Kurzępa, Walęciuk, Frąc, Pietras, Faortomi, Olchawski, Czarnecki, Boniasczuk, Pikuła, strug, Zieliński Beszczyński, Gawrysia, Kursa, Budzyński, Jabkowski, Orzędowski, Wójtowicz, Chwiszczuk, Nowak, Giza

Kartki:
Walęciuk, Farotomi

Nowak

Zapraszamy wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli udać się osobiście na obiekt w Poniatowej, na. relację live z meczu 29 kolejki III ligi. Początek naszej relacji w sobotę 18 czerwca około 16:45. Zapraszamy
 16:43 Witamy wszystkich z Poniatowej. Za kilka chwil początek spotkania Stali z Wisła
 Na szczęście już nie pada w Poniatowej, nad stadionem ładne słońce, mimo, że strasznie duszno i parno.
 Czy chcemy czy nie będziemy zaglądać także na stadion w Tarnobrzegu. W Poniatowej trwa rozgrzewka a obiekt zapełnia się kibicami, głównie z Puław
 Są incognito kibice Wisły, którzy oczywiście nie w zorganizowanej grupie zasiedli na jednym z sektorów.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Wiślacy dziś na biało- niebiesko, Stal na żółto, czarno, zółto
 Obie ekipy jeszcze w szatni a z głośników muzyka z filmu Rocky. You must fight Wisełko.
 A więc panowie o II ligę o chwałę do boju Wisła.
 Na wyjście muzyka z Piratów z Karaibów. Wisła Pułąwy nasz KS na trybunach
 Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra, aż miło się tego słucha. Brawo kibice
 Zaczyna Stal
2' Od razu Wisła w ataku, Budzyński i mamy aut
2' Piłka do Jabkowskiego, ale podanie zbyt mocne i piłka w rękach Kurzępy
4'  Dla jednego z graczy Stali i rzut wolny dla Wisły
5' Uderza Giza, ale Kurzepa na róg
72' Nowak mija Farotomiego i upada. Sędzia każe grać dalej
8' Dziwna decyzja Jacka Pawlaka, bowiem Nowak ciągnięty był za koszulkę
9' Giza po podaniu Gawrysiaka strzela, ale niecelnie
 W Tarnobrzegu także remis po 0:0
10' Budzyński do Gizy, ale zbyt mocna centra i i piłka w rękach bramkarza.
12' Z 20 metrów uderza Orzędowski, ale 2 metry od bramki Stali
13' Groźnie pod bramką Wisły, Gawrysiak wybija piłkę z bramki po uderzeniu Zilińskiego.
14' Znowu groźnie, tym razem głową Strug po centrze z rzutu wolnego. Oby to ostatnie groźne akcje Stali.
15' Giza do Nowaka, ten strzela wydaje się że jego strzał został zablkowany, ale sędzia nakazuje grać od bramki. Za protesty Nowak ukarany żółtą kartką.
18' Piłka w pole karne do Gizy, ale nasz napastnik nie dosięga piłki i Kurzępa od bramki
19' Uderza Nowak i rzut z autu dla Wisły
22' Nowak do Gizy, którego uprzedza pewnym wyjściem Kurzępa
24' Kolejna akcja Wisły i rzut rożny dla Dumy Powiśla, jednak radzą sobie obrońcy Stali
26'  GOOOOOOOOOLLLLLLLLL 0:1 SESBASTIAN ORZĘDOWSKI z dysanstu i mamy prowadzenie
27' Na trybunach kto wygra mecz, cały stadion krzyczy Wisły. Piękne to jest.
30' Wiślacy nie rezygnuj ze strzelenie drugiej bramki, ale na razie bez efektu. II liga w tym momencie jest w Puławach
31' Jabkowski do Gizy a ten ciętty w polu karnym i rzut karny
32' GOOOOOOOOOOLLLLL 0:2 Do piłki podszedł Łukasz Giza i pewnie pokonał Kurzępe 0:2
 Za faul na Gizie Foartomi ukarany wcześniej żółtą kartką.
 W Tarnobrzegu Izolator prowadzi z Siarką 0:1.
37' Akcja Stali Mróz na aut
38' Indywidualna szarża Wójtowicza, ale uderzenie leci ponad bramkę Kurzępy.
40' Chwiszczuk z lewej strony do Jabkowskiego i obrona Stali na rzut rożny
43' Kolejna akcja Wisły i kolejny rzut rożny.
44' Po centrze z rogu faulowany Kurzępa i gospodarze od bramki.
45' Faulowany Walęciuk,ale centra jednego z graczy Stali niecelna i od bramki Kamil Beszczyński.
 +1
45+1' Nowak do Gizy ten uderza bez przyjęcia ale niecelnie.
  Koniec pierwszej połowy spotkania
 W Tarnobrzegu Siarka do przerwy przegrywa z Izolatorem 0:1. Czekamy na lepsze informacje z ulicy Niepodległości.
 W Poniatowej bardzo dobra gra Wisły i zasłużone prowadzenie Dumy Powiśla. Gdyby wiślacy zagrali troszkę skuteczniej poniatowianie przegrywali by minimum 4:0. Zapraszamy na chwilę przerwy
 Rozpadało się nad Poniatową, na szczęście jesteśmy pod dachem i nasza relacja nie jest zagrożona.
 Wiślacy witani brawami pojawiają się na placu gry.
45'  Zaczyna Wisła
47' Wisełka Wisełka Wisełka niesie się po stadionie w Poniatowej, a na boisku spokojna gra Wisły
48' Gawrysiak prawą stroną i mamy rzut rożny
49'  GOOOOOOLL0:3. Adam Mróz głową po centrze z rzutu rożnego. Brawo Adaś
50' Tym razem uderza Nowak, ale niecelnie i od bramki Kurzępa.
52' Wiślacy spokojnie od obrony konstruują kolejną akcję. W Tarnobrzegu niestety bez zmian
53' Uderza Strug, którego uderzenie jest zablkowane i Nowak faulowany przez jednego z gracza Stali.
53' Tym razem Nowak faulowany na 20 metrze i kolejna szansa przed Wisła
 Centra Chwiszczuka Nowak głową niecelnie
56' Solowa akcja Chwiszczuka, kończy się na obronie Stali. Wisła niepodzielnie panuje na obiekcie Stali
56' Tym razem gospodarze, ale uderzenie Czarneckiego ląduje w rękach Beszczyńskiego. Nie pada już nad Poniatową.
 W Tarnobrzegu 1:1. Brawo Siarka
60'  Za Jabkowskiego Giziński
60'  Za Chwiszczuka Misztal
60'  Za Czarneckiego Krasnowski
 II liga II liga Wisełka. Bramkę dla Siarki zdobył brat Kamila Beszczyńskiego Daniel. Brawo
64' Leży jeden z graczy Stali, przerwa w grze.
65' Piłka nożna dla kibiców z sektora zajmowanego przez kibiców Wisły.
 W międzyczasie uderza z dystansu Wójtowicz ale niecelnie.
66'  Za Gizę Kamola. W Tarnobrzegu 2:1 dla Siarki. Brawo Siarka, brawo Wisła
67'  Strug
68' Giziński prawą stroną od bramki jednak zacznie Stal. Coraz bardziej realny wydaje się awans dziś i feta w Poniatowej.
69' W Tarnobrzegu ciśnie Izolator, ale fantastycznie w bramce Ćwiczak. W Poniatowej Wisło Kocham Cie na trybunach i strzał na vivat jednego z wiślaków.
70' Giza wpada w pole karne, ale traci piłkę.
72' Tym razem faulowany Strug i rzut wolny dla Stali
73' Z wolnego Olchawski ale piłka wysoko nad bramką Wisły. Sektor kibiców Wisły bez koszulek ogląda to spotkanie.
74' Groźnie pod bramką Wisły uderza Strug, ale piłka o metr mija bramkę Wisły.
75' Kamola uprzedzony przez Kurzępę. Jeszcze 15 minut. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Wisła gra na trybunach.
77' Przy linii na zmianę czeka Rafał Dryk.
  Dryk za Nowaka
77' Izolator remisuje 2:2. Ale to i tak daje awans Wiśle.
78' Kamola ale napastnik Wisły zagrywa ręka i od bramki Stal
81' Tym razem wolny dla Wisły
82' Zła centra Misztala i kończy się na strachu dla gospodarzy. W Tarnobrzegu 2:2
83'  Chruścicki za Czarneckiego
85' Kibice nerwowo patrzą na sytuację w Tarnobrzegu. Tam 2:2 i aż 6 minut gry.
86' Mróz uprzedza Chruścickiego
87' Uderza Walęciuk ale bardzo niecelnie
88' Faulowany w środku pola Dryk i rzut wolny dla Wisły
 Uderza Misztal i mamy rzut rożny
 Mimimialnie niecelnie jeden z naszych graczy po centrze z rożnego
 W Tarnobrzegu +4 w Poniatowej nie wiemy ile zagramy jeszcze.
89' Faulowany Giziński i kolejny rzut wolny dla Wisły.
90' To już ostatnie minuty spotkania. Kibice Stali opuszczają stadion
90+1' Jeszcze jedna akcja Wisły rzut wolny dla Wisły
  Koniec spotkania. Wisła wygrywa 3:0 i czeka na wynik z Tarnobrzega.
 Jeszcze chwila i wszystko będzie jasne wiślacy na środku stoją i czekają. Kibice dziękują za wygraną.
 Wiślacy w kółeczku skupieni czekają na wynik Izolatora. Panie sędzio kończ Pan.
 Dwie minuty 2:2 w Tarnobrzegu. Na trybunach nerwowe oczekiwanie. Ile to jeszcze potrwa???
 KONIEC KONIEC Siarka remisuje 2:2. Brawo Wisła
 II LIGA II LIGA WISEŁKA. BRAWO WISŁA. DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY.
 Cieszą się wiślacy razem z kibicami. Brawo Wisła. Kilku kibiców na płycie boiska. Dziękujemy Wiślacy jesteście wielcy.
 Prezes Nowosadzki i prezes Śliwa niosą szampany wielka feta Wiślaków trwa.