Stomil Olsztyn : Wisła Grupa Azoty Puławy-

0:3

- Paluchowski 3, 18, Banach 7
Arbiter: Radosław Trochimiuk ( Przasnysz)

39. Mądrzyk- 4. Kośmicki, 7. Krawczun,8. Spychała, 9. Kurbiel, 10.Żwir (kpt), 11. Wójcik, 15. Shibata, 25. Sadowski, 26. Walencik, 50. Karlikowski 12. Zieliński- 27. Cheba. 4. Błyszko, 18. Błyszko, 19. Czajkowski,10. Kona, 74. Skałecki, 17. Ryszka, 80. Banach, 91. Klichowicz, 87. Paluchowski (kpt)

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty Puławy zmierzy się w Olsztynie ze Stomilem. Początek naszej relacji od 19:30
 18:40 Piotrek wita ze stadionu OSIR-u w Olsztynie
 Stadionu z duszą bo nie przechodził od lat żadnych remontów
 Idealna pogoda do gry około 20 stopni ciepła, słońce chociaż około 18 zaczęło lekko kropić.
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Olsztynie
 Mamy już składy
 W zespole Wisły Grupa Azoty do gry wraca Mateusz Klichowicz co na pewno cieszy wszystkich kibiców.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Błażej Sapielak, 3. Robert Majewski, 20. Jakub Wlaźlik, 22. Robert Janicki, 23. Bojan Gvozdenović, 26. Damian Kołtański, 37. Oskar Przywara, 67. Kamil Kargulewicz
 Na ławce Stomilu zasiedli dziś
12. Konrad Syldatk, 3.Lukas Kuban, 6. Sebastian Szypulski, 14. Filip Szabaciuk, 20. Werick Caetano, 28. Marcin Stromecki, 29. Mateusz Maćkowiak, 66. Dawid Kalisz, 77. Bartosz Florek
 Trwa zraszanie murawy w Olsztynie.
 W Olsztynie atmosfera święta. Miejscowi są pewni wygranej i kolejnego kroku do Fortuna I ligi. Oby nie dziś :)
 Bramkarze Wisły Grupa Azoty na rozgrzewce. Coraz mniej czasu i coraz większe nerwy
 Są wiślacy na rozgrzewce. Są brawa!!!!
 O to Pan z Puław pytają na trybunie prasowej.
 Przywitał się także Lukas Kuban.
 Oj nic się nie zmienia na stadionie w Olsztynie. Spory skansen
 Przywitał się także będący dziś poza kadrą meczową Kacper Kondracki. Miło, ze byli wiślacy pamiętają o miejscu gdzie kiedyś grali
 Bardzo miłe zachowanie Lukasa Kubana. Dzięki Lukas
 Schodzą na rozgrzewkę zawodnicy obu ekip
 Oba zespoły w szatni. Ostatnie uwagi. Oj będzie tu gorąco każde pojawienie się gracza Stomilu to głośne brawa
 Przeżyliśmy już Chorzów, Zabrze czy Bytom myślę, że damy radę też w Olsztynie.
 Wszyscy już gotowi do wyjścia!!!
 Wychodzą!!!
 Stomil na biało, Wisła Grupa Azoty na niebiesko!!!
 Wychodzą przy piosence Stomilu.
 Wszyscy wstają i śpiewają zachęcają kibice cały stadion.
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Spokojny początek.
3' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO PALUCH!!!
 Kapitalny początek spotkania. Dominik Cheba podaje do Adriana Paluchowskiego a ten podcinką pokonuje Mądrzyka!!! BRAWO
5' Szalony rajd Shibaty i niestety faul na Japończyku. Rzut wolny dla gospodarzy
6' Uff!! Obok bramki uderza Shibata. Od bramki grę wznowi Zieliński
7' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL DOMINIK BANACH!!!! BRAWO DOMINO!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Ależ mecz w Olsztynie!!! Błąd obrony gospodarzy piłka trafia do Banacha a ten pakuje piłkę do siatki!!! BRAWO!!!!
11' Rzut rożny dla Wisły
 Zbyt krótka centra i gramy dalej
12' Padolino Żwira w polu karnym i gramy dalej
13' Uderzenie Żwira, ale pewnie Zieliński. To przypomina chyba Chorzów, gdzie zaskoczyliśmy Ruch. Oby tak dalej
15' Faulowany jeden z wiślaków. Od rzutu wolnego gracze Dumy Powiśla
 Nowy stadion dla Olsztyna skandują fani.
 Faulowany Ryszka. Kolejny raz rzut wolny dla Wisły Grupy Azoty
18' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!! BRAWO WISŁA!!! PALUCH!!!!!
  Grzegorz Lech na ławce
  Lech
19'  Lech za dwie żółte
 Winni jesteśmy powiedzieć jak padła bramka dla Wisły. Wrzutka w pole karne tam na będący na spalonym Skałecki przepuszcza piłkę a do siatki pakuje ją Paluchowski!! BRAWO!!!
21'  7. Krawczun
 Chyba niewiele osób spodziewało się tego. Ucichł doping lecą tylko brzydkie wyrazy w naszą stronę
26' Nieco spokojniej w Olsztynie. Oby to utrzymali wiślacy
28' Bardzo niecelne uderzenie Kurbiela.
30' Faulowany Klichowicz. Leży wiślak. Oby nic poważnego
31' Niecelnie głową Cheba
 Będą zmiany w zespole gospodarzy szybko biegł kierownik drużyny z tabliczką
33' Wrzutka Spychały na raty, ale łapie Zieliński
 Grzegorz Lech, który wyleciał z ławki to asystent trenera Stomilu.
35' Cheba na róg.
35'  74. Skałecki
37' Z dystansu Żwir, ale pewnie łapie futbolówkę Zieliński
 Musimy pamiętać, że mecz trwa 90 minut i musimy grać skoncentrowani cały mecz.
 Na razie jest fantastycznie, ale do końca wiele czasu. Od autu Stomil
 Faulowany Karlikowski. Rzut wolny dla gospodarzy.
40' Niecelnie Błyszko. Piłka dla Stomilu
42' Spychała wrzuca piłkę tam głową uderza Kurbiel ale piłka mija bramkę Zielińskiego
44' Faulowany Cheba. Od wolnego wiślacy. Nie śpieszy się graczom z Puław
45' +1
45+1' Jeszcze uraz gracza Stomilu. To Spychała. Oby było wszystko OK
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Co my mamy napisać?? Tego nie spodziewał się chyba nikt. Wiślacy po kapitalnych 45 minutach prowadzą w Olsztynie ze Stomilem 3:0. To kapitalny mecz Wisły Grupa Azoty. Dwie bramki Adriana Paluchowskiego i jedna Dominika Banacha daje nam radość
 Ale to tylko piłka nożna i 45 minut. Musimy tak samo zagrać w drugiej połowie a będzie wesoło.
 Zapraszamy na chwilę oddechu. Do Olsztyna wracamy za kilka minut
 Idą wiślacy na plac gry!!!!
 Są też chwilę po naszych graczach gospodarze
 Będą dwie zmiany w zespole Stomilu
46'  28. Stromecki za 8. Spychałę
29. Maćkowiak za 50. Karlikowskiego
46'  Zaczyna Stomil
47' Klichowicz faulowany i nie ma rzutu wolnego!!! Dziwne
48' Ryszka centruje ale piłkę pewnie łapie Mądrzyk
50' Mądrze dał się sfaulować Ryszka. Od rzutu wolnego wiślacy
51' Paluchowski do Klichowicza ale za mocno i futbolówka ląduje w rękach Mądrzyka
 Na trybunie medialnej Radio Olsztyn. Pozdrawiamy
 Będzie zmiana w zespole Wisły Grupy Azoty.
54' Ale jeszcze wcześniej rzut wolny po faulu Kośickiego na Klichowiczu.
55' Kolejny faul. Ucierpiał Cheba. Nie jest to piękne, ale skuteczne
56' Bardzo zła centra Wójcika wybita przez wiślaków
 Wycofał się ze zmiany sztab szkoleniowy Wisły Grupy Azoty. Spokojnie gramy. Oby tak dalej do końca
58' Minimalnie niecelnie uderzył Banach
59'  25.Sadowski
 Będą za to kolejne zmiany w Stomilu. Caetano i Szypulski gotowi
61' Cheba do Klichowicza ten uprzedzony i tylko aut...
 Dobrze wiślacy zmusili do wybicia gospodarzy piłki na rzut rożny. Corner dla Wisły Grupa Azoty
 Krótko rozegrali to wiślacy piłka po zgraniu przez Paluchowskiego trafia do Kony, który uderza głową ale wprost w bramkarza
62'  6. Szypulski za 7. Krawczuna
20. Caetano za 9. Kurbiela
64' Zderzenie Cheby z rywalem. Obaj gracze na placu gry. Gra przerwana
64' 2672 osoby ogląda ten mecz ogłosił spiker
 Obaj gracze zdolni do gry.
66' W ataku gospodarze, ale pewnie obrona Wisły Grupy Azoty. Oby tak dalej
68' Klichowicz podaje ale piłka trafia w nogi obrońców i pewnie łapie ją Mądrzyk
69' Ryszka wywalcza rzut rożny.
 Zamieszanie pod bramką gospodarzy uderza Paluchowski ale po bloku i łapie futbolówkę Mądrzyk
71' Będą dwie zmiany w Wiśle Grupie Azoty.
71'  67. Kargulewicz za 91. Klichowicza
26. Kołtański za 74. Skałeckiego
73'  77. Florek za 25. Sadowskiego
74'  Wiech ale za co pyta obrońca Wisły Grupa Azoty. My też nie wiemy
 Kontra Wisły faulowany najpierw Kołtański potem Kargulewicz i nie ma faulu!!!!
77' Błyszko uprzedza Caeteno i tylko corner dla Stomilu
 Spokojnie bronią się gracze Wisły Grupa Azoty. Oby tak do końca
79' Z dystansu uderza Szypulski, ale pewnie w bramce Dumy Powiśla Zieliński.
79'  17. Ryszka za przeszkadzanie we wznowieniu gry rywalom
80' Piękna atmosfera na stadionie. Głośny doping i prowadzenie Wisły Grupa Azoty. Czego chcieć więcej
82' Wójcik uderza w słupek!!!
82'  37. Przywara za 80. Banacha
83' Wrzutka Wójcika Wiech na róg!!!
 Panowie to jeszcze nie koniec!! My musimy jeszcze grać. Stomil ciśnie w końcówce
 Bardzo niecelne uderzenie Żwira. Ale musimy czujni być do końca
84' Leży na środku boiska Adrian Paluchowski.
 Ciężko wstaje Palucch ale mamy nadzieję, że kapitana zobaczymy w grze
 Co prawda kibice w Olsztynie każą Adrianowi wyjść za stadionu ten wraca :)
88' Szalony rajd Kargulewicza zakończony zbyt lekkim strzałem i pewnie broni Mądrzyk
88' Będzie zmiana w Wiśle Grupie Azoty.
 Uderzenie Kargulewicza szybuje nad bramką!!!
 Będzie debiut. Jakub Wlaźlik gotowy do gry
90' +5
90+1'  20. Wlażlik za 87.Paluchowskiego
3.Majewski za 17. Ryszkę
90+2' Wychodzą miejscowi kibice. Oni nie wierzą. Bo nic złego tu się nie może stać!!!!!
90+3' Wrzutka Żwira, ale dobrze obrona Dumy Powiśla!!!!
90+4' Tu już nic złego się nie stanie!!! 3 punkty pojadą do Puław. Mimo, że jeszcze rzut wolny dla Stomilu
90+5' Shibata nad bramką Zielińskiego
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 Brawo Panowie. Kapitalna pierwsza połowa spotkania w Olsztynie ustawiła ten mecz. Zawodnicy Wisły Grupa Azoty wygrywają 3:0 ze Stomilem