przerywa akcję Nowaka
69'  Kozłowski
 Niestety goście za sprawą Kozłowskiego wyrównują stan meczu. Z prawej strony piłkę dograł Junior a Kozłowski z bliska skierował ją do siatki.
71'  Polak
 Co tu się dzieje?? Z rzutu rożnego centra Kosakiewicza głową piłkę uderza Polak a piłka od słupka wpada do siatki....
72'  24. Oliveira za faul na Manolo
 Będą zmiany w zespole Wisły Grupa Azoty Puławy. Do gry gotowi Janicki i Kaczorowski
73'  66. Kaczorowski za 31. Flaka
10. Janicki za 7. Putona
75' Przemysław Skałecki fauluje w polu karnym Nowaka i rzut karny dla Kotwicy
  74. Skałecki
75'  Junior
 Pewnie z rzutu karnego Junior i niestety mamy kolejną bramkę dla Kotwicy
77' Klichowicz wywalcza corner
 Mocno ale prosto w ręce Kozioła centruje Klichowicz
78' Junior na spalonym.
79'  16. Nojszewski za 91. Klichowicza
26. Kołtański za 91. Manolo
80'  6. Kort za 24. Oliveirę
82' Kradną czas goście. Nie dziwimy się
 Trener Kędzierski na bieżąco przekazuje woje uwagi do Grudziądza. Gorąca linia z trenerem Pawlakiem
  7. Kosakiewicz za faul taktyczny
87' Zza pola karnego uderza Kołtański ale wysoko nad bramką!!!
88' Zablokowany Kołtański i pewnie łapie piłkę Kozioł
 Upadł Junior po starciu z Sewersyiem. Bez faulu. Ale leży gracz Kotwicy
90'  +3
90+1' Zablokowany Kołtański. Od bramki goście
 Długo wydawało się, że ekipa Wisły wygra. Niestety chwila rozprężenia spowodowała, że 3 punkty pojadą nad morze
90+2' Polak do Nowaka ale za mocno. Od bramki Mielcarz
90+3' Faulował w ataku Kargulewicz. Od rzutu wolnego goście
90+4'  Koniec spotkania
 No niestety przegrywamy dziś z Kotwicą mimo, że to puławianie sprawiali dziś lepsze wrażenie. Chwila rozprężenia i kilka błędów spowodowały, że to ekipa Kotwicy przełamuje się i wraca do domu z wygraną. Wiślacy kolejnych punktów muszą szukać w dalszych spotkaniach.
 Szansa na kolejne 3 oczka już w sobotę w Grudziądzu.