1:1

Edwards 90+2 - Arak 9
Arbiter: Rafał Sawicki ( Tarnobrzeg)

Penkowec, Lisiecki, Maksymiuk, Pielach, Edwards, Budzyński, Fedoriv, Szczotka, Niezgoda, Machalski, Nowak G±siński, Ninkovic, Sierczyński, Wrzesień, Markowski, Fonfara, Ryndak, Dudek, Arak, Matusiak, Budek

Już w sobotę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powi¶la będzie ekipa Zagłębia Sosnowiec. Pocz±tek naszej relacji od 19:45.
 19.20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Trwa rozgrzewka. Około 15 stopni ciepła.
 Kilka zmian w wyj¶ciowym składzie Wisły. W bramce Nazar Penkowec, brak w jedenastce Tsvetana Filipova, a także Ivana Litwniuka
 Na wi¶lackiej ławce zasiedli dzi¶,
Michał Leszczyński, Piotr Charzewski, Patryk Dobrowolski, Karol Kalita, Dawid Pożak i Ivan Litwniuk
 Na ławce Zagłębia Wojciech Fabisiak, Sławomir Jarczyk Hubert Tylec, Kamil Zalewski, Przemysław Mizgała, Łukasz Tumicz i Konrad Zaradny
 Rozpalaj± się jupitery.
 Pod stadionem kibice Pogoni Siedlce.
 A nam czas oczekiwania umila rozmowa z redaktorami z Sosnowca. Chwal± nasz obiekt
 Wi¶lacy schodz± do szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Ekipa Zagłębia także udaje się do szatni
 Trybuna prasowa pęka dzi¶ w szwach. Sporo twarzy z Sosnowca
 Wychodz±!!!!
 Wisła zagra na czerwono, Zagłębie na biało
 Jeszcze mobilizacyjne kółeczko Wi¶laków. Gło¶ne Wisła i zaraz gramy!!!!
2' Niepewnie Penkowec, jednak bez konsekwencji
5' Budzyński fauluje Fonfarę.
5' Centrował z rzutu wolnego Ninkovic Penkowec pewnie pi±stkuje piłkę
6' Piękne uderzenie Maksymiuka, piłka przelatuje minimalnie obok bramki G±sińskiego
7' Uderzał Dudek Penkowec na róg
8' Dobra centra z rzutu rożnego uderza głow± Markowski Fedoriv wybija piłkę z linii bramkowej
9'  Arak
 Wisiała ta bramka w powietrzu. Kilka razy próbowali go¶cie najpierw dobrze Penkowec, ale dobitka Araka z 5 metrów l±duje w siatce
11' Zablokowany strzał Lisieckiego.
12' Dobra okazja Nowaka, który jednak pudłuje z 12 metra. Szkoda
13' Za mocne podanie do Niezgody.
14' Z dystansu uderza Fedoriv, jednak piłka jak zaczarowana mija bramkę Zagłębia
16' Kuriozalna decyzja sędziego Sawickiego. Wybija piłkę zawodnik Zagłębia, piłka wychodzi na aut a arbiter z Tarnobrzegu pokazuje aut dla go¶ci
17' Uderza Fonfara,ale piłka obok bramki Penkowca
23' Szarżuje Arak zatrzymany przez puławsk± obronę
24' Wisełka Wisełka Wisełka na trybunach czyli Fanatycy zaczynaj± doping
24' Pada Szczotka w polu karnym ale nie ma mowy o karnym
26' Podobnie jak w Kluczborku to Wisła sprawia lepsze wrażenie od rywali. Ale to Zagłębie prowadzi
28' Ostre wej¶cie Budzyńskiego. Bez kartki
30' Dobra dzi¶ liczba Fanatyków. Gło¶ny doping niezależnie od wyniku
31' Z dystansu Szczotka G±siński jednak pewnie broni
31' Machalski ciut za mocno podaje do Niezgody. Piłka pada łupem G±sińskiego
34' Słychać gło¶ny ¶miech my bawimy się niesie się po stadionie. Na boisku faul Pielacha
35' Tym razem faul Edwardsa. Dobra okazja do go¶ci
 Dobra centra go¶ci, ale pewnie także obrona Wisły
  Edwards
39' Centruje Lisiecki pewnie łapie G±siński
40' Płaska centra Fedoriva i róg dla Wisły
41' Dobra centra Machalskiego głow± Pielach G±siński z trudem na róg
42' Do kogo podaje Lisiecki? Łapie G±siński
44' Z dystansu uderza Lisiecki. Niecelne uderzenie pomocnika Wisły
45'  Koniec pierwszej połowy
 Nic nie doliczył arbiter do pierwszej połowy gry.
 Bardzo ciężko napisać co¶ o tym spotkaniu. Niby wi¶lacy prezentuj± się lepiej, ale to podobnie jak w Kluczborku przegrywaj± 1:0
 Oby drugie 45 minut było dla wi¶laków lepsze. Zapraszamy kilka minut przerwy. Na stadionie konkursy dla kibiców.
 W przerwie kibice pytali się czy będzie relacja live z Kołobrzegu
 Wychodz± zawodnicy i sędziowie
 Zaraz gramy. Nie widzimy zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Zagłębie
48' Faulowany Nowak. Od wolnego Wisła
 Centruje Machalski z wolnego, głow± jeden z wi¶laków, ale G±siński pewnie broni
50' W polu karnym zablokowany Arak. Tylko róg dla go¶ci
52' Sędzia techniczny musi uspokajać sztab szkoleniowy Zagłębia.
 Zagłębie cofnięte czeka na kontry.
54' Tym razem rzut wolny dla Zagłębia.
 Mocno i niecelnie Ninkovic. Od bramki Penkowec
56' Będzie zmiana w Wi¶le.
56'  Charzewski za Lisieckiego
57' Nowak na spalonym
59' Nowak w nogi obrońców
61' Cały stadion odpowiada krzycz± Fanatycy
 Gło¶ne WISŁA WISŁA WISŁA odpowiada cała prosta
 Jeszcze gło¶niej jeszcze gło¶niej. I to samo WISŁA WISŁA WISŁA
62'  Zaradny za Araka.
Dziwna zmiana trenera Zagłębia
 Kibice na stoj±co dopinguj± Wisłę!!!!!
63'  Filipov za Machalskiego
 Już na siedz±co, ale cały stadion odpowiada kto dzi¶ wygra!!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
65'  Markowski
 ¦mierć kibica jak ¶mierć brata na trybunach.
Na boisku akcja wi¶laków zatrzymana przez G±sińskiego
68' Bardzo m±drze broni się Zagłębie. Wisła na połowie go¶ci, ale bez klarownych sytuacji
70' Charzewski podaje w nogi obrońców
71' Rzut wolny dla Zagłębia, ale naprawdę nie wiemy za co
 Na trybunach pozdrowienia dla Legii Warszawa.
72' Centruje Charzewski za mocno za daleko.
73' Nowak uprzedzony w polu karnym. Róg dla Wisły
74' I kolejny corner dla Wisły
 Przeszkodzili sobie wi¶lacy głow± bardzo lekko Pielach. G±siński bez kłopotów łapie piłkę
75' Charzewski za mocno centruje.
Lubelski pies to Motor RKS niesie się po stadionie
 Fanatycy nie zapomnieli pozdrowić także Radomiaka Radom.
78'  Tumicz za Wrze¶nia
80' Już tylko 10 minut do końca spotkania. Zagłębie skupione na obronie czyha na kontry.
81' Centruje Edwards dobra wrzutka ale przeszkodzili sobie wzajemnie zawodnicy Wisły
83' Mogło być 2:0, Tumicz uderza raz broni Penkowec a drugie uderzenie trafia w obrońców Wisły
 Gra na czas sztabu szkoleniowego Zagłębia. Trenerzy nie wiedz± kto ma opu¶cić plac gry, bowiem sędzia techniczny kilka razy zmieniał kto ma zej¶ć.
84'  Zalewski za Fonfarę
 Udało się przeprowadzić tę zmianę ekipie go¶ci
86' Do kogo podaje Budzyński? Nie wiemy
87' Pojawiły się brawa wspieraj±ce wi¶laków
88' Padł jeden z wi¶laków w polu karnym i nie ma karnego. Tylko róg
89' Po rozegraniu tego cornera piłka trafia do Maksymiuka, który uderza mocno ale i wysoko nad bramk± Zagłębia
90' +3
90+1'  Maksymiuk
90+2' W natarciu jeszcze wi¶lacy
90+2'  GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL Edwards
90+3' Nikt nie trafia w piłkę Niezgoda po centrze Charzewskiego
90+3'  Koniec spotkania
 Winni jeste¶my słowo jak padła bramka dla Wisły. Centra Fedoriva z lewej strony głow± Edwards i 1:1
 Szczę¶liwy i zasłużony remis wi¶laków. W drugiej połowie to ekipa Dumy Powi¶la była lepsz± ekip± i zasłużenie wyrwała ten jeden punkt
 Kibice dziękuj± piłkarzom, a zawodnicy kibicom za doping.